جورو رو رها کنید

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 11,686 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

جورو رو رها کنید

دوستان عزیز بخدا کار خوبی نیست . ما هوادار یک تیم هستیم  همه بازیکنان هم عضو این تیم هستند تا آخرین ثانیه ای که پیراهن تیم  رو بر تن دارن  ما باید ازشون حمایت کنیم . بجای اینکه بازیکن تیم رو به سخره بگیریم ، در موردش جک بسازیم و یا با فتوشاپ عکسش رو درون کله پاچه  بندازیم   !!!!!!  . این کار خوبی نیست من نمیدونم چرا مسولین سایت در مقابل همچین حرکتهایی سکوت میکنن . بالاخره یک بازیکن فراز و  نشیب داره  یه روز خوبه  یه روز بده  و این دلیل نمیشه بیاییم  بخاطر اشتباه  یک بازیکن اون رو بکوبیم  .

اگه هوادار آرسنال هستید  پس  هوادار تمام بازیکنان تیم هم هستید .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 15/12/1390 | 14:53 گفت:

حرف شما متین ولی جورو فقط افت داره و به قسمت خیز هنوز نرسیده

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 13:27 گفت:

مرتضی جان ممنونم که حرف دلمو زدی،حالا بخش پ ن پ اشکال نداره 1 شوخیه،ولی نه اینکه بی احترامی شه به بازیکنی

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 11:04 گفت:

کی همچین کاریو کرد ؟!! کله پاچه ؟؟؟

مرتضی در 15/12/1390 | 10:46 گفت:

آقا بحث من اینه که زیاده روی نکنید . از بازیکن انتقاد بکنید اما دیگه عکسشو تو کله پاچه نذارید

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 08:45 گفت:

مستر سیگان تو بازیه رفت با تاتنهم تو وایت هارت لین یه شاهکارایی کرد 5 - 4 بردیم اونم با گل دقیقه اخر . اگه نبود 5 - 0 میبردیم تاتنهمی های کثیفو . پل رابینسونم تو دروازه تاتنهم خوب گل میخورد ازمون .

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 08:37 گفت:

خنده ی سسک هم بعد از اخراج رابین تو نیو کمپ بد جور اعصاب خورد کن بود . ا

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 08:34 گفت:

پاسگال سیگان ببخشید وسطش و گذاشتم . هر بازی جورو این فصل بوده ما خوب گل خوردیم !! شزنی هم جوونه ! ورما هم جوون بود ! رابین میدوئه زحمت میکشه جورو به بــــــــــــــــاد میده ! این سه نفر یعنی سیگان و سیلوستره و جورو به نوبت من یکیو که خل کردن . جورو رو میبینم ا ترسم زولپیدم میخورم استرسم کم شه . فک کنم فقط 2 یا 3 تا بازی از 2005 2006 که اومد خوب بوده .

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 08:28 گفت:

من اصلا نمی تونم بی خیال تنفرم از جورو و سیلوستره و پاسکال و سیگان شم . یادم نمیره اخر بازی با ویگان 2009 2010 که وولکات 2 تا زد و 3 تا خوردیم و بازی نیمه نهایی حذفی 2008 2009 از چلسی باختیم سیلوستره اخر بازی میخندید !! با اینکه سوتی هم داده بود !! جورو فقط یه مقطعی پارسال خوب بود !! با خاک یکی کرده تیمو !! همش سوتی سوتی سوتی

ناصر در 15/12/1390 | 08:22 گفت:

اگه جورو رها کنیم پس دیگه کی رو دس بندازیم؟؟؟
اسکیلاچی چطوره؟
آلمونیا؟


با حامد موافقم سنگین!!!

پويان در 15/12/1390 | 03:35 گفت:

جورو به معناى واقعى كلمه افتضاحه و وقتى تو تركيبه پاشنه اشيل تيمه و اينا همش بدليل هوش پايينش هست.با حرفات موافقم چون زحمتشو ميكشه و عضوى از تيمه بايد بهش احترام بذاريم.

javad sbo در 15/12/1390 | 00:48 گفت:

عشق من ژورو. قبلا گفتم الانم میگم: ژورو یه روزی اسطوره ارسنال میشه. بازیهای باقی مونده خودشو نشون میده

mostafa در 15/12/1390 | 00:44 گفت:

بابا این فصل میگل الان جای این بازی کرده بود سوتی میداد حداقل یه چیزی یاد میگرفت ولی این......

