مصاحبه آرسن ونگر بعد از باخت به ريدينگ

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 50,241 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

مصاحبه آرسن ونگر بعد از باخت به ريدينگ

سر مربي توپچيها بعد از شكست مقابل تيم ته جدولي ريدينگ در كنفرانس مطبوعاتي به سوالها پاسخ داددر مورد بازي امشب؟


خب اين سخته، ما قطعا موقعيتهايي داشتيم ولي در استفاده از آنان تمركز نداشتيم. ما در خطوط مختلف كيفيت خوبي داشتيم فقط باختيم، انسجام ما خيره كننده بود


در مورد اين باخت و نا اميدي هواداران؟


ما هواداران را درك مييكنيم، اما انان دست آوردهاي اخير را فراموش كرده اند، ما همواره در مرحله گروهي ليگ قهرمانا بوده ايم. ستارگاني چون جورو، آرون رمسي، جروينيو، شاماك، اسكيلاچي و جنكينسون در تيم ما حضور يافته اند. در اندونزي تماشاگران براي ما دست زدند. قطعا انان درك صحيحي از فوتبال داشته اند. ما به اين مسئله آگاهيم كه ما تيم منسجمي داريم و بازيهاي پيش رو!


در مورد فاصله 20 امتيازي با صدر جدول؟


قطعا اين كمي نا اميد كننده است، اما ما هنوز نيم فصل را پيش رو داريم و تيمي منسجم. كيفيت لازم براي اتمام كار را داريم. فصل هنوز تمام نشده و ما در 3 جام  حاضريم. بايد شكست امشب را پشت سر بگذاريم!در مورد عملكرد ريدينگ؟؟؟


ما به اندازه كافي بي رحم نبوديم، آنها ما را تنبيه كردند.در مورد نياز تيم به خريد در ژانويه؟


مانند هميشه ما در بازار حضور داريم، بودجه لازم براي خريد را در اختيار داريم. حضور فعال و پر كاري را داريم. به دنبال كيفيت هستيم. اما ما بازيكناني داريم كه به تيم اضافه شده اند و به تيم كمك خواهند كرد!در مورد انتقادهاي وارده به تيم و شما؟


وقتي در بالاترين سطح از فوتبال حضور داريد همواره در زير فشار انتقادات هستيد، اما ما به كارمان ادامه ميدهيم. ما كيفيت خوب و پتانسيل خيره كننده اي داريم. قطعا اين نشان دهنده آمادگي و تقكر مثبت تيم است!در مورد اينكه آيا در پنجره زمستاني كسي از تيم جدا خواهد شد؟


در اينجا بازيكنن خوشحال هستند. ما در اينجا ژورو را داريم، او هر وقت اينجاست خوشحال است. خيلي خوشحال است، خيلي خيلي خوشحال است. واين نشان دهنده  راحتي بازيكن در مجموعه است.!!!!!!حرف ديگري داريد؟؟؟


ما كيفيت، و انسجام داريم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 26/2/1393 | 15:22 گفت:

حاجی واقعا نمیدونستم قبل از منم کسایی بودن مصاحبه جعل میکردن
شما تو استاد ژورو تخصص داری ما تو دیابی
یه سر به نوشته هام بزن
اگه خواستی یه تیم تشکیل بدیم

ناصر در 28/9/1391 | 16:29 گفت:

دمت گرم خنده یه سالمون رو تامین کردی حامد!!!!!!

مهران کاظمی در 28/9/1391 | 13:30 گفت:

دمت گرم، هنوز اون پست معرکت درباره جورو رو یادم نرفته

حاکم 26 در 28/9/1391 | 12:45 گفت:

خدا یکی ، زنم یکی و حامد ها هم یکی ...
مطمئن باش همگی میریزیم از فیس بوک رنکمون بالاتر بره !

Saeed Milani در 28/9/1391 | 12:42 گفت:

خیلی خندیدم اصن قلبم درد گرفت!

