10 بازیکن برتر لیگ برتر تا این لحظه

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,567 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

10 بازیکن برتر لیگ برتر تا این لحظه

دوستان در این پست فهرست 10 بازیکن برتر لیگ جزیره به انتخاب EA SPORTS رو براتون آماده کردم به انضمام نفرات باشگاه که بین 100 نفر اول لیست قرار دارند ، امیدوارم بپسندید.


1- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 317 امتیاز

2- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 295 امتیاز

3- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 263 امتیاز

4- ادین ژکو ( منچستر سیتی ) 254 امتیاز

5- کون آگرو ( منچستر سیتی ) 249 امتیاز

6- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام هاتسپر ) 239 امتیاز

7- فرانک لمپارد ( چلسی ) 232 امتیاز

8- دمبابا ( نیوکاسل یونایتد ) 228 امتیاز

9- گابریل آگبنلائور ( آستون ویلا ) 223 امتیