bye every one

نویسنده: علی آقاشاهی

وبلاگ من
نویسنده: علی آقاشاهی
از سال 96 طرفدار آرسنالم و حتی مسیر زندگیم به سمت آرسناله نیمکت آرسنال دومین هدف بزرگ زندگیمه دوست دخترم هم آرسنالیه دو آتیشس. good luck
کل بازدید: 37,068 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

bye every one

قدم به هر کجا بگذاری فرهنگ آنجا را خواهی گرفت.....
بابت این نوشته از تمام دوستان فهیم این کانون طلب بخشش می کنمدلم تنگ شده برای 10 12 سال پیش ....


برای بازیکنای بزرگمون ..... نه

برای قهرمانی های زیادمون ....نه

برای سریع ترین ضد حمله های اروپا ..... نه

برای اون موقعی دلم تنگ شده که فقط دو سه تا آرسنالی میشناختم

وقتی یک نفر رو می دیدی که آرسنالیه بدون شک میگفتی آدم  با فرهنگیه

همیشه می گفتم آرسنال کم طرفدار داره چون طرفداراش خیلی منحصر به فردن

ولی الان .......

فقط می تونم بگم که اینجا بوی خیلی خیلی بدی گرفته که اگه بخوای توش بمونی یا بوی گند خفت می کنه با خودتم بوی گند می گیری.

از همه دوستان خوبی که اینجا پیدا کردم خداحافظی  می کنم

good luck
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 26/10/1390 | 22:09 گفت:

نه . . . من مخالف شنیدن نظرات مختلف و بحث کردن با اونا نیستم . . . فقط یادمون نره احترام و اعتدال رو رعایت کنیم ( اینو اول از همه به خودم می گم )
*************************************************************
به کی توهین شد!؟؟!به ونگر !؟!
اره من به شخص به ونگر توهین میکنم ، چون داره به شعور ما توهین میکنه!؟!
اون ما رو خر به حساب میاره ، به ما دروغ میگه ، بعد انتظار داری ما بهش احترام بذاریم!؟؟!
چرا کسی به برکمپ توهین نمی کنه!؟!

محسن آزاده در 26/10/1390 | 20:07 گفت:

@ ali :
نه . . . من مخالف شنیدن نظرات مختلف و بحث کردن با اونا نیستم . . . فقط یادمون نره احترام و اعتدال رو رعایت کنیم ( اینو اول از همه به خودم می گم )

ali در 26/10/1390 | 19:46 گفت:

علی آقا خیلی خوب از این به بعد دور دست شما . . . ببینیم چی کار می کنی ؟!!؟ ببینیم می تونی یه کاری بکنی که دیگه هیچ کس جز خودتو ، سعید و آسو و میلاد نظر ندن ؟!؟! احتمالا اون موقع خیلی خوشحالی چون جمع دوستانه آرسنالی ها رو از هم پاشوندی ( الانم یه جواب دندان شکن به من میدی و خودتو در موضع قدرت قرار می دی)
**************************************************
نه خیر دوست عزیز.من دوست دارم شما وقتی نمیتونی از ونگر دفاع کنی و بحث بجایی رسید که هم چیز علیه ونگر ، فردا دوباره نیایی بزنی زیر هم چیز و بگی من به ارسن ونگر متعهدم.
دور دست هیچ کس نیست.ولی شما اجازه اظهار نظر میخواید به مخالفانتون ندید.
تا به حال دیدی میلاد یا آسو چیزی بگن !؟!
حالا که یه دو دقیقه چی گفتن شما هی چپ و راست میخواید بکوبونیدشون.من مشکلم اینه.
شما چرا این چند سال که دور دست ونگر هست چیزی نمیگی؟!!؟
صبح تا شب ونگر مصاحبه میکنه و دروغ مگیه و یه عده هم خامش میشن.ایناست که اعصاب ادم رو خورد میکنه.
این سایت مظهر دموکراسی و جا برای همه ارسنالی ها داره.اگه میتونید بحث کنید بسم الله ، اگه نمی تونید پس خواهشا پستهای احساسی ندید که چرا فضای سایت رو تلخ می کنید؟!؟!
اگه بازم میخواید پستهای احساسی بدید هیچ اشکالی نداره و این حق شما ست و هیچ کس نمی تونه این حق رو از شما سلب کنه.
فقط خواهش میکنم سعی نکنید این حق رو از ما هم بگیرید.همونطور که ما احترام میذاریم به پست ها و حتی جواب پست های احساسی رو میدیم خواهشا شما هم احترام بذارید.
یعنی چی الان میای جواب میدی!؟؟!یعنی انتظار داری هر چی میخوای بگی و من هیچی نگم.
من به کسانی که جواب میدم به نوعی دارم بهشون احترام میذارم ، میتونستم همین الان به راحتی از کنار پستت بگذرم و اصلا جواب هم ندم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:13 گفت:

