میلان میترکه

نویسنده: ali houshangi

وبلاگ من
نویسنده: ali houshangi
man az 10 salegi arsenali shodam hata age az primiere league hazf beshe bazam asheghesham
کل بازدید: 7,885 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

میلان میترکه

با توجه به میانگین سنیه دو تیم شک ندارم میلان واسمون عددی نیستمن بازیه ارسنال بلکبرنو دیدم خیلی قشنگ بازی کردیم اگه همین روندو ادامه بدیم میلانو میبریم ولی مرحلهی بعد با بارسا داریم که اونو میترسم نه اینکه ضعیفیما.
این هفته ساندرلند داریم که مربیش مارتین اونیله به نظره من اگه ببریم هم تو لیگ واسمون خوبه هم میتونیم میلانو ببریم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/11/1390 | 09:08 گفت:

علی هوشنگی عزیز خوش اومدی ولی خواهشا اطلاعات اشتباه نده مرحله بعد قرعه کشی میشه و به هر تیمی هم احتمال داره بخوریم

محمد اصغری در 18/11/1390 | 06:18 گفت:

بازم بارسا. این چه سریه که ما باید هر فصل تو یه مرحله به بارسا بخوریم.

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:47 گفت:

مهدی هم نظرشو گفت.البته قبول دارم یه کم بد بیانش کرد و حتما منظوری نداشته.بچه ها با هم مهربون باشید.به قول شاه غلام ما هوادارا ایمان داشته باشید

farshad khadem در 17/11/1390 | 22:36 گفت:

مهندس علی هوشنکی عزیز به جمع توپچیها خوش اَمدی همه بازیها ی پیش رو سخته بقول حمید راه سحتی در پیش داریم محصوصا در همین ماه فوریه ولی با احترام به علی ارشدی قبول ندارم که دوباره افت میکنیم به میلان فکر نکنید برای کسب سهمیه چلسی و لیورپول سد راهند ساندرلند را تو حذفی داریم از میلان هم هراسی نیست شیر خفته بیدار شده پایان فوریه جایگاه ارسنال ببینید دوستان گرامی

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 21:35 گفت:

فعلا باید به بازی با ساندرلند فکر کنیم که رو اوجه.بازی با میلانم میبریم

جواد تی تی در 17/11/1390 | 20:46 گفت:

کی گفته مرحله بعد با بارسا بازی داریم ؟ قرعه کشی میشه عزیز جان
به نظر من بازی با میلان 50 50 هست ممکنه ببریم ممکنه نه چون دو تیم فرازو نشیب زیاد دارن بستگی داره تو بازی چه تیمی تو اوج خودش باشه

amir mohebbi در 17/11/1390 | 19:58 گفت:

سلام
یک نفر این مهدی بحری رو پرت کنه بیروووووووووووووون

مهران کاظمی در 17/11/1390 | 19:27 گفت:

بابا اون سالی که میلان با کاکا خدا بود و هیچ کی انتظار نداشت آرسنال ببره بردیم الان که هم آرسنال قوی تر شده هم اونا از اون سال ضعیف ترن

reeza در 17/11/1390 | 19:25 گفت:

مهدی جان کسی از شما نظر خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی بحری در 17/11/1390 | 19:12 گفت:

بیخودی به خودتون امید ندید آرسنال از میلان میبازه

ali houshangi در 17/11/1390 | 18:18 گفت:

قربونت حمید جان منم اونیلو دوست دارم.

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:17 گفت:

احتملا دوباره افت می کنیم باز بعدش دوباره خوب میشیم و همین جوری تا آخر فصل

علی خوش اومدی یادم شد تو کامنت قبلی بگم اینو

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:16 گفت:

کارمون خیلی سخته درسته وضع تیم خوبه الان ولی این تیم ثبات نداره بعیده بقیه بازی ها رو با این روند ادامه بدیم

حمید فرازی در 17/11/1390 | 18:14 گفت:

به جمع خوش اومدی علی جان.فکر کنم زیادی داریم کری میخونیم.البته امیدوارم همیشه اینقدر به تیم ایمان داشته باشین ولی قبلا هم گفتم اون بازی دیگه تموم شد و باید به فکر بازیای بعدی باشیم.راه سختی در پیش داریم.البته معلوم نیست که اگه صعود کنیم به بارسا بخوریم.آسو خواهشا من به اونیل توهین نکن چون من بعداز ونگر اونیلو خیلی دوست دارم و واقعا یه مربی با شخصیت و آینده داره

sepehr najafian در 17/11/1390 | 18:01 گفت:

به نظرم بهتره آنري فيکس باشه تا رابين باري بازي با ميلان آماده باشه.

aso در 17/11/1390 | 17:55 گفت:

لعنت به این مارتین اونیل!!!
همیشه به ما ضربه زده!