مثلث های گل آرسنال

نویسنده: علی آقاشاهی

وبلاگ من
نویسنده: علی آقاشاهی
از سال 96 طرفدار آرسنالم و حتی مسیر زندگیم به سمت آرسناله نیمکت آرسنال دومین هدف بزرگ زندگیمه دوست دخترم هم آرسنالیه دو آتیشس. good luck
کل بازدید: 37,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

مثلث های گل آرسنال

برای به ثمر رسیدن یک گل در یک بازی معمولا عوامل متعددی دخیل هستند ولی چیزی که به طور معمول برای تماشاگران فوتبال و مخصوصا طرفداران یک تیم ارزشمند است ، دو نفری که گل را به ثمر می رسانند هستند ( کسی که پاس گل می دهد و کسی که گل می زند)
تو این نوشته آماری سعی کردم سومین فردی رو که تاثیر بیشتری (بعد از دو نفری که بالا گفتم) تو گل های آرسنال در زمین مسابقه داشته شناسایی کنم
راستش این آمار رو من خودم در آوردم ولی شاید جای دیگه ای هم بشه پیداش کرد

 تمام بازی های این فصل آرسنال که توشون گل زدیم رو یه بررسی کردم و سعی کردم سومین فرد تاثیر گذار روی هر گل رو شناسایی کنم. در اکثر گل ها این فرد سوم وجود داره ولی در بعضی از گل ها فقط 2 نفر نقش تاثیر گذار دارن و یکی دو گل هم کاملا فردی به ثمر رسیده.

توی هر بازی بازیکنی که در هر سطر آخر نوشته شده زننده گل ، کسی که قبل از اون هست سازنده گل(بجز گل های ریباندی) ، و فرد اول پایه گذار گل هست.

آرسنال 1 - استون ویلا 3 :
روسیچکی چمبرلین ژیرود

آرسنال 3 - فنر باخچه 0 :
رمزی والکات گیبز
ویلشر رمزی
کازورلا والکات ژیرود(پنالتی)

آرسنال 3 - فولام 1 :
رمزی ویلشر ژیرود
کازورلا والکات پودولسکی (ریباند)
کازورلا پودولسکی

آرسنال 2 - فنر باخچه 0 :
پودولسکی والکات رمزی
ویلشر گیبز رمزی

آرسنال 1 - تاتنهام 0 :
روسیچکی والکات ژیرود

آرسنال 3 - ساندرلند 1 :
گیبز اوزیل ژیرود
جنکینگسون رمزی
اوزیل ژیروز رمزی

آرسنال 2 - مارسی 1 :
گیبز والکات
رمزی

آرسنال 3 - استوک 1 :
ویلشر اوزیل رمزی(ریباند)
اوزیل مرتساکر
اوزیل سانیا

آرسنال 1 - وست برومویچ 1 :
نبری بنتنر ایسفیلد

آرسنال 2 - سوانسی 1 :
رمزی نبری
ویلشر ژیرود رمزی

آرسنال 2 - ناپولی 0 :
ژیرود رمزی اوزیل
اوزیل ژیرود

آرسنال 1 - وست برومویچ 1 :
ژیرود روسیچکی ویلشر

آرسنال 4 - نورویچ 1 :
کازورلا ژیرود ویلشر
کازورلا ژیرود اوزیل
ویلشر رمزی
روسیچکی رمزی اوزیل

ارسنال 1 - دورتموند 2 :
سانیا ژیرود

آرسنال 2 - کریستال پالاس 0 :
رمزی نبری آرتتا(پنالتی)
رمزی ژیرود

آرسنال 2 - لیورپول 0 :
سانیا کازرلا(ریباند)
ژیرود اوزیل رمزی

آرسنال 1 - دورتموند 0 :
اوزیل ژیرود رمزی

آرسنال 2 - ساوتهمپتون 0 :
ژیرود
مرتساکر ژیرود(پنالتی)

