+

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 41,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

+

يه بار هم يه پست مفيد بذارم، نميميرم كه!http://www.historicalkits.co.uk/Arsenal/Arsenal.htm


-------------------------------------------------------------------------------------
از كجام 200 تا كاراكتر بيارم بنويسم!؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 7/11/1390 | 14:00 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!
========================
راست میگی سعید ، شاید این طوری باشه ولی فکر کنم از **معدود** تیمایی هم باشیم که تو تاریخمون فقط 4 تا اسپانسر مختلف داشته باشیم ، O2 ، فلای امیریتس ، دریم کست ، جی وی سی !!!!!
نزدیک 30 سال با JVC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 13:21 گفت:

اره حمید مثل خودت خیلی باحال بود

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 23:40 گفت:

آقا کامنت من خیلی باحاله بخونید حتما:))
پیش خودمم جالبه همیشه:)))))

masoud mahmudpur در 6/11/1390 | 23:28 گفت:

ببخشید.چه جوری میشه خرید؟

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 22:49 گفت:

داستان من جالبه ها الان میگم بهتون:
من هیچوقت دوست نداشتم لباس آرسنال رو داشته باشم...
نمیدونم چرا شاید چون از اینکه لباس آرسنال هر سال تغییر میکرد ناراحت مشدم چون تازه با لباس قبلیش عادت میکردم!!!
ولی حالا جالب اینجاست که اولین لباس آرسنالی که اومد تو خونه ما دادش منچستریم گرفت واسه خودش که همون لباس آبی(لباس دوم) مال تیری هانری که بعد از 1سال گیر من اومد....
دومیش تو مدرسه یکی از بچه ها گفت پیریس دیگه رفته من خوشم نمیاد کسی که تو تیم نیستش لباسش داشته باشم(البته اون رئالی بود)بیا واسه تو:) منم که از خدا خواسته.(البته این لباس برام کوچیک شده و دادمش به یه رئالی دیگه)
سومیش:تو مدرسه که من برا مسابقات فوتسال تو مدرسه اسامی و اینچیزا رو ثبت میکردم جایزه برامون لباس آرسنال دادن:)
چهارمیش رفتم بازار لباس لباس ویا که باش قهرمان اروپا شدن بگیرم گرفتم اومدم خونه اندازم نبود...:)دادمش مامانم که بره 1سایز بزرگتر بگیره برام رفت اومد گفت نداشت منم لباس منچستر گرفتم برات بیا...بازش کردم ببینم چی به چیه دیدم لباس ون پرسی شماره11 آورده برام!!!:)))
پنجمیش زن داداشم رفته بود بازار واسه داداشم لباس ورزشی بگیره یکی واسه اون گرفته بود منم که تولدم بود یکی هم واسه من گرفته بود(لباس آرسنال بود سورمه ای با راه راه آبی روشن) اون پیشش قشنگ بوده اونو واسم گرفته بود!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/11/1390 | 22:37 گفت:

من لباس زردپارسال جنس پریماخریدم5تومان

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:07 گفت:

علی چرا توهین میکنی؟ یعنی حامد حرف بی خود زده؟ دیگه خوب نیست رو حرف حامد نه بگی.کی سفارش میدی؟ راستی سه دست سفارش بدیا واسه خودم میخوایم

علی ارشدی در 6/11/1390 | 21:56 گفت:

به خدا من هنوز خودم لباس آرسنال ندارم :(((( چه برسه به اینکه بخوام واسه بقیه بخرم :))))

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:38 گفت:

علي ارشدي در رفت بنده خدا! راستي شهرام واي به حالت اگه هازارد نياد!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:35 گفت:

اگه اینطوره من همون لباس قدیمیو میخوام.دو دست واسه منو شهرام فقط زودتر

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:15 گفت:

هر كدوم رو كه خواستين بگين دوستان، تعارف نكنين. مهمون علي ارشدي

علیرضا در 6/11/1390 | 19:37 گفت:

مرسی حامد جون.........من اون O2 رو میخوام...............

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:18 گفت:

حامد دمت گرم م م م م م م م م م

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

میدونم از اینجا هم میشه خرید ولی دوست دارم وسط بازی بعد از گلزنی رابین برم تو زمین با همون لباس و پاهاش رو ببوسم البته این واسه 2سال دیگه هستش نه الان!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

نوشته میشه.شهرام از همین جام میشه خرید پست هوایی میکنن دیگه معطل چی هستی؟

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:42 گفت:

میگم سعید از اینجا هم میشه خرید؟

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:38 گفت:

حامد توپچی تو همیشه کارت 20 ته برعکس دست عزیزت ژورو که کارش همیشه ....................

من خیلی اون لباس1978-1981 رو دوست دارم اگه رفتم انگلیس حتما میخرمش.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:32 گفت:

من که اینقدر پول ندارم ولی اگه اون لباسی که میخوامو با قیمت کم تر پیدا کنم دیگه چیزی نمیخوام.

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 18:29 گفت:

گفتم يكم دقتون بدم، دور هم خود درگيري پيدا كنيم شنگول شيم. :D

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:25 گفت:

زیر بعضی از لباس ها لینک فروشگاهی که لباس رو داره هست.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

جالبه سعید.من خیلی دنبال اون لباس زرد با شورت مشکی میگردم.البته هنوز هست ولی مثل خودش نیست.یادمه چندتا خط تیره و محو به صورت راه راه روش بودن خیلی خوشگل بود.کسی اونو نداره؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:14 گفت:

مرسی حامد عزیز ولی تو دیگه چرا اینقدر با احساسات ما بازی میکنی؟ چرا ینقدر ما رو یاد اون او 2 و جی وی سی میندازی؟ ها؟!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:13 گفت:

نکته جالب اینکه لباس های قدیمی تیم قیمتشون چیزی در حدود 650 هزار تومانه!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:09 گفت:

مرسی جالب بود.