+

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 41,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

+

يه بار هم يه پست مفيد بذارم، نميميرم كه!http://www.historicalkits.co.uk/Arsenal/Arsenal.htm


-------------------------------------------------------------------------------------
از كجام 200 تا كاراكتر بيارم بنويسم!؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 7/11/1390 | 14:00 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!
========================
راست میگی سعید ، شاید این طوری باشه ولی فکر کنم از **معدود** تیمایی هم باشیم که تو تاریخمون فقط 4 تا اسپانسر مختلف داشته باشیم ، O2 ، فلای امیریتس ، دریم کست ، جی وی سی !!!!!
نزدیک 30 سال با JVC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 13:21 گفت:

اره حمید مثل خودت خیلی باحال بود

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 23:40 گفت:

آقا کامنت من خیلی باحاله بخونید حتما:))
پیش خودمم جالبه همیشه:)))))

masoud mahmudpur در 6/11/1390 | 23:28 گفت:

ببخشید.چه جوری میشه خرید؟

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 22:49 گفت:

داستان من جالبه ها الان میگم بهتون:
من هیچوقت دوست نداشتم لباس آرسنال رو داشته باشم...
نمیدونم چرا شاید چون از اینکه لباس آرسنال هر سال تغییر میکرد ناراحت مشدم چون تازه با لباس قبلیش عادت میکردم!!!
ولی حالا جالب اینجاست که اولین لباس آرسنالی که اومد تو خونه ما دادش منچستریم گرفت واسه خودش که همون لباس آبی(لباس دوم) مال تیری هانری که بعد از 1سال گیر من اومد....
دومیش تو مدرسه یکی از بچه ها گفت پیریس دیگه رفته من خوشم نمیاد کسی که تو تیم نیستش لباسش داشته باشم(البته اون رئالی بود)بیا واسه تو:) منم که از خدا خواسته.(البته این لباس برام کوچیک شده و دادمش به یه رئالی دیگه)
سومیش:تو مدرسه که من برا مسابقات فوتسال تو مدرسه اسامی و اینچیزا رو ثبت میکردم جایزه برامون لباس آرسنال دادن:)
چهارمیش رفتم بازار لباس لباس ویا که باش قهرمان اروپا شدن بگیرم گرفتم اومدم خونه اندازم نبود...:)دادمش مامانم که بره 1سایز بزرگتر بگیره برام رفت اومد گفت نداشت منم لباس منچستر گرفتم برات بیا...بازش کردم ببینم چی به چیه دیدم لباس ون پرسی شماره11 آورده برام!!!:)))
پنجمیش زن داداشم رفته بود بازار واسه داداشم لباس ورزشی بگیره یکی واسه اون گرفته بود منم که تولدم بود یکی هم واسه من گرفته بود(لباس آرسنال بود سورمه ای با راه راه آبی روشن) اون پیشش قشنگ بوده اونو واسم گرفته بود!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/11/1390 | 22:37 گفت:

من لباس زردپارسال جنس پریماخریدم5تومان

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:07 گفت:

علی چرا توهین میکنی؟ یعنی حامد حرف بی خود زده؟ دیگه خوب نیست رو حرف حامد نه بگی.کی سفارش میدی؟ راستی سه دست سفارش بدیا واسه خودم میخوایم

علی ارشدی در 6/11/1390 | 21:56 گفت:

به خدا من هنوز خودم لباس آرسنال ندارم :(((( چه برسه به اینکه بخوام واسه بقیه بخرم :))))

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:38 گفت:

علي ارشدي در رفت بنده خدا! راستي شهرام واي به حالت اگه هازارد نياد!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:35 گفت:

اگه اینطوره من همون لباس قدیمیو میخوام.دو دست واسه منو شهرام فقط زودتر

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:15 گفت:

هر كدوم رو كه خواستين بگين دوستان، تعارف نكنين. مهمون علي ارشدي

علیرضا در 6/11/1390 | 19:37 گفت:

مرسی حامد جون.........من اون O2 رو میخوام...............

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:18 گفت:

حامد دمت گرم م م م م م م م م م

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

میدونم از اینجا هم میشه خرید ولی دوست دارم وسط بازی بعد از گلزنی رابین برم تو زمین با همون لباس و پاهاش رو ببوسم البته این واسه 2سال دیگه هستش نه الان!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

نوشته میشه.شهرام از همین جام میشه خرید پست هوایی میکنن دیگه معطل چی هستی؟

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:42 گفت:

میگم سعید از اینجا هم میشه خرید؟

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:38 گفت:

حامد توپچی تو همیشه کارت 20 ته برعکس دست عزیزت ژورو که کارش همیشه ....................

من خیلی اون لباس1978-1981 رو دوست دارم اگه رفتم انگلیس حتما میخرمش.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:32 گفت:

من که اینقدر پول ندارم ولی اگه اون لباسی که میخوامو با قیمت کم تر پیدا کنم دیگه چیزی نمیخوام.

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 18:29 گفت:

گفتم يكم دقتون بدم، دور هم خود درگيري پيدا كنيم شنگول شيم. :D

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:25 گفت:

زیر بعضی از لباس ها لینک فروشگاهی که لباس رو داره هست.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

جالبه سعید.من خیلی دنبال اون لباس زرد با شورت مشکی میگردم.البته هنوز هست ولی مثل خودش نیست.یادمه چندتا خط تیره و محو به صورت راه راه روش بودن خیلی خوشگل بود.کسی اونو نداره؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:14 گفت:

مرسی حامد عزیز ولی تو دیگه چرا اینقدر با احساسات ما بازی میکنی؟ چرا ینقدر ما رو یاد اون او 2 و جی وی سی میندازی؟ ها؟!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:13 گفت:

نکته جالب اینکه لباس های قدیمی تیم قیمتشون چیزی در حدود 650 هزار تومانه!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:09 گفت:

مرسی جالب بود.