دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 43,968 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

یه سوال...


سلام و درود بر شما توپچی ها.یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده:چرا پارسال ژسنی دروازه بان قابل اعتمادی بود ولی الان داره گل های مفت میخوره!به نظر من نداشتن یه دروازه بان دوم خوب برای رقابت با ژسنی؟آقا حمید خان فرازی اشتباه نکنم 1 ماه پیش یه پست گذاشتین که آینده دار ترین دروازه بان جهان تو تیم رزروه چرا تو 2-3 تا از بازیا از اون استفاده نمیکنن چون اگه خوب جواب بده رقابتش با ژسنی بیشتر میشه و میتونیم از یه پست خیالمون راحت باشه!(البته گاهیم تقصیر مدافعانه که دروازه بان گل میخوره)حال این نظر شخصیه خودمه.موفق و پیروز باشیدو تا ابد توپچی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 1/12/1390 | 14:04 گفت:

ممنون از همگیتون!

محمودرضا معینی در 1/12/1390 | 12:31 گفت:

دقیقا مشکل تیم ما اینه که برای بعضی از پستها تنها یک بازیکن قابل اعتماد داریم،همین ژسنی،رمزی،ون پرسی،تا زمانی که رقابت در تیم نباشه هیچ بازیکنه جوونی پیشرفت نمی کنه،یه مثال ساده شما فقط به پدرو تو بارسا نگاه بنداز داره با آلکسیس سانچز رقابت می کنه و جالبیش اینه که توی هر بازی که میاد تو خیلی تاثیر گذاره!!!!خود آلکسیس سانچز هم می دونه اگه بازی رو بد بازی کنه میره رو نیمکت چون پدرو آماده است(فقط یه مثال بودا)

HAMED toopchi در 1/12/1390 | 11:07 گفت:

روحت شاد سيمن

شاهين در 1/12/1390 | 02:54 گفت:

ممنون حمید جان ، ببخشید اشتباه من بود ولی در کل هر دو دروازه بانای آینده داریند .
راستی این قوانین چیه ، حیفه این دو بازیکن با استعداد رو از دست بدیم !!!!!

T.Vermaelen در 1/12/1390 | 00:28 گفت:

ممنون از پستتون
معین جان ژسنی در این دوران قحطی دروازبان عالی داره کار میکنه...تازه هنوز 20 سالشه و یه دروازبان تا سن 40 سالگی هم میتونه راحت بازی که...ژسنی با قد بلند و انعطاف پذیری که داره یکی از بهترین دروازبانهای جهان میشه...هنوز یادم نرفته کت تو باز پارسال با منچستر یه گلم مسلم روی ضربه ایستگاهی رونی رو گرفت و 1-0 آرسنال برد....
بعد من میگم و قدیما هم گفتم که فابیانسکی باید زودتر فروخته بشه..چون هیچ پیشرفتی نخواهد کرد و بدرد نیمکت نشینی هم نمیخوره....
جیمز اگه بیاد به تیم اصلی قد وقوارش خوبه...

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:11 گفت:

ساهین جان الان آرسنال 4 ساله داره پدر خودشو درمیاره که پدرو بوتلهو رو بیاره ولی این قوانین مزخرف مجوز کار بهش این اجازه رو نداده.با این حال من عقیده دارم باید قید ولینگتون و بوتلهو رو بزنیم

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:09 گفت:

معین جان واقعا خیلی خوشحالم که اون پست رو با دقت خوندی چون واقعا دوست داشتم بچه ها با دقت بیشتری بخوننش.

آقا چرا اطلاعات علط میدید؟ :) بنده خدا اسمش مارتینز هست که آرزانتینیه.جیمز شی هم دروازه بان آینده داری نشون داده ولی امسال دخیره مارتینز بوده.اول اینکه من گفتم یکی از آینده دارترین دروازه بانان جهانه نگفتم همین الان که بهترین دروازه بان جهانه.درسته دروازه بانه آینده داریه ولی هنوز خیلی کم تجربه هست و اصلا برای رقابت خوب نیست چون هم سنش کمه و براش مناسب نیست و هم الان در تیم رزرو فیکس هست که درست نیست نیمکت نشین بشه.تازه شده 18 سالش ولی امسال دوبار رو نیمکت تیم اصلی نشسته اگه اگه اشتباه نکنم مقابل منجستر هم بود و مطمئن باش همون فابیانسکی خیلی رقیب جدی تریه و در بازی قبل هم نسبتا خوب نشون داد هرچند که بهش اعتقاد ندارم.
با این حال به نظر خودم ژسنی دروازه بان خوبی میشه و تا اینجا اوتقدرا هم بد کار نکرده که همه میگن

moeinem در 30/11/1390 | 21:57 گفت:

ببخشید بی ربطه ولی در جواب آقا سپهر تیم والیبال هاوش گنبد هم اینجوریه تو خونه خوب بازی میکنه خارج خونه اعصابمون رو خورد میکنه.البته امروز(1شنبه)تو خونه به تیم قعر جدولی آلمینیوم بندر عباس باختیم و تماشاگرا صندلی شکستن و بر علیه مربی و بازیکن خودی شعار دادن(3 هفته ی پیاپی داریم میبازیم و اکثر باختمون به صورت تبانی شکل میگیره و به خاطر همین گنبدیا این کارو کردن)

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:39 گفت:

آرسنال تو خونه واقعا عاليه.ولي خارج از خونه

moeinem در 30/11/1390 | 21:38 گفت:

ببخشیدا ولی من مطمئنم که آرسنال میبازه اونم تحقیر آمیز(امروزه هر چی پیش بینی کردم غلط از آب در اومده به امید بر عکس شدن پیش بینیم:)

mohsen abbasi در 30/11/1390 | 21:36 گفت:

چسنی روحیه لازم رو نداره این علت ضعفشه ولی کلا الان دوران فقر دروازبانه
تمام دروازبانا جوونن اونقدر که کاسیاس که اماده هم نیست میشه بهترین دروازبان
جهان این ایراد نیست ضعف خیلی از تیماست همین چلسی دور رفت چک بدترین بازیکن
زمین شد

masoud mahmudpur در 30/11/1390 | 21:33 گفت:

بچه ها تلوزیون بازی ارسنال و تاتنهام رو پخش میکنه یا نه؟

moeinem در 30/11/1390 | 21:31 گفت:

آق شهرام امسال که هیچی نمیشیم باید به جوونا میدان بدیم تا خودشون رو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 21:19 گفت:

دروازبان خوبی می تونه بشه!!!!!111

moeinem در 30/11/1390 | 21:15 گفت:

آقا شاهین ممنون

شاهين در 30/11/1390 | 21:10 گفت:

آره ، اسمش James Shea
http://www.arsenal.com/reserves-youth/players/james-shea

بایستی فصل بعد Pedro Botelho رو هم بیاره
http://www.arsenal.com/first-team/players/pedro-botelho
اونم بازیکن آینده داری ...

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:08 گفت:

اکثر اوقات تقصير مدافعاست.و ژسني جاي پيشرفت داره.