چند برداشت

نویسنده: دانیال

وبلاگ من
نویسنده: دانیال
من دانیالم 19 ساله عاشق آرسنال و البته ونگر مهندسی کامپیوتر می خونم نرم افزار از سال 2003 طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 3,569 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چند برداشت

بچه ها ضمن تبریک این پیروزی با شکوه ، من تو بازی نیوکاسل عملکرد چند تا ازبازیکنا روزیر نظر گرفتم ببینم نظر شما چیه؟

اگرچه طولانیه ولی خواهش میکنم بخونین نظرتون برام خیلی مهمهسانگ:
واقعا یکی از بازیکنای تاثیر گذاره و با این بازیی که من ازش دیدم فکر کن دیگه باید خیال تیم از هافبک دفاعی راحت باشه هم خوب دفاع می کنه ، هم خوب پاس می ده ،
هم خوب تخریب میکنه.

تو این بازیم چند تا پاس عالی داد که واقعا موقعیت گل بودند.

روسیچکی:

بی شک بهترین بازیکن زمین بود(از دید من). تو بازی آقایی می کرد و میدون داری ،
یعنی اگه همینجوری بازی کنه و ویلشرم برسه دیگه خیالمون از وسط زمین راحته
(ویلشر+سانگ+روسیچکی)

تو این بازیم هر کاری که دلش خواست کرد و تیمحریف رو بدجوری اذیت کرد.


 چمبرلین:

نظر من در مورد چمبرلین اینه که واقعا بازیکن خوب و با استعدادیه ولی بازیی رو که دیدم
90% تمایل هجومی تیم ما از سمت راسته و به چمبرلین که سمت چپه زیاد بازی نمیرسه ولی با وجود این بازم خیلی خوب بود.


اما نظر من:
من این چند تا بازیه اخیر رو که دیدم به نظرم اومد چمبو باید بال راست بازیکنه
نه بخاطر اینکه ما بشتر از راست حمله میکنیم،بلکه فقط تو چند موقعیت که فرست بازی
سمت راست رو داشته واقعا عالی بوده نمونش همون پنالتی جلوی میلان برامون گرفت
لحظه ای بود که تئو مصدوم شده بود خارج از زمین بود و چمبو اومد جاشو یه پنالتی گرفت.حالا میخواستم نظر دوستانم رو راجع به برداشتم بدونم و بفهمم.


ممنون از وقتی که صرف کردین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 23/12/1390 | 13:02 گفت:

بازیکن عالی زیاد داریم ( سانگ، چمبرلین ، روسیچکی ، رابین هوود و.......)
تو ترکیب آرسنال آرتتا و ژروینهو در حد آرسنال نیستند

M o o r I در 23/12/1390 | 10:47 گفت:

من که بازیرو ندیدم ولی اینطور که شنیدم همه بازیکنا عالی بودن :))))))))

(Hooman sam (Dark metal در 23/12/1390 | 09:39 گفت:

موافقم...
خسته نباشی رفیق...
like like

حمید فرازی در 23/12/1390 | 02:36 گفت:

متاسفانه بازیو به سختی دیدم و به طور عجیبی سرعت نت افت کرده بود ولی تا جایی که دیدم چمبو به خوبی بازیای گذشته نبود که البته در کارای دفاعی فوق العاده بود.در کل در بازیایی که سمت راستمون خوب نشون داده بردای خوبی رو کسب کردیم و در این مسابقه عملکرد فوق العاده ولکات و پشتش سانیا که یکی از بهترینای این مسابقه بود هم در دفاع عالی بود و هم در کارای هجومی به خوبی ولکات رو ساپورت میکردو

موشینلی هم نباید فراموش کنیم که در مقابل دمبابا تحسین برانگیز نشون داد.در مجموع بهترین بازیکنای ما ولکات و روسیچکی بودن ولی بدترین بازیکنای تیم به نظر من آرتتا و گیبز بودن.آرتتا اصلا در جریان بازی قرار نداشت که ممکنه به همون مصدومیتش برگرده
ما در مقابل تیمی این همه موقعیت ایجاد کردیم که ساختار دفاعی خوبی داره و در مقابل تیمای بزرگ خظرناتک نشون داده.

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 02:22 گفت:

سانگ داره یه پاتریک ویرا میشه امیدوارم در کنار تیم بمونه همیشه.........

محمد حسینی در 23/12/1390 | 02:11 گفت:

ژروینیو قبل از بازیای آفریقا خوب بود نمیگم عالی بود ولی خوب بود

محمد حسینی در 23/12/1390 | 02:09 گفت:

سانگ عالی شده
چمبو با استعداده ولی بازی تیمی بلد نیست
سر بازی میلان سر همین قمضیه جروینیو بود که مجبور می شد به گیبز کمک کنه
اما می تونه تا دو فصل دیگه بازیکنه درجه یکی بشه تو ترکیب اصلی باشه(دو ساله دیگه آرتتا 30 و روسیچکی 32 ساله میشن)

دانیال در 23/12/1390 | 02:09 گفت:

و حامد

دانیال در 23/12/1390 | 02:08 گفت:

آره محمد منم باحات موافقم اصلا ژروینیویی که من الان می بینم در حد آرسنال نیست.

hamed در 23/12/1390 | 02:07 گفت:

ژروینیو اصلا در حد آرسنال نیست...

mohammad-sadegh در 23/12/1390 | 02:06 گفت:

دوست عزیز سانگ و روسیچکی رو قبول دارم و بنظر من روسیچکی فوق العاده شو
ماشالله
چمبرلین هم من خیلیییییییییی دوسش دارم و تو این سن عالیهههه ولی اگه مثلا ونگر بزاره توانش فقط تو 60 مین نصرف شه بهتره به نظره من
والکات هم امروز خووب بود اما متاسفانه بگیر نگیر داره
و در آخر ژروینیو اصلا به نظر من خیلی خواسته های حداقل منو برآورده نکرده و بیشتر توپ رو لو میده تا توپ بسازه

hamed در 23/12/1390 | 02:04 گفت:

سانگ هم واقعا عالی بازی میکنه...

hamed در 23/12/1390 | 02:04 گفت:

تئو نیمه ی دوم مصدوم شد ولی چمبرلین نیمه ی اول پنالتی گرفت...

چمبرلین واقعا بازیکن خوبیه...

خوشحالم که روسیچکی قراردادشو تمدید کرد...