اشکال نداره بذار ما از این نعمت الهی بی بهره بشیمومگه تا حالا که بهره بردیم به کجا رسیدیم ، بذار یه دو روزی هم بی بهره باشیم و از نظرات میلاد و سعید و..... بهرمنده بشیم ، ببینم چی میشه.
همیشه که نباید دور دست یه نفر باشه.
===========================
علی آقا خیلی خوب از این به بعد دور دست شما . . . ببینیم چی کار می کنی ؟!!؟ ببینیم می تونی یه کاری بکنی که دیگه هیچ کس جز خودتو ، سعید و آسو و میلاد نظر ندن ؟!؟! احتمالا اون موقع خیلی خوشحالی چون جمع دوستانه آرسنالی ها رو از هم پاشوندی ( الانم یه جواب دندان شکن به من میدی و خودتو در موضع قدرت قرار می دی)

ali در 26/10/1390 | 16:35 گفت:

علی ارشدی : من نمی دونم شمایی که میگین علی آقاشاهی رفت که رقت میشناسیدش یا نه؟ ولی من تا جایی که یادمه همیشه کانتای منطقی میذاشت و رفتنش یعنی محروم شدیم از نظراتش بحث قهر و آشتی هم نیست من هم بعضی وقتا دلم میخواد نیام تو سایت

**********************************************************
هرکس میخواد باشه.بعد اکانتای سعید و فرهاد و آسو و میلاد و .... منطقی نیستن که شما فراریشون میدید.!؟؟!
اگه ایشون خیلی منطقی بودن می نشستن بحث میکردن ، نه مثل بچه ها قهر کنن!!!!!!
مگه بچه ست که این کار رو میکنه!؟!
اشکال نداره بذار ما از این نعمت الهی بی بهره بشیمومگه تا حالا که بهره بردیم به کجا رسیدیم ، بذار یه دو روزی هم بی بهره باشیم و از نظرات میلاد و سعید و..... بهرمنده بشیم ، ببینم چی میشه.
همیشه که نباید دور دست یه نفر باشه.

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:00 گفت:

چون واقعا بعضی ها خیلی بد دهن تشریف دارن

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:00 گفت:

من نمی دونم شمایی که میگین علی آقاشاهی رفت که رقت میشناسیدش یا نه؟ ولی من تا جایی که یادمه همیشه کانتای منطقی میذاشت و رفتنش یعنی محروم شدیم از نظراتش بحث قهر و آشتی هم نیست من هم بعضی وقتا دلم میخواد نیام تو سایت

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:27 گفت:

khodaish az raftan ali ham narahat shodam

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:26 گفت:

agha hamid baziha ham hagh daran man khodam enteghad mikonam vali fosh nemidam khob har kas ye tahamoli dare

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:02 گفت:

مدام داریم از وضعیت بحرانی تیم حرف میزنیم ولی یه نگاه به وضعیت خودمون نمیکنیم.معلومه تیمی که هوادارایی مثل ما داره به هیچ جا نمیرسه.یه نگاه به هوادارای آلمانی کنید چقدر متحدن که تیمی مثل دورتموندو بعد از سال ها هم تراز بایرن میکنن و قطعا چندسال دیگه تیمی در حد قهرمانی اروپا میشه اما متاسفانه ما چی...

ali jamshidi در 26/10/1390 | 10:46 گفت:

داود جان باهات موافقم کمی ولی به خدا من هرچی آرسنالی می شناسم اگه نخوایم آدم های خاص بگیم میشه گفت آدمای عجیبین. اینکه سایت میلان اینجوریه که دلیل نمیشه. پس از فردا بیا با هم بریم دزدی. چون بعضی آدما دزدی می کنن.

mohammad ali در 26/10/1390 | 10:40 گفت:

like davood !

mohammad ali در 26/10/1390 | 10:39 گفت:

علی جان اگه من خودمو نگه نمیداشتم مطمءن باش تا حالا سایت فیلتر بود.

davood در 26/10/1390 | 10:36 گفت:

این حرفا که طرفدارهای ارسنال خاص و با فرهنگ هستن یه حرف کاملا غیر منطقی هست نمیگم با فرهنگ نیستیم ولی اینکه صرفا بخاطر توپچی بودن با فرهنگ باشیم خیلی مسخره ست مگه ارسنالی ها از یه سیاره ی دیگه اومدن؟؟؟
این حرفا و عصبانی شدن ها کاملا طبیعی هست میلان دیشب به اینتر باخت الان برید تو سایت میلان احتمالا اونجا هم همچین شرایطی وجود داره

saeed در 26/10/1390 | 10:33 گفت:

