به دوزخ امارات خوش آمدی تاتنهام

نویسنده: میر حسین

وبلاگ من
نویسنده: میر حسین
مهندس برق هستم ... از بازی آرسنال و بایرن که 2-2 شد طرفدار آرسنال شدم صرفدار دو آتیشه آرسنال ام..
کل بازدید: 10,728 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

به دوزخ امارات خوش آمدی تاتنهام

به دوزخ امارات خوش آمدی تاتنهامچندتا نکته ی خیلی جالب واسم پیش اومد گفتم شاید واسه شما هم پیش اومده باشه

1-بازی به این حساسی چرا دادن به خیابانی ؟

2- چرا از بازی خوب آرسنال حرفی نمیزد گزارشگر ؟

3- توی سایت ورزش 3 این برد به این مهمی که حساس ترین دربی انگستان لقب داره

رو اینقدر ساده توضیح داده که هرکی بازی رو ندیده باشه فک میکنه آرسنال 5 تا

حمله کرده (کافی بود بارسا 4-0 بورکینافاسو رو میبرد تا تلوزیون ایران جشن ملی بگیره

و کنار آرم شبکه های سیما پرچم بارسا بذارن)

4-اخبار های ورزشی اصلاً نتایج انگلیس و بخصوص آرسنال رو نمیگن.چرا؟

5-Welcome to Emitetis Inferno Tottenham

در آخر هم برد 5-2 رو تبریک میگم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 8/12/1390 | 07:52 گفت:

1- همین که نشون دادن کلی حال دادن به ما
2- خیابانی اتفاقاً خودش آرسنالیه. نیمه دوم که دیگه ترکوند برا آرسنال
3- بر می گرده به شعور و درک فوتبالی نویس اون سایت
4- این چیز جدیدی نیست. احتمال داره یه پاتک بزنیم بریم ورزشگاه ومبلی رو هم تسخیر کنیم توش نماز جماعت بخونیم تا قدرت خودمونو نشون بدیم.
5- بچه ها مرغ سوخاری کی دوست داره؟!

علی ارشدی در 8/12/1390 | 00:05 گفت:

ای بابا دلت خجسته است ها! بازی ما رو که نمی دن به گزارشگرای خوبشون اونا همه طرفدار یوفا اف سی هستن

farhad bj در 7/12/1390 | 22:56 گفت:

kolan hamro un gozaresh mikone manke khafash karde bodam

میر حسین در 7/12/1390 | 22:52 گفت:

بارسا TV رو خیلی خوب اومدی...

فقط باید سوخت و ساخت

میر حسین در 7/12/1390 | 22:50 گفت:

محمد جان...چی بگم که حرف حق زدی و زبان من کوتاهِ

حامد جون چشب...ولی اینو بچه های لندن گفتن و من فقط به پارسی برگردوندم :دی

به دوزخ اشبورتون خوش اومدی تاتنهام :دی

(Hooman sam (Dark metal در 7/12/1390 | 22:49 گفت:

دیگه حال بحث کردن در مورد بی شعورهای شبکه 3=((بارسا تی وی)) رو ندارم!!!

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 22:38 گفت:

امارات چيه؟ اشبورتون جانم، اشبورتون

محمد حسینی در 7/12/1390 | 22:33 گفت:

حسین جان شما 2تا نکته مثبت پیدا کن(از رسانه های ایران) بعد بیا بگو چرا این مشکلات هست؟کلا همین جورین
اگر ملعون بازیکن شدی/محال ست ور3* آدم شدی
*ورزش 3:مجازا رسانه دولتی

میر حسین در 7/12/1390 | 22:23 گفت:

حبیب تا 4 باهات موافقم

واسه 5 هم باید بگم فقط سر اینکه تاتنهام گفته بود ما خیلی بهتر از آرسنالیم و تیم اول لندن تاتنهامِ این برد خیلی

شیرین بود... ما طرفداری آرسنال حوصلمون زیادِ :)) عادت داریم

حبیب در 7/12/1390 | 22:17 گفت:

1.همون بهتر دادن به خیابانی. هر خر دیگه ای بود میخواست قدرت تاتنهامو تو سر آرسنال بزنه.بعدشم خیابانی حرف مفت میزنه میخندیم.
2.خیابانیه دیگه
3و4.اخبار و سایت های ایران لیاقت اینو ندارن که اسم لیگ انگلیس و به خصوص آرسنالو به زبون بیارن.
5. زیاد به تیم امید نبندید...

حبیب در 7/12/1390 | 22:17 گفت:

1.همون بهتر دادن به خیابانی. هر خر دیگه ای بود میخواست قدرت تاتنهامو تو سر آرسنال بزنه.بعدشم خیابانی حرف مفت میزنه میخندیم.
2.خیابانیه دیگه
3و4.اخبار و سایت های ایران لیاقت اینو ندارن که اسم لیگ انگلیس و به خصوص آرسنالو به زبون بیارن.
5. زیاد به تیم امید نبندید...