یک آمار شگفت انگیز

نویسنده: میر حسین

وبلاگ من
نویسنده: میر حسین
مهندس برق هستم ... از بازی آرسنال و بایرن که 2-2 شد طرفدار آرسنال شدم صرفدار دو آتیشه آرسنال ام..
کل بازدید: 10,568 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

یک آمار شگفت انگیز

فک کنم همگی حدس زدین چی میخام بگمامروز داشتم صحبت های روبینیو مبنی بر اینکه زدن گلهای زیاد به میلان کار آرسنال نیست رو میخوندم

خب بازی تموم شد و با 3 گل میلان رو توی دوزخ امارات (اشبورتون) بدرقه کردیم

خب یه آمار شگفت انگیز از آرسنال اینکه توی 3 تا بازی خونگی اخیرشون 15 تا گل زدن و 3 گل دریافت کردن

این یعنی هر بازی 5 گل زده و 1 گل خورده..

امیدوارم به همین روند و نوار پیروی هامون ادامه بدیم

در آخر هم بگم ادمینای گل به والله که پست کپی شده از سایتی نیست ...

لطفاً اسن یکی رو پاک نکن

با تشکر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 17/12/1390 | 15:13 گفت:

دم همشون گرم.............

hamed در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

قهرمانان

hamed در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

به امید صعود به لیگ قهرمانا سال آینده...

احسان در 17/12/1390 | 13:40 گفت:

دمشون گرم به ارسنالی بودن خودم افتخار میکنم ایوالا مردان بزرگ ونگر

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:14 گفت:

علی جون حالا فکر کن اگه داور بازی رو خراب نمیکرد و ما بازی رو میبردیم تا کی خوابت نمیبرد؟؟؟!!!
واقعا تعصب توپچی بودنشون رو نشون دادن...

ali jamshidi در 17/12/1390 | 08:10 گفت:

من که تا صبح خوابم نبرد از احساس غرور

M o o r I در 17/12/1390 | 02:21 گفت:

با غیرت بردیم . با شرافت حذف شدیم :)

شب همه آرسنالیها پر ستاره :)))))

میر حسین در 17/12/1390 | 01:55 گفت:

علی ارشدی دادا کپی نکن کامنتت رو پاک میکنم هاااا :))))))

سید امین هاشمی در 17/12/1390 | 01:55 گفت:

افتخار داره

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

hesam در 17/12/1390 | 01:47 گفت:

من واقعن الان پر از غرورم.از يه طرف واقعن براي ارسنال متاسف كه هوادارايي امثال اين اقي حامد توپچي داره كه فقط غير مسخره كردن تيم و بازيكناش هيچ كاري بلد نيست.يادم نميره قبل از بازي به اون كسي كه ميگفت ارسنال صعود ميكنه چقدر متلتك انداختي.واقعن هواداراي تو لندن كجا,ما كجا.......

سعيد غلامي در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

عالي بود

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:36 گفت:

درووووووووووود بر هر چی آرسنالیههههههههههههههههههه

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:35 گفت:

نه آقا امشب خبری از پاک شدن نیست :))))))))))))))))))

میر حسین در 17/12/1390 | 01:33 گفت:

منم همینطور..

نشون دادیم پتانسیل بسیار بالایی داریم

hadi falah در 17/12/1390 | 01:32 گفت:

به خودم می بالم