اگه فان پرسی رفت . . .

نویسنده: یونس

وبلاگ من
نویسنده: یونس
متولد 66، کارشناس صنایع غذائی. عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 6,460 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

اگه فان پرسی رفت . . .

امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


1-  پاتو مهاجم خوبی هست و هر وقت هم که از مصدومیت برگشته به گل زنی ادامه داده. رابی ما 28 سالشه و پاتو از اون جونتره.


2- سیلوا هم که دیگه نیاز به معرفی نداره با ورمائلن، مرتساکر و کوشلنی دیگه جایی برای نفوذ نمیمونه.


3-درسته ما یه بازیکن خوب میدیم ولی 2 تا میگیریم. نمی خوام از ارزشای رابین کم کنم ولی رابین هم تا فصل پیش همین که آرسنال به نقطه حساس جدول می رسید مصدومیت میومد سراغش و آرسنال بود و بنتنر (با میانگین 1 گل در سال)


4- فصل بعد باید یه خونه تکونی اساسی داشته باشیم. رفتنی ها باید برن. دیابی، کارلوس ولا،دنیلسون، اسکیلاچی،ژورو جان(که بهتره بگیم زورو جان که برای تیم های کم بضاعت جان فشانی میکنه)و اضافی های دیگه. 


من خیلی وقته اخبار آرسنالو از این سایت پیگیری می کنم. وقتی میدیدم دوستام بعد از باخت ونگر رو هدف میگیرن ناراحت میشدم. یادمون نره ما اول فصل مصدومای زیادی داشتیم.( ویلشر، دیابی،سانیا،ورمایلن، سانتوس و ... )تو هر تیمی اگه به این اندازه مصدوم داشته باشه نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی. ما تو این فصل بدشانی زیاد داشتیم. امیدوارم این بدشانسی ها همش تو همین فصل بمونه و به فصل بعدی منتقل نشه.در این مورد آخر زیاد صحبت دارم. ایشالا آخر فصل در این باره با همه میشینیم صحبت میکنیم. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

نه!ونپرسی با این دو تا انگل!امکان نداره!روبین گفت من یه توپچی واقعی هستم فک نکنم آرسنال رو ترک کنه!میلانم این کار احمقانه رو نمیکنه.از الکی جو سازی نکنید!

علیرضا در 12/12/1390 | 12:17 گفت:

پاتو و سیلوا که سهله.............
کل میلان رو هم بدن ما نباید یه جوراب رابین رو بهشون بدیم.............

مهران کاظمی در 12/12/1390 | 10:16 گفت:

همون قدر که ون پرسی برای ما فوق العاده است سیلوا 10 برابر برای اونا فوق العاده است

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 09:09 گفت:

من که یه موی ون برسی رو با باتو عوض نمیکنم

Hossein mo در 12/12/1390 | 08:06 گفت:

قطعا اگه ون پرسی بره چون حالا به عنوان یکی از اسطوره های آرسنال حساب میشه فشار خیلی زیادی به باشگاه وارد میشه حتی اگه بازی کنی بهتر از اون جذب باشگاه شه

amir در 12/12/1390 | 05:01 گفت:

سلام بچه ها تازه اينجا اومدم به نظر من ارسنال نبايد ستارهاشو از دست بده.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

حسام سانتوس قرار بده همین ماه مارس برگرده و گفته میشه حداکثر تا دو هفته دیگه آماده هست

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

پاتو از شرایط آرمانیش خیلی دو رشده و خریدش اونم به جای رابین خییل ریسکه ولی نظرم اینه که فن پرسی جایی نمیره و احتمالا خرید پودولسکی قطعیه که میتونه به عنوان مهاجم دوم به خوبی رابینو ساپورت کنه و یه جورایی میتونیم به سیستم دو مهاجمه برگردیم.
در مورد سیلوا هم که درسته مدافع خیلی خوبیه ولی مطمئن باش میلان به هیچ وجه حاضر نمیشه از دستش بده.
در کل نظرم اینه که زیاد به رسانه ها توجه نکنید و تا آخر آگوست باید صبر کرد.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:48 گفت:

اگه فصل بعدرابین بره پاتووهازاردوپودولسکی وگوتزه بیان عالیه.اگه هم نره واینابیان دیگه نورالانوره

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 02:47 گفت:

درسته پاتو و سيلوا بازيكناي خوبي هستن ولي از دست دادن بازيكني مثل ون پرسي كه برامون انقدر خوب بازي ميكنه معقولانه نيست و اگه بره بايد دوباره جاش يه مهاجم خوب بگيريم و باشگاه ما هم قطعا اين كارو نميكنه.
اگه قراره خونه تكوني كنيم و بودجه كافي قرار بدن ديگه نيازي به فروش كاپيتانمون نيست و ميشه با خريد چند بازيكن تيم خوبي براي فصل آينده بست.

hesam در 12/12/1390 | 01:58 گفت:

اقا اين سانتوز 3ماهش 4روز ديگه تموم ميشه,خبري ازش نيست؟؟