ترین های لیگ برتر

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 229,929 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

ترین های لیگ برتر

در این پست لیست ترین های لیگ برتر به روایت سایت رسمی مسابقات براتون آماده کردم ، امیدوارم خوشتون بیاد.


دروازه بان ها :

1- جو هارت ( منچستر سیتی ) 198 امتیاز

2- برد فریدل ( تاتنهام ) 174 امتیاز

3- تیم کرول ( نیوکاسل یونایتد ) 170 امتیاز

واما دروازه بان آرسنال ، شسنی با 152 امتیاز فعلا در رتبه ششم این لیست قرار داره ، که مسلما بهتر از این خواهد شد.


مدافعان :

1- لسکات ( منچستر سیتی ) 210 امتیاز

2- وینسنت کمپانی (منچستر سیتی ) 206 امتیاز

3- جان تری ( چلسی ) 200 امتیاز

و اما از آرسنال اولین بازیکنی که در این لیت به چشم می خوره ، لورن کوژیلنی با 137 امتیاز هست در رتبه 26ام!


هافبک ها :

1- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 263 امتیاز

2- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام ) 239 امتیاز

3- فرانک لمپارد ( چلسی ) 232 امتیاز

و اما از آرسنال ، میکل آرتتا با کسب 174 امتیاز در رتبه هشتم قرار داره که با ادامه روند رو به رشدش میتونه به صعود به رده های بالاتر جدول امیدوار باشه.


مهاجمان :

1- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 319 امتیاز

2- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 295 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ( تاتنهام ) 294 امتیاز

با کمال تعجب رونی بالاتر از رابین قرار داره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:37 گفت:

عالی بود سعید جان.ممنون

Saeed Milani در 14/9/1390 | 00:43 گفت:

والا محمدجان من هرچی می رفتم جلو بیشتر ناامید می شدم تا رتبه 26 که کوژیلنی رو پیدا کردم!

محمد اصغری در 13/9/1390 | 23:31 گفت:

سعید جون دمت گرم.جالب بود.
به نظر من جای ورما تو لیست مدافعا کم بود.راستی امتیاز و رتبش چنده؟

حمید فرازی در 13/9/1390 | 23:08 گفت:

اتفاقا انگلیش امسال اصلا شبیه سالای قبلش نیست.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:37 گفت:

حمید جان مگه پریمر مسه لیگ اسپانیاست که نمراتشون چرت باشه

علی ارشدی در 13/9/1390 | 22:32 گفت:

نظرات مثلا کارشناسی حمید جون

حمید فرازی در 13/9/1390 | 22:25 گفت:

مرسی داداش سعید.جالبه که هوادارای چلسی خودشون دیگه از دست لمپارد خسته شدن.تو تاتنهام هم پارکر خیلی بهتر از فاندرفارته و حتی گرت بیل میتونست تو این لیست قرار داشته باشه.قطعا مهاجمایی مثل بالوتلی و آگرو بهتر از آدبایور کار کردن.پس نتیجه میگیریم زیاد به این نظرات کارشناسی توجه نکنید.

Saeed Milani در 13/9/1390 | 22:23 گفت:

خواهش می کنم حسین جان.

حسین عسگریان در 13/9/1390 | 22:22 گفت:

مرسی اقاسعید من این نمراتو توسایت پریمر دیده بودم ولی چون انگلیسیم درحد زیر صفره اصلا نمیدونستم واسه چیه دست گلت درد نکنه روشنم کردی

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:38 گفت:

نظر سنجی نیست که! امتیازاتی هست که کارشناسان پریمیر لیگ به بازیکن ها می دن. مثلا تو قسمت مهاجمان فقط گلزنی ملاک نیست ، تاثیرگذاری و نحوه بازی در کل بازی هم رو حساب می کنن. خواهش می کنم علی جان.

(Hooman sam (Dark metal در 13/9/1390 | 21:17 گفت:

باید این نظرسنجی رو بذارن دم کوزه و الا آخر.....

arash در 13/9/1390 | 21:02 گفت:

تعجب بیشتر وقتیه که ادبایور یک امتیاز از رابین کمتره!!!

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

سلام علی آقا

علی ارشدی در 13/9/1390 | 20:51 گفت:

حالا این امتیازات رو بر چه اساسی میدن؟

ali در 13/9/1390 | 20:49 گفت:

به جز رونی من باقیشون رو شدیدا قبول دارم که امتیازاشون درست هست و شایسته این امتیاز هستن.
آقا سعید دستت درد نکنه.

sepehr najafian در 13/9/1390 | 20:35 گفت:

جالبتر که اصلا چرا رونی توی این لیست قرار داره در حالی که یاکوبو و دمبابا بهتر بودند.