قرارداد بازیکنا با آرسنال!

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 44,684 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

قرارداد بازیکنا با آرسنال!

قرارداد بازیکنانه آرسنال با باشگاه!کیا متعهد خواهند بود و تا اخر فوتبالشون توپچی و آرسنالی خواهند بود؟!


2017(5 years left) 
Oxlade-Chamberl ain
________________________________
2016 (4 years left) 
Ramsey 
_______________________________
2015 (3 years left) 
Szczęsny, Mertesacker, Vermaelen, Djourou, Jenkinson, Santos, Song, Coquelin, Arteta, Diaby, Wilshere, Lansbury, Gervinho, Vela, Miyaichi, J Campbell 
_______________________________
2014 (2 years left) 
Mannone, Sagna, Koscielny, Gibbs, Denílson, Rosický, Bendtner, Chamakh
_________________________________
2013 (1 year left) 
Squillaci, Frimpong, Walcott, Arshavin, Park, van Persie

                                                                    معین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 20/4/1391 | 15:19 گفت:

وای رمزی
تا2016 کی میخواد تحملش کنه

moeinem در 19/4/1391 | 11:06 گفت:

ای شهرامممممممممممممممممممممم!

بابا هومن مثلا آنتی گیرل بودیا!

حامد ک ب گفته ی خودش از 2ختر جماعت بیزاره!

توپچی جنوب در 19/4/1391 | 01:24 گفت:

جک ویلشر+ ویرمیناتور+ سانیا+ یوهان کبیر.....

البته فکر کنم گیبز و چمبرلین چون انگلیسی هستند اونم از نوع متعصبش بمونن تو تیم........

مرسی معین تپلی.

(Hooman sam (Dark metal در 19/4/1391 | 00:14 گفت:

معین جون شدید !!
حامدم خبر داره !!!

like like

moeinem در 18/4/1391 | 22:02 گفت:

هومن عمه دوس داری =D

(Hooman sam (Dark metal در 18/4/1391 | 21:30 گفت:

پستی از عمه ی عروس !!!
دمت جیز...

like like

سينا در 18/4/1391 | 21:22 گفت:

بابا ژورو به اين خوبي ازارش به يه مورچه هم نميرسه با شما چيكار داره رو نيمكته ديگه هي ميگيد بره

دوسش دارم يه دونه باشه

soroosh در 18/4/1391 | 20:52 گفت:

پست خیی خوبی بود
ممنون واقعا

میلاد آرشام در 18/4/1391 | 20:15 گفت:

انصافا تعصب یوهان کبیر ازین ونپرسی بیشتره...الان بنظر من ژورو رو تمدید کنیم اما شوهر بوچرا رو تمدید نکنیم...جدی میگم

mohsen abbasi در 18/4/1391 | 19:57 گفت:

الان باید تا دیر نشده با کاسینلی سانیا گیبس تمدید کنیم تا مثل رابین نشن

مهرداد در 18/4/1391 | 19:45 گفت:

باورتون بشه یا نه از ونپرسی بیشتر بدم میاد تا نصری
حتی اگه تو آرسنال بمونه
امیدوارم از آرسنال بره
به 2 دلیل 1- نمک نشناس بودن 2-هانری این یارو رو زیاد تحویل نمیگرفت
(نتیجه منطقی= حتمآ یه چیزی میدونسته)
شک نکنید 6 ماه دیگه مصدوم میشه اون موقه میفهمه که اشتباهی کرده
که به ضرر خودش بوده
اگه 6 ماه بعد از اولین بازیش حالا تو هر تیمی مصدوم نشد
من میرم طرفداره السیتی میشم (شکنجه بالاتر از این دارین ؟)

مجتبی هانری در 18/4/1391 | 18:50 گفت:

ویلشر سانگ اینا فکر کنم موندنی باشند شاید هم چمبرلین

aso در 18/4/1391 | 17:59 گفت:

ایشالا که ژورو متعهد میشه و میره!!
همین که اسمشو میبینم حالم بهم میخوره!!
اه
حال بهم زنتر از این بازیکن نداریم!

رضاشاماخ چوک بندر در 18/4/1391 | 17:30 گفت:

من دلم سرشده نمیدونم ازکی ناراحت باشم ونگربازیکنان مدیرا.واقعاگیج شدم ازوضع بلاتکلیفی خسته شدم صبح تاشب داریم کارمیکنیم اعصابمون خورده خسته ایم شب میایم خونه دلخوشیمون همین آرسناله ولی...