ارسنال و امید به اینده ی روشن

نویسنده: milad foadiyan

وبلاگ من
نویسنده: milad foadiyan
من میلاد هستم.18 سالمه و شاید باورتون نشه که با وجود این سن از سال 2000 ظرفدار ارسنالم یعنی از 6 یا 7 سالگی یا به عبارتی فوتبالو با ارسنال شناختم نه با استقلال یا پرسپولیس.
کل بازدید: 2,126 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ارسنال و امید به اینده ی روشن


ارسنال با کمی زیرکی و البته شانس در نقل و انتقالات به روز های اوج بر میگردد


دوستان قبل از هر چیز بابت قلم ضعیفم عذر خواهی میکنم و امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید

میخوام سال ایندرو و وضعیت ارسنال برای سال اینده برسی کنم(البته این بار از منظری متفاوت یعنی بازیکنا)

به نظر بنده ارسنال با زیرکی در نقل و انتقالات(االبته نه با خرج های خیلی گزاف بلکه با خرج ای معقول و حساب شده و البته حفظ ارکان تیم )میتونه سال اینده نه تنها به عنوان قوی ترین تیم لیگ بلکه به عنوان یکی از قدرتای اروپا حاضر شه

به این ترتیب که با خرید 2بازیکن با کیفیت(از نظر من هازارد و پودولسکی قطعا کافین)و حفظ ارکان اصلی وارد رقابت ها شه و برعکس خیلی از دوستان که به خونه تکونی اساسی اعتقاد دارن باور من اینکه ما بازیکنای خیلی با کیفیتی داریم و با تقویت در یکی 2 پست عالی میشیم:

دروازبان:زسنی که بلا شک فصل اینده میشه خیلی روش حساب کرد

مدافع مرکزی:ورما.کوشیلنی.مرتساکر

مذافع راست:باکاری و جنکینسونی که با توجه به استایلش و قدرت حرکت با توپش خیلی میشه روش حساب کرد

مدافع چپ:سانتوس و گیبس که اگه این فصل مصدوم نمیشد انقدر خوب بوذ که ونگر سانتوسو نیمکت نشینش کرده بود

و از همه بگذریم فک کنم جلوی خط  هافبکی که ویلشر هازارد چمبو  سانگ و حتی ارتتا رو داشته باشه تیمی نتونه دووم بیاره(و البته رمزی) و خط حمله ای که رابین و پودولسکیو در اختیار داشته باشه مهارش چیزی شبیه غیر ممکنه

البته درسته همه ی این حرفا بر اساس یه فرض اولیه زده شد ولی اگه بنا رو بر صحت این فرض که فرض محالیم نیست بذاریم قبول دارید به راحتی میشه اون ارسنالی که خیلی وقته هممون منتظرشیمو ببینیم یا نه؟

اونم بدون تغییرات انچنانی از ریشه؟ 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 16:01 گفت:

سانگ رو كه نميگم، اينجا فقط يه ملعون داريم كه همه ميدونن كيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد حسینی در 10/12/1390 | 15:53 گفت:

Hamed pas farda hasrate hamin maloono mikhorim hala to hey begoo
Song kheili khoobe

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 11:14 گفت:

تا وقتي اين شوم منحوس كج طالع قمر در عقرب تو تيم هست وضع همينه، انگار پي گرگ بهش ماليدن، شومي باشگاه رو فراگرفته، بايد ازبين ببريمش!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 10:59 گفت:

علی آقا الان اون وسط سانگ داره خیلی خوب پیشرفت میکنه و فریمپونگ رو هم داریم پس به نظر من نیازی به هافبک قلدر نداریم چون بعدا حسرت همین رو میخوریم که مرغ همسایه رو غاز کردیم.فلامینی به صورت آزاد رفت و به هیچ وجه حاضر نبود تمدید کنه.

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:27 گفت:

اولاً خوش اومدی. با کلیت حرفت موافقم. ولی تو خرید ها یه هافبک قلدر و با تجربه اون وسط می خوایم. یکی به من بگه چرا فلامینی رو گذاشتیم بره؟؟؟ چرا یحیی توره رو از دست دادیم (قبل اینکه بره بارسا)

شاهين در 10/12/1390 | 02:43 گفت:

هازارد + گوتزه + پودولسکی و آوردن چند تا جوان مثل پدرو بوتلهو ، ولینگتون ( انشا ا... کارشون برای فصل بعد درست بشه ) و ...
ولی تو به خدمت گرفتن هازارد و گوتزه شک نکنید ، تیم برای کسب موفقیت ، به حداقل دو بازیکن با کیفیت نیاز مبرم داره .

