دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 44,157 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

دروازه بان نداشتیم بجاش هویچ گذاشتیم:)

یه سوال...


سلام و درود بر شما توپچی ها.یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده:چرا پارسال ژسنی دروازه بان قابل اعتمادی بود ولی الان داره گل های مفت میخوره!به نظر من نداشتن یه دروازه بان دوم خوب برای رقابت با ژسنی؟آقا حمید خان فرازی اشتباه نکنم 1 ماه پیش یه پست گذاشتین که آینده دار ترین دروازه بان جهان تو تیم رزروه چرا تو 2-3 تا از بازیا از اون استفاده نمیکنن چون اگه خوب جواب بده رقابتش با ژسنی بیشتر میشه و میتونیم از یه پست خیالمون راحت باشه!(البته گاهیم تقصیر مدافعانه که دروازه بان گل میخوره)حال این نظر شخصیه خودمه.موفق و پیروز باشیدو تا ابد توپچی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 1/12/1390 | 14:04 گفت:

ممنون از همگیتون!

محمودرضا معینی در 1/12/1390 | 12:31 گفت:

دقیقا مشکل تیم ما اینه که برای بعضی از پستها تنها یک بازیکن قابل اعتماد داریم،همین ژسنی،رمزی،ون پرسی،تا زمانی که رقابت در تیم نباشه هیچ بازیکنه جوونی پیشرفت نمی کنه،یه مثال ساده شما فقط به پدرو تو بارسا نگاه بنداز داره با آلکسیس سانچز رقابت می کنه و جالبیش اینه که توی هر بازی که میاد تو خیلی تاثیر گذاره!!!!خود آلکسیس سانچز هم می دونه اگه بازی رو بد بازی کنه میره رو نیمکت چون پدرو آماده است(فقط یه مثال بودا)

HAMED toopchi در 1/12/1390 | 11:07 گفت:

روحت شاد سيمن

شاهين در 1/12/1390 | 02:54 گفت:

ممنون حمید جان ، ببخشید اشتباه من بود ولی در کل هر دو دروازه بانای آینده داریند .
راستی این قوانین چیه ، حیفه این دو بازیکن با استعداد رو از دست بدیم !!!!!

T.Vermaelen در 1/12/1390 | 00:28 گفت:

ممنون از پستتون
معین جان ژسنی در این دوران قحطی دروازبان عالی داره کار میکنه...تازه هنوز 20 سالشه و یه دروازبان تا سن 40 سالگی هم میتونه راحت بازی که...ژسنی با قد بلند و انعطاف پذیری که داره یکی از بهترین دروازبانهای جهان میشه...هنوز یادم نرفته کت تو باز پارسال با منچستر یه گلم مسلم روی ضربه ایستگاهی رونی رو گرفت و 1-0 آرسنال برد....
بعد من میگم و قدیما هم گفتم که فابیانسکی باید زودتر فروخته بشه..چون هیچ پیشرفتی نخواهد کرد و بدرد نیمکت نشینی هم نمیخوره....
جیمز اگه بیاد به تیم اصلی قد وقوارش خوبه...

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:11 گفت:

ساهین جان الان آرسنال 4 ساله داره پدر خودشو درمیاره که پدرو بوتلهو رو بیاره ولی این قوانین مزخرف مجوز کار بهش این اجازه رو نداده.با این حال من عقیده دارم باید قید ولینگتون و بوتلهو رو بزنیم

حمید فرازی در 30/11/1390 | 23:09 گفت:

معین جان واقعا خیلی خوشحالم که اون پست رو با دقت خوندی چون واقعا دوست داشتم بچه ها با دقت بیشتری بخوننش.

آقا چرا اطلاعات علط میدید؟ :) بنده خدا اسمش مارتینز هست که آرزانتینیه.جیمز شی هم دروازه بان آینده داری نشون داده ولی امسال دخیره مارتینز بوده.اول اینکه من گفتم یکی از آینده دارترین دروازه بانان جهانه نگفتم همین الان که بهترین دروازه بان جهانه.درسته دروازه بانه آینده داریه ولی هنوز خیلی کم تجربه هست و اصلا برای رقابت خوب نیست چون هم سنش کمه و براش مناسب نیست و هم الان در تیم رزرو فیکس هست که درست نیست نیمکت نشین بشه.تازه شده 18 سالش ولی امسال دوبار رو نیمکت تیم اصلی نشسته اگه اگه اشتباه نکنم مقابل منجستر هم بود و مطمئن باش همون فابیانسکی خیلی رقیب جدی تریه و در بازی قبل هم نسبتا خوب نشون داد هرچند که بهش اعتقاد ندارم.
با این حال به نظر خودم ژسنی دروازه بان خوبی میشه و تا اینجا اوتقدرا هم بد کار نکرده که همه میگن

moeinem در 30/11/1390 | 21:57 گفت:

ببخشید بی ربطه ولی در جواب آقا سپهر تیم والیبال هاوش گنبد هم اینجوریه تو خونه خوب بازی میکنه خارج خونه اعصابمون رو خورد میکنه.البته امروز(1شنبه)تو خونه به تیم قعر جدولی آلمینیوم بندر عباس باختیم و تماشاگرا صندلی شکستن و بر علیه مربی و بازیکن خودی شعار دادن(3 هفته ی پیاپی داریم میبازیم و اکثر باختمون به صورت تبانی شکل میگیره و به خاطر همین گنبدیا این کارو کردن)

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:39 گفت:

آرسنال تو خونه واقعا عاليه.ولي خارج از خونه

moeinem در 30/11/1390 | 21:38 گفت:

ببخشیدا ولی من مطمئنم که آرسنال میبازه اونم تحقیر آمیز(امروزه هر چی پیش بینی کردم غلط از آب در اومده به امید بر عکس شدن پیش بینیم:)

mohsen abbasi در 30/11/1390 | 21:36 گفت:

چسنی روحیه لازم رو نداره این علت ضعفشه ولی کلا الان دوران فقر دروازبانه
تمام دروازبانا جوونن اونقدر که کاسیاس که اماده هم نیست میشه بهترین دروازبان
جهان این ایراد نیست ضعف خیلی از تیماست همین چلسی دور رفت چک بدترین بازیکن
زمین شد

masoud mahmudpur در 30/11/1390 | 21:33 گفت:

بچه ها تلوزیون بازی ارسنال و تاتنهام رو پخش میکنه یا نه؟

moeinem در 30/11/1390 | 21:31 گفت:

آق شهرام امسال که هیچی نمیشیم باید به جوونا میدان بدیم تا خودشون رو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 21:19 گفت:

دروازبان خوبی می تونه بشه!!!!!111

moeinem در 30/11/1390 | 21:15 گفت:

آقا شاهین ممنون

شاهين در 30/11/1390 | 21:10 گفت:

آره ، اسمش James Shea
http://www.arsenal.com/reserves-youth/players/james-shea

بایستی فصل بعد Pedro Botelho رو هم بیاره
http://www.arsenal.com/first-team/players/pedro-botelho
اونم بازیکن آینده داری ...

sepehr najafian در 30/11/1390 | 21:08 گفت:

اکثر اوقات تقصير مدافعاست.و ژسني جاي پيشرفت داره.