+

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 42,724 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

+

يه بار هم يه پست مفيد بذارم، نميميرم كه!http://www.historicalkits.co.uk/Arsenal/Arsenal.htm


-------------------------------------------------------------------------------------
از كجام 200 تا كاراكتر بيارم بنويسم!؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 7/11/1390 | 14:00 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!
========================
راست میگی سعید ، شاید این طوری باشه ولی فکر کنم از **معدود** تیمایی هم باشیم که تو تاریخمون فقط 4 تا اسپانسر مختلف داشته باشیم ، O2 ، فلای امیریتس ، دریم کست ، جی وی سی !!!!!
نزدیک 30 سال با JVC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 13:21 گفت:

اره حمید مثل خودت خیلی باحال بود

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 23:40 گفت:

آقا کامنت من خیلی باحاله بخونید حتما:))
پیش خودمم جالبه همیشه:)))))

masoud mahmudpur در 6/11/1390 | 23:28 گفت:

ببخشید.چه جوری میشه خرید؟

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 22:49 گفت:

داستان من جالبه ها الان میگم بهتون:
من هیچوقت دوست نداشتم لباس آرسنال رو داشته باشم...
نمیدونم چرا شاید چون از اینکه لباس آرسنال هر سال تغییر میکرد ناراحت مشدم چون تازه با لباس قبلیش عادت میکردم!!!
ولی حالا جالب اینجاست که اولین لباس آرسنالی که اومد تو خونه ما دادش منچستریم گرفت واسه خودش که همون لباس آبی(لباس دوم) مال تیری هانری که بعد از 1سال گیر من اومد....
دومیش تو مدرسه یکی از بچه ها گفت پیریس دیگه رفته من خوشم نمیاد کسی که تو تیم نیستش لباسش داشته باشم(البته اون رئالی بود)بیا واسه تو:) منم که از خدا خواسته.(البته این لباس برام کوچیک شده و دادمش به یه رئالی دیگه)
سومیش:تو مدرسه که من برا مسابقات فوتسال تو مدرسه اسامی و اینچیزا رو ثبت میکردم جایزه برامون لباس آرسنال دادن:)
چهارمیش رفتم بازار لباس لباس ویا که باش قهرمان اروپا شدن بگیرم گرفتم اومدم خونه اندازم نبود...:)دادمش مامانم که بره 1سایز بزرگتر بگیره برام رفت اومد گفت نداشت منم لباس منچستر گرفتم برات بیا...بازش کردم ببینم چی به چیه دیدم لباس ون پرسی شماره11 آورده برام!!!:)))
پنجمیش زن داداشم رفته بود بازار واسه داداشم لباس ورزشی بگیره یکی واسه اون گرفته بود منم که تولدم بود یکی هم واسه من گرفته بود(لباس آرسنال بود سورمه ای با راه راه آبی روشن) اون پیشش قشنگ بوده اونو واسم گرفته بود!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/11/1390 | 22:37 گفت:

من لباس زردپارسال جنس پریماخریدم5تومان

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:07 گفت:

علی چرا توهین میکنی؟ یعنی حامد حرف بی خود زده؟ دیگه خوب نیست رو حرف حامد نه بگی.کی سفارش میدی؟ راستی سه دست سفارش بدیا واسه خودم میخوایم

علی ارشدی در 6/11/1390 | 21:56 گفت:

به خدا من هنوز خودم لباس آرسنال ندارم :(((( چه برسه به اینکه بخوام واسه بقیه بخرم :))))

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:38 گفت:

علي ارشدي در رفت بنده خدا! راستي شهرام واي به حالت اگه هازارد نياد!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:35 گفت:

اگه اینطوره من همون لباس قدیمیو میخوام.دو دست واسه منو شهرام فقط زودتر

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:15 گفت:

هر كدوم رو كه خواستين بگين دوستان، تعارف نكنين. مهمون علي ارشدي

علیرضا در 6/11/1390 | 19:37 گفت:

مرسی حامد جون.........من اون O2 رو میخوام...............

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:18 گفت:

حامد دمت گرم م م م م م م م م م

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

میدونم از اینجا هم میشه خرید ولی دوست دارم وسط بازی بعد از گلزنی رابین برم تو زمین با همون لباس و پاهاش رو ببوسم البته این واسه 2سال دیگه هستش نه الان!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

نوشته میشه.شهرام از همین جام میشه خرید پست هوایی میکنن دیگه معطل چی هستی؟

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:42 گفت:

میگم سعید از اینجا هم میشه خرید؟

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:38 گفت:

حامد توپچی تو همیشه کارت 20 ته برعکس دست عزیزت ژورو که کارش همیشه ....................

من خیلی اون لباس1978-1981 رو دوست دارم اگه رفتم انگلیس حتما میخرمش.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:32 گفت:

من که اینقدر پول ندارم ولی اگه اون لباسی که میخوامو با قیمت کم تر پیدا کنم دیگه چیزی نمیخوام.

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 18:29 گفت:

گفتم يكم دقتون بدم، دور هم خود درگيري پيدا كنيم شنگول شيم. :D

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:25 گفت:

زیر بعضی از لباس ها لینک فروشگاهی که لباس رو داره هست.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

جالبه سعید.من خیلی دنبال اون لباس زرد با شورت مشکی میگردم.البته هنوز هست ولی مثل خودش نیست.یادمه چندتا خط تیره و محو به صورت راه راه روش بودن خیلی خوشگل بود.کسی اونو نداره؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:14 گفت:

مرسی حامد عزیز ولی تو دیگه چرا اینقدر با احساسات ما بازی میکنی؟ چرا ینقدر ما رو یاد اون او 2 و جی وی سی میندازی؟ ها؟!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:13 گفت:

نکته جالب اینکه لباس های قدیمی تیم قیمتشون چیزی در حدود 650 هزار تومانه!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:09 گفت:

مرسی جالب بود.