آزموده را آزمودن خطاست

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 11,645 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آزموده را آزمودن خطاست


حتما  همه شما این ضرب المثل رو همه جا شنیده اید . این ضرب المثل خیلی در مورد آرسنال و ونگر صدق میکنه  .  3 سال پیش برای اولین بار این حرف رو در مورد ونگر تو سایت بیان کردم که  آقای ونگر آزموده را آزمودن خطاست .  هفت سال تمام   یک ساست شکست خورده رو بارها و بارها  به اجرا  گذاشتن نتیجه ای صدبرابر بدتر  از روز اول خواهد داشت . چرا تمام این هفت سال  هیچ گاه  باشگاه یا کادر فنی درس نگرفت و هرسال همان برنامه  رو در پیش گرفت  .

آرسنال زمانی ضربه خورد که نسل قدیمی  و با تجربه تیم در حال  بازنشستگی بود و کادر فنی هیچ دغدغه ای برای جایگزین مناسب برای اونها نداشت . با رفتن پاتریک ویرا  و دنیس برگکمپ ضربه بزرگی بر پیکر آرسنال وارد شد .  همونطور که بعد از رفتن روی کین منچستر دچار مشکل شد  .  اینجا نه بحث به خدمت گرفتن بازیکن هستش نه بحث  خرج کردن پول . فقط  اینکه  اگه همین شیوه ادامه داشته باشه همان  آش و همان کاسه و آزمودن خطاهای نا آزموده  و نتیجه اش .....................

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:40 گفت:

آقا من سوتی دادم..نظرم در مورد این مطلب اینه..

ونگر تیم قوی با پشتوانه مالی خوبی رو از گراهام گرفت..یک دفاع قوی....ولی قوی تریش کرد..ولی بعد 2006 مسیر نزولی طی کردیم..هر چند میتونستیم جام بگیریم..ولی به هر حال در سراشیبی بودیم...اینو الان میگم که نتیجه رو میبینم..وگرنه 2007 و 2008 چنین حسی نداشتتم و فکر میکردم ردوباره قوی میشیم.

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

دوستان نظرات رو نخوندم..شاید نرسم..شرمنده..
اما.
ونگر جونگراس....پول هم داره..ولی زیاد نه..

البته جوونگرایی الانش اجباریه..و الان مثل سم شده برای آرسنال...وقتی بازیکن 23-4 ساله نشده..تو 20 سالگی شاخ و شونه میکشه.

farshad khadem در 3/12/1390 | 18:27 گفت:

حمید عزیز از یاد آوریت ممنونم منم نظرم گفتم امیدکه دوستمون دلگیر نباشه

حمید فرازی در 3/12/1390 | 18:07 گفت:

خب واقعا درسته حانشینان خوبی برای بزرگان باشگاه پیدا نکردیم ولی ما در این راستا مشکلات زیادی هم داشتیم که دیگه اینجای جایی برای نام بردنشون نیست.واقعا مااین سالا بازیکنای جوون و خوبی رو از دست دایم که اگه میموندن الان از بهترین بازیکنای آرسنال میشدن.خلاصه بگم فوتبال هیمشه اینجور بوده و کم ار تیمی همیشه در اوج قدرت قرار داشته و در حال حاضر راهی جز صبر و امید به آینده نداریم.

فرهاد عزیز دوستان هم نظرشونو گفتن و قطعا همون کسی هم که انتقاد میکنه به عشق آرسنال اینو میگه و همین بحثاست که اگه منطقی و با احترام متقابل انجام بشه به نتیجه خوبی میرسه

farshad khadem در 3/12/1390 | 15:49 گفت:

اتفاقا درست گفتی این ضرب المثل برای اَن دسته از هوادارن جون واحساساتی که از اَرسنال فقط برد می خواهند صدق میکنه چون ونگر اَزموده است همان دوران که شما طلایی مینامید حاصل دست ونگر بود .پس ونگر را اَزمودن خطاست میدونی چرا من وسبل بیشمار هوادارن .اَرسنال را دوست داریم واسیه اینکه شعار ما اینه بسلامتی کسی که منو همین جوری که هستم دوست داره وگر نه بهتر ازما رو همه دوست دارن انتقاد خوبه بجا و منطقی وگر نه به غیر از ارسنال تیم های بهتر هست نام نمی برم دوستان لطف کنن ارسنال را بزارند برای هوادارانی که همین جوری غاشق تیمشون هستن نمک بزخم ما نریزند ممنون

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:44 گفت:

نه فقط قسمتی که گفتی جانشین اون نسل پیدا نشد رو موافقم
البته قبول کن کار سختیه اونا همه بی نظیر بودن
الان کسی در سطح دنیس هست؟ مسلما نه

hamed در 3/12/1390 | 13:23 گفت:

من طرفدار منچستر نیستم ولی منچستر همیشه جز تیم های بالای جدول و یا قهرمان لیگ بوده بهتره این جوری بگم بهتره همیشه یا قهرمان بوده یا نفر دوم بوده که شانس قهرمانی داشته حتی زمانی که روی کین ، رونالدو ، ون در سار و امثال همچین بازیکنایی رو از دست داد...

پس جا داره که اینجا بگم که منچستر واقعا یک تیم با ثبات ولی آرسنال توی این چند سال فراز و نشیب زیادی داشته...

همیشه از همون اول فصل مدعی جدی قهرمانی لیگ منچستر یونایتد بوده...

مرتضی در 3/12/1390 | 12:32 گفت:

ببخشید از اشتباه املایی . واقعا این درس و امتحانا حواس نمیذاره واسه آدم

reza در 3/12/1390 | 11:53 گفت:

تو رو به خدا عکس پروفیلتو عوض کن ادم می گرخه

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:17 گفت:

یه نا اضافه داره فکر کنما
آزموده را آزمودن خطاست.
واقعاً الان فکرم مشغوله. اگه اشتباه کردم ببخشید

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

حرفت حقه. با بازیکن بومی هم واقعاً موافقم.
فقط ضرب المثلت درسته؟
یه جایش مشکل داره انگار!

مهران کاظمی در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

درستش "آزموده را آزمودن خطاست"
نا آزموده رو که حتماً باید آزمود

سروش در 3/12/1390 | 11:11 گفت:

موافقم 100%
واقعا خوشم اومد مختصر و مفید گفتی...