استاد!!!!!!!!!

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 50,264 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

استاد!!!!!!!!!

در اينجا استاد را مو شكافانه مورد تحليل  قرار ميدهيم!!!!!


استاد در حال دلبري و طنازي!!!!
استاد در حال اجراي ابوعطا!!!!
استاد در حال برگزيده شدن دختر شايسته لندن در كنار رقباي سرسختش!!!!!

استاد در حال ذوق!!!! (آخي)

استاد در ميان استقبال پر شور هواداران!!!!! ( جاااااااااااااااااااااااااان)

استاد در ميان ابرها!، شهرت استاد مرزها را در مينوردد!!!!!!!
استاد در حال........!؟ ( دوستان، به نظرتون استاد در چه حاليه!؟؟؟)

استاد بعد از همون حالت مجهول و نا معلوم!  ( پشماي زير بغلت تو حلقمون خشگله!!)

استاد در حال تفريحات سالم

توانايي هاي شگرف استاد در زمين فوتبال!

طفلكي بچهه!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لامنصب استاد كه نيست، زيباي خفته ست!!!!
----------------------------

و در آخر هم براي استاد آرزوي..................ميكنيم! (جاخالي با خودتون)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 22/2/1391 | 13:04 گفت:

مرسی،عالی بود.

soroosh در 22/2/1391 | 12:25 گفت:

خیلی خنده بود =))
مردم من یکی که
خداییش فک کنم خیلی تو تیم فان بازی در بیاره

HAMED toopchi در 22/2/1391 | 11:28 گفت:

ممنون همه دوستان گل، حيف كه دستم بسته بود. وگرنه بيشتر مو رو از ماست ميكشيدم!!!!!!

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 11:05 گفت:

va khoda nega chikara k nemikone.......boro beza rahat shim jooone nanat

hamed در 22/2/1391 | 10:47 گفت:

خدا کنه بره همون یوونتوس ماکه نخواستیمش...

مجتبی هانری در 22/2/1391 | 07:51 گفت:

عالیییی بود....
ممنون.....

آرمان الهیاری در 22/2/1391 | 06:25 گفت:

عالی بود

علی ارشدی در 22/2/1391 | 03:22 گفت:

=))

حامد مردم از خنده

Farhad Rahbari در 22/2/1391 | 02:17 گفت:

عالی پسر عالی

Keivan در 22/2/1391 | 01:54 گفت:

واقعا عالی بود همیـــــــــن... :)))

شایان در 22/2/1391 | 01:28 گفت:

جورو در حال غیب کردن بطری آب!!!

شایان در 22/2/1391 | 01:27 گفت:

چقد عکست خوف ناکه!! یاده قرار داد توتون و تنباکو میوفتم!! نه نه شبیه عین الدوله دوماده مظفرالدین شاهی!!!

ehs در 22/2/1391 | 00:59 گفت:

فوق العاده بود!كلي خنديديم!!

vahid در 22/2/1391 | 00:48 گفت:

لا مذهب ته تیپ

محمد حسینی در 22/2/1391 | 00:40 گفت:

دلقک

حمید فرازی در 22/2/1391 | 00:37 گفت:

:)

فرزین سلامي در 22/2/1391 | 00:15 گفت:

جالب بودن.ممنون

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 00:08 گفت:

دلقک تیمه. حیفه بره. (ییشتر از این پستا بزار)

سید محمد رضا در 22/2/1391 | 00:01 گفت:

انشالله تو آرسنال میمونه ولی وضعیتش مثل الانه ویلشر بشه و فقط مصاحبه کنه!!!!!!!
خب واسه خنده که خوبه

sepehr najafian در 21/2/1391 | 23:50 گفت:

اميدوارم از آرسنال بره ولي موفق باشه

reza در 21/2/1391 | 23:49 گفت:

خدا نکنه بره . انصافا یه سوژه خنده ی حسابی رو از دست میدیم

parsa در 21/2/1391 | 23:36 گفت:

خیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی بااااااااااااااااااااااااااااااااااحال بید

سعيد غلامي در 21/2/1391 | 23:26 گفت:

اي ول خيلي خنديدم. يه ميمون واقعي..... D-:

HOSSEIN در 21/2/1391 | 23:26 گفت:

حالیدم.مخسی!!نه نه.فارسی را پاس بداریم:ممنون

farshad در 21/2/1391 | 23:20 گفت:

دمت داغ داداش.یه ربع خندیدیم.

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 23:19 گفت:

دمت گرم پسر....
اینقد خندیدم فکم درد گرف...

like \\m// like

حامد مبينى در 21/2/1391 | 23:19 گفت:

آخه خدا چرا؟؟؟؟؟ واقعا" یووه تو این بشر چی دیده؟ :دی