شرم و تاسف(اعتراض)

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad zahedi hastam
کل بازدید: 556 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

شرم و تاسف(اعتراض)

شکست مفتضحانهسلام


آرسنال 0 – 4 میلان!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


واقعا متاسفم


واسه خودم واسه هوادارا که فقط باید تحقیر بشیم


آقای ونگر واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تحقیر دیگه تا کی؟؟؟؟؟؟


واقعا بازیکنایی مثل ژسنی و گیبز و ژورو و...... در قابل مقایسه هستند با دیوید سیمن و لمن و آدامس و کیون و پیرس و.......؟؟؟؟؟؟؟؟


آقای ونگر شما و بازیکنات چه ببری چه ببازی پولتونو می گیرین ولی با دل شکسته تماشاگراتون چه کار می کنید؟


با اشکاشون چی؟


هواداری که این همه راه و تا میلان میاد.میاد که شاهد تحقیر شدن خودشو تیمش باشه؟؟؟؟تو این وضعیت اقتصادی که جهان دچارشه اون این همه راه رو میاد که حامی و همراه شماها باشه.اینه دستمزدش؟؟؟؟


چرا تو نقل و انتقالات ما همش باید حسرت بخریم ولی بقیه تیما بازیکنایه خوب بخرن.


شما همش میگید که اونا پول دارن.ولی نه اینطور نیست اونا جرات دارن.


ما که همش داریم می بازیم چه نیازی به ورزشگاه 60000 نفری داریم؟همون هایبوری که بهترین خاطره هامون تو اوون بود کافی بود.


تا کی باید آدمای پولداری که دارن واسه یه تیم 125 ساله تصمیم بگیرن؟؟؟؟؟


چرا این علیشیر عثمانف و کرونکه و هیلوود نمیرن از آرسنال.همش ما جز 4 تیم اول بودیم الان جز تیم های ته جدولیم.خدا کنه لااقل بتونیم برای فصل آینده سهمیه یورو لیگو بگیریم چون این فصل در حدی نیستیم که جز 4 تیم اول باشیم.یه زمانی با چلسی و سیتی و یونایتد مبارزه می گردیم الان باید با استوک و ساندرلند و بلکبرن در یه سطح باشیم.خدا کنه لیگ پایین تر نریم


 


 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

جواد تی تی در 27/11/1390 | 20:25 گفت:

ونگر مربی بزرگ دوست داشتنی و فوق العاده هست ولی باید با احترام با لگد بندازنش بیرون البته بعد از بیرون کردن عثمانفو بقیه مدیران نوبت ونگر میرسه

جواد تی تی در 27/11/1390 | 20:07 گفت:

امان از ونگرپرستان امان

توپچی جنوب در 27/11/1390 | 19:22 گفت:

رفتن ونگر از ارسنال میتونه بزرگترین اشتباه قرن باشه بزرگترین اشتباه

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 18:03 گفت:

اگه تحقیره،من این تحقیرو دوس دارم

El Pistolero در 27/11/1390 | 17:09 گفت:

رئال هم داشت ورشکست میشد ولی با یه سیاست تبلیغاتی اومد جلو و تیموشو نجات داد.
حالا شاید راه ما هم همین باشه.البته تا حدی که نیاز داریم ، نه تا نیمکت ذخیره.
آرسنال به یک خون جدید توی رگهاش احتیاج داره.
الان فقط رابین و چمبو و سانگ و کوشیلنی و ورمالن و سانتوز و شزنی و سانیا و والکات در حد آرسنالند و بقیه در حد قرضی بازی کردن و تجربه کسب کردن توی تیم های متوسط برای بازی توی سال های بعد هستن.
همونطور که میبینید اگه دو سه تا از افراد لیست بالا مصدوم بشن تیم سه هفته میبازه.پس معلومه توازنی توی تیم نیست عزیز.

Saeed Milani در 27/11/1390 | 15:47 گفت:

منظورم به کسایی بود که بی علت از ونگر حمایت می کنن و انگار چشم وگوششون کور و کر شده و واقعیت های فوتبال رو نمی بینند. ونگر تا وقتی با سیاست های کلان باشگاه همسو باشه جایگاهش هم صد در صد محفوظ خواهد بود. در این شکی نیست. اما همه مربی ها مثل ونگر مطیع نیستند و ... کاش یکم رگ غیرتش بزنه بیرون و ببینه داره با گذشته اش و افتخاراتش و آینده این تیم چه معامله ای می کنه. امیدوارم زودتر متوجه بشه هرچند خیلی کم.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:33 گفت:

سعید جان واقعا اگه با رفتن ونگر همه چیز درست میشه منم حاضرم بره.به خدا من در آرسنال دلبسته هیچ کس نیستم و فقط عاشق باشگاهم.حتی به برگکمپ هم دلبسته نیستم.واقعا نمیدونم اگه ونگر بره وضع تیم درست میشه یا نه.این خیلی جای بررسی داره ولی ما همه اتفاق نظر داریم که مدیرا هم خیلی افتضاح بودن و فقط به فکر جیب خودشون بودن.حالا با وجوداین مدیرا کدوم مربی میتونه خوب کار کنه؟ فقط امیدوارم وضع باشگاه از این بدتر نشه و اگه قراره با رفتن کسی درست شه هرچه سریع تر این اتفاق رخ بده

Saeed Milani در 27/11/1390 | 14:55 گفت:

ونگر بالاخره از این تیم میره ، اگه خودش نره هوادارایی که تو لندن هـــــــــــــــــــــو کردنش بیرونش می کنن. اونوقت اون طرفدارارنی که به اصطلاح " ونگر پرست " هستند هم روی واقعی شون رو نشون می دن و معلوم میشه چیزی از فوتبال متوجه نمی شدند و فقط ونگر رو مثل یک بت می پرستیدند و اونها هم از آرسنال خواهند رفت.

توپچی جنوب در 27/11/1390 | 14:26 گفت:

همچیز درست میشه کار هایی که ونگر واسه ارسنال کرده رو در اینده نتیجه اش رو میبینیم فقط اندکی صبر صبر صبر

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:13 گفت:

برام جالبه یکی میگه عثمانوف چرا نمیاد یکی میگه چرا نمیره.البته جنبه مثبت این باخت فعالیت کاربرای جدیده که خیلی منو خوشحال میکنه.ولی سعی کنید به جای خالی کردن عقده این باختا منطقی بحث کنید

جواد تی تی در 27/11/1390 | 13:52 گفت:

ونگر باید بره من میگم اون مدیرها هم کلاه بردارن و دستشون با ونگر تو یه کاسه هست و هردو گروه باید با هم برن باید باشگاه فروخته بشه به یک کمپانی دیگه و یا در اختیار هواداران قرار بگیره مثل رئال و بارسلونا

Hossein Y در 27/11/1390 | 13:51 گفت:

فعلا با اين مهد كودك آرسنال و مديرش ونگر وعض همينه

محمد رستگار در 27/11/1390 | 13:45 گفت:

تا ونگر باشه وضع خراب تر هم می شه