بازیکن بومی

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 11,649 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بازیکن بومی


با سلام . من چند سالی هستش که سایت رو دنبال میکنم . نظر من رو تا الان هیچکس به زبون نیاورده و اونم اینه که  آرسنال به بازیکنان بومی (انگلیسی ) نیاز داره . مخصوصا تو خط دفاع . چرا حالا بازیکن انگلیسی . چون بازیکنای انگلیسی فیزیک بدنی خوبی دارن و عادت دارن به بازی فیزیکی . بازیکن انگلیسی با جسارت و با تغصب هستن . اگر از بازیکن بومی در تیم زیاد استفاه بشه اونوقت روحیه جنگندگی تیم بالا میره . و هوادارن هم به وجد میان . تو فوتبال انگلیس بازی فیزیکی و  سریع مهم ترین اصله .

ما به چند بازیکن غول پیکر و تنومند احتیاج داریم و بازیکنی که از تکل زدن هیچ هراسی نداشته باشه .  شما تو بازی با میلان ببینید بازیکنای آرسنال اچند بار تکل زدن .  خلاصه اینکه  اگه چند تا بازیکن با تعصب انگلیسی داشته باشیم خیلی خوب میشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 19:57 گفت:

خوش اومدی به جمع بلاگ نویسان کاملا باهات موافقم بازیکن بومی یه چیز دیگه است

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 19:40 گفت:

فکر کنم خود باشگاه هم رو این امر تمرکز کرده

sepehr najafian در 28/11/1390 | 17:55 گفت:

دقيقا

حمید فرازی در 28/11/1390 | 17:47 گفت:

درسته و قبلا بهش اشاره کردم.البته الان دقیقا سیاست باشگاه همین شده و در آمادمیش بازیکنای انگلیسی افزایش یافتن.بازیکنایی مثل آنه که بارتلی لنسبوری و حتی بازیکنای دو ملیتی که در انگلستان پرورش یافتن مثل فریمپونگ و آفوبه انگلسیس هستن که قطعا در آینده به تیم اصلی وارد میشن

مرتضی در 28/11/1390 | 17:38 گفت:

مشکل اینه که ونگر نمیخواد تیمش انگلیسی بازی کنه . بازیکنا اصلا روحیه جنگندگی ندارن

مرتضی در 28/11/1390 | 17:34 گفت:

آقا حمید وقتی ما بازیکن فرانسوی داشتیم چند تا بازیکن انگلیسی و غیر انگلیسی با تجربه هم داشتیم

علی ارشدی در 28/11/1390 | 17:29 گفت:

حرف کاملا درستیه

arash در 28/11/1390 | 17:27 گفت:

مثل اینکه ونگر سر تمرین قاطی کرده و داد و فریاد کرده!!!!
جورو هم خودشو خیس کرده

sam baygan در 28/11/1390 | 17:21 گفت:

چطور میگی چن ساله میای اینجا و هیچ کسم این حرفو نزده؟خودم بارها این نکته رو گفته ام و توی صحتشم شکی نیست

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 17:16 گفت:

آرسنال همیشه با فرانسوی ها بهتر نتیجه گرفته ولی....

آؤه حرفت سند...

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 16:29 گفت:

کاملا درسته.شاید مهاجمی مث اگبونلاهور یا دفاع چپی مث به ینس که شاید غول نباشه اما سبک بازیش