ژورو باز zeر زد.

نویسنده: دانیال

وبلاگ من
نویسنده: دانیال
من دانیالم 19 ساله عاشق آرسنال و البته ونگر مهندسی کامپیوتر می خونم نرم افزار از سال 2003 طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 3,504 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ژورو باز zeر زد.

یوهان جورو میگوید آنها با شکست دادن تاتنهام باید ثابت کنند پادشاه لندن هستند.
(ثابت می کنیم نیازی به تو نداریم)
این بوق،دیییید و.... باز اومد قبل از یه بازی اساسی صحبت کرد آخه یکی نیست بیاد
به این افلیج بگه حرف نزنی نمیگن لالی .بچه ها بیاین یه ورقی، نامه ای چیزی بنویسیم
امضا کنیم بفرستیم ، اینو بندازن بره چیه آخه حداقل تا حالا باعث شده 10 تا گل اونم تو
بازی های حساس بخوریم حالا قبل از بازی با تاتنهام. چی بگم آخه؟

اون تو بازی با ساندرلندش بود حالا می خواد جلو تاتنهم هم باعث گل خوردنمون بشه .


نمی دونم چرا یه بازیکن از جوانانی جایی نمیارن بزارن جاش.اگه این بازی نکنه شرط
می بندم برنده می شیم ولی اگه این بازی کنه شک دارم.

به امید خدا پیش به روی پیروزی.


بچه ها شرمنده سرتون رو درد آوردم ولی انقدر از این حرسم گرفته گفتم هم یه چیزی بنویسم اگه کسی حس منو داره بیاد همدردی! نابود کرد مارو این.

راستی عنوان یه زره ناجوره ولی چیزه دیگه ای جز این شایستش نیست.بازم ببخشید.                                                                                                                            

                                                                                                                                               
                                                                                                                                                              
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 6/12/1390 | 08:25 گفت:

درسته بازیکن خوبی نیست ولی زنش خیلی خوشگله!!!!!!
ونگر اینو نگه داشته تا یه رکورد دیگه ثبت کنه(گل به خودی زدن) آخه رکورد قبلی دست سندروس بوده که الان تو آرسنال نیست.

ali jamshidi در 6/12/1390 | 07:54 گفت:

واقعاً جر واجر (جورو سابق) در حد آرسنال نیست. وقتی جلوی تیم ها بزرگ نتیجه نمی گیرین یعنی اینکه بازیکن تیم کوچیکن. یکی از اون بازیکن ها هم ژورو هست. باور کنید تو یه تیم دیگه بود بهتر بازی می کرد. دفاع مرکزی کم چیزی نیست که یه به یه جوون بسپرنش. کاری که هیچ تیمی جز ما انجام نیمده.

عليرضا عمراني در 5/12/1390 | 22:26 گفت:

ژورو هموني تو بازي با بارسا حضور داشت و ما هم برديم.تين وقتي بد بازي ميكنه كه ربطي به يه نفر نداره

سجاد کریمی در 5/12/1390 | 21:52 گفت:

کاش رباط صلیبیش به 7 قسمت مساوی تقسیم می شد

سجاد کریمی در 5/12/1390 | 21:51 گفت:

کاش رباط صلیبیش به 7 قسمت مساوی می شد

HAMED toopchi در 5/12/1390 | 21:18 گفت:

لالموني بگيره، اميدوارم اون حلقش تاول بزنه خير نديده، اه اه اه

مرتضی در 5/12/1390 | 17:43 گفت:

جورو بازیکن خوبیه اما بدرد آرسنال نمیخوره .

اگه یادتون باشه موقعی که به طور قرضی به بیرمنگام رفته بود و وقتی برگشت الکس مکلیش مربی بیرمنگام ازش خیلی تمجید میکرد .


تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخواد

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 17:26 گفت:

بابا فعلا از مهرهای کلیدیه تیمه.....

باور کنید!!

آخه اگه ژورو تو بازی رفت با میلان از دیقه 1 تو بازی بود کجا 4 تار میخوردی؟؟؟


مهجمای حریف رو شکم سیری همه رو میزدن بیرون...........

یا همون اول اخراج میشد.........

محمد حسینی در 5/12/1390 | 17:23 گفت:

جدا منم موندم تو آخه مگه کاپیتان تیمی کی ای که هی قبل بازیا مصاحبه می کنی!!!
حرص درسته

حمید فرازی در 5/12/1390 | 17:14 گفت:

اینقدر به استاد توهین نکنید.خیلی هم بچه خوبیه فقط امروز رفتم سایت رسمی باشگاه رو پیج اول عکس استاد رو زده بود که همونجا صفحه رو بستم :)

رضاشاماخ چوک بندر در 5/12/1390 | 16:47 گفت:

خیلی هم بازیکن خوبیه.تاهروقت توتیمه من دوستش دارم .هنوزجوونه وفرصت داره خداکنه

فرهاد در 5/12/1390 | 15:35 گفت:

راستی جایزه امسال مال رابینه که به احتمال 90 درصد خواهد رفت

فرهاد در 5/12/1390 | 15:34 گفت:

تازه جدیدن قراردادشو تمدید هم کرده........خاک تو سر گازیدیس اگه مردی برو با رابین تمدید کن

reza در 5/12/1390 | 15:27 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

sepehr najafian در 5/12/1390 | 15:27 گفت:

فروهر امسالو ميديم ژورو.آورين رضا

reza در 5/12/1390 | 15:25 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

reza در 5/12/1390 | 15:25 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

علی ارشدی در 5/12/1390 | 14:38 گفت:

آقا باید چیز خورش کنیم :)

دانیال در 5/12/1390 | 14:37 گفت:

آخه بد شانسی مصدومیتی،تصادفی چیزی سرش نمیاد یه چند وقتی از شرش خلاص شیم.
به نظر من بازیکن آزاد اعلامش کنن. (آخه بدبختی کسی اینو نمی گیره)

محتشم تمیزی در 5/12/1390 | 14:32 گفت:

راست میگی این بشر تا مارو نفرسته دست 1 دست بردار نیست

hamed در 5/12/1390 | 14:20 گفت:

در حد آرسنال که نیست هیچ در لیگ ایران هم نیست...

نمیدونم ونگر توی این بازیکن چی دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان در 5/12/1390 | 14:07 گفت:

دانی جون منم دقیقا حس تورو دارم مرتیکه اعتماد به نفس داره در حد المپیک!!!

sepehr najafian در 5/12/1390 | 14:03 گفت:

راستش کوين باتلي که جايگزين خوبي به جاي ژورو به حساب مياد.