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 01:40 گفت:

شما چرا به من اس دادی که برای این متن زیبا نظر ندم؟

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:42 گفت:

خوب کاری کردی دست به قلم شدی قلمت از من یکی که بهتره :دی

اما راجع به خود پست: با 90% حرفات موافقم حرفای حمید وسعید رو هم تایید می کنم
کلا تیم ما این فصل یک سری مشکلاتی داشت که باعث شد یکی از بدترین فصل های تاریخ آرسنال رقم بخوره مشکل بازیکن واقعا جدیه اما تنها مشکل ما نیست و منم معتقدم با دو سه تا خرید خوب و نه لزوما گرون تیم خیلی خوب راه میافته البته این فقط یکی از مشکلاتمونه باید دعا کنیم بقیه مشکلات هم حل بشن خدا رو چه دیدین شاید یک پست مفصل درباره مشکلات تیم گذاشتم

milad foadiyan در 10/12/1390 | 00:13 گفت:

از همه ی دوستان ممنون

محسن آزاده در 10/12/1390 | 00:04 گفت:

اول یه خوش آمد گویی خدمت شما ، میلاد جان
دوم این که خیل با این حرفت که باید اسکلت اصلییه تیم حفظ بشه و نیاز به خریدای زیاد نداریم ،موافقم
فقط درمورد پودولسکی و هازارد که اسم بردی ، تردید دارم ، به نظر من بازیکای بهتری رو هم میشه مد نظر داشت ، ولی احساس می کنم قطعا تو حمله و هافبک نیاز به تقویت داریم ، . در درجه بعدی فکر می کنم خرید یه مدافع وسط با کیفیت و یه رقیب واسه ژسنی می تونه مناسب باشه !
البته همه اینا با این فرضه که از دست این مصدومیتا خلاص شیم ، انشالاه

حبیب در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

قبل از هر چیز به یه بدنسازی درست و حسابی و البته یکی دو تا بازیکن قوی هیکل که مرتب مصدوم نشن احتیاج داریم...

همونطور که قبلا گفتم بازیکنای زیر 23 سال به خاطر فیزیک خاصشون خیلی زود مصدوم میشن...

Saeed Milani در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

دقیقا با نظرت موافقم حمیدجان ، تیم بلژیک رو نام بردی ، در تکمیل حرفهات باید بگم اگر یک نگاهی به بازیکن های تیم ملی بلژیک بندازیم واقعا متعجب می شیم که چرا همچین تیمی در یورو حاضر نیست. این درحالیه که شاید بهترین تیم ملی تاریخ کشورشون را داشته باشند در حال حاضر. ادن هازارد اگر تاثیر گذار بود میتونست این تیم رو کم کنه در کنار فلینی و چند بازیکن خوب دیگه ، در ضمن بدون تردید یکی از بهترین خط دفاعی های اروپا رو در اختیار دارند ، فقط یه نگاهی به این اسامی بندازین ! یان ورتونگن ( آژاکس ) ونسان کمپانی ( منچستر سیتی ) دانیل فن بویتن ( بایرن مونیخ ) توماس فرمالن ( آرسنال )

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 23:46 گفت:

تا حدودی درسته، ولی هازارد نمیتونه کاری کنه برای این تیم، برای تیمی مثل رئال یا بارسا میتونه خیلی کارا کنه ولی برای آرسنال که تجربه نیاز داره نه

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:41 گفت:

منم معتقدم از هازارد یه غول ساختن و هنوز اونقدر خوب نشده.بازیکنی از نظر من عالیه که بتونه در تیمش تفاوت ایجاد کنه.ولی میبینیم تیم لیل از لیگ قهرمانان به راحتی حذف میشه و یا تیم بلژیک نیمتونه به یورو راه پیدا کنه.من منکر توانایی هاش نمیشم ولی با توجه به شخصیتش قطعا اگه هم بخریمش در زمان اوجش تیمو ترک میکنه

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:38 گفت:

اول اینکه شروع بلاگ نویسیتو تبریک میگم مبلاد جان.در قسمت ویرایش متن میتونی اندازه فونت رو 2 یا 3 بذاری تا مرتب تر شه.