Morteza Bauer در 28/9/1391 | 10:29 گفت:

دمت گرم داداش کارت خیلی درسته

محمد مهدی در 28/9/1391 | 01:14 گفت:

ajab posti pesar. bade ye hafte poste daraje yek didim. tnx

سجاد کریمی در 28/9/1391 | 00:31 گفت:

ای ول حامد خیلی باحال بود کلی خندیدم

آرمان الهیاری در 28/9/1391 | 00:24 گفت:

گیبس و سانتی و پولدی عالی بودن
آرتتا و ورما مطمئن؛چمبو اعتماد به نفسش کم شده؛ولکات فرار هاش خوبه
سانیا و مرته و چزنی معمولی بودن
جکی هم جنگنده و با تعصب و دقیق؛

آرمان الهیاری در 28/9/1391 | 00:11 گفت:

نامردا زدن ت خ م جکی رو پوکوندند؛

آرش فتاح زاده در 28/9/1391 | 00:10 گفت:

ويلشر مصدوم شد؟

T.Vermaelen در 28/9/1391 | 00:05 گفت:

باز هم کازورلا
ان شاله هتریک کنه تو این بازی

sepehr najafian در 28/9/1391 | 00:05 گفت:

بازم کازورلا عالی بودیم

sepehr najafian در 28/9/1391 | 00:04 گفت:

گل دوم.عالی بوده پودولسکی

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 23:52 گفت:

این تک به تک باید چه میشید؟
اونوقت میگین نفروشین این خنگو

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 23:44 گفت:

گللللللللللل

mohammad-sadegh در 27/9/1391 | 23:44 گفت:

گلللللللللللللللللللل
پودولسکی :دی

آرمان امیراحمدی در 27/9/1391 | 23:35 گفت:

اسکار باید بهت بدن

mansour در 27/9/1391 | 23:30 گفت:

میمون درختی قلبم ریخت

mohsen abbasi در 27/9/1391 | 23:23 گفت:

فوق العاده بود
ولی یه لحظه قلبم اومد تو دهنم گفتم بازم باختیم این چه تیتریه والا من دیگه ظرفیت ندارم

آرمان الهیاری در 27/9/1391 | 23:18 گفت:

بعد از مدت ها قهقهه زدم

سید حسین در 27/9/1391 | 23:16 گفت:

به امید پیروزی ترکیب که خوبه به خصوص گوشه جمبرلین جپه ولکات راسته ژروینیو نیمکت نشین خیلی بهتره

سید حسین در 27/9/1391 | 23:12 گفت:

اینم ترکیب امشب:
Szczesny; Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs; Arteta, Wilshere, Cazorla; Oxlade-Chamberlain, Walcott, Podolski.
Subs: Mannone, Koscielny, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Giroud, Gervinho…

امین در 27/9/1391 | 22:56 گفت:

هههههههههههههههههه

ehsan zoola در 27/9/1391 | 22:54 گفت:دمت گرم عینهووو واقعیت بود


هادی در 27/9/1391 | 22:48 گفت:

اتفاقات بعد ژانویه: ولکات می رود، با جک تمدید می شود، یه سیه چرده ناشناش به اسم XY به تیم اضافه می شه
ونگر: درست است ولکات رفت، اما یک اتفاق جالب رخ داد ما با جک 5 ساله تمدید کردیم و XY را اضافه کردیم به تیم تا در 5سال آینده پله جدید شود.
ما تیم پر از انگیزه داریم و باید به بازیکنای تیم اعتبار بدهیم.
..................................................................................................................................
وای خدای من دارام از تفکرات ونگر دیونه می شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هادی در 27/9/1391 | 22:34 گفت:

دمت گرم حامد جان خیلی با حال گفتی
فقط این جمله را کم داشت
در مورد عملکرد ردینگ:
ماباید به اندازه کافی به آنها اعتبار بدیم
با با ونگر بی خیال این فصل جلو هر تیمی بازی کردیم بهش اعتبار دادیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هادی در 27/9/1391 | 22:34 گفت:

دمت گرم حامد جان خیلی با حال گفتی
فقط این جمله را کم داشت
در مورد عملکرد ردینگ:
ماباید به اندازه کافی به آنهاعتبار بدیم
با با ونگر بی خیال این فصل جلو هر تیمی بازی کردیم بهش اعتبار دادیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omid در 27/9/1391 | 22:16 گفت:

دمت گرم
به امید پیروزی

ali در 27/9/1391 | 22:13 گفت:

واقعا تسلیت که میبازیم ویا مساوی میکنیم در بهترین صورت ممکن مساوی

HAMED toopchi در 27/9/1391 | 22:02 گفت:

ممنون، ممنون، ممنون از نظر لطف همگیتون دوستان. ایشالا که ببریم بازی رو از بحران خارج شیم. یه درخواست هم از همتون دارم که تو سایت فعال باشین، بریزین رو دیوار شلوغ کنین، پست بذارین. بچه های شادابی باشین. ناسلامتی 2000 نفر هستیما

سید محمد رضا در 27/9/1391 | 21:54 گفت:

کارت درسته پسر

reza در 27/9/1391 | 21:50 گفت:

EYVALLA

امين رستگار در 27/9/1391 | 21:50 گفت:

دمت گرم حامد جان؛ روحمون رو شاد کردی

Keivan در 27/9/1391 | 21:48 گفت:

پسر این چی بود ترکوندی...

