حرف دل!

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 44,166 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

حرف دل!

سلام توپچی های گل.یه سوال داشتمآیا بازیمنایی مث دنیس برگکمپ و تی تی و پت ویرا و لیونبرگ و تونی آدامز کبیر و... وقتی به دنیا اومدن ستاره بودن؟اگه ستاره بودن بگید که شما از کجا میدونید و آیا باهاش بزرگ شدید یا اینکه نه بعد از گذشت زمان به عنوان ستاره خودشون رو معرفی کردن؟خیلی از توپچی ها میان از سیاست رئیس حمایت میکنن خیلیا هم مخالفش هستن و بازیکنایی مث الکس سانگ و جکی و رمسی و تئو و چمبو و ... رو با اسطوره ها مقایسه میکنن ولی اگه دقت کرده باشین میبینین که این بازیکنا خیلی جوووون هستن ولی گاهی بازیایی نمایش میدن که غیر قابل باورن از شما خواهش میکنم 3-2 سال دیگه اینا رو با ستاره ها مقایسه کنید.و در اخر خیلیا میان به رئیس توهین میکنن که یه دنده هست و از فوتبال هیچی نمیفه ولی اگه به نتایج قبلی رئیس نیگا کنیم(برد 5-1اینتر تو زمین خودشون .برد 6-3لیورپول تو زمین خودشون.برد 5-3 چلسی توزمین خودشون.یا قهرمانی بدون شکست در یه فصل )از دستاورد های این مرد بزرگه  که هیچ مربی با بازیکنای ستاره دار الانش نمیتونه این کار رو بکنه.ما طرفدار آرسنال هستیم و باید پشت تیممون رو گرم نگه داریم.این اولین پست منه شرمنده که سرتون رو درد آوردم.تا ابد آرسنال چه با جام چه بی جام.من تیمم رو به خاطر جام گرفتن انتخاب نکردم که با جام نگرفتن ترکش کنم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 30/11/1390 | 22:17 گفت:

دست بردارید از گذشته ، گذشته ها گذشته !!

حالا چی دارید....!!؟؟

farshad در 30/11/1390 | 22:16 گفت:

مرسی اقا معین . هر وقت خواستین آرسنال رو واسه کسی تعریفش کنیین بگین :آرسنال, بهترین داستانی که تا کنون شنیده ام.

moeinem در 30/11/1390 | 21:45 گفت:

دم تک تک همتون گرم.

محمد حسینی در 30/11/1390 | 20:15 گفت:

خوش اومدی معین جان
لایک

Amirhosein در 30/11/1390 | 20:09 گفت:

من هم باهت موافقم آقا معين .

غلامحسین ایمانی در 30/11/1390 | 20:08 گفت:

معین جان منم با تو 100 درصد هم عقیده ام.

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 18:36 گفت:

کاملا با هات هم عقیده ام معین جان به جمع بلاگ نویسان هم خوش اومدی

دانیال در 30/11/1390 | 17:27 گفت:

در هر صورت باید یه بازیکن با تجربه و میدون دیده حداقل برای خط میانی پیدا کنند. چون من بعید می دونم ویلشر هم بتونه یه تنه بار
خط میانی رو بکشه (بدون کمک با تجربه)

ali jamshidi در 30/11/1390 | 16:20 گفت:

اولا با جمله آخرت خیلی حال کردم. (من تیمم رو به خاطر جام گرفتن انتخاب نکردم که با جام نگرفتن ترکش کنم)
دوماً حرفت رو قبول دارم ولی هوادار انتظار داره. این سیاست غلط مدیران یا مربی یا اصلاً من (هرکسی که باعث فروش ستاره ها و نخریدن بازیکن بزرگ میشه) باعث شده فشار رو این جوان ها زیاد بشه. اصلاً رمزی واقعاً از نظر روحی نمی تونه خط هافبک آرسنال رو جلوی یه تیم بزرگ رهبری کنه. این بازیکن ها در کنار بازیکن های با تجربه نمایش بهتری خواهند داشت چون آرامش دارن.
کاری که منچستر می کنه. یا بارسا
همین بارسا اینیستا رو اگه یادتون باشه خیلی کم بهش بازی می داد تا کنار ژاوی خودشو پیدا کرد اما ما چی؟ بازیکن 28 می فروشیم 24 ساله می خریم. 21 ساله می فروشیم 17 ساله میاریم جاش.
تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل (اگه اشتباه نکنم) حافظا...

حمید فرازی در 30/11/1390 | 15:48 گفت:

نه ظاهرا جدیدی تو اون یکی پست فکر کردم قبلا فعالیتتو شروع کردی ولی ظاهرا تازه شروع کردی پس بازم بهت خوش آمد میگم(البته اینبار زودتر از بقیه :دی) و امیدوارم روزای خوربیو در کنار بقیه داشته باشی معین جان.

در مورد مقالت هم راستش من فعلا دیگه زیاد نمیتونم در بحثا شرکت کنم ولی اینم بگم به عنوان یه شخص بی طرف که فعلا نظر خاصی ندارم باید بگم تک بعدی به قضیه نگاه نکن..من به شخصه نه طرفداری میکنم نه انتقاد خاصی البته هر دو رو انجام میدم چون انتقاد نکردن وقتی معنا پیدا میکنه که یه مجموعه هیچ اشتباهی نداشته باشه و البته انتقاد صرف هم وقتی معنا پیدا میکنه که شخص یا مجموعه هیچ کار مفیدی انجام نداده باشه که به هرحال مجموعه آرسنال از این دو قاعده خارجه و من به شخصه اگه بخوام انتقاد یا طرفداری کنم مجموعه رو در نظر میگیرم نه شخصو.
حالا خوبه نمیخواستم نظر بدم :)

رضا کاظمی در 30/11/1390 | 15:46 گفت:

دمت‏ ‏گرم‏ ‏به‏ ‏مولا

دانیال در 30/11/1390 | 15:33 گفت:

داش معین دمت گرم با اون 2 جمله آخرت بیشتر از همه حال کردم.

ثابت کردی آرسنالی یعنی این

hosein در 30/11/1390 | 15:28 گفت:

داداش حرفت جز واقعیت چیزی نیست بحث چند روز پیش منم با یکی از کاربران در رابطه با همین موضوع بود که میگفتن بازیکنان قبل ارسنال همگی ستاره بودن در صورتی که اکثر بازیکنان کنونی جهان رو اگه نگاهی بکنیم از ارسنال گذشته اند و در این باشگاه به ستاره تبدیل شده اند در هر صورت ارسنال تیم ماست دوستش داریم و بهش احترام میگذاریم و در مورد ونگر هم بگم که بزرگترین مربی دنیاست همین چلسی با این همه خرج و تعویض مربی در هر فصلش باز هم از ارسنال عقبتره یا همین لیورپولی که امسال و سال قبلش بازیکنان بزرگی رو به تیمش اورد یا همین تاتنهام که به تنهایی 4 تا مهاجم تراز اول تو تیمش داره .خواهش میکنم از هوادار نماها اینقدر حاشیه سازی علیه ونگر نکنن بگذارید کارشو انجام بده

سید سجاد حسینی در 30/11/1390 | 15:18 گفت:

حتما پشت سر مسی و فابرگاس و ویا مدرسه ی لاماسیا هست

masoud mahmudpur در 30/11/1390 | 14:54 گفت:

حرفت درسته.اما رمسی عمرا اگه ستاره بشه