ژورو باز zeر زد.

نویسنده: دانیال

وبلاگ من
نویسنده: دانیال
من دانیالم 19 ساله عاشق آرسنال و البته ونگر مهندسی کامپیوتر می خونم نرم افزار از سال 2003 طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 3,478 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

ژورو باز zeر زد.

یوهان جورو میگوید آنها با شکست دادن تاتنهام باید ثابت کنند پادشاه لندن هستند.
(ثابت می کنیم نیازی به تو نداریم)
این بوق،دیییید و.... باز اومد قبل از یه بازی اساسی صحبت کرد آخه یکی نیست بیاد
به این افلیج بگه حرف نزنی نمیگن لالی .بچه ها بیاین یه ورقی، نامه ای چیزی بنویسیم
امضا کنیم بفرستیم ، اینو بندازن بره چیه آخه حداقل تا حالا باعث شده 10 تا گل اونم تو
بازی های حساس بخوریم حالا قبل از بازی با تاتنهام. چی بگم آخه؟

اون تو بازی با ساندرلندش بود حالا می خواد جلو تاتنهم هم باعث گل خوردنمون بشه .


نمی دونم چرا یه بازیکن از جوانانی جایی نمیارن بزارن جاش.اگه این بازی نکنه شرط
می بندم برنده می شیم ولی اگه این بازی کنه شک دارم.

به امید خدا پیش به روی پیروزی.


بچه ها شرمنده سرتون رو درد آوردم ولی انقدر از این حرسم گرفته گفتم هم یه چیزی بنویسم اگه کسی حس منو داره بیاد همدردی! نابود کرد مارو این.

راستی عنوان یه زره ناجوره ولی چیزه دیگه ای جز این شایستش نیست.بازم ببخشید.                                                                                                                            

                                                                                                                                               
                                                                                                                                                              
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 6/12/1390 | 08:25 گفت:

درسته بازیکن خوبی نیست ولی زنش خیلی خوشگله!!!!!!
ونگر اینو نگه داشته تا یه رکورد دیگه ثبت کنه(گل به خودی زدن) آخه رکورد قبلی دست سندروس بوده که الان تو آرسنال نیست.

ali jamshidi در 6/12/1390 | 07:54 گفت:

واقعاً جر واجر (جورو سابق) در حد آرسنال نیست. وقتی جلوی تیم ها بزرگ نتیجه نمی گیرین یعنی اینکه بازیکن تیم کوچیکن. یکی از اون بازیکن ها هم ژورو هست. باور کنید تو یه تیم دیگه بود بهتر بازی می کرد. دفاع مرکزی کم چیزی نیست که یه به یه جوون بسپرنش. کاری که هیچ تیمی جز ما انجام نیمده.

عليرضا عمراني در 5/12/1390 | 22:26 گفت:

ژورو هموني تو بازي با بارسا حضور داشت و ما هم برديم.تين وقتي بد بازي ميكنه كه ربطي به يه نفر نداره

سجاد کریمی در 5/12/1390 | 21:52 گفت:

کاش رباط صلیبیش به 7 قسمت مساوی تقسیم می شد

سجاد کریمی در 5/12/1390 | 21:51 گفت:

کاش رباط صلیبیش به 7 قسمت مساوی می شد

HAMED toopchi در 5/12/1390 | 21:18 گفت:

لالموني بگيره، اميدوارم اون حلقش تاول بزنه خير نديده، اه اه اه

مرتضی در 5/12/1390 | 17:43 گفت:

جورو بازیکن خوبیه اما بدرد آرسنال نمیخوره .

اگه یادتون باشه موقعی که به طور قرضی به بیرمنگام رفته بود و وقتی برگشت الکس مکلیش مربی بیرمنگام ازش خیلی تمجید میکرد .


تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخواد

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 17:26 گفت:

بابا فعلا از مهرهای کلیدیه تیمه.....

باور کنید!!

آخه اگه ژورو تو بازی رفت با میلان از دیقه 1 تو بازی بود کجا 4 تار میخوردی؟؟؟


مهجمای حریف رو شکم سیری همه رو میزدن بیرون...........

یا همون اول اخراج میشد.........

محمد حسینی در 5/12/1390 | 17:23 گفت:

جدا منم موندم تو آخه مگه کاپیتان تیمی کی ای که هی قبل بازیا مصاحبه می کنی!!!
حرص درسته

حمید فرازی در 5/12/1390 | 17:14 گفت:

اینقدر به استاد توهین نکنید.خیلی هم بچه خوبیه فقط امروز رفتم سایت رسمی باشگاه رو پیج اول عکس استاد رو زده بود که همونجا صفحه رو بستم :)

رضاشاماخ چوک بندر در 5/12/1390 | 16:47 گفت:

خیلی هم بازیکن خوبیه.تاهروقت توتیمه من دوستش دارم .هنوزجوونه وفرصت داره خداکنه

فرهاد در 5/12/1390 | 15:35 گفت:

راستی جایزه امسال مال رابینه که به احتمال 90 درصد خواهد رفت

فرهاد در 5/12/1390 | 15:34 گفت:

تازه جدیدن قراردادشو تمدید هم کرده........خاک تو سر گازیدیس اگه مردی برو با رابین تمدید کن

reza در 5/12/1390 | 15:27 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

sepehr najafian در 5/12/1390 | 15:27 گفت:

فروهر امسالو ميديم ژورو.آورين رضا

reza در 5/12/1390 | 15:25 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

reza در 5/12/1390 | 15:25 گفت:

نه داداش باید باسش یه کادو بفرستیم. چون به هرکی کادو دادیم رفته

علی ارشدی در 5/12/1390 | 14:38 گفت:

آقا باید چیز خورش کنیم :)

دانیال در 5/12/1390 | 14:37 گفت:

آخه بد شانسی مصدومیتی،تصادفی چیزی سرش نمیاد یه چند وقتی از شرش خلاص شیم.
به نظر من بازیکن آزاد اعلامش کنن. (آخه بدبختی کسی اینو نمی گیره)

محتشم تمیزی در 5/12/1390 | 14:32 گفت:

راست میگی این بشر تا مارو نفرسته دست 1 دست بردار نیست

hamed در 5/12/1390 | 14:20 گفت:

در حد آرسنال که نیست هیچ در لیگ ایران هم نیست...

نمیدونم ونگر توی این بازیکن چی دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان در 5/12/1390 | 14:07 گفت:

دانی جون منم دقیقا حس تورو دارم مرتیکه اعتماد به نفس داره در حد المپیک!!!

sepehr najafian در 5/12/1390 | 14:03 گفت:

راستش کوين باتلي که جايگزين خوبي به جاي ژورو به حساب مياد.