بیخیال صعود بشید

نویسنده: زهرا

وبلاگ من
نویسنده: زهرا
هیچی
کل بازدید: 605 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

بیخیال صعود بشید

آرسنال نه بازیکن تهیین کننده داره و نه مربی خوبی.


حتی اگه لئو مسی و رونالدو هم به امریتس بیان و برای آرسنال بازی کنن نمیتون این نتیجه رو جبران کنند!

واقعا برای این طرز تفکرتون به شدت متاسفم.تیم محبوبتون 4 گل خورده ولی نمیدونی چه طوری به خودتون امیدواری بدید.شانس صعود آرسنال برای خوشبین ترین فرد دنیا(آرسن ونگر)فقط 5 درصده!
اما واقع بینانه بخوای فکر کنی آرسنال حتی 5صدم درصد هم شانس نداره.میلان اگه یک گل بزنه آرسنال باید 6 گل بزنه.این با کدوم عقل و منطقی جور در میاد؟


آرسنال سال هاست مقابل انواع تیم ها تحقیر شده.مقابل بارسا تا قهرمانی حماسی در فینال چمپیونزلیگ با یک تیم 10 نفره فقط 12 دقیقه فاصله داشت ولی بعد 2 گل میخوره.و چیزی جز یه خاطره ی تلخ و حسرت آمیز برای نایب قهرمان اون فصل باقی نمیمونه.بنتدر در نوکمپ گل سوم آرسنال رو در مجموع رفت و برگشت میزنه.شاید همه فکر میکردید آرسنال تیم لحظات سخته و چه کار شاقی شاق تر از اینکه 70 دقیقه در برابر بارسای حذف شده دوام بیاوری؟احتمالا آرسنال میتونه 70 دقیقه برابر خط آتش آتشین نوکمپ دووم بیاره ولی بعدش 4 گل توسط مسی نوش جان میکنه.
مقابل نیوکاسل 4 گل میزنه.4 گل برای یه پیروزی کافی نیست؟کافی هست ولی اگر تیمی که 4 گل زده نامش آرسنال باشه قطعا کافی نیست!سپس در 30 دقیقه بازی 4-0 برده را با تساوی 4-4 عوض میکنه.
شکست برابر بیرمنگام در فینال جام اتحادیه؟
اگر آرسنال جام اتحادیه رو نتونه بگیره پس چه جامی؟!
8 گل مقابل منچستریونایتد؟!آن هم در شبی که برخی از بازیکنان یونایتد از روی شکم سیری خیلی از توپ هایشان به بیرون میزدند و با نگاهی ترحم برانگیز نتیجه ای تحقیر آمیز برابر ما رقم زدند؟


حالا آرسنال در برابر میلانی که در مرحله گروهی تا حد مرگ بارسا رو شکنجه داد . چهارشنبه شب هم بهترین بازی میلان در زمان آلگری رو دیدیم و 4 گل هم ازش دریافت کردیم.
شما دوستان عزیز با کدام متر و سنجش و معیاری صحبت از بازگشت تیمتون میکنی؟تصور اینکه آرسنال 5 گل از میلان جلو باشه بعد میلان در دقایق آخر 1گل بزنه و آرسنال حذف بشه نابودتون نمیکنه؟یعنش شما واقعا فکر میکنید میلان با یکی از بهترین زوج های دفاعی دنیا(نستا-سیلوا)5یا 6 گل از آرسنال بخوره و با یکی از بهترین خط حمله های دنیا 1یا 2 گل به آرسنال هم نزنه؟
یا یکی از فیزیکی ترین مهاجم دنیا(زلاتان)یکی از تکنیکی ترین ها(روبینیو) و یکی از سرعتی ترین ها(پاتو)
تصور اینکه آرسنال با این روحیه و این خط دفاع فاجعه بار گلی از میلان نخوره باور کن خیلی سخته!


اکثر تیم ها مقابل آرسنال تاریخسازی کردند اما آرسنال آرسن ونگر تیمی نیست که بخواد یکی از تاریخی ترین بازگشت های چمپیونزلیگ رو مقابل دومین تیم پرافتخار اروپا انجام بده.


تو بازی برگشت بدون اینکه حتی 1درصد هم به صعود فکر کنید بدون استرس و هیجان و فکرکردن به شانس صعود فقط از بازی تیمتون لذت ببرید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 13/12/1390 | 00:29 گفت:

خفه شو

پويان در 13/12/1390 | 00:28 گفت:

خفه شو

ali houshangi در 28/11/1390 | 16:54 گفت:

چرا نمیگی ارسنال تو این مدت چه بازیکنایی ساخته
ببین فوتبال فقط برد و باخت نیست که همه چی با خودش داره از پول بگیر تا فرهنگ و ..............