کاشکش یکم دیگه صبر می کردی دوست عزیزت ونگرم با خودت می بردی به توهم می گن طرفدار تو بو رو مطمئن باش اینجا خوش بو میشه

ali jamshidi در 26/10/1390 | 10:11 گفت:

محمدعلی شما هم باید قبول کنید زیاده روی کردین. آخه اون چه جور خود خالی کردنه. بابا من کوچیک همه تون هستم. من هیچی از فوتبال نمی فهمم. من 1 ماهه اصلاً طرفدار آرسنالم شما 100 سال. ولی من هیچ وقت اینجوری خودمو تو یه محیط عمومی خالی نمی کنم. تاریخ تولدمو نگاه کنی می فهمی که شاید به اندازه سن بعضی از بچه های کانون سابقه هواداری و طرفداری تیمو دارم. به من حرف از تعصب نزنید. من شب عقدم عزا شد به خاطر آرسنال. جمع کنید این بساط فحاشی رو. بیاین با هم دوست باشیم. پشت هم باشیم. برای هم مفید باشیم.
من به نوبه خودم از علی آقا خواهش می کنم بمونن.

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:42 گفت:

بحث ، بحث تاکتیکی نیست

محسن شعبانی در 26/10/1390 | 09:32 گفت:

منم 12 ساله عاشق آرسنالم . به نظر شما ژورو و اسکیلاچی و ژروینیو می تونن واسه ما عشق و علاقه به آرسنال رو نگه دارن بخدا اگه روسیچکی با ون پرسی نبودن من این همه شور بازی های بی مزه آرسنال رو نمیزدم . هوادار هم حقی داره. ما با این بازیکنای بی عرضهبه جایی نمی رسیم.

ali در 26/10/1390 | 01:30 گفت:

این سایت و مدیرش مظهر دموکراسی هستن.
به جرات میگم هر کس که ناراحت بشه از بحث کردن و کامنت های دیگران ناراحت بشه و بخواد قهر کن.
خیلی بچه ست.
ماشالله همه دیگه متولد 71 هستید ، من نمیدونم این بچه بازی ها چی که در میارید؟!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 00:48 گفت:

اخه ما چه جور طرفداری هستیم که با یه بردمیگیم ونگربهترینه بعد با یه باخت میگیم ونگر بدردنخوره
ارسنال عشق منه ارسنالی که باونگر شناختم اگه اخربشه بازم دوسش دارم درسته این فصل تیم خیلییییییی بدبازی میکنه خیلیییییی بد ولی باید به اینده امیدواربود
{{{{{{{ ارسنااااااااال اول بشی اخر بشی دوست دارم}}}}}}}}

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 00:39 گفت:

من دوست ندارم کسی از سایت بره چه مخالف ونگر چه موافق ونگر
من دوست دوست دارم طرفدار های ارسنال بیان و تو سایت عضو بشن و با هم بحث کنن

من ارسنال رو با طرفداراش دوست دارم ,,بچه ها چرا اینجوری میکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اميرحسين اباذري در 26/10/1390 | 00:37 گفت:

هر کي نظري داره؛بايد به نظر هاي همديگه احترام بزاريم؛

محمد حسینی در 26/10/1390 | 00:27 گفت:

*همه ی آرسنالی ها تو سایت محترمن

محمد حسینی در 26/10/1390 | 00:24 گفت:

"همیشه می گفتم آرسنال کم طرفدار داره چون طرفداراش خیلی منحصر به فردن"
آخ از این حرفای تکراری!تو هر فرومی میشه دید!
همه ی آرسنالی ها تو سایت !هر چند سالشون که باشه!از هر کشوری که باشن! و یا اگه از کسایی بد می گن که ما دوستشون داریم و ...
آقای منحصر به فرد بدرود!

علی ارشدی در 25/10/1390 | 23:51 گفت:

خب یکی از قدیمیای کانون رفت تسلیت میگم

Saeed Milani در 25/10/1390 | 23:29 گفت:

نه منظورزش نویسنده بود احتمالا

javad sbo در 25/10/1390 | 23:26 گفت:

shahi jun harfat vaghean tasirgozar bud,yadesh bkheir. vali rajebe tasmimet k mikhai beri nazari ndaram.
yani ahamiati bram ndare

توپچی جنوب در 25/10/1390 | 23:25 گفت:

واویلان بچه ها جون هرکی دوست دارین دم از رفتن نزنین محمد علی کجا........!!!!!!!

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:20 گفت:

علی مخاطبت کی بود من نگرفتم ؟

ali در 25/10/1390 | 23:16 گفت:

برای قهرمانی های زیادمون ....نه

********************
کدوم قهرمانی؟!؟؟! 2 الی 3 تا لیگ بردن ، در طول 12 سال خیلی زیاده!؟!؟

شما اینجا رو خوش بو کن دوست عزیز

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:16 گفت:

حالا اگه تعداد زیادی از بچه ها در این جور مواقع ناراضین از نظرات من و یه چنتا دیگه من یکی دیگه نمیمونم. آقایون با فرهنگ و با شخصیت بمونن ما میریم !