آرسنال 2 - مارسی 0 :
سانیا ویلشر
رمزی اوزیل ویلشر

آرسنال 3 - کاردیف 0 :
گیبز اوزیل رمزی
رمزی اوزیل فلامینی
نبری رمزی

آرسنال 2 - هال سیتی 0 :
رمزی جنکینگسون بنتر
رمزی اوزیل

آرسنال 1 - اورتون 1 :
روسیچکی والکات اوزیل

آرسنال 3 - منچستر سیتی 6 :
رمزی اوزیل والکات
اوزیل رمزی والکات
رمزی سانیا مرتساکر

آرسنال 3 - وستهام 1 :
اوزیل کازورلا والکات
گیبز پودولسکی والکات
والکات ژیرود پودولسکی

آرسنال 1 - نیوکاسل 0 :
والکات ژیرود

آرسنال 2 - کاردیف 0 :
مونرئال سانیا بنتنر
روسیچکی ویلشر والکات

آرسنال 2 - تاتنهام 0 :
نبری کازورلا
روسیچکی

آرسنال 2 - استون ویلا 1 :
اوزیل مونرئال ویلشر
ویلشر ژیرود

آرسنال 2 - فولام 0 :
ژیرود ویلشر کازورلا
کازورلا

خوب این از بازی ها ، حلا اگر بخوایم طبق این آمار به بازیکن ها برای تاثیر گذاریشون روی گل ها امتیاز بدیم  یک راهش اینه که به زننده گل 3 امتیاز به سازنده گل 2 امتیاز و به بازیکن تاثیرگذار 1 امتیاز بدیم که در این صورت امتیاز بازیکن ها به شکل زیر میشه

ژیرود : 12 گل 6 پاس گل 4 تاثیر در گل. 52 امتیاز در 22 گل
چمبرلین : 1 پاس گل. 2 امتیاز در 1 گل
روسیچکی : 1 گل 1 پاس گل 5 تاثیر در گل. 10 امتیاز در 7 گل
گیبز: 1 گل 1 پاس گل 4 تاثیر در گل. 9 امتیاز در 6 گل
والکات : 6 گل 6 پاس گل 2 تاثیر در گل. 32 امتیاز در 14 گل
رمزی : 13 گل 6 پاس گل 8 تاثیر در گل . 59 امتیاز در 27 گل
ویلشر : 5 گل 6 پاس گل 3 تاثیر در گل . 30 امتیاز در 14 گل
کازورلا : 4 گل 2 پاس گل 4 تاپیر در گل . 20 امتیاز در 10 گل
پودولسکی : 3 گل 1 پاس گل 1 تاثیر در گل . 12 امتیاز در 5 گل
اوزیل : 5 گل 9 پاس گل 6 تاثیر در گل . 39 امتیاز در 20 گل
جنکینگسون : 2 پاس گل . 4 امتیاز در 2 گل
ایسفیلد : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
بنتنر : 2 گل 1 پاس گل . 8 امتیاز در 3 گل
نبری : 1 گل 3 پاس گل 1 تاثیر در گل . 10 امتیاز در 5 گل
سانیا : 1 گل 3 پاس گل 2 تاثیر در گل . 11 امتیاز در 6 گل
آرتتا : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
مرتساکر : 2 گل 1 پاس گل . 8 امتیاز در 3 گل
فلامینی : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
مونرئال : 1 پاس گل 1 تاثیر در گل . 3 امتیاز در 2 گل

در کل برداشت های مختلفی میشه از این آمار داشت ولی من هدفم این بود که بگم توی مساله گل زنی توی آرسنال نباید نگاه فردی داشته باشیم . با توجه به اینه توی 59 گلی که آرسنال این فصل به ثمر رسونده 6 بازیکن در بالای  گل10 تاثیر گذار بودند و 9 بازیکن در بالای 6 گل (هر کدام در یک دهم گل ها ) و در کل برای به ثمر رسیدن این گل ها 19 بازیکن یکی از 3 نفر تاثیر گذار بودند آرسنال کاملا تیمی گل میزنه
حدس میزنم این ارقام در تیم های دیگه خیلی متفاوت باشه و شاید این عدد 19 برای تیم های دیگه به زحمت به 10 برسه

GOOD LUCK

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 2/11/1392 | 17:17 گفت:

خوب بود.
ولی من تاثیرگذاری رو شکل دیگه ایی میبینم.
به نظر من اونطوری که باید به بازیکنی مثل فلامینی تو این آمارها اهمیت داده نمیشه.
گرچه همه میدونن بازیکنی تو سبک فلامینی چغدر موثره برای آرسنال.
بازیکنی که به علاوه انرژیک دونده و جنگنده بودن یک چیز دیگه داره که خیلی خوبه اونم اینه که بقیه بازیکنها رو تهییج میکنه.

