میلان میترکه

نویسنده: ali houshangi

وبلاگ من
نویسنده: ali houshangi
man az 10 salegi arsenali shodam hata age az primiere league hazf beshe bazam asheghesham
کل بازدید: 8,015 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

میلان میترکه

با توجه به میانگین سنیه دو تیم شک ندارم میلان واسمون عددی نیستمن بازیه ارسنال بلکبرنو دیدم خیلی قشنگ بازی کردیم اگه همین روندو ادامه بدیم میلانو میبریم ولی مرحلهی بعد با بارسا داریم که اونو میترسم نه اینکه ضعیفیما.
این هفته ساندرلند داریم که مربیش مارتین اونیله به نظره من اگه ببریم هم تو لیگ واسمون خوبه هم میتونیم میلانو ببریم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/11/1390 | 09:08 گفت:

علی هوشنگی عزیز خوش اومدی ولی خواهشا اطلاعات اشتباه نده مرحله بعد قرعه کشی میشه و به هر تیمی هم احتمال داره بخوریم

محمد اصغری در 18/11/1390 | 06:18 گفت:

بازم بارسا. این چه سریه که ما باید هر فصل تو یه مرحله به بارسا بخوریم.

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:47 گفت:

مهدی هم نظرشو گفت.البته قبول دارم یه کم بد بیانش کرد و حتما منظوری نداشته.بچه ها با هم مهربون باشید.به قول شاه غلام ما هوادارا ایمان داشته باشید

farshad khadem در 17/11/1390 | 22:36 گفت:

مهندس علی هوشنکی عزیز به جمع توپچیها خوش اَمدی همه بازیها ی پیش رو سخته بقول حمید راه سحتی در پیش داریم محصوصا در همین ماه فوریه ولی با احترام به علی ارشدی قبول ندارم که دوباره افت میکنیم به میلان فکر نکنید برای کسب سهمیه چلسی و لیورپول سد راهند ساندرلند را تو حذفی داریم از میلان هم هراسی نیست شیر خفته بیدار شده پایان فوریه جایگاه ارسنال ببینید دوستان گرامی

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 21:35 گفت:

فعلا باید به بازی با ساندرلند فکر کنیم که رو اوجه.بازی با میلانم میبریم

جواد تی تی در 17/11/1390 | 20:46 گفت:

کی گفته مرحله بعد با بارسا بازی داریم ؟ قرعه کشی میشه عزیز جان
به نظر من بازی با میلان 50 50 هست ممکنه ببریم ممکنه نه چون دو تیم فرازو نشیب زیاد دارن بستگی داره تو بازی چه تیمی تو اوج خودش باشه

amir mohebbi در 17/11/1390 | 19:58 گفت:

سلام
یک نفر این مهدی بحری رو پرت کنه بیروووووووووووووون

مهران کاظمی در 17/11/1390 | 19:27 گفت:

بابا اون سالی که میلان با کاکا خدا بود و هیچ کی انتظار نداشت آرسنال ببره بردیم الان که هم آرسنال قوی تر شده هم اونا از اون سال ضعیف ترن

reeza در 17/11/1390 | 19:25 گفت:

مهدی جان کسی از شما نظر خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی بحری در 17/11/1390 | 19:12 گفت:

بیخودی به خودتون امید ندید آرسنال از میلان میبازه

ali houshangi در 17/11/1390 | 18:18 گفت:

قربونت حمید جان منم اونیلو دوست دارم.

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:17 گفت:

احتملا دوباره افت می کنیم باز بعدش دوباره خوب میشیم و همین جوری تا آخر فصل

علی خوش اومدی یادم شد تو کامنت قبلی بگم اینو

علی ارشدی در 17/11/1390 | 18:16 گفت:

کارمون خیلی سخته درسته وضع تیم خوبه الان ولی این تیم ثبات نداره بعیده بقیه بازی ها رو با این روند ادامه بدیم

حمید فرازی در 17/11/1390 | 18:14 گفت:

به جمع خوش اومدی علی جان.فکر کنم زیادی داریم کری میخونیم.البته امیدوارم همیشه اینقدر به تیم ایمان داشته باشین ولی قبلا هم گفتم اون بازی دیگه تموم شد و باید به فکر بازیای بعدی باشیم.راه سختی در پیش داریم.البته معلوم نیست که اگه صعود کنیم به بارسا بخوریم.آسو خواهشا من به اونیل توهین نکن چون من بعداز ونگر اونیلو خیلی دوست دارم و واقعا یه مربی با شخصیت و آینده داره

sepehr najafian در 17/11/1390 | 18:01 گفت:

به نظرم بهتره آنري فيکس باشه تا رابين باري بازي با ميلان آماده باشه.

aso در 17/11/1390 | 17:55 گفت:

لعنت به این مارتین اونیل!!!
همیشه به ما ضربه زده!