نظر سنجی

نویسنده: ali houshangi

وبلاگ من
نویسنده: ali houshangi
man az 10 salegi arsenali shodam hata age az primiere league hazf beshe bazam asheghesham
کل بازدید: 7,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

نظر سنجی

جوان گرایی یا ستاره گرایی ......اگه جای رییس بودین


و شرایط مالی ارسنالو داشتین کدوم بازیکنا رو تو ارسنال میاوردین واسه فصل بعد؟

من اسکلت تیمو حفظ میکردم منظورم اینه که رابینو به هر قیمتی شده نگه میداشتم

و هازارد و مولر و تونی کروسو میاوردم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 20/11/1390 | 12:48 گفت:

گوتزه والبته اگه میشد رحمتی را به آرسنال پیشنهاد کرد خوب میشد

رضا عالم در 20/11/1390 | 02:43 گفت:

دوستان نظرتون در مورد فرناندو یورنته (مهاجم 25 ساله اتلتیک بیلبائو) چیه !؟

محسن آزاده در 20/11/1390 | 00:06 گفت:

صد در صد من هم اسکلت اصلی تیم رو حفظ می کردم . . . فقط واسه دفاع مرکزی مکسس رو می آوردم ، اوزیل یا دیماریا رو هم تو پست هافبک می گرفتم که البته این یه کم ایده آل و غیر ممکن به نظر می رسه ، شاماخ و پارک و بنتنر رو هم می فروختم ، کاوانی رو می خریدم ، ولا و سانچز وات هم از تیمایی که بهشون قرض دادیم برمی گردوندم . . . البته خیلی های دیگه رو هم می فروختم !!!

محسن آزاده در 19/11/1390 | 23:55 گفت:

ژروینیو مون هم امشب واسه ساحل عاج گل زده :))) امیدوارم با این گل و قهرمانی احتمالی ساحل عاج در ادامه ، روحیش بهتر بشه . . .

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:51 گفت:

1-مهمترین و اصلی ترین کار اسکلت تیم حفظ بشه

2-المونیا و ژورو و اسکیلاچی وروسیچکی و ارشاوین و بنتنر و ولا و پارک رو میفروختم......(8 بازیکن اضافی)

3- گوتزه و صمد یسیل و پودولسکی و کاوانی یه هافبک دفاعی توپ (یا یا توره) و دفاع (سامبا و کلینی )رو میگرفتم..............(7 بازیکن لازم)

رضا عالم در 19/11/1390 | 23:48 گفت:

اما اگه بخوام ونگری عمل کنم،

آلمونیا و بنایون که رفتنی هستن...
اسکیلاچی، فابیانسکی، آرشاوین، شاماک و پارک، بندتنر، ولا را میفروشم تا هم تیم خلوت بشه و جا برای خرید خوب باشه، هم جوونا بتونن بیان تو تیم اول !

*بعد گوتزه (20 میلیون) یا اریکسون (12 میلیون) را میخرم چون حد اقل با این سیستم 4-3-3به شدت به یه هافبک تهاجمی محتاجیم !!!
*سعی میکنم یه مهاجم گلزن و با قیمت مناسب بخرم !
مثلا ایلماز آقای گل ترکیه یا اشتروج از چلسی (معتقدم به شدت گزینه ی خوبی برای حال و آینده هست !!!) و یا این دامیاو از برزیل را میخرم !!!
*ضمنا اگه دیدم هازارد خودش علاقه داره آرسنالی بشه و بازار هم مناسبه، میخرمش.

*کوکولین و بارتلی و کمپبل را هم میآرم تو تیم !!!

*اینا را هم قرضی میدادم فقط به تیم های لیگ برتری:
فریمپونگ (نیم فصل اول)، رایو (1 سال)، ولینگتون (1 سال)، یناریس (نیم فصل اول)، مارتینز (1 سال)، میگل (نیم فصل اول)،
* اینا هم قرضی به تیم های دسته 1 به بالا:
اوزیاکوب، آنکه، آفوبه، سانچز وات، تورال هارپر، بونجاکو و ...

