آزموده را آزمودن خطاست

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 11,683 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

آزموده را آزمودن خطاست


حتما  همه شما این ضرب المثل رو همه جا شنیده اید . این ضرب المثل خیلی در مورد آرسنال و ونگر صدق میکنه  .  3 سال پیش برای اولین بار این حرف رو در مورد ونگر تو سایت بیان کردم که  آقای ونگر آزموده را آزمودن خطاست .  هفت سال تمام   یک ساست شکست خورده رو بارها و بارها  به اجرا  گذاشتن نتیجه ای صدبرابر بدتر  از روز اول خواهد داشت . چرا تمام این هفت سال  هیچ گاه  باشگاه یا کادر فنی درس نگرفت و هرسال همان برنامه  رو در پیش گرفت  .

آرسنال زمانی ضربه خورد که نسل قدیمی  و با تجربه تیم در حال  بازنشستگی بود و کادر فنی هیچ دغدغه ای برای جایگزین مناسب برای اونها نداشت . با رفتن پاتریک ویرا  و دنیس برگکمپ ضربه بزرگی بر پیکر آرسنال وارد شد .  همونطور که بعد از رفتن روی کین منچستر دچار مشکل شد  .  اینجا نه بحث به خدمت گرفتن بازیکن هستش نه بحث  خرج کردن پول . فقط  اینکه  اگه همین شیوه ادامه داشته باشه همان  آش و همان کاسه و آزمودن خطاهای نا آزموده  و نتیجه اش .....................

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:40 گفت:

آقا من سوتی دادم..نظرم در مورد این مطلب اینه..

ونگر تیم قوی با پشتوانه مالی خوبی رو از گراهام گرفت..یک دفاع قوی....ولی قوی تریش کرد..ولی بعد 2006 مسیر نزولی طی کردیم..هر چند میتونستیم جام بگیریم..ولی به هر حال در سراشیبی بودیم...اینو الان میگم که نتیجه رو میبینم..وگرنه 2007 و 2008 چنین حسی نداشتتم و فکر میکردم ردوباره قوی میشیم.

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

دوستان نظرات رو نخوندم..شاید نرسم..شرمنده..
اما.
ونگر جونگراس....پول هم داره..ولی زیاد نه..

البته جوونگرایی الانش اجباریه..و الان مثل سم شده برای آرسنال...وقتی بازیکن 23-4 ساله نشده..تو 20 سالگی شاخ و شونه میکشه.

farshad khadem در 3/12/1390 | 18:27 گفت:

حمید عزیز از یاد آوریت ممنونم منم نظرم گفتم امیدکه دوستمون دلگیر نباشه

حمید فرازی در 3/12/1390 | 18:07 گفت:

خب واقعا درسته حانشینان خوبی برای بزرگان باشگاه پیدا نکردیم ولی ما در این راستا مشکلات زیادی هم داشتیم که دیگه اینجای جایی برای نام بردنشون نیست.واقعا مااین سالا بازیکنای جوون و خوبی رو از دست دایم که اگه میموندن الان از بهترین بازیکنای آرسنال میشدن.خلاصه بگم فوتبال هیمشه اینجور بوده و کم ار تیمی همیشه در اوج قدرت قرار داشته و در حال حاضر راهی جز صبر و امید به آینده نداریم.

فرهاد عزیز دوستان هم نظرشونو گفتن و قطعا همون کسی هم که انتقاد میکنه به عشق آرسنال اینو میگه و همین بحثاست که اگه منطقی و با احترام متقابل انجام بشه به نتیجه خوبی میرسه

farshad khadem در 3/12/1390 | 15:49 گفت:

اتفاقا درست گفتی این ضرب المثل برای اَن دسته از هوادارن جون واحساساتی که از اَرسنال فقط برد می خواهند صدق میکنه چون ونگر اَزموده است همان دوران که شما طلایی مینامید حاصل دست ونگر بود .پس ونگر را اَزمودن خطاست میدونی چرا من وسبل بیشمار هوادارن .اَرسنال را دوست داریم واسیه اینکه شعار ما اینه بسلامتی کسی که منو همین جوری که هستم دوست داره وگر نه بهتر ازما رو همه دوست دارن انتقاد خوبه بجا و منطقی وگر نه به غیر از ارسنال تیم های بهتر هست نام نمی برم دوستان لطف کنن ارسنال را بزارند برای هوادارانی که همین جوری غاشق تیمشون هستن نمک بزخم ما نریزند ممنون

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:44 گفت:

نه فقط قسمتی که گفتی جانشین اون نسل پیدا نشد رو موافقم
البته قبول کن کار سختیه اونا همه بی نظیر بودن
الان کسی در سطح دنیس هست؟ مسلما نه

hamed در 3/12/1390 | 13:23 گفت:

من طرفدار منچستر نیستم ولی منچستر همیشه جز تیم های بالای جدول و یا قهرمان لیگ بوده بهتره این جوری بگم بهتره همیشه یا قهرمان بوده یا نفر دوم بوده که شانس قهرمانی داشته حتی زمانی که روی کین ، رونالدو ، ون در سار و امثال همچین بازیکنایی رو از دست داد...

پس جا داره که اینجا بگم که منچستر واقعا یک تیم با ثبات ولی آرسنال توی این چند سال فراز و نشیب زیادی داشته...

همیشه از همون اول فصل مدعی جدی قهرمانی لیگ منچستر یونایتد بوده...

مرتضی در 3/12/1390 | 12:32 گفت:

ببخشید از اشتباه املایی . واقعا این درس و امتحانا حواس نمیذاره واسه آدم

reza در 3/12/1390 | 11:53 گفت:

تو رو به خدا عکس پروفیلتو عوض کن ادم می گرخه

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:17 گفت:

یه نا اضافه داره فکر کنما
آزموده را آزمودن خطاست.
واقعاً الان فکرم مشغوله. اگه اشتباه کردم ببخشید

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

حرفت حقه. با بازیکن بومی هم واقعاً موافقم.
فقط ضرب المثلت درسته؟
یه جایش مشکل داره انگار!

مهران کاظمی در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

درستش "آزموده را آزمودن خطاست"
نا آزموده رو که حتماً باید آزمود

سروش در 3/12/1390 | 11:11 گفت:

موافقم 100%
واقعا خوشم اومد مختصر و مفید گفتی...