ژروینیو

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 30,279 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ژروینیو

فینال جام ملتهای آفریقابچه ها ژروینیو  پنالتی نزد زامبیا قهرمان شد !!!.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان برمیگرده روحیه داغون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 25/11/1390 | 00:14 گفت:

فدات!!!
عکس 3سال پیشه الان شدم علی دایی!!!

sam baygan در 24/11/1390 | 22:49 گفت:

آقا محسن عجب هیکل ردیفی داری!

سید امین هاشمی در 24/11/1390 | 22:34 گفت:

وای.من الآن فهمیدم محسن جان.خاک تو سرت دروگبا.بیچاره ژروینیو

mohsen در 24/11/1390 | 18:02 گفت:

من که نمیگم تر زده به ساحل عاج ! میگم پنالتی آخر رو نزد زامبیا قهرمان شد الان بر میگرده روحیش خرابه!!!

ramin kazemi در 24/11/1390 | 15:16 گفت:

ژروینیو نبود اصلا ساحل آج به فینال نمیرسید.

علی ارشدی در 24/11/1390 | 13:59 گفت:

جروینیو خوب کار کرد اون دروگبای بی مغز .... عوضی تو جریان بازی یک پنالتی از دست داد پنالتی رو هم جروین گرفته بود خاک بر سرت دروگبا

شایان در 24/11/1390 | 13:36 گفت:

چپوله

mohsen در 24/11/1390 | 13:11 گفت:

جروينيو بازيكن خوبيه فقط كافيه يه بازي رئيس بهش بكه برو داخل بازي هر ... ميخوري بخور حله اعتماد بنفسش بر ميكرده

مهران کاظمی در 24/11/1390 | 12:59 گفت:

من نمی دونم چرا بعضی از بچه ها از ژروینیو بدشون میاد، به نظر من که خیلی بازیکن خوبیه

حاکم 26 در 24/11/1390 | 12:51 گفت:

i loooooooooove that when barca is a pound wao ha ha a
من عاااااااااااااااشق اینم که میبینیم بقیه آرسنالیا هم مثل از بارسا متنفرن و دوست دارن رئال حالشونو بگیره
(از زبون دات ماست:hiiiii)

حمید فرازی در 24/11/1390 | 12:36 گفت:

بهتره اول بازیو کامل ببینید .ژروینیو یه پنالتی گرفت که دروگبا خرابش کرد.در ضربات پنالتی هم فقط ژروینیو خراب نکرد

محمد حسینی در 24/11/1390 | 11:05 گفت:

جروینیو خوبه!بازی خوبه متعادلی داره نه مث ولکات که بگیر نگیر داره

mohsen در 24/11/1390 | 11:02 گفت:

حامد باهت 100% موافقم

ali houshangi در 24/11/1390 | 10:33 گفت:

جروینیهو بازیکن خیلی خوبه گل صعودشونو زد
پنالتی 50 50 یا میره یا نمیره

فرشاد محمودی در 24/11/1390 | 10:28 گفت:

داش چمبو جورشو می کشه خیالی نیست یکی دوهفته هم استراحت کنه واسه ریکاوریش

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

به امید پیروزی مقابل میلان حتی در سن سیرو...

hamed در 24/11/1390 | 10:14 گفت:

مربوط به اینجا نیست ولی دلم نیومد که چیزی نگم چقدر حال کردم که بارسا با اوساسونا باخت و رئال پیروز شد...

اشتباه نکنید من به غیر از آرسنال طرفدار تیم دیگه ای نیستم ولی وقتی بارسا می بازه خیلی به من حال میده...

خدا رو شکر حداقل شاید اینجوری کمی از طرفدار ی های شبکه 3 از بارسا کم بشه...

hamed در 24/11/1390 | 10:09 گفت:

من که بازی های آفریقا رو ندیدم ولی خدا کنه همونجور که حسام میگه باشه وگرنه من از این بازیکن چیزی ندیدم...

mohsen در 24/11/1390 | 09:48 گفت:

5تا پنالتی اول رو زده بودن . تو اون تکیا بود

hesam در 24/11/1390 | 09:30 گفت:

ديشب وقتي فهميدم ساحل با پنالتي حذف شده مطمعن بودم اين گل نکرده,دارم از خنده ميميرم!اخه کي به موجود با اين استيل ميده پنالتي بزنه!!ولي خدايي دقيقه 60 يه پنالتي روش شده دروگبا خراب کرده,بازي قبليم گل پيروزي رو زده بود