ژروینیو

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 29,982 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ژروینیو

فینال جام ملتهای آفریقابچه ها ژروینیو  پنالتی نزد زامبیا قهرمان شد !!!.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان برمیگرده روحیه داغون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 25/11/1390 | 00:14 گفت:

فدات!!!
عکس 3سال پیشه الان شدم علی دایی!!!

sam baygan در 24/11/1390 | 22:49 گفت:

آقا محسن عجب هیکل ردیفی داری!

سید امین هاشمی در 24/11/1390 | 22:34 گفت:

وای.من الآن فهمیدم محسن جان.خاک تو سرت دروگبا.بیچاره ژروینیو

mohsen در 24/11/1390 | 18:02 گفت:

من که نمیگم تر زده به ساحل عاج ! میگم پنالتی آخر رو نزد زامبیا قهرمان شد الان بر میگرده روحیش خرابه!!!

ramin kazemi در 24/11/1390 | 15:16 گفت:

ژروینیو نبود اصلا ساحل آج به فینال نمیرسید.

علی ارشدی در 24/11/1390 | 13:59 گفت:

جروینیو خوب کار کرد اون دروگبای بی مغز .... عوضی تو جریان بازی یک پنالتی از دست داد پنالتی رو هم جروین گرفته بود خاک بر سرت دروگبا

شایان در 24/11/1390 | 13:36 گفت:

چپوله

mohsen در 24/11/1390 | 13:11 گفت:

جروينيو بازيكن خوبيه فقط كافيه يه بازي رئيس بهش بكه برو داخل بازي هر ... ميخوري بخور حله اعتماد بنفسش بر ميكرده

مهران کاظمی در 24/11/1390 | 12:59 گفت:

من نمی دونم چرا بعضی از بچه ها از ژروینیو بدشون میاد، به نظر من که خیلی بازیکن خوبیه

حاکم 26 در 24/11/1390 | 12:51 گفت:

i loooooooooove that when barca is a pound wao ha ha a
من عاااااااااااااااشق اینم که میبینیم بقیه آرسنالیا هم مثل از بارسا متنفرن و دوست دارن رئال حالشونو بگیره
(از زبون دات ماست:hiiiii)

حمید فرازی در 24/11/1390 | 12:36 گفت:

بهتره اول بازیو کامل ببینید .ژروینیو یه پنالتی گرفت که دروگبا خرابش کرد.در ضربات پنالتی هم فقط ژروینیو خراب نکرد

محمد حسینی در 24/11/1390 | 11:05 گفت:

جروینیو خوبه!بازی خوبه متعادلی داره نه مث ولکات که بگیر نگیر داره

mohsen در 24/11/1390 | 11:02 گفت:

حامد باهت 100% موافقم

ali houshangi در 24/11/1390 | 10:33 گفت:

جروینیهو بازیکن خیلی خوبه گل صعودشونو زد
پنالتی 50 50 یا میره یا نمیره

فرشاد محمودی در 24/11/1390 | 10:28 گفت:

داش چمبو جورشو می کشه خیالی نیست یکی دوهفته هم استراحت کنه واسه ریکاوریش

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

به امید پیروزی مقابل میلان حتی در سن سیرو...

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

مربوط به اینجا نیست ولی دلم نیومد که چیزی نگم چقدر حال کردم که بارسا با اوساسونا باخت و رئال پیروز شد...

اشتباه نکنید من به غیر از آرسنال طرفدار تیم دیگه ای نیستم ولی وقتی بارسا می بازه خیلی به من حال میده...

خدا رو شکر حداقل شاید اینجوری کمی از طرفدار ی های شبکه 3 از بارسا کم بشه...

hamed در 24/11/1390 | 10:09 گفت:

من که بازی های آفریقا رو ندیدم ولی خدا کنه همونجور که حسام میگه باشه وگرنه من از این بازیکن چیزی ندیدم...

mohsen در 24/11/1390 | 09:48 گفت:

5تا پنالتی اول رو زده بودن . تو اون تکیا بود

hesam در 24/11/1390 | 09:30 گفت:

ديشب وقتي فهميدم ساحل با پنالتي حذف شده مطمعن بودم اين گل نکرده,دارم از خنده ميميرم!اخه کي به موجود با اين استيل ميده پنالتي بزنه!!ولي خدايي دقيقه 60 يه پنالتي روش شده دروگبا خراب کرده,بازي قبليم گل پيروزي رو زده بود