ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 235,157 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

این بهانه نیست، یک توضیح است
مربی توپچی ها در صحبتهایی به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخته است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی ارسنال در صحبتهایی خستگی فیزیکی و روانی شاگردانش را دلیل ناکامی این تیم در کسب امتیازی بیشتر از یک امتیاز در دیدار با فولام می داند

آرسنال شنبه شب در دیدار با فولام به تساوی 1-1 رضایت داد

در پایان این مسابقه آرسن ونگر در کنفرانسی خبری گفت:« این مشکل مثل پنچری است. ما چهارشنبه شب تلاش زیادی کردیم. فاصله بین 4شنبه شب تا عصر شنبه،برای استراحت کردن خیلی کم است. این یک بهانه نیست، بلکه یک توضیح است. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم ؛ پس اگر خسته هستیم هم نباید ناله کنیم. ما باید بعد از حضور در بازیهای لیگ قهرمانان اروپا، با بازیهای لیگ هم دست و پنجه نرم کنیم.»

مربی فرانسوی آرسنال ادامه داد:« ما ذهنمان خلاق و آماده نبود. از نظر روانی و فیزیکی اندکی خسته بودیم. در پاسکاری هایمان دقیق نبودیم ولی پتانسیل برد 0-2 و یا 0-1 را داشتیم.البته ما هنوز در مسیر پیشرفت هستیم. این را می توانیم در دیدارسه شنبه شبمان در لیگ کاپ مقابل سیتی نشان دهیم. من باید تیمم را تغییر دهم؛ چون تعدادی از بازیکنانم دچار گرفتگی عضلانی شده ام.»

ونگر در ادامه صحبتهایش گفت:« باید پذیرفت که فوتبال ورزشی برای انسانهاست و ممکن است مقابل هر تیمی در لیگ امتیاز از دست بدهی؛ اگر به بازیکنان فولام توجه کنی می بینی که تمام بازیکنان این تیم، ملی پوش و بازیکنان خوبی هستند و گل خوردن مقابل آنها شرم آور نیست.»

آرسنال در ده بازی اخیرش تن به شکست نداده و به 8 برد دست یافته. ونگر دراین باره گفت:« ما در این بازی با وجود خستگی روحیه فوق العاده و انگیزه زیادی داشتیم. ما از باخت اجتناب کردیم. خیلی ازبازیکنان من در شرایط فیزیکی خوبی نبودند و هنوز خستگی بازی در لیگ قهرمانان اروپا در بدنهایشان بود. »
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:04 گفت:

"نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو! " موافقم

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:47 گفت:

بعد از این همه برد یه مساوی میچسبید.بیخیال

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:32 گفت:

البته به نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو!

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:17 گفت:

سام مخاطبت کی بود؟

sam baygan در 6/9/1390 | 16:13 گفت:

ای زرنگ،تو شوخی حرفتو میزنی!

حمید فرازی در 6/9/1390 | 15:20 گفت:

درسته نمیشه کامنت گذاشت ولی الان چندتا پست درمورد مصاحبه رئیس گذاشتن که همه تکراری هست و بقیه پست ها رو از بین میبره

علی ارشدی در 6/9/1390 | 15:10 گفت:

سلام چه اصراریه که مصاحبه رئیسو بذاری ؟؟؟ :))

مگه نمیدونی سایت بعد هر بازی اینکارو میکنه؟

شوخی کردم این جوری خیلی بهتره چون واسه اخبار نمیشه کامنت گذاشت ولی اینجا میشه