حامد نوری در 27/9/1391 | 21:34 گفت:

واقعا عالی بود ، کلی خندیدم و خیلی خیلی خوشحال شدم

محمد اصغری در 27/9/1391 | 21:16 گفت:

دمت گرم.
عالی بود
خیلی حال کردم.

علی در 27/9/1391 | 21:07 گفت:

همش حرف حرف حرف.....
آخرسرم همه میرن حتی ژورو و یه کج وکوله دیگه اضافه میشه.
تا اونم آدم کنیم بابا بزرگ شدیم

nima در 27/9/1391 | 20:28 گفت:

عالی بود پسر کلی خندیدم!!!
کارت درسته...

توپچی جنوب در 27/9/1391 | 19:56 گفت:

دیونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه تم روانی
شرمنده حامد جان با اینکه پست جک و با حالی گذاشتی ولی امشب کاربردی نداره چون ما امشب محکوم به بردنیم.

خرید در ژانویه رو خوب اومدی

آرمان الهیاری در 27/9/1391 | 19:51 گفت:

حامد عالی بود
عالی؛
اگه باختیم تو سریع برو لندن به جای ونگر این حرفا رو بزن(خبرنگارها فقط رو سیبیلت زوم میکنن)
ولی این بازی رو اگه بردیم؛ونگر دوباره جوگیر میشه و بازیکن نمیخره

محمدرضا در 27/9/1391 | 19:43 گفت:

عالی بود !!

Mustafa در 27/9/1391 | 19:43 گفت:

بازیو که می بازیم،اما امیدوارم ونگر این حرفارو نزنه.

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 19:37 گفت:

قشنگ بود !!!!!!!!!!!!!!

maryam در 27/9/1391 | 19:36 گفت:


))

jafar در 27/9/1391 | 19:26 گفت:

عالییییییییییی بود

masoud mahmudpur در 27/9/1391 | 19:23 گفت:

خییییییییییییییییییییییلی توپ بود.امیدوارم نبازیم اما اگه خدایی نکرده ببازیم ونگر دقیقا همینارو میگه

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

حمید pires در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

مرسی حامد جان نیتت عوض کردن حال وهوای بچه هاست و چی ازاین بهتر.
تموم ما مصاحبه های ونگر رو از بر شدیم چیزی جز شخصیت دوست داشتنی ونگر دیده نمیشه.
در مورد ونگر همین بس که آدم فروش نیست . هیچ وقت پشت بازیکنش رو خالی نمیکنه (کاری که مورینیو استاده توش)
البته اونایی که فروخته آدم نبودن.

farzam در 27/9/1391 | 19:17 گفت:

خیلی باحال بود محتمل ترین مصاحبه هم در مورد خرید تیم تو ژانویه بود!

sepehr najafian در 27/9/1391 | 19:14 گفت:

جالب بود.ببينيم واقعا چي ميشه

Ali در 27/9/1391 | 19:14 گفت:

کل مطالب به کنار.ستارگاني چون جورو، آرون رمسي، جروينيو، شاماك، اسكيلاچي و جنكينسون در تيم ما حضور يافته اند هم یه کنار
و امیدوارم نیت مسخره کردن نداشته باشی

parsa در 27/9/1391 | 19:13 گفت:

تو نابغه ای حامد سیبیل خفن
با همه جاهاش حل کردم دمت گرم

میثم در 27/9/1391 | 19:04 گفت:

من که خوشم نیومد هر چند یه جا هایش که مربوط به ژورو بود خندیدم و البته حاظر نیستم به رئس توهین بشه

HAMED toopchi در 27/9/1391 | 19:03 گفت:

ممنون برو بچ، ولي اگه ديديد همينا رو نيومد نگفت! من اين ونگر رو بزرگ كردم.
علي ديگه زحمت ترجمه نميخواد بكشي. همينو وردار بذاز

شاهين در 27/9/1391 | 19:02 گفت:

خیلی قشنگ بود ...

amir در 27/9/1391 | 18:58 گفت:

عالی بود
اما خداکنه نبازیم

amir در 27/9/1391 | 18:58 گفت:

عالی بود
اما خداکنه نبازیم

عرفان در 27/9/1391 | 18:55 گفت:

خداییش کارت درسته!اولین باره لایک میزنم

علی ارشدی در 27/9/1391 | 18:53 گفت:DS hamed

مهدی افسرده در 27/9/1391 | 18:50 گفت:

دمت گرم

خیلی باحال بود