سید حسین در 2/11/1392 | 00:44 گفت:

سلام به همگی به شبکه ورزش اس بدین فقط بنویسید لیگ انگلیس ...سوال اینه که طرفدار کدام لیگ هستید شمارش 30000925 فقط بنویسد لیگ انگلیس

رضا T در 1/11/1392 | 00:18 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : شاهین جان من مصاحبه انگلیسی ونگر رو خوندم و اینطور که گفتن نیست.ونگر گفته دوست دارم احتمال یه خبر خوب رو براتون اعلام کنم ولی در حال حاضر همچین امکانی نیست

رضا T در 1/11/1392 | 00:18 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : شاهین جان من مصاحبه انگلیسی ونگر رو خوندم و اینطور که گفتن نیست.ونگر گفته دوست دارم احتمال یه خبر خوب رو براتون اعلام کنم ولی در حال حاضر همچین امکانی نیست

مهرزاد در 30/10/1392 | 22:40 گفت:

نقل قول : نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : كدوم مصاحبش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چي گفته به ژيرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : بعد از بازی باهاش مصاحبه کردن درباره ی نوک بازی کردن پولدی یه جاش گفت که اون توپو بین تماشاچی ها نمی زنه(داخل سایت هست) البته شاید من منظورشو بد فهمیدم.

شاهين در 30/10/1392 | 22:39 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : راستی پست خوبی بود
ژیرود مهاجم بدی نیست و تو کارهای ترکیبی هم خیلی خوب کار می کنه ولی بازم یه مهاجم کامل و گلزن می خواهیم ... زیرود خیلی موقعیت خراب می کنه که بخصوص تو بازی های مهم این به ضررمون تموم می شه !!!

مریم تجدد در 30/10/1392 | 21:50 گفت:

پستی عالی و تاثیر گذار
دست مریزاد داداش

شاهين در 30/10/1392 | 18:55 گفت:

آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »

ناصر در 30/10/1392 | 15:44 گفت:

نقل قول : نقل قول : ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.


پاسخ شما : راستش ناصر جون منم با تو کاملا هم عقیده هستم و تا حدودی با این آمار می خواستم تاثیر گذاری ژیرود رو در تیم بیشتر نشون بدم
البته فوتبال الان طوری شده که در کنار موفقیت تیم طرفدار ها دوست دارن بازیکنای تیمشون رکورد شخصی هم داشته باشن که این هم طبیعیه ولی بعضی اوقات این رکورد ها برای تیم مضر هست (البته این نظر شخصی من هستش)

GOOD luck


پاسخ شما : ممنون از لطف تون.شما کاملا درست میفرمائید.تا حدودی به طرفدارها هم باید حق داد که از مهاجم تیمی مثل آرسنال که طی دو دهه ی گذشته مهاجمان افسانه ایی داشته تو هر مسابقه گل بخوان.
یه طورایی ونگر هم به حرف مردم اصلا گوش نمیده برای همین ژیرو همیشه فیکسه.
Wish The Best

میعاد در 30/10/1392 | 14:47 گفت:

نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : كدوم مصاحبش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چي گفته به ژيرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی آقاشاهی در 30/10/1392 | 14:14 گفت:

از همه دوستان بابت وقتی که گذاشتند و این مطلب رو خوندند تشکر می کنم

Good luck

masoud mahmudpur در 30/10/1392 | 13:35 گفت:

مرسی.عالی بود

رضا توپچی در 30/10/1392 | 13:29 گفت:

خیلی وقت بود که دیگه توی بلاگ ها کامنت نمی نوشتم ولی حداقل کاری که میشد برای این وقتی که گذاشتی انجام داد همین نوشتن تشکر ساده بود
واقعاً کارت عالی بود ...

