ARSENAL - milan

نویسنده: sina

وبلاگ من
نویسنده: sina
سلام من سینا باقری ، متولد ۱۳۶۸/۰۶/۲۲ ، دانشجو مهندسی‌ عمران ، عشق آرسنال از قدیمممممممم ... !!!
کل بازدید: 4,823 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ARSENAL - milan

ARSENAL-milanمیلان هم که تو خونه باخت و به همه نشون داد بردنش تو سن سیرو کار
عجیبی‌ نیست ، چیزی که خودمونم قبلا تجربش کردیم ، من که خیلی‌ امیدوارم 
به دوره بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم .
چون هم به تیم ایمان دارم ، هم
اینکه اگه آرسنال ببازه به یکی‌ از دوستای میلانیم ۲ تا شام میبازم ... منم
اصلا دوست ندارم تو این اوضاع خرابه اقتصادی جهان به کسی‌ شام بدم ، اونم ۲
تا ... به امید برده آرسنال در مقابل میلان و همچنین قهرمانی در فکوپ...
!!!
به تیم ایمان داشته باشین !
همین !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:39 گفت:

اگه آرسنال بتونه بازی رو سرعتیش کنه حتما میبریم..انصافا تیم ما خیلی بهتره..فقط اونا یه خورده تجربه شون بیشتره..که من فک میکنم ما مثل سالای پیش خیلی جوون نیستیم..روسیچکی و آرتتا و رابین با تجربه ن..سانگم همینطور..مرتساکر و سانیا هم همینطور..خیالتون راحت..یازی رو وا نمیدیم...

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 17:57 گفت:

Arsenal is the best team people call/because person write the name on the wall

sina در 20/11/1390 | 17:50 گفت:

اقا من به اسم این تاتنهام حساسممممممم... !!!
به هیچ وجه با آرسنال مقایسه نشه ... !!!!
:|

javad sbo در 20/11/1390 | 17:41 گفت:

یه تاتنهام که میشیم

sina در 20/11/1390 | 17:26 گفت:

;)
اواتار به این خویی !!!
D:

hesam در 20/11/1390 | 16:42 گفت:

اقا اواتارت خيلي خندس!!!!

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 16:27 گفت:

R.V.P

sina در 20/11/1390 | 16:11 گفت:

کسی‌ دست کم نگرفته ، من که میگم می‌بریم ، حسّ خوبیم نسبت به این بعضی‌ ... در ضمن شم هم باید مرغ سوخاری بدم به دوستم !
:)

شاهین فدوی در 20/11/1390 | 15:58 گفت:

بازیکنای میلان پیرن نفس ندارن تابازیکنای ما رو کنترل کنن اگه والکت یا چمبرلین فرار کنن کدوم بازیکن میلان میخوادبگیرتش؟؟؟؟؟
ارسنال چیکارش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سوووووووووووااااااااااااااخ سوووووووواااااااااخش میکنه

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 15:39 گفت:

من که شک دارم ببریم *لبخند*

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:36 گفت:

اقا بردن میلان سخت نیست حتی سن سیرو این رو قبلا ثابت کردیم.

اومیدوارم به خاطر سینا هم شده ارسنال ببره تا شام ضرر نکنه حالا شام میخواستی چی بدی؟
فلافل با نوشابه شیشه ای با یه دونه نون اضافی!!!!!!!((:

حسین ملازینل در 20/11/1390 | 13:16 گفت:

میلان هرچقدر هم که نا آماده باشه بازم میلانه...بهتره این یادمون باشه و مطمئنا بازیه ساده ای نخواهد بود...به امید پیروز ی آرسنال...

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:08 گفت:

من از همون اول دوست داشتم به میلان بخوریم یادتونه که چون مطمئن بودم میلانو می بریم الانم مطمئنم

محسن آزاده در 20/11/1390 | 12:05 گفت:

به نظر من قدرت هیچ کدوم از تیما به طور کامل به دیگری نمی چربه ، عامل تعیین کننده تو این دو بازی اتفاقات و خستگی و آمادگی بازیکناهست !!! به امید پیروزی

محمودرضا معینی در 20/11/1390 | 11:59 گفت:

میلان تیم خوبیه ولی تا اینجای فصل فک کنم جلوی تیمهای بزرگ فقط برابر بارسا خوب بازی کرده و جلوی همه وا داده!!!همون طوری هم که می تونید اکثر بازیکنهای سرعتیشون مصدومه و فک کنم به بازیهای ما هم نمی رسن!!!!
ما که امید داریم و دوست داریم

hamed در 20/11/1390 | 10:45 گفت:

به امید پیروزی در این بازی واقعا حساس........

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 10:35 گفت:

bazam ke jav gir shodin

حمید فرازی در 20/11/1390 | 10:17 گفت:

آکویلانی که امسال تعطیله.نوچرینو هم اونقدرا خوب نیست ولی بازیکن متوسطیه.نستا و آباته هم که هر بازی سوراخ تیمشوننن.بواتنگ و پاتو هم احتمالا به این بازی نمیرسن.امید جان ما هم که دیگه اینقدر بی ستاره نیستیم.آرسنالم بازیکنای تعیین کننده ای داره.الان مرغ همسایه را غاز کردی دیگه

امید در 20/11/1390 | 09:56 گفت:

بابا اینقدر دست کم نگیرید
میلان آکویلانی و نوچرینو و بواتنگ و نستا و آبیاتی و آباته و پاتو و مرکل رو نداشت . و همه این ها تو ترکیب اصلی هستند
و احتمالا همه این ها به بازی با آرسنال می رسند و شرایط فرق خواهد کرد .
به هیچ وجه بازی ساده ای نیست

حمید فرازی در 20/11/1390 | 09:42 گفت:

میلان اونقدرا حریف سختی نیست و با توجه به میانگین سنی بالاش و کند بودن بازیکناش فکر نکنم مشکلی داشته باشیم.

mohsen در 20/11/1390 | 08:42 گفت:

در مورد شام با هم اشتراک داریم!!!