یک نکته

نویسنده: Ali Akbari

وبلاگ من
نویسنده: Ali Akbari
عاشق آرسنال
کل بازدید: 1,592 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

یک نکته

سلام
اول که تبریک میگم برد شیرین مقابل رقیب سنتی امیدوارم این برد شروع دوباره ای برای شکست ناپذیری ما دربرابر تاتنهام باشه.
این اولین باریه که مطلبی توی سایت میزارم امیدوارم که بهم زیاد سخت نگیرید.
یک نکته ای که درکش برام سخته اینه که چرا بازیکنای ما روی توپ های برگشتی به خوصوص توپ های برگشتی از کرنر و ضربات آزاد هیچ گونه واکنش درستی نمیدند.
از مربی بزرگی مثل ونگر انتظار میره این مشکل رو حل کنه ولی توی این فصل بخاطر این مشکل هم گلای بدی خوردیم هم موقعیت های زیادی از دست دادیم.
شرمنده طولانی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 8/12/1390 | 08:10 گفت:

آقا خوش اومدی و نیازی به عذرخواهی نیست. فقط کاش دوستان لطف کنن پست رگباری نذارن که به یه عده ظلم نشه

محسن آزاده در 7/12/1390 | 23:43 گفت:

آقا دقت کردین از یه جایی به بعد ، همه کامنتاتون ترول( ینی کامنت بی ربط به متن ) شد !!! خب بنده خدا پست اولشه ، 4 تا نظر راجع به پست بدین دیگه !!!
به نظر من حرفت کاملا درسته ، الخصوص در مورد این که نه تنها خودمون از توپ سوم استفاده نمی کنیم ، بلکه خیلی هم از این توپا ضربه خوردیم ، من فکر می کنم ما بازیکنایی که بتونن از این توپا استفاده کنن رو تو تیم داریم ، فقط برنامه ای واسه این کار نداریم !!!

Ali Akbari در 7/12/1390 | 21:47 گفت:

گفتم بار اولم

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:21 گفت:

آقا من خودم اعتراف می کنم مقصرم :)
ضمنا رفیق پستت اصلا طولانی نبود که عذر خواهی کنی :))

sam baygan در 7/12/1390 | 21:19 گفت:

دقیقا حمید!

حمید فرازی در 7/12/1390 | 20:27 گفت:

فکر کردین واسه چی بازی رو بردیم؟ اینعلی نبودش دیگه.قبل از بازی گفتم که علی هروقت بازی رو نبینه ما میبریم :)

sepehr najafian در 7/12/1390 | 20:11 گفت:

علي سر کلاسه بياد ببينه 5 تا زديم سکته ميکنه

Ali Akbari در 7/12/1390 | 20:08 گفت:

thanks

حاکم 26 در 7/12/1390 | 20:07 گفت:

در هر حالت خوش اومدی

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 20:03 گفت:

دفاع ما يه مشت افليجن!

میثم در 7/12/1390 | 19:54 گفت:

راست میگیا علی کجاست
علی علی..................

Ali Akbari در 7/12/1390 | 19:43 گفت:

مرتضی جان شرمنده اگه تکراریه

hesam در 7/12/1390 | 19:40 گفت:

واقعن نبود علي ارشدي محسوس بود!!!(شوخي!!)

مرتضی در 7/12/1390 | 19:39 گفت:

آره من هم یبار این رو گفتم قبلا . به این توپها میگن توپ سوم که وقتی توسط دفاع برگشت داده میشه کسی نیست اونها رو جمع کنه و بازیکنای حریف شوتزنی میکنن ما چند ساله این مشکل رو داریم .

مرتضی در 7/12/1390 | 19:39 گفت:

آره من هم یبار این رو گفتم قبلا . به این توپها میگن توپ سوم که وقتی توسط دفاع برگشت داده میشه کسی نیست اونها رو جمع کنه و بازیکنای حریف شوتزنی میکنن ما چند ساله این مشکل رو داریم .

nima در 7/12/1390 | 19:38 گفت:

سلام به همه!!اولین باریه که بازی آرسنالو تو این 7.8 سال tv نشون میده و من ندیدم(دلیلش بمونه) فقط خواستم تبریک بگم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:33 گفت:

آفرین...!

Ali Akbari در 7/12/1390 | 19:32 گفت:

شوت زنامون همجین کم هم نیستند در کل به نظر من مشکل بزرگیه یادم بازی با سیتی گلی که خوردیم بعد از کرنر بود

حمید پیرنیا در 7/12/1390 | 19:30 گفت:

عزیزم چون ما شوط زن کم داریم اگر داریمم قدرت سرضرب زدن ندارن مثل جرارد اسکولز رونی و . . . نداریم که سر ضرب بزنن