ونگر

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
کل بازدید: 2,188 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

ونگر

چرا آرسنال اوایل مربیگری ونگر خوب نتیجه گرفت.بدون باخت قهرمان جزیره شده؟
چون انوقتها ونگر قانون مسخره تمدید نکردن با بازکن های 30 به بالا رو وضع کردوبعدش ریس رفت.پیرس رفت لینبرگ رفت برکم رفت هانری رفت ولی اگه حاقل قانون دو ترکیب که یکی رو فقط تو لیگ و باشگاه های اروپا بازی میداد و دیگری رو تو حذفی و اتحادیه رو ادامه میداد حالا حال و روز ما این نبود.2005 یا2006 بود که حتی ترکیب دوم به فینال رفت  و دقیقا یادم که بزرگهایی مثل هانری.لمن.....با لباس شخصی شاهد هنرنمایی جوانها مقابل منچسر بودن که متاسفانه باختن تو اون تیم جون هایی مثل فابرگاس و ولکات.آلمونیا..... سال بعد تو لیگ هنر نمایی میکردن اما یه دفعه قانون مسخره 30به بالا که گفتم توسط همین ونگر ثبت شده حالا نمیدونم چرا همه میگن ونگر مقصر نیست بابا به خدا این ونگر که میخواد با جونها کار کنه نه مدیران و مالکان..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 30/11/1390 | 00:11 گفت:

1- چون بیشتر بازیکنا انگلیسی بودن و با جونو دل بازی میکردن
2- هر وقت بازیکن میخرید میرفت سراغ بهترین نه گاگول ترین ها یا بقول ونگر با استعداد
3- گراهام ساختار دفاعی ساخته بود که وقتی ونگر اومد تا 10 سال دفاع آرسنال رو ساپورت کردن و وقتی عناصر اون دفاع رفتن دیگه ونگر نتونست همچین دفاعی بسازه

مریم ت در 29/11/1390 | 23:05 گفت:

الان ونگر ایران بود با این نتیجه ها همون چند فصل پیش بووووووووووووووووووووووقش کرده بودن .ما که از فرهنگ فوتبالی اون ها خبر نداریم .ولی اخره صبرن یا بیخیالند .ارسن ونگر اصلا کلا تو 4سال اخیر اومد تاکتیکش رو تغیر بده مثل بارسا ولی یادش رفته که اون بارسا علاوه بر بازیکن دریبل زت و دوتا رهبر وسط زمین .بازیکناش اخر تجربن نه بچه مدرسه اییییییییییییی

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:30 گفت:

البته سال 2006 یا 2007 بود و تو اتحادیه با چلسی بازی داشتیم که ونگر گفت همین ترکیب جوون که به فینال رسیده رو تو فینال هم بازی میده ولی اون طرف مورینیو ترکیب اصلیش رو فرستاد تو زمین و در یک بازی نزدیک چلسی 2-1 برد اون موقع ارسنال عظمتی داشت واسه خودش و چلسی مورینیو به سختی جوون های ارسنالو برد !

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:42 گفت:

سیاست تمدید نکردن بیش از یک سال با بالای سی ساله ها خیلی هم درسته علی می دونی چرا؟ دلیلش اینه:

بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگهش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 19:32 گفت:

تیم با تجربه نداره بازیکنای خوب هم دارن در میرن.....

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 18:34 گفت:

تکراری و مفید نیست.

دانیال در 29/11/1390 | 17:57 گفت:

فکر کنم از نظر ارزش سهام و ... این جور چیزا باشه داش علی

دانیال در 29/11/1390 | 17:52 گفت:

کسی سایت می شناسه که بازی با ساندرلند رو با سرعت خیلی پایین (256) بزاره واسه دیدن من دفعه قبل اینو
http://www.p2pfun.com/2011/09/channel-1.html رفتم و خیلی خوب بود برا بازی لیگ بودبا ساندرلند.

ali در 29/11/1390 | 17:51 گفت:

چی میگن سومین تیم پول دار جهانیم 1.بارسا2.منچستر3.ارسنال طبق اعلام فیفا تو 12.11.2011

دانیال در 29/11/1390 | 17:47 گفت:

آقای ؟؟؟؟؟؟ آره تیم به با تجربه ها هم نیاز داره ولی باید قبول کنی که با بدهی که باشگاه بابت استادیوم داره قشنگ تا 4 یا 5 دیگه قرض هاش رو بده برا همینه ونگر دستش بستس و نمی تونه چیزی (ستاره) بگیره انصافا باید حق داد که با وضع مالی گند باشگاه داره می سازه و تازه استعداد هایی مثل جکی و چمبو و رمسی و ... پیدا می کنه.