ترین های لیگ برتر

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

ترین های لیگ برتر

در این پست لیست ترین های لیگ برتر به روایت سایت رسمی مسابقات براتون آماده کردم ، امیدوارم خوشتون بیاد.


دروازه بان ها :

1- جو هارت ( منچستر سیتی ) 198 امتیاز

2- برد فریدل ( تاتنهام ) 174 امتیاز

3- تیم کرول ( نیوکاسل یونایتد ) 170 امتیاز

واما دروازه بان آرسنال ، شسنی با 152 امتیاز فعلا در رتبه ششم این لیست قرار داره ، که مسلما بهتر از این خواهد شد.


مدافعان :

1- لسکات ( منچستر سیتی ) 210 امتیاز

2- وینسنت کمپانی (منچستر سیتی ) 206 امتیاز

3- جان تری ( چلسی ) 200 امتیاز

و اما از آرسنال اولین بازیکنی که در این لیت به چشم می خوره ، لورن کوژیلنی با 137 امتیاز هست در رتبه 26ام!


هافبک ها :

1- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 263 امتیاز

2- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام ) 239 امتیاز

3- فرانک لمپارد ( چلسی ) 232 امتیاز

و اما از آرسنال ، میکل آرتتا با کسب 174 امتیاز در رتبه هشتم قرار داره که با ادامه روند رو به رشدش میتونه به صعود به رده های بالاتر جدول امیدوار باشه.


مهاجمان :

1- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 319 امتیاز

2- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 295 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ( تاتنهام ) 294 امتیاز

با کمال تعجب رونی بالاتر از رابین قرار داره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:37 گفت:

عالی بود سعید جان.ممنون

Saeed Milani در 14/9/1390 | 00:43 گفت:

والا محمدجان من هرچی می رفتم جلو بیشتر ناامید می شدم تا رتبه 26 که کوژیلنی رو پیدا کردم!

محمد اصغری در 13/9/1390 | 23:31 گفت:

سعید جون دمت گرم.جالب بود.
به نظر من جای ورما تو لیست مدافعا کم بود.راستی امتیاز و رتبش چنده؟

حمید فرازی در 13/9/1390 | 23:08 گفت:

اتفاقا انگلیش امسال اصلا شبیه سالای قبلش نیست.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:37 گفت:

حمید جان مگه پریمر مسه لیگ اسپانیاست که نمراتشون چرت باشه

علی ارشدی در 13/9/1390 | 22:32 گفت:

نظرات مثلا کارشناسی حمید جون

حمید فرازی در 13/9/1390 | 22:25 گفت:

مرسی داداش سعید.جالبه که هوادارای چلسی خودشون دیگه از دست لمپارد خسته شدن.تو تاتنهام هم پارکر خیلی بهتر از فاندرفارته و حتی گرت بیل میتونست تو این لیست قرار داشته باشه.قطعا مهاجمایی مثل بالوتلی و آگرو بهتر از آدبایور کار کردن.پس نتیجه میگیریم زیاد به این نظرات کارشناسی توجه نکنید.

Saeed Milani در 13/9/1390 | 22:23 گفت:

خواهش می کنم حسین جان.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:22 گفت:

مرسی اقاسعید من این نمراتو توسایت پریمر دیده بودم ولی چون انگلیسیم درحد زیر صفره اصلا نمیدونستم واسه چیه دست گلت درد نکنه روشنم کردی

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:38 گفت:

نظر سنجی نیست که! امتیازاتی هست که کارشناسان پریمیر لیگ به بازیکن ها می دن. مثلا تو قسمت مهاجمان فقط گلزنی ملاک نیست ، تاثیرگذاری و نحوه بازی در کل بازی هم رو حساب می کنن. خواهش می کنم علی جان.

(Hooman sam (Dark metal در 13/9/1390 | 21:17 گفت:

باید این نظرسنجی رو بذارن دم کوزه و الا آخر.....

arash در 13/9/1390 | 21:02 گفت:

تعجب بیشتر وقتیه که ادبایور یک امتیاز از رابین کمتره!!!

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

سلام علی آقا

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

حالا این امتیازات رو بر چه اساسی میدن؟

ali در 13/9/1390 | 20:49 گفت:

به جز رونی من باقیشون رو شدیدا قبول دارم که امتیازاشون درست هست و شایسته این امتیاز هستن.
آقا سعید دستت درد نکنه.

sepehr najafian در 13/9/1390 | 20:35 گفت:

جالبتر که اصلا چرا رونی توی این لیست قرار داره در حالی که یاکوبو و دمبابا بهتر بودند.