میلان میترکه

نویسنده: ali houshangi

وبلاگ من
نویسنده: ali houshangi
man az 10 salegi arsenali shodam hata age az primiere league hazf beshe bazam asheghesham
کل بازدید: 7,933 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

میلان میترکه

با توجه به میانگین سنیه دو تیم شک ندارم میلان واسمون عددی نیستمن بازیه ارسنال بلکبرنو دیدم خیلی قشنگ بازی کردیم اگه همین روندو ادامه بدیم میلانو میبریم ولی مرحلهی بعد با بارسا داریم که اونو میترسم نه اینکه ضعیفیما.
این هفته ساندرلند داریم که مربیش مارتین اونیله به نظره من اگه ببریم هم تو لیگ واسمون خوبه هم میتونیم میلانو ببریم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/11/1390 | 09:08 گفت:

علی هوشنگی عزیز خوش اومدی ولی خواهشا اطلاعات اشتباه نده مرحله بعد قرعه کشی میشه و به هر تیمی هم احتمال داره بخوریم

محمد اصغری در 18/11/1390 | 06:18 گفت:

بازم بارسا. این چه سریه که ما باید هر فصل تو یه مرحله به بارسا بخوریم.

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:47 گفت:

مهدی هم نظرشو گفت.البته قبول دارم یه کم بد بیانش کرد و حتما منظوری نداشته.بچه ها با هم مهربون باشید.به قول شاه غلام ما هوادارا ایمان داشته باشید

farshad khadem در 17/11/1390 | 22:36 گفت:

مهندس علی هوشنکی عزیز به جمع توپچیها خوش اَمدی همه بازیها ی پیش رو سخته بقول حمید راه سحتی در پیش داریم محصوصا در همین ماه فوریه ولی با احترام به علی ارشدی قبول ندارم که دوباره افت میکنیم به میلان فکر نکنید برای کسب سهمیه چلسی و لیورپول سد راهند ساندرلند را تو حذفی داریم از میلان هم هراسی نیست شیر خفته بیدار شده پایان فوریه جایگاه ارسنال ببینید دوستان گرامی

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 21:35 گفت:

فعلا باید به بازی با ساندرلند فکر کنیم که رو اوجه.بازی با میلانم میبریم

جواد تی تی در 17/11/1390 | 20:46 گفت:

کی گفته مرحله بعد با بارسا بازی داریم ؟ قرعه کشی میشه عزیز جان
به نظر من بازی با میلان 50 50 هست ممکنه ببریم ممکنه نه چون دو تیم فرازو نشیب زیاد دارن بستگی داره تو بازی چه تیمی تو اوج خودش باشه

amir mohebbi در 17/11/1390 | 19:58 گفت:

سلام
یک نفر این مهدی بحری رو پرت کنه بیروووووووووووووون

مهران کاظمی در 17/11/1390 | 19:27 گفت:

بابا اون سالی که میلان با کاکا خدا بود و هیچ کی انتظار نداشت آرسنال ببره بردیم الان که هم آرسنال قوی تر شده هم اونا از اون سال ضعیف ترن

reeza در 17/11/1390 | 19:25 گفت:

مهدی جان کسی از شما نظر خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی بحری در 17/11/1390 | 19:12 گفت:

بیخودی به خودتون امید ندید آرسنال از میلان میبازه

ali houshangi در 17/11/1390 | 18:18 گفت:

قربونت حمید جان منم اونیلو دوست دارم.

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:17 گفت:

احتملا دوباره افت می کنیم باز بعدش دوباره خوب میشیم و همین جوری تا آخر فصل

علی خوش اومدی یادم شد تو کامنت قبلی بگم اینو

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:16 گفت:

کارمون خیلی سخته درسته وضع تیم خوبه الان ولی این تیم ثبات نداره بعیده بقیه بازی ها رو با این روند ادامه بدیم

حمید فرازی در 17/11/1390 | 18:14 گفت:

به جمع خوش اومدی علی جان.فکر کنم زیادی داریم کری میخونیم.البته امیدوارم همیشه اینقدر به تیم ایمان داشته باشین ولی قبلا هم گفتم اون بازی دیگه تموم شد و باید به فکر بازیای بعدی باشیم.راه سختی در پیش داریم.البته معلوم نیست که اگه صعود کنیم به بارسا بخوریم.آسو خواهشا من به اونیل توهین نکن چون من بعداز ونگر اونیلو خیلی دوست دارم و واقعا یه مربی با شخصیت و آینده داره

sepehr najafian در 17/11/1390 | 18:01 گفت:

به نظرم بهتره آنري فيکس باشه تا رابين باري بازي با ميلان آماده باشه.

aso در 17/11/1390 | 17:55 گفت:

لعنت به این مارتین اونیل!!!
همیشه به ما ضربه زده!