صعود ارسنال به یک چهارم

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
man ye havadare arsenal va juventus
کل بازدید: 2,102 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

صعود ارسنال به یک چهارم

 ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا


ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا ها کار دارن تا بیان برای ما خطرساز بشن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 19/11/1390 | 01:18 گفت:

من از پاتو میترسمممممممممممممممم

ولی میبرمشون

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:00 گفت:

خطرناک ترین بازیکنشون زلاتان و پاتو اینا رو کنترل کنیم بقیه حله!!!!!!

amir mohebbi در 18/11/1390 | 21:11 گفت:

اگه یک گل تو بازی رفت بزنیم بازی برگشت برامون خیلی راحت میشه

mohsen در 18/11/1390 | 19:16 گفت:

فکر نکنم زامبروتا بازی کنه شاید انتونینی قیکس باشه به احتمال زیاد ولی من از این وان بومل خیلی خوشم میاد یه جورایی مثل بارتون اخلاقش میمونه ولی مثل بارتون کثیف نیست خیلی دوسش دارم هر چی نباشه کاپیتان تیم ملیم هست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:08 گفت:

منم مظور شما رو فهمیدم محسن جان ولی زاامبروتا خیلی ضعیف شده و قطعا وظیفه اصلی یه مدافع کناری مهار وینگ حریفه.بذار یه مثال بزنم اگه بازی پارسال میلان و تاتنهامو دیده باشی خوب یادت میاد که لنون با دفاع میلان چیکار کرد.دقیقا سبک بازی ولکات شبیه لنونه حتی میتونم بگم از اونم بهتره و ولکات در بازیایی مثل بازی با سیتی که زابالتا عالی کار کرد یا بازی با منچستر که اورا خیلی خوب کار کرد کاملا محو بود ولی بازی با چلسی که اشلی کول خیلی ضعیف بازی میکرد کاملا اون سمت چلسیو آزار داد.میدونم که راه دیگه ای هم واسه مهارش هست ولی وظیفه اصلی به عهده دفاع چپه میلانه همچننی میلان تیم کندی هست و این میتونه خیلی کمکمون کنه

علی ارشدی در 18/11/1390 | 15:44 گفت:

محسن خوش اومدی من از اول دوست داشتم به میلان بخوریم :))

mohsen در 18/11/1390 | 15:16 گفت:

ولی فرار کردن ولکات فقط به دفاع چپ بستگی نداره خیلی راهها وجود داره که ولکات مهار بشه

mohsen در 18/11/1390 | 15:12 گفت:

حمید جون منظورم این بود که زامبروتا یا انتونینی که دفاع چپ میلان هستن از دفاع چپ ما که گیبس باشه بهتر و اماده ترند

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:59 گفت:

gunnersregister : راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس
******************************************************************************
دوست عزیز همین بلاگ که میذاریم یه جور پست و مطمئن باش فقط همین سایت به کاربرا اختبار بلاگ نویسی داده که مدیرا وعده دادن تغییرات خوبی در سایت انجام میدن و بهتره دو سایتو مقایسه نکنیم چون متاسفانه یا خوشبختانه راه این دو از هم جداست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:55 گفت:

محسن جان شروع بلاگ نویسیتو تبریک میگم. توصیه میکنم اون درباره من رو ویرایش کنی البته میل خودته ولی به خاطر خودت گفتم.به نظر من حتی سمت چپ میلانم بهتر از ما نیست.اگه زامبوراتا باشه که عالیه ولکات میتونه به راحتی فرار کنه

mohsen در 18/11/1390 | 12:05 گفت:

به نظر من هر طوري ميشه بايد بازي رفت حمله اي بازي كنيم

mohsen در 18/11/1390 | 12:03 گفت:

mamnoon ali joon

ali jamshidi در 18/11/1390 | 11:30 گفت:

gunner جان لطفاً مقایسه نکن.
با توجه به گذشته بهتره مقایسه ای انجام ندی.
مدیر قاطی می کنه ها

mohsen در 18/11/1390 | 11:02 گفت:

ببخشید دفعه اول بود انشاا... از این به بعد درستش میکنم

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:57 گفت:

راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:55 گفت:

به امید در هم کوبیدن میلان

مهدی افسرده در 18/11/1390 | 10:14 گفت:

shoma ham ke dige milano kardin teame mahalat

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:58 گفت:

خوب دفعه اولش بوده آشنائی نداشته.

محتشم تمیزی در 18/11/1390 | 09:50 گفت:

آقا محسن این متن همه جا نوشتی :D

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:47 گفت:

آقای محسن تبریک به خاطر اولین پستت.
امیدوارم ببریم و بریم بالا.

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:45 گفت:

اشتباهات نتیجه بازی رو تعیین می کنه چون دو تا تیم خیلی به هم نزدیکن و ستاره تعیین کننده ندارن. منظورم از تعیین کننده یعنی اینکه یه تنه دریبل کنه جریان بازی رو عوض کنه یا ریتم بازی رو کنترل کنه. تنها تعیین کننده یا تمام کننده های زمین 2 نفر هستن یکی رابین یکی زلاتان. در کل خیلی شبیه هستیم. حتی نوسانات مون.
به نظر من بازی های کم گلی هست تو ایتالیا

davood در 18/11/1390 | 09:11 گفت:

بازی خیلی حساس و نزدیک میشه
بنظرم بازی رفت 1-1 میشه بازی برگشت 2-1 میبریم

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 09:06 گفت:

جورو برگ برنده ميلان!!!!!