رضاشاماخ چوک بندر در 14/12/1390 | 23:58 گفت:

سلام شهرام جان

milad foadiyan در 14/12/1390 | 23:55 گفت:

Kash mese shomareye 4,8 mibudo miraft chandin hear adam tu irano shad mikard
Bikhial che arzeshi sheys rezai kam eshteba taraz ine

توپچی جنوب در 14/12/1390 | 23:55 گفت:

اخه مرتضی جون این ژورو فقط نشیب داشته من که تا حالا فرازی ازش ندیدم!!!!!!!!!!!
رضا شاماخ و حامد توپچی سلام خوبین!!!؟؟؟؟؟

مسعود ارسنالی در 14/12/1390 | 23:45 گفت:

جورو توانش همینه..ولی غیرتیه...مثل شماره 8 و 4 سابق نیست...و این یعنی ارزش

مسعود ارسنالی در 14/12/1390 | 23:45 گفت:

جورو توانش همینه..ولی غیرتیه...مثل شماره 8 و 4 سابق نیست...و این یعنی ارزش

محمد اصغری در 14/12/1390 | 23:43 گفت:

خدایی قبول کن ای ژورو قابل تحمل نیست.
مردونه خیلی از بازیکن های ارسنال غیرقابل تحملند اما این جونور یه چیز دیگه هست

مسعود ارسنالی در 14/12/1390 | 23:29 گفت:

In YOHAN we Trust

:D
khodamo migam

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:25 گفت:

مرتضی@ نه داداش حرفت درسته اما در مورد جورو نه آخه فرصت دادن تا کی؟ هر وقت بازی کرده گند زده بس نیست؟

امیر رضا@ کدوم پست؟ من چیزی ندیدم بیشتر توضیح بده لطفا

hesam در 14/12/1390 | 23:07 گفت:

واقعن سال پيش ژورو يه تنه ترتيب مسي رو داد.مطمعنم تو لندن هيشكي از ژورو بدش نمياد.

رضاشاماخ چوک بندر در 14/12/1390 | 22:44 گفت:

آقاحامدمنم مثل توعصبی میشم قبلاتشنج میکردم وقتی رفتم دکترخوب شدم ولی ازاونموقع خیلی زودعصبانی میشم

hamed در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

آره...

عکستم قشنگه...

hamed در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

ما که بیخیال ژورو شدیم ولی بازیکنی نیست که در حد آرسنال باشه...

مرتضی در 14/12/1390 | 22:37 گفت:

راستی عکسم قشنگه ؟؟؟

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:30 گفت:

راستي بچه ها اين قضيه كله پاچه چيه؟ كي جورو رو انداخته تو كله پاچه؟؟
عجب آدمايي پيدا ميشه ها!

امیررضا در 14/12/1390 | 22:24 گفت:

علی اقا میشه بگین پستی که من مینویسم چرا هی پاکش میکنین!!!!مگه چیه؟؟؟

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:23 گفت:

خواهش رضا جون، منم عصبيم، آخه همش تو اين چند سال كمر تيم از بازي دادن به بازيكناي خام شكسته، اقلا تو دفاع بازيكن سازي رو بيخيال شن، باباف ما ارسناليم با سه تفنگدار معروف خط دفاعمون، با ركورد شكست ناپذيري تاريخيمون،!
جورو و رمسي و بنتنر و گيبس در حد آرسنال نيستن

رضاشاماخ چوک بندر در 14/12/1390 | 22:13 گفت:

آقاحامدقصدبدی نداشتم داداش اگه ناراحت شدی ببخش.منظوری نداشتم

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:10 گفت:

رضاشاماخ : حامدتوپچی خودشوتلقین میکنه که بایدازژوروبدش بیادمیخوادبااین راه خودشونشون بده
-------------------------------------------------------------------------------------
تخم كفتر خوردي، زبونت باز شده دادا، من نياز به نشون دادن خودم ندارم، فقط ميگم آرسنال جاي رشد كردن نكبتايي مثل جورو نيست، كلوتوره وقتي اومد آرسنال لايه ميخورد، زمين ميخورد، گل به خودي ميزد، ولي موند تو آرسنال، رشد كرد. الان يه مدافع با تجربه واسه سيتي شده!!!! چوبشم ما خورديم . تقصير من نيست شما يه كوچولو آ نرمالي!

morteza در 14/12/1390 | 22:03 گفت:

من ژورو همش در arsenal player می بینم

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:02 گفت:

چشم داداش، هر وقت اون مارو رها كرد، ما هم اونو رها ميكنيم!

masoud mahmudpur در 14/12/1390 | 21:59 گفت:

این اکثر بازی های فصل قبل رو خوب بازی کرد.نمیدونم چرا اینقدر بهش گیر میدن!

رضاشاماخ چوک بندر در 14/12/1390 | 21:55 گفت:

بازی آرسنال بارسلوناوقتی ژورومأورمهارمسی بودمسی توپ به پاش نخوردگواردیولامجبورشددقیقه70تعویضش کنه.

رضاشاماخ چوک بندر در 14/12/1390 | 21:53 گفت:

حامدتوپچی خودشوتلقین میکنه که بایدازژوروبدش بیادمیخوادبااین راه خودشونشون بده

دانیال در 14/12/1390 | 21:53 گفت:

چهقدر فرصت بدیم آخه ولی حرفت درسته.لایک

milad foadiyan در 14/12/1390 | 21:48 گفت:

Aziz be ghole khodet ye ruze khub ye ruze bad Vali joro ruze khub ke pishkesh ruze mamuliam dashte?
Badesham yeseri shukhie vase bamaze shodane site baba narahat shodan nadare ke

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:44 گفت:

دقيقا