علی آقاشاهی در 30/10/1392 | 11:47 گفت:

نقل قول : آقا علی پستت عالیه. من خیلی حال ندارم بنویسم ولی پستت اینقد عالی بود که نوشتم. منو هم ترغیب کردی به وقت گذاشتن واسه یه پست خوب

پاسخ شما : دست به قلم شو ، من که به شدت استقبال می کنم

Good luck

Lotfali khan zand در 30/10/1392 | 01:47 گفت:

آقا علی پستت عالیه. من خیلی حال ندارم بنویسم ولی پستت اینقد عالی بود که نوشتم. منو هم ترغیب کردی به وقت گذاشتن واسه یه پست خوب

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 23:17 گفت:

نقل قول : ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.


پاسخ شما : راستش ناصر جون منم با تو کاملا هم عقیده هستم و تا حدودی با این آمار می خواستم تاثیر گذاری ژیرود رو در تیم بیشتر نشون بدم
البته فوتبال الان طوری شده که در کنار موفقیت تیم طرفدار ها دوست دارن بازیکنای تیمشون رکورد شخصی هم داشته باشن که این هم طبیعیه ولی بعضی اوقات این رکورد ها برای تیم مضر هست (البته این نظر شخصی من هستش)

GOOD luck

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 23:10 گفت:

نقل قول : علی جون،دادا سلام....

آقا ما ارادتمندیم خدمتت عجیب....از دورادورها دستت رو به گرمی میفشارم....خدمت دوستانی که نمیدونن و عزیزانی قدیمی ای که واسشون دیگه "علی آقاشاهی" نوستالوژی شده...این علی آقای ما خیلی گله....یعنی یه چیزی من میگم یه چیزی شما میشنفینا....خیلی گله....یه پارچه آقاست.....اصلا مگه میشه "GOOD LUCK" های بی نظیر و اسپشیال علی رو فراموش کرد؟....مگه میشه پستهای پیش بینی هاش رو از یاد برد....
علی اشکم در اومد بخدا....اصلا یه وضــــی بوداون روزا این آرسنال دات آی آر....خدا بود بخدا قدیمترا....اصن مگه میشد دل کند از سایت؟....یادمه علی اون روز هم یکی از بچه های نسبتا فعال بود....علی هم مثل من دیگه بلاگ نمیزنه...نمیدونم دلیلش مشکل شخصیه یا همون مشکلی که من دارم؟

خلاصه علی آقا من واقعا از دیدن مجدد اون اواتارت خیلی به وجد اومدم....خیلی خوشحالم دیدمت....خیلی خیلی زیاد

قربانت...یاعلی...


پاسخ شما : یعنی از خجالت من الان آب شدم رفتم زیر صندلی
حسین جون تو لطف داری من به همه اعضای سایت ارادت دارم و تو دلم جا دارن مخصوصا قدیمی تر ها که واقعا تو این چند سال خاطرات زیادی با هم داشتیم. همین الان دوباره تمام بلاگ هام رو با کامنت های توش مرور کردم نمی دونی چه خاطراتی برام زنده شد.

راستش من اصلا وقت سر خاروندن ندارم امروز یه کم به خودم استراحت دادم و اومدم به دلم برسم
امیدوارم مشکلت حل بشه و با دل خوش پست بذاری.

در کل هم صحبتی با شما دوستان همیشه روحیه من رو تازه می کنه ، شاد باشی

GOOD LUCK

ناصر در 29/10/1392 | 22:58 گفت:

ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.

HOSSEIN در 29/10/1392 | 22:33 گفت:

علی جون،دادا سلام....

