ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,509 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

این بهانه نیست، یک توضیح است
مربی توپچی ها در صحبتهایی به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخته است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی ارسنال در صحبتهایی خستگی فیزیکی و روانی شاگردانش را دلیل ناکامی این تیم در کسب امتیازی بیشتر از یک امتیاز در دیدار با فولام می داند

آرسنال شنبه شب در دیدار با فولام به تساوی 1-1 رضایت داد

در پایان این مسابقه آرسن ونگر در کنفرانسی خبری گفت:« این مشکل مثل پنچری است. ما چهارشنبه شب تلاش زیادی کردیم. فاصله بین 4شنبه شب تا عصر شنبه،برای استراحت کردن خیلی کم است. این یک بهانه نیست، بلکه یک توضیح است. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم ؛ پس اگر خسته هستیم هم نباید ناله کنیم. ما باید بعد از حضور در بازیهای لیگ قهرمانان اروپا، با بازیهای لیگ هم دست و پنجه نرم کنیم.»

مربی فرانسوی آرسنال ادامه داد:« ما ذهنمان خلاق و آماده نبود. از نظر روانی و فیزیکی اندکی خسته بودیم. در پاسکاری هایمان دقیق نبودیم ولی پتانسیل برد 0-2 و یا 0-1 را داشتیم.البته ما هنوز در مسیر پیشرفت هستیم. این را می توانیم در دیدارسه شنبه شبمان در لیگ کاپ مقابل سیتی نشان دهیم. من باید تیمم را تغییر دهم؛ چون تعدادی از بازیکنانم دچار گرفتگی عضلانی شده ام.»

ونگر در ادامه صحبتهایش گفت:« باید پذیرفت که فوتبال ورزشی برای انسانهاست و ممکن است مقابل هر تیمی در لیگ امتیاز از دست بدهی؛ اگر به بازیکنان فولام توجه کنی می بینی که تمام بازیکنان این تیم، ملی پوش و بازیکنان خوبی هستند و گل خوردن مقابل آنها شرم آور نیست.»

آرسنال در ده بازی اخیرش تن به شکست نداده و به 8 برد دست یافته. ونگر دراین باره گفت:« ما در این بازی با وجود خستگی روحیه فوق العاده و انگیزه زیادی داشتیم. ما از باخت اجتناب کردیم. خیلی ازبازیکنان من در شرایط فیزیکی خوبی نبودند و هنوز خستگی بازی در لیگ قهرمانان اروپا در بدنهایشان بود. »
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:04 گفت:

"نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو! " موافقم

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:47 گفت:

بعد از این همه برد یه مساوی میچسبید.بیخیال

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:32 گفت:

البته به نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو!

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:17 گفت:

سام مخاطبت کی بود؟

sam baygan در 6/9/1390 | 16:13 گفت:

ای زرنگ،تو شوخی حرفتو میزنی!

حمید فرازی در 6/9/1390 | 15:20 گفت:

درسته نمیشه کامنت گذاشت ولی الان چندتا پست درمورد مصاحبه رئیس گذاشتن که همه تکراری هست و بقیه پست ها رو از بین میبره

علی ارشدی در 6/9/1390 | 15:10 گفت:

سلام چه اصراریه که مصاحبه رئیسو بذاری ؟؟؟ :))

مگه نمیدونی سایت بعد هر بازی اینکارو میکنه؟

شوخی کردم این جوری خیلی بهتره چون واسه اخبار نمیشه کامنت گذاشت ولی اینجا میشه