آماری از لیگ قهرمانان اروپا

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 226,259 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

آماری از لیگ قهرمانان اروپا

چند نکته جالب توجه از تیم آرسنال در اروپا


درمیان صدر نشینان گروه های مختلف لیگ قهرمانان اروپا ، همچنین تیم هایی که شانس صعود به مرحله بعدی را دارند ، آرسنال علی رغم عملکرد نا مطلوب و نا مطمئن خط دفاعی خود در آغاز فصل جاری لیگ برتر بعد از تیم های رئال مادرید و المپیک مارسی با دو گل خورده ، در کنار تیم آژاکس با دریافت 3 گل جزو مستحکم ترین خطوط دفاعی اروپا به شمار می رود.

همچنان در میان خطوط حمله در لیگ قهرمانان ، آرسنال با زدن 6 گل بعد از تیم های ترابوزان اسپور ، المپیک مارسی ، در کنار آپوئل نیکوزیا قرار دارد که نسبت به تیم های نامدار دیگر حاضر در این جام از عملکرد ضعیفی برخوردار است.

وجود نام آرسنال و المپیک مارسی در بین این دو آمار قابل تامل است و نشان دهنده کیفیت پایینتر این گروه نسبت به 7 گروه دیگر ، علی رغم حضور نامدارانی همچون دورتموند می باشد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 11/9/1390 | 13:39 گفت:

منظورم سطح کیفیه گروه و آمادگی تیم هاست. نه اینکه آرسنال یا دورتموند یا مارسی تیم های ضعیفی هستند.

BEHNAM در 11/9/1390 | 11:55 گفت:

اصلا تحلیل درستی نبود ،این نشون میده تیما چقدر به هم نزدیک بودن،امار گل زده تنها ملاک نیست درباره تیما قضاوت کنیم،یعنی میگی این گروه از گروهی که پرتو و زنیت و زسکا و یه تیم دیگه که یادم نیست یا از گروه بارسلون و میلان و دو تیم دیگه ضعیف تر بود؟

حمید فرازی در 11/9/1390 | 09:15 گفت:

سعید جان ااتفاقا این آمار نشون دهنده سختی این گروه بود.وقتی که تیما قوی و در حد هم باشن یعنی که بازیا نزدیکه و گل زده و خورده کم میشه

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:52 گفت:

این صعودتقدیم به ژورووشاماخ

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:28 گفت:

من عاشق این آماراتم دادا

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:21 گفت:

به هر حال مهم صعود بود که کردیم :)