آقا ما ارادتمندیم خدمتت عجیب....از دورادورها دستت رو به گرمی میفشارم....خدمت دوستانی که نمیدونن و عزیزانی قدیمی ای که واسشون دیگه "علی آقاشاهی" نوستالوژی شده...این علی آقای ما خیلی گله....یعنی یه چیزی من میگم یه چیزی شما میشنفینا....خیلی گله....یه پارچه آقاست.....اصلا مگه میشه "GOOD LUCK" های بی نظیر و اسپشیال علی رو فراموش کرد؟....مگه میشه پستهای پیش بینی هاش رو از یاد برد....
علی اشکم در اومد بخدا....اصلا یه وضــــی بوداون روزا این آرسنال دات آی آر....خدا بود بخدا قدیمترا....اصن مگه میشد دل کند از سایت؟....یادمه علی اون روز هم یکی از بچه های نسبتا فعال بود....علی هم مثل من دیگه بلاگ نمیزنه...نمیدونم دلیلش مشکل شخصیه یا همون مشکلی که من دارم؟

خلاصه علی آقا من واقعا از دیدن مجدد اون اواتارت خیلی به وجد اومدم....خیلی خوشحالم دیدمت....خیلی خیلی زیاد

قربانت...یاعلی...

مهدی افسرده در 29/10/1392 | 22:28 گفت:

برهههههههههه

آنالیز در حده اورست

دمت گرم خداییش

Ali در 29/10/1392 | 21:48 گفت:

یعنی انصافا قشنگ بودا مرسی واقعا

پسر20میلیونی در 29/10/1392 | 21:43 گفت:

ایول ب رمزی و ایول ب تو بابت این پست فنی ،واقعا خسته نباشی

majid در 29/10/1392 | 21:03 گفت:

مرسی بابت زحمتی که کشیدی

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 19:39 گفت:

نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : ایشالا اخر فصل سعی می کنم انجامش بدم ، فکر کنم تنهایی حداقل 1 هفته باید روش وقت بذارم.

من تا به حال ونگر رو اینطور تفسیر نکردم . شاید به خاطر شرایط ژیرود اون جمله رو تیکه به ژیرود بشه برداشت کرد ولی من ونگر رو اینطوری نمی تونم ببینم ، اون حتی به رقیب هاش هم تیکه نمیندازه اگر هم بخواد انتقاد کنه از تیمش مستقیما این حرف رو می زنه

در کل اولین انتظار از یک مهاجم گلزنی هستش که اگه تو این کار موفق نباشه مربی اون بازیکن هم به خاطر حمایتی که ازش می کنه تحت فشار قرار می کیره

Good luck

محمد مهدی در 29/10/1392 | 19:22 گفت:

فوق العاده بود مرسی

mohsen abbasi در 29/10/1392 | 19:22 گفت:

خیلی زحمت کشیدی دمت گرم

مهرزاد در 29/10/1392 | 19:21 گفت:

اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.

بهزاد کاویانی در 29/10/1392 | 19:17 گفت:

امار جالبی بود.

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 19:12 گفت:

نقل قول : تو بازی رفت با مارسی روی گل رمزی تاثیر حرکت بدون توپ ژیروزیاد بود،بهتر بود اونو مینوشتی..
ولی بازم ممنون


پاسخ شما : کاملا درست می گی ، توی تمام گل ها خیلی فاکتور های دیگه ای هم میشه در نظر گرفت مثل شروع کننده حمله ، قطع کننده بازی حریف و... من اینجا خواستم فقط سه بازیکنی رو که تاثیر مستقیم روی توپ دارن آماری ازشون بدم.
شاید بعدا یه آنالیز خیلی مفصل تر در بیارم (البته اگه بچه ها دوست داشته باشن برای همین گلا کلا چشام از کاسه در اومد)

Good luck

مهرزاد در 29/10/1392 | 19:05 گفت:

بسیار جالب.

mehdi در 29/10/1392 | 18:59 گفت:

ایولا افرین

مازیار در 29/10/1392 | 18:56 گفت:

تو بازی رفت با مارسی روی گل رمزی تاثیر حرکت بدون توپ ژیروزیاد بود،بهتر بود اونو مینوشتی..
ولی بازم ممنون

بهنود بهروز وزیری در 29/10/1392 | 18:53 گفت:

واقعا عالی بود

علیرضا در 29/10/1392 | 18:43 گفت:

ممنون.بسیار عالی