ونگر

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
کل بازدید: 2,245 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ونگر

چرا آرسنال اوایل مربیگری ونگر خوب نتیجه گرفت.بدون باخت قهرمان جزیره شده؟
چون انوقتها ونگر قانون مسخره تمدید نکردن با بازکن های 30 به بالا رو وضع کردوبعدش ریس رفت.پیرس رفت لینبرگ رفت برکم رفت هانری رفت ولی اگه حاقل قانون دو ترکیب که یکی رو فقط تو لیگ و باشگاه های اروپا بازی میداد و دیگری رو تو حذفی و اتحادیه رو ادامه میداد حالا حال و روز ما این نبود.2005 یا2006 بود که حتی ترکیب دوم به فینال رفت  و دقیقا یادم که بزرگهایی مثل هانری.لمن.....با لباس شخصی شاهد هنرنمایی جوانها مقابل منچسر بودن که متاسفانه باختن تو اون تیم جون هایی مثل فابرگاس و ولکات.آلمونیا..... سال بعد تو لیگ هنر نمایی میکردن اما یه دفعه قانون مسخره 30به بالا که گفتم توسط همین ونگر ثبت شده حالا نمیدونم چرا همه میگن ونگر مقصر نیست بابا به خدا این ونگر که میخواد با جونها کار کنه نه مدیران و مالکان..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 30/11/1390 | 00:11 گفت:

1- چون بیشتر بازیکنا انگلیسی بودن و با جونو دل بازی میکردن
2- هر وقت بازیکن میخرید میرفت سراغ بهترین نه گاگول ترین ها یا بقول ونگر با استعداد
3- گراهام ساختار دفاعی ساخته بود که وقتی ونگر اومد تا 10 سال دفاع آرسنال رو ساپورت کردن و وقتی عناصر اون دفاع رفتن دیگه ونگر نتونست همچین دفاعی بسازه

مریم ت در 29/11/1390 | 23:05 گفت:

الان ونگر ایران بود با این نتیجه ها همون چند فصل پیش بووووووووووووووووووووووقش کرده بودن .ما که از فرهنگ فوتبالی اون ها خبر نداریم .ولی اخره صبرن یا بیخیالند .ارسن ونگر اصلا کلا تو 4سال اخیر اومد تاکتیکش رو تغیر بده مثل بارسا ولی یادش رفته که اون بارسا علاوه بر بازیکن دریبل زت و دوتا رهبر وسط زمین .بازیکناش اخر تجربن نه بچه مدرسه اییییییییییییی

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:30 گفت:

البته سال 2006 یا 2007 بود و تو اتحادیه با چلسی بازی داشتیم که ونگر گفت همین ترکیب جوون که به فینال رسیده رو تو فینال هم بازی میده ولی اون طرف مورینیو ترکیب اصلیش رو فرستاد تو زمین و در یک بازی نزدیک چلسی 2-1 برد اون موقع ارسنال عظمتی داشت واسه خودش و چلسی مورینیو به سختی جوون های ارسنالو برد !

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:42 گفت:

سیاست تمدید نکردن بیش از یک سال با بالای سی ساله ها خیلی هم درسته علی می دونی چرا؟ دلیلش اینه:

بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگهش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 19:32 گفت:

تیم با تجربه نداره بازیکنای خوب هم دارن در میرن.....

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 18:34 گفت:

تکراری و مفید نیست.

دانیال در 29/11/1390 | 17:57 گفت:

فکر کنم از نظر ارزش سهام و ... این جور چیزا باشه داش علی

دانیال در 29/11/1390 | 17:52 گفت:

کسی سایت می شناسه که بازی با ساندرلند رو با سرعت خیلی پایین (256) بزاره واسه دیدن من دفعه قبل اینو
http://www.p2pfun.com/2011/09/channel-1.html رفتم و خیلی خوب بود برا بازی لیگ بودبا ساندرلند.

ali در 29/11/1390 | 17:51 گفت:

چی میگن سومین تیم پول دار جهانیم 1.بارسا2.منچستر3.ارسنال طبق اعلام فیفا تو 12.11.2011

دانیال در 29/11/1390 | 17:47 گفت:

آقای ؟؟؟؟؟؟ آره تیم به با تجربه ها هم نیاز داره ولی باید قبول کنی که با بدهی که باشگاه بابت استادیوم داره قشنگ تا 4 یا 5 دیگه قرض هاش رو بده برا همینه ونگر دستش بستس و نمی تونه چیزی (ستاره) بگیره انصافا باید حق داد که با وضع مالی گند باشگاه داره می سازه و تازه استعداد هایی مثل جکی و چمبو و رمسی و ... پیدا می کنه.