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:14 گفت:

اگه اینجوریه که من یکی دیگه نظر نمیدم اینجا میرم یه وبلاگ میزنم با دو سه تا آرسنالی باحال و با جنبه هر چی دلمون خواست میگیم و عقدمون خالی میشه

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:11 گفت:

خوب ما این اعصاب داعونو تو چی خالی کنیم ؟! چی بگیم ؟! بیایم بگیم اوا خواهر چرا باختیم ؟!

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:10 گفت:

ما چیکار کنیم ؟! بریم تیم عوض کنیم ؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟ مطمءن باشین کسایی که الآن تو سایتن طرفدارای متعصبن چون اوضاع خوب نیست

سید سجاد حسینی در 25/10/1390 | 23:09 گفت:

جریان چیه؟ یه نفر منم ملتفت کنه!

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:09 گفت:

تیم نه نتیجه میگیره و ن قشنگ بازی میکنه

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:08 گفت:

ولی حالا چی ؟! برا موندن تو لیگ ؟!!!!

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:08 گفت:

ما همیشه عادت داشتیم برا قهرمانی میجنگیدیم

mohammad ali در 25/10/1390 | 23:07 گفت:

اینجا سایت طرفدارای لیورپول نیست که این رتبه تا اسن جای فصل برامون کافی باشه.

توپچی جنوب در 25/10/1390 | 22:59 گفت:

اره میدونم چی میگی خیلی سخته ببینی تو سایت ارسنال داره توهین میشه به ارسنالیها !!!!!!!!!!!!!

خوب بچه ها عصبی شدن طاقت باختن از سوانسی رو ندارن و دارن خودشون رو تخلیه میکنن!!!!!!!!
همونجوری که با یه برد خیلی خوشحال میشن و دنیا رو زیبا میکنن.....

تو بمون بلاگ بزار کامنت بزار اطلاعات مفید بده نظرت رو بده نباید با یه باخت همه چیز به هم بخوره ما ارسنالی ها سرسخت تر از این حرفا هستیم ما مرد روز های سختیم درسته؟؟؟؟

Saeed Milani در 25/10/1390 | 22:56 گفت:

بعضی وقت ها دوستان از کوره در می رن اما لایق این جملات شما هم نیستن.

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 22:55 گفت:

چی بگم والله

Saeed Milani در 25/10/1390 | 22:54 گفت:

اینجا هچ بویی نمیده!

علی آقاشاهی در 25/10/1390 | 22:45 گفت:

shahram jan man hamishe hamiye arsenal hastam
vali didane bazi chiza kheyli sakhte
chi ba borde man utd dorost mishe?

vaghan fekr mikoni nahveye ebraze ehsasate baziya avaz mishe

be ghole sohrab
هر کجا هستم باشم .....

arash در 25/10/1390 | 22:41 گفت:

علی آقا یکی از طرفدارای متعصب آرسناله و از قدیمیاس

توپچی جنوب در 25/10/1390 | 22:39 گفت:

علی آقاشاهی نرو بمون و صبر کن همه چیز درست میشه فقط با برد مقابل منچستر همه چیز مرتب میشه فقط یه هفته دیگه صبر کن نرو ..............

علی آقاشاهی در 25/10/1390 | 22:38 گفت:

@mohammad ali
moteasefam barat ke hanuz manaye jomalat ro be dorosti dark nemikoni
bedun faghat kasaei ke inja hastan arsenali nistan

توپچی جنوب در 25/10/1390 | 22:34 گفت:

بچه ها علی راست میگه باید حرمت ارسنال و سایت ارسنال رو نگه داریم واقعا جای تعسف داره وقتی که بعضی از کامنت ها رو میخونم شک میکنم که به سایت ارسنال اومدم ما که اینجوری نبودیم چتون شده چرا !!!!!!!!!!!
پس چی شد اون همه ادعا...........!!!!!!!!!!!!!

mohammad ali در 25/10/1390 | 22:33 گفت:

عزت زیاد... رفتی باز 2 سال دیگه آرسنال جام گرفت دیگه نیا اینجا

علی آقاشاهی در 25/10/1390 | 22:32 گفت:

bahse hemayat ya enteghad nist
bahse nahveye bayane

محمد رستگار در 25/10/1390 | 22:30 گفت:

متاسفانه اينجا تبديل شده به بيت و كمپين حمايت از ونگر و دوستان چمشمون رو به واقعيت ها بستن.

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 22:29 گفت:

ای گفتی
ای گفتی

فرهاد در 25/10/1390 | 22:16 گفت:

خوش اومدی آقای خوش بو