ونگر

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
کل بازدید: 2,161 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

ونگر

چرا آرسنال اوایل مربیگری ونگر خوب نتیجه گرفت.بدون باخت قهرمان جزیره شده؟
چون انوقتها ونگر قانون مسخره تمدید نکردن با بازکن های 30 به بالا رو وضع کردوبعدش ریس رفت.پیرس رفت لینبرگ رفت برکم رفت هانری رفت ولی اگه حاقل قانون دو ترکیب که یکی رو فقط تو لیگ و باشگاه های اروپا بازی میداد و دیگری رو تو حذفی و اتحادیه رو ادامه میداد حالا حال و روز ما این نبود.2005 یا2006 بود که حتی ترکیب دوم به فینال رفت  و دقیقا یادم که بزرگهایی مثل هانری.لمن.....با لباس شخصی شاهد هنرنمایی جوانها مقابل منچسر بودن که متاسفانه باختن تو اون تیم جون هایی مثل فابرگاس و ولکات.آلمونیا..... سال بعد تو لیگ هنر نمایی میکردن اما یه دفعه قانون مسخره 30به بالا که گفتم توسط همین ونگر ثبت شده حالا نمیدونم چرا همه میگن ونگر مقصر نیست بابا به خدا این ونگر که میخواد با جونها کار کنه نه مدیران و مالکان..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 30/11/1390 | 00:11 گفت:

1- چون بیشتر بازیکنا انگلیسی بودن و با جونو دل بازی میکردن
2- هر وقت بازیکن میخرید میرفت سراغ بهترین نه گاگول ترین ها یا بقول ونگر با استعداد
3- گراهام ساختار دفاعی ساخته بود که وقتی ونگر اومد تا 10 سال دفاع آرسنال رو ساپورت کردن و وقتی عناصر اون دفاع رفتن دیگه ونگر نتونست همچین دفاعی بسازه

مریم ت در 29/11/1390 | 23:05 گفت:

الان ونگر ایران بود با این نتیجه ها همون چند فصل پیش بووووووووووووووووووووووقش کرده بودن .ما که از فرهنگ فوتبالی اون ها خبر نداریم .ولی اخره صبرن یا بیخیالند .ارسن ونگر اصلا کلا تو 4سال اخیر اومد تاکتیکش رو تغیر بده مثل بارسا ولی یادش رفته که اون بارسا علاوه بر بازیکن دریبل زت و دوتا رهبر وسط زمین .بازیکناش اخر تجربن نه بچه مدرسه اییییییییییییی

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:30 گفت:

البته سال 2006 یا 2007 بود و تو اتحادیه با چلسی بازی داشتیم که ونگر گفت همین ترکیب جوون که به فینال رسیده رو تو فینال هم بازی میده ولی اون طرف مورینیو ترکیب اصلیش رو فرستاد تو زمین و در یک بازی نزدیک چلسی 2-1 برد اون موقع ارسنال عظمتی داشت واسه خودش و چلسی مورینیو به سختی جوون های ارسنالو برد !

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:42 گفت:

سیاست تمدید نکردن بیش از یک سال با بالای سی ساله ها خیلی هم درسته علی می دونی چرا؟ دلیلش اینه:

بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگهش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 19:32 گفت:

تیم با تجربه نداره بازیکنای خوب هم دارن در میرن.....

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 18:34 گفت:

تکراری و مفید نیست.

دانیال در 29/11/1390 | 17:57 گفت:

فکر کنم از نظر ارزش سهام و ... این جور چیزا باشه داش علی

دانیال در 29/11/1390 | 17:52 گفت:

کسی سایت می شناسه که بازی با ساندرلند رو با سرعت خیلی پایین (256) بزاره واسه دیدن من دفعه قبل اینو
http://www.p2pfun.com/2011/09/channel-1.html رفتم و خیلی خوب بود برا بازی لیگ بودبا ساندرلند.

ali در 29/11/1390 | 17:51 گفت:

چی میگن سومین تیم پول دار جهانیم 1.بارسا2.منچستر3.ارسنال طبق اعلام فیفا تو 12.11.2011

دانیال در 29/11/1390 | 17:47 گفت:

آقای ؟؟؟؟؟؟ آره تیم به با تجربه ها هم نیاز داره ولی باید قبول کنی که با بدهی که باشگاه بابت استادیوم داره قشنگ تا 4 یا 5 دیگه قرض هاش رو بده برا همینه ونگر دستش بستس و نمی تونه چیزی (ستاره) بگیره انصافا باید حق داد که با وضع مالی گند باشگاه داره می سازه و تازه استعداد هایی مثل جکی و چمبو و رمسی و ... پیدا می کنه.