ونپرسی: من یک توپچی واقعی هستم

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 44,007 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

ونپرسی: من یک توپچی واقعی هستم

رابین ونپرسی اذعان می کند عشق او به آرسنال رابطه مستقیم با تصمیم گیری در مورد آینده اش دارد.


قرارداد رابین ونپرسی با باشگاه آرسنال در پایان فصل اینده به
اتمام خواهد رسید و مرد 29 گله این فصل توپچی ها صحبت در مورد تمدید
قرارداد جدید را به پایان فصل موکول کرده است.

با این وجود کاپیتان هلندی توپچی ها تاکید دارد عشق او به آرسنال کار را برایش سخت می کند تا به خروج از تیم فکر کند.

"
برای 8 سال درا ین باشگاه بوده ام و به این موضوع افتخار می کنم. من یک
توپچی واقعی هستم.عاشق این باشگاه هستم و این موضوع مخفی نیست.

همچنان
در پایان فصل با مربی و مقامات باشگاه نشستی خواهیم داشت و در کنار هم یک
قهوه خواهیم خورد. در مورد خیلی چیزها صحبت خواهیم کرد اما هم اکنون نیز با
مربی در بسیاری از موارد صحبت می کنم."
ونپرسی همچنین در مورد پیروزی مقابل تاتنهام نیز گفت:

"
مساله خنده دار این است که مردم در مورد بهترین تیم تاریخ تاتنهام و
بدترین تیم تاریخ آرسنال صحبت می کنند و ما درست همین تاتنهام را شکست
دادیم.

این خنده دار است که فوتبال تا چه انداره می تواند عجیب باشد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

iman sanaei در 11/12/1390 | 11:06 گفت:

عاشقتم رابین جونم

moeinem در 11/12/1390 | 10:23 گفت:

ببخشیدا قبلا مینالیدیم که چرا اخبار تکراری میزارین حالا خود سایت اومده اخبار منو کپی پیست کرده:)یعنی مسئولینش یه نیگا به این ورا نمیکنن؟

توپچی جنوب در 11/12/1390 | 00:49 گفت:

ما به بتمن نیازی نداریم چون رابین ونپرسی رو داریم............

javad sbo در 11/12/1390 | 00:03 گفت:

چقدر زود دیر میشه؟ 8 سال!!!!

فرهاد در 10/12/1390 | 22:49 گفت:

We Love Robin

milad foadiyan در 10/12/1390 | 22:26 گفت:

کدوم مصاحبه ی مشهور؟؟

مسعود ارسنالی در 10/12/1390 | 22:26 گفت:

برگکمپ یه زمانی گفته بود: من 1 توپچی هستم عقب بایستید

ونپرسی هم تقریبا همینو گفته...

دیوانه کنندس این بازیکن.ورای فوتبال..شخصیت بزرگی داره.

حیف این چند سال کاپیتان نداشتیم.از دوران آنری به بعد.

moeinem در 10/12/1390 | 22:00 گفت:

ببخشید میشه بگید چی گفت؟تا ما هم گریه کنیم

مریم ت در 10/12/1390 | 21:58 گفت:

هیچ وقت اون جمله هاش تو اون مصاحبه مشهورش یادم نمیره گریه کردم

سید سجاد حسینی در 10/12/1390 | 20:51 گفت:

مطمئن باشید با اومدن چند ستاره مثل پودولسکیو وازارد تمدید میکنه