صعود ارسنال به یک چهارم

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
man ye havadare arsenal va juventus
کل بازدید: 2,093 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

صعود ارسنال به یک چهارم

 ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا


ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا ها کار دارن تا بیان برای ما خطرساز بشن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 19/11/1390 | 01:18 گفت:

من از پاتو میترسمممممممممممممممم

ولی میبرمشون

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:00 گفت:

خطرناک ترین بازیکنشون زلاتان و پاتو اینا رو کنترل کنیم بقیه حله!!!!!!

amir mohebbi در 18/11/1390 | 21:11 گفت:

اگه یک گل تو بازی رفت بزنیم بازی برگشت برامون خیلی راحت میشه

mohsen در 18/11/1390 | 19:16 گفت:

فکر نکنم زامبروتا بازی کنه شاید انتونینی قیکس باشه به احتمال زیاد ولی من از این وان بومل خیلی خوشم میاد یه جورایی مثل بارتون اخلاقش میمونه ولی مثل بارتون کثیف نیست خیلی دوسش دارم هر چی نباشه کاپیتان تیم ملیم هست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:08 گفت:

منم مظور شما رو فهمیدم محسن جان ولی زاامبروتا خیلی ضعیف شده و قطعا وظیفه اصلی یه مدافع کناری مهار وینگ حریفه.بذار یه مثال بزنم اگه بازی پارسال میلان و تاتنهامو دیده باشی خوب یادت میاد که لنون با دفاع میلان چیکار کرد.دقیقا سبک بازی ولکات شبیه لنونه حتی میتونم بگم از اونم بهتره و ولکات در بازیایی مثل بازی با سیتی که زابالتا عالی کار کرد یا بازی با منچستر که اورا خیلی خوب کار کرد کاملا محو بود ولی بازی با چلسی که اشلی کول خیلی ضعیف بازی میکرد کاملا اون سمت چلسیو آزار داد.میدونم که راه دیگه ای هم واسه مهارش هست ولی وظیفه اصلی به عهده دفاع چپه میلانه همچننی میلان تیم کندی هست و این میتونه خیلی کمکمون کنه

علی ارشدی در 18/11/1390 | 15:44 گفت:

محسن خوش اومدی من از اول دوست داشتم به میلان بخوریم :))

mohsen در 18/11/1390 | 15:16 گفت:

ولی فرار کردن ولکات فقط به دفاع چپ بستگی نداره خیلی راهها وجود داره که ولکات مهار بشه

mohsen در 18/11/1390 | 15:12 گفت:

حمید جون منظورم این بود که زامبروتا یا انتونینی که دفاع چپ میلان هستن از دفاع چپ ما که گیبس باشه بهتر و اماده ترند

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:59 گفت:

gunnersregister : راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس
******************************************************************************
دوست عزیز همین بلاگ که میذاریم یه جور پست و مطمئن باش فقط همین سایت به کاربرا اختبار بلاگ نویسی داده که مدیرا وعده دادن تغییرات خوبی در سایت انجام میدن و بهتره دو سایتو مقایسه نکنیم چون متاسفانه یا خوشبختانه راه این دو از هم جداست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:55 گفت:

محسن جان شروع بلاگ نویسیتو تبریک میگم. توصیه میکنم اون درباره من رو ویرایش کنی البته میل خودته ولی به خاطر خودت گفتم.به نظر من حتی سمت چپ میلانم بهتر از ما نیست.اگه زامبوراتا باشه که عالیه ولکات میتونه به راحتی فرار کنه

mohsen در 18/11/1390 | 12:05 گفت:

به نظر من هر طوري ميشه بايد بازي رفت حمله اي بازي كنيم

mohsen در 18/11/1390 | 12:03 گفت:

mamnoon ali joon

ali jamshidi در 18/11/1390 | 11:30 گفت:

gunner جان لطفاً مقایسه نکن.
با توجه به گذشته بهتره مقایسه ای انجام ندی.
مدیر قاطی می کنه ها

mohsen در 18/11/1390 | 11:02 گفت:

ببخشید دفعه اول بود انشاا... از این به بعد درستش میکنم

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:57 گفت:

راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:55 گفت:

به امید در هم کوبیدن میلان

مهدی افسرده در 18/11/1390 | 10:14 گفت:

shoma ham ke dige milano kardin teame mahalat

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:58 گفت:

خوب دفعه اولش بوده آشنائی نداشته.

محتشم تمیزی در 18/11/1390 | 09:50 گفت:

آقا محسن این متن همه جا نوشتی :D

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:47 گفت:

آقای محسن تبریک به خاطر اولین پستت.
امیدوارم ببریم و بریم بالا.

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:45 گفت:

اشتباهات نتیجه بازی رو تعیین می کنه چون دو تا تیم خیلی به هم نزدیکن و ستاره تعیین کننده ندارن. منظورم از تعیین کننده یعنی اینکه یه تنه دریبل کنه جریان بازی رو عوض کنه یا ریتم بازی رو کنترل کنه. تنها تعیین کننده یا تمام کننده های زمین 2 نفر هستن یکی رابین یکی زلاتان. در کل خیلی شبیه هستیم. حتی نوسانات مون.
به نظر من بازی های کم گلی هست تو ایتالیا

davood در 18/11/1390 | 09:11 گفت:

بازی خیلی حساس و نزدیک میشه
بنظرم بازی رفت 1-1 میشه بازی برگشت 2-1 میبریم

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 09:06 گفت:

جورو برگ برنده ميلان!!!!!