رضا عالم در 19/11/1390 | 23:32 گفت:

اگه بخوام خیلی آرمانی بگم،

من به شکل کاملا واقع بینانه ای، رابین را به قیمتی بیش از 50 میلیون میفروختم که حاشیه پیرامون تیم کم بشه و رابین هم دیگه داره پیر میشه !!!
بعد از پول فروش اسکیلاچی، بندتنر، جورو، دیابی، فابیانسکی، آرشاوین، ایستموند، شاماک، پارک، دنیلسون، ولا و حتی سانیا،
همه ی تلاشم را به این معطوف میکردم که :
1- شانسم را برای خرید نیمار آزمایش میکردم !!! (البته نهاینا تا 30 میلیون)
فراموش نکنید که نیمار در حال حاضر بیشتر از هر چیزی شاید براش فیکس بازس کردن مهم باشه و کجا بهتر از تیم جوان پرور آرسنال!!؟ ضمنا بارسا دیگه به نظر نمیاد بخواد از جایی بازیکن بخره و ترجیح میده از تیم جوانانش برای تقویت تیمش استفاده کنه ! رثال هم اگه بخواد مهاجم بخره، باید قید یه مهاجمش را بزنه !!!
(با توجه به اینکه ونگر گفته طرفدار نیمار هستش، اگه پول باشه، خیلی دور از ذهن نیست !)
اگر هم رثال خریدش، باید بنزما یا هیگوواین را خرید !
2- گوتزه (حد اکثر 25 میلیون) یا اریکسون (حد اکثر 15 میلیون) و هازارد (حد اکثر 25 میلیون) را میخریدم !
3- یناریس و میگل و بارتلی و میاچی و کمپبل را هم به تیم اول اضافه میکردم !

ترکیب میشه:
ژسنی/
سانتوس، ورمائلن، کوشلنی، جنکینسون/
سانگ، ویلشیر، گوتزه/
هازارد، نیمار، چمبرلین
ذخیره: مانون، یناریس، مرته ساکر، گیبز، کوکولین، آرتتا، روسیچکی، رمزی، والکات، کمپبل

تیم رزرو هم شامل : مارتینز، میگل، بارتلی، فریمپونگ، آنکه، آفوبه، سانچر وات و مورفی

علی ارشدی در 19/11/1390 | 23:24 گفت:

ممد رضا من قبلا گفتم دوست دارم اون دایناسور سبزه باشم که کنار زمینه

javad sbo در 19/11/1390 | 23:23 گفت:

ارش افشین میخریدم. مجید جلالی رو میکردم دستیارم

احسان در 19/11/1390 | 23:13 گفت:

جورو و رمزی وشاماخ رو میفروختم و گوتزه و دی ناتاله رو میخریدم

محمدرضاجاشي در 19/11/1390 | 23:07 گفت:

منم علی ارشدی رو میکردم مدیر فنی ارسنال بعدش مجبورش میکردم هر جور شده هازارد و اسین و توز رو بخره

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:36 گفت:

منم مثل خودت اسکلت تیم رو به هر قیمتی حفظ میکردم...
*چشمک*

amir mohebbi در 19/11/1390 | 20:01 گفت:

یک هافبک خلاق می خریدم تا رابین رو تغذیه کنه(وسلی اشنایدر از اینتر)

sepehr najafian در 19/11/1390 | 19:40 گفت:

کارلوس ولا بياد رديفه.روسيچکي رو ميفروختم گوتزه رو مياواردم.

علی ارشدی در 19/11/1390 | 19:17 گفت:

من آلمون اسکیلاچی ژورو بندتنر ولا رو می فروختم فقط لوکاس پودولسکی رو می خریدم و کریستین اریکسن بازیکن آژاکس

ramin kazemi در 19/11/1390 | 19:10 گفت:

جورو تا 2015 قرارداد داره!!

Keivan در 19/11/1390 | 19:07 گفت:

همشیک هافبک ناپولی-هازارد-گوتزه-گامیرو مهاجم پاریسن ژرمن فوقالعادست

masoud mahmudpur در 19/11/1390 | 18:50 گفت:

منم همین تیم رو حفظ میکردم.بعدش گوتزه رو میگرفتم بعدشم که میومدم هازارد رو بگیرم میدیدم دیگه بودجه نداریم.

حمید فرازی در 19/11/1390 | 18:41 گفت:

در مورد کروس که کلا قیدشو بزن چون تا حالا تیمی مثل بایرنو ندیدم که اینقدر خوب استعداداشو حفظ کنه.ولی اگه دست من بود هازارد و پودولسکی و شورله(پدیده لورکوزن) رو میخریدم.هرچند که هنوزم اعتقاد دارم با دو بازیکن خوب نه ستاره که در پست هافبک تهاجمی و وینگ نیاز داریم میشه تیم خوبیو بست

arash در 19/11/1390 | 18:31 گفت:

منم با حفظ اسکلت تیم موافقم..جدا تیممون خوبه..
هازارد و میخریدم..کلیچی و آدبایور رو هم برمی گردوندم..یه زمانی خیلی به آدبایور امیدوار بودم..همیشه فکر میکردم یه نوانکو کانوی دیگه س واسمون....!

رضا کاظمی در 19/11/1390 | 18:20 گفت:

جورو رو میفروختم جاش هازارد و گوتزه رو میخریدم

amirreza در 19/11/1390 | 18:16 گفت:

govetse hazard company