ARSENAL - milan

نویسنده: sina

وبلاگ من
نویسنده: sina
سلام من سینا باقری ، متولد ۱۳۶۸/۰۶/۲۲ ، دانشجو مهندسی‌ عمران ، عشق آرسنال از قدیمممممممم ... !!!
کل بازدید: 4,948 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ARSENAL - milan

ARSENAL-milanمیلان هم که تو خونه باخت و به همه نشون داد بردنش تو سن سیرو کار
عجیبی‌ نیست ، چیزی که خودمونم قبلا تجربش کردیم ، من که خیلی‌ امیدوارم 
به دوره بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم .
چون هم به تیم ایمان دارم ، هم
اینکه اگه آرسنال ببازه به یکی‌ از دوستای میلانیم ۲ تا شام میبازم ... منم
اصلا دوست ندارم تو این اوضاع خرابه اقتصادی جهان به کسی‌ شام بدم ، اونم ۲
تا ... به امید برده آرسنال در مقابل میلان و همچنین قهرمانی در فکوپ...
!!!
به تیم ایمان داشته باشین !
همین !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:39 گفت:

اگه آرسنال بتونه بازی رو سرعتیش کنه حتما میبریم..انصافا تیم ما خیلی بهتره..فقط اونا یه خورده تجربه شون بیشتره..که من فک میکنم ما مثل سالای پیش خیلی جوون نیستیم..روسیچکی و آرتتا و رابین با تجربه ن..سانگم همینطور..مرتساکر و سانیا هم همینطور..خیالتون راحت..یازی رو وا نمیدیم...

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 17:57 گفت:

Arsenal is the best team people call/because person write the name on the wall

sina در 20/11/1390 | 17:50 گفت:

اقا من به اسم این تاتنهام حساسممممممم... !!!
به هیچ وجه با آرسنال مقایسه نشه ... !!!!
:|

javad sbo در 20/11/1390 | 17:41 گفت:

یه تاتنهام که میشیم

sina در 20/11/1390 | 17:26 گفت:

;)
اواتار به این خویی !!!
D:

hesam در 20/11/1390 | 16:42 گفت:

اقا اواتارت خيلي خندس!!!!

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 16:27 گفت:

R.V.P

sina در 20/11/1390 | 16:11 گفت:

کسی‌ دست کم نگرفته ، من که میگم می‌بریم ، حسّ خوبیم نسبت به این بعضی‌ ... در ضمن شم هم باید مرغ سوخاری بدم به دوستم !
:)

شاهین فدوی در 20/11/1390 | 15:58 گفت:

بازیکنای میلان پیرن نفس ندارن تابازیکنای ما رو کنترل کنن اگه والکت یا چمبرلین فرار کنن کدوم بازیکن میلان میخوادبگیرتش؟؟؟؟؟
ارسنال چیکارش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سوووووووووووااااااااااااااخ سوووووووواااااااااخش میکنه

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 15:39 گفت:

من که شک دارم ببریم *لبخند*

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:36 گفت:

اقا بردن میلان سخت نیست حتی سن سیرو این رو قبلا ثابت کردیم.

اومیدوارم به خاطر سینا هم شده ارسنال ببره تا شام ضرر نکنه حالا شام میخواستی چی بدی؟
فلافل با نوشابه شیشه ای با یه دونه نون اضافی!!!!!!!((:

حسین ملازینل در 20/11/1390 | 13:16 گفت:

میلان هرچقدر هم که نا آماده باشه بازم میلانه...بهتره این یادمون باشه و مطمئنا بازیه ساده ای نخواهد بود...به امید پیروز ی آرسنال...

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:08 گفت:

من از همون اول دوست داشتم به میلان بخوریم یادتونه که چون مطمئن بودم میلانو می بریم الانم مطمئنم

محسن آزاده در 20/11/1390 | 12:05 گفت:

به نظر من قدرت هیچ کدوم از تیما به طور کامل به دیگری نمی چربه ، عامل تعیین کننده تو این دو بازی اتفاقات و خستگی و آمادگی بازیکناهست !!! به امید پیروزی

محمودرضا معینی در 20/11/1390 | 11:59 گفت:

میلان تیم خوبیه ولی تا اینجای فصل فک کنم جلوی تیمهای بزرگ فقط برابر بارسا خوب بازی کرده و جلوی همه وا داده!!!همون طوری هم که می تونید اکثر بازیکنهای سرعتیشون مصدومه و فک کنم به بازیهای ما هم نمی رسن!!!!
ما که امید داریم و دوست داریم

hamed در 20/11/1390 | 10:45 گفت:

به امید پیروزی در این بازی واقعا حساس........

مهدی افسرده در 20/11/1390 | 10:35 گفت:

bazam ke jav gir shodin

حمید فرازی در 20/11/1390 | 10:17 گفت:

آکویلانی که امسال تعطیله.نوچرینو هم اونقدرا خوب نیست ولی بازیکن متوسطیه.نستا و آباته هم که هر بازی سوراخ تیمشوننن.بواتنگ و پاتو هم احتمالا به این بازی نمیرسن.امید جان ما هم که دیگه اینقدر بی ستاره نیستیم.آرسنالم بازیکنای تعیین کننده ای داره.الان مرغ همسایه را غاز کردی دیگه

امید در 20/11/1390 | 09:56 گفت:

بابا اینقدر دست کم نگیرید
میلان آکویلانی و نوچرینو و بواتنگ و نستا و آبیاتی و آباته و پاتو و مرکل رو نداشت . و همه این ها تو ترکیب اصلی هستند
و احتمالا همه این ها به بازی با آرسنال می رسند و شرایط فرق خواهد کرد .
به هیچ وجه بازی ساده ای نیست

حمید فرازی در 20/11/1390 | 09:42 گفت:

میلان اونقدرا حریف سختی نیست و با توجه به میانگین سنی بالاش و کند بودن بازیکناش فکر نکنم مشکلی داشته باشیم.

mohsen در 20/11/1390 | 08:42 گفت:

در مورد شام با هم اشتراک داریم!!!