همیشه گفتم و اعتقادم بر اینه که تیم به تغییر آنچنانی نیاز نداره و با تغییرات جزئی هم میشه یه تیم پر قدرتو ساخت.حتی همین تیم که به عقیده خیلیا یکی از ضعیف ترین تیمای تاریخ آرسناله به نظر من اونقدرا ضعیف نیست.وقتی ونگر از کیفیت یه سری بازیکنا حرف میزد مسخرش میکردم ولی ما هنوزم چندین بازیکن داریم که ویژگی های منحصر به فردی دارن و عقیده دارم این تیم بیشتر از نظر روحی روانی مشکل داره تا فنی.قبلا برای چندتا از دوستان یه مثال زدم که بازم تکرارش میکنم.بدون محدود کردن نظرم به بازی قبل عقیده دارم این مسابقه مثالی بود که تیم کیفیت خودشو نشون داد و هرکس عقیده داره این برد شانسی بود براش دلیل فنی میارم.شما 40 دقیقه اول مسابقه رو در نظر بگیرید.دفاع ما کاملا تعطیل بود.ولکات زیر صفر.خیلی از بازیکنا سردرگم بودن.ولی چطور میشه بعد از به تساوی کشیدن بازی ورما و کوشینلی بر خلاف اوایل بازی تمام ضربا سرو میزنن.چظور میشه سانیا طوری بازی میکنه که بیل با این همه ادعا محبور میشه به سمت گیبس بره و حتی گیبس که خودم بهش انتقاد میکردم در مقابلش ایتقدر خوب کار میکنه.و یا ولکات چرا طوری بازی میکنه که آسو اکوتو یکی از بهترین دفاع چپای انگلیس میشه بدترین بازیکن زمین؟؟ اولین چیزی که به نظر من میرسه همین مسائل روحی روانیه که به اندازه مسائل فنی اهمیت داره و معتقدم اگه رو این مساله به خوبی کار کنیم میشه یه تیم بهترو ساخت.
یکی دیگه از ضعفای ما دید تک بعدی هست که شاید به دلیل شکست ها یا زخم ها زندگی همیشه بدی ها و نواقص رو میبینیم ولی باید جوری نکاه کرد که بشه این دو رو در کنار هم و در کفه ترازو قرار داد.

sepehr najafian در 9/12/1390 | 23:28 گفت:

هازارد کم اسمو رسم دار نيست

محمد حسینی در 9/12/1390 | 23:23 گفت:

4bazikon yani nimkat neshiniye estedadaye ma mese jaki va chambo

Saeed Milani در 9/12/1390 | 23:19 گفت:

ما هم خوشحالیم که دست به قلم شدی ، البته ادن هازارد تجربه کافی نداره و حداقل دو فصل نیازه که بتونه خودش رو در لیگ برتر نشون بده ، بیشتر نیاز به بازیکن های با تجربه داریم بخصوص در خط هافبک. پودولسکی هم رباطش دچار مشکل شد و هنوز عملکرد مثبتی ازش مشاهده نمیشه و قیمتش هم مسلما پایین میاد و تیم های بزرگ صرفنظر می کنند ازش. حداقل 4 بازیکن برای تقویت تیم فعلی نیاز داریم که همگی باید اسم و رسم دار باشند تا بشه روی تیم فصل آینده حساب باز کرد.

محمد حسینی در 9/12/1390 | 23:05 گفت:

Pasal ma modaeiye qahremani boodim barsa ba khoshshansi toonest ma ro hazf kone ba tafavote ma ba tarkibe parsal too 3 bazikone
Va dar asl tafavot dar halfbacksmoone
Albate masdoomiate jacki tire khalasi be khate miani ma boode
Manam bahat movafegham ba ezafe shodan 2-3bazikon tim motoone bargarde
Hata yeki az ideal haye man vase khate miani bazi kardane robin too wing chape va inseams ye tamam konande dye be tim
Be har hAl ta tabestoon bayad sabr konim
Pey nevesht: matlabet hamchin motefavetam nabooda
Pn2:ta hala enghad ba iPod type nakarde boodam

علیرضا در 9/12/1390 | 23:03 گفت:

حالا درست شد رفیق..............دمت گرم..................خوش اومدی...............

علیرضا در 9/12/1390 | 23:03 گفت:

حالا درست شد رفیق..............دمت گرم..................خوش اومدی...............

mohammad ali در 9/12/1390 | 23:00 گفت:

هازارد کافیه.اگه بیاد ! در ضمن میلاد قرار نیست برا روزنامه بنویسی که ! اینجا خودمونی مینویسیم :)

milad foadiyan در 9/12/1390 | 22:55 گفت:

اقایون شرمنده این قاطی کرده کنترل مثبتو بزنید که متن درست شه

علیرضا در 9/12/1390 | 22:48 گفت:

داداش ما که نتونستیم بخونیم..............هر کی خوند واسه ما هم تعریف کنه................