که ارسنال اینا رو به نحوه احسن داره

Keivan در 28/11/1390 | 13:27 گفت:

واقعا متاسفم برات با این تفکر و لحن صحبت کردنت...باید اینو یاد بگیری که چجوری در مورد آرسنال جلوی طرفدارای آرسنال صحبت کنی...به شما چه ربطی داره که ما با چه فکری بازی برگشتو نگاه کنیم اصلا هدفت از بیان کردن این حرفها چی بود؟ اگه کارشناس فوتبال بودی هیچ وقت در مورد یه تیم اینجوری قضاوت نمیکردی و اینجوری حرف نمیزدی کارشناس فوتبال به کسی میگن که همه ابعاد رو در نظر بگیره همین آرسنال رئال کهکشانی رو حذف کرد همین آرسنال بدون باخت قهرمان انگلیس شد خواهشا در مورد مسائلی که در موردش اطلاعات نداری صحبت نکن و هر چی به ذهنت میرسه رو عنوان نکن...من به شخصه تا دقیقه 90 بازی برگشت به صعود فکر میکنم

علی ارشدی در 28/11/1390 | 12:46 گفت:

به نفعته هر چه زودتر از حریم خصوصی آرسنال بری بیرون

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 12:32 گفت:

خانومی هیچی بهت نمیگم!!!!!!!!!!11111

امین در 28/11/1390 | 12:32 گفت:

قبلا موزیک باران نبودی؟

masoud mahmudpur در 28/11/1390 | 12:24 گفت:

ببخشید.ولی چرا شما میگید آرسنال سال هاست مقابل انواع تیم ها تحقیر شده؟چرا نمیگید ارسنال خیلی از تیم هارو تحقیر کرده؟
اقا حمیدم راست میگه شما بعضی از جاها از ما استفاده کردید مثلا چهارشنبه شب هم بهترین بازی میلان در زمان آلگری رو دیدیم و 4 گل هم ازش دریافت کردیم.
بعدشم وقتی ادم طرفدار یه تیمه نمیتونه بازیش رو بدون استرس رو نگاه کنه.
ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL

masoud mahmudpur در 28/11/1390 | 12:00 گفت:

ارسنال تو اون بازی با بارسا که همون نیمه ی اول گل خورد.تازه بچه ها بد بخت شدیم.من تو سایت ورزش سه فهرست بازی هایی که شبکه سه نشون میده رو دیدم(تا 22 اسفند) هیچکدوم از بازی های ارسنال رو نشون نمیدن.

حامد مبينى در 28/11/1390 | 10:51 گفت:

خانم زهرا به نظر من شما ماجراتون دو حالته:
١. يك كارشناس بى دانش و احساسى تازه كار
٢. طرفدار تيم هاى ديگه كه ضد آرسنال هستند ( لينك تاپيكشا ميذارم حتما" حتما" بخونيد )

ديشب على و ميلاد عزيز بحث خوبى را شروع مردند كه بهتره اونجا نظرتونا بديد.....


لينك تاپيك طرفداراى ضد آرسنال :

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2295&BlogId=254

دو تاپيك بحث ديشب :

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=285&PostID=2317

و

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=43&PostID=2310


حامد مبينى در 28/11/1390 | 10:44 گفت:

باريك مجتبى حرف منا زدى...اينتر را هم بهش اضافه كن....

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 10:15 گفت:

تاریخ سازی؟؟؟؟این ارسناله که با رکورد شکست ناپذیریش تاریخی ساخته که کار پدر پدر جد بارسا و میلان و من یو و .. نیست که بتونن این رکورد و بشکنن.خوبه والا همه طرفدارای تیمهای دیگه افتادن به جونه ارسنال.نوبت افت بارسا و میلان و این تیم های ... خور هم میشه.ارسنال بر می گرده شاید چند فصلی زمان ببره اما بر میگرده حتی بهتر از سال 2004.

saeed dadyar در 28/11/1390 | 08:59 گفت:

avalan tarikhsazi oonie ke 49 bazio bedone shekast poshte sare ham bezari.dovoman barca to madrid ya city to oldtraford tarikhsazi nakardan???!!!!!!!!!in jomle az mane ke football bazi kardam :too football gheire momken nist nemonash final unitd bayern .vali age aghelane bekhaym begim bargardondane bazi sakhte.bad shoma ke migid age milan gol bezane ma bayad 6ta bezanim chera nemigid age ma nime aval 2ta bezanim sharayet bar migarde!!!!

حمید فرازی در 28/11/1390 | 03:52 گفت:

حالا هم برو بخواب و زیاد به این حرفا توجه نکن مهران جان.

حمید فرازی در 28/11/1390 | 03:52 گفت:

من نرم رفتار نکردم.به ایشونم تذکر دادم که صحبتاشون در این برهه درست نبود.
به هرحال عقده ای یا هرچیزی نمیدونم.شاید ایشونم منظورشونو بد مطرح کردن.ممطئن باش اگه ممطئن بودم هوادار بارسا یا تیم دیگه اینجا بخواد بچه ها رو تحریک کنه اولین نفر منم که برخورد میکنم.الانم کوچکترین حسی به صحبتاشون ندارم و به قول طرفدارای آرسنال در مقابل همچین سختایی میگی:
ARSENAL 4 EVER

این سه کلمه کوتاه معنی عمیقی داره و به همه میفهمونی که هیمشه عاشق آرسنالی و به غیر آرسنالی ربطی نداره باشگاه ما چیکار میکنه

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 03:45 گفت:

تو دیگه خیلی نرم برخورد می کنی آقا حمید، من خودم بلدم از طرف خودم حرف بزنم(با خنده) ناراحت نشی یه وقت
ایشون خودش توهین می کنه به باشگاه
در ضمن کلمه عقده ای توهین نیست، عقده در روانشناسی به گروهی از عوامل روانی که به طور ناخود آگاه به یک فرد در رابطه با موضوع خاصی منسوب شده و رفتارهای او را تحت تاثیر قرار می‌دهند گفته می شود.

حمید فرازی در 28/11/1390 | 03:41 گفت:

مهران جان حستو درک میکنم ولی لطفا توهین نکن.بچه ها با همتونم خودتونو کنترل کنید.اگه ادبو رعایت کنید اینجوری روحیتونم نشون میدین.

زهرا خانم بابات حرفای مهران عذر میخوام هرچند که گقتم باید متنظر واکنش بعضی از بچه ها باشید ولی حق بدید صحبتای شما هم در این برهه تحرکشون میکنه

حمید فرازی در 28/11/1390 | 03:39 گفت:

این جمله و جملات زیرش که مرجه ضمیر ما بود
" گل مقابل منچستریونایتد؟!آن هم در شبی که برخی از بازیکنان یونایتد از روی شکم سیری خیلی از توپ هایشان به بیرون میزدند و با نگاهی ترحم برانگیز نتیجه ای تحقیر آمیز برابر ما رقم زدند؟"

نخیر من اینقدر با این باختا پوستم کلفت شده که با این حرفا ناراحت نیمشم.برعکس خیلی هم دوستدارم اگه واقعا کارشناس باشید با این کانون همکاری کنید.ما به کارشناسا و نویسنده های با قلم روان نیاز داریم.این حرفم به خاطر بقیه زدم که هنوز تو شوک این باختن و احتمالا واکنش هایی هم به صحبتای شما نشون خواهند داد.کلا این صحبتا رو بهتر بود بعد از آروم تر شدن بچه ها انجام بدید.
در مرود حرفم هم که گفتم بهتر بود پستای قبلو بخونید اینه دقیقا بچه ها همینو گفتن.هیچ کس نگفته ما صعود میکنیم ولی گفتن میتوننیم اختلافو کم کنیم که این خودش خیلی خوبه

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 03:37 گفت:

تیمای دیگه جلوی آرسنال تاریخسازی کردن؟ مسخره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 03:35 گفت:

اولاً که به شما ربطی نداره ما به صعود فکر کنیم یا نه، دلمون بخواد فکر میکنیم نخواد فکر نمی کنیم، دوماً به نظر می رسه شما از اون طرفدارای عقده ای بارسا هستی که هنوز از اون شکست 2-1 مقابل 4 تا بچه مچه دارن می سوزن، به جای اینکه بنویسی طرفدار آرسنال نیستی باید می نوشتی عقده کردم که تیمم نمی تونه با 4 تا بچه اینجوری بازی کنه و با این همه ستاره سبک ونگر رو دزدیده و حالا مدعیه که بارسا خودش این سبک رو به وجود آورده، در ضمن شما اگه پستای بچه ها رو خونده بودی می فهمیدی که کسی از بازی دیشب آرسنال دفاع نکرده، آدمی هم با امید زنده است، کمااینکه بازم می گم به خودمون ربط داره که امیدوار باشیم یا نباشیم، من خودم امیدم زیر 5% هست ولی متأسفانه بازم به شما ربطی نداره، نمی دونم چرا هر کی از آرسنال عقده داره همیشه این سایت رو دنبال می کنه، بی کارید؟ (اگه یه کم لحنت مودبانه تر بود جواب بهتری می شنیدی)

زهرا در 28/11/1390 | 03:29 گفت:

آقای حمید فرازی اگه حرفام باعث ناراحتیتون شده ببخشید.
فقط اگه میشه بگید کجا بجای آرسنال گفتم ما؟

حمید فرازی در 28/11/1390 | 03:26 گفت:

شما یا پستای ما رو بادقت نخوندین و یا اصلا نخوندینش.چون کسی نگفت ما امید داریم.قطعا ما حذف شدیم و این بازی فقط برای سبک تر کردن شکسته و نیازی به تاسف خوردن کسی نداریم.خودتون گفتین طرفدار آرسنال نیستید و یه کارشناس فوتبالید ولی جالبه که در نوشته هاتوت به جای آرسنال گفتین "ما" ما در این کانون از ورود هر شخص با دانشی استقبال میکنیم و دراینجا به روی همه بازه.درسته خیلی از حرفاتون حقیقت داشت ولی در این برهه که بچه ها روحیه خوبی ندارن نمک پاشیدن رو زخمشونه که شما دقیقا این کارو کردین.امشب در مورد ونگر و مجموعه آرسنال بحث خوبی کردیم که بهتر بود شرکت میکردین.
ما هم میگیم ونگر در این شکست مقصر بوده ولی شما فقط به شخص اشاره کردین و اصلا مجموعه در نظر نگرفتید که با این تفاسیر نمیتونم قوبل کنم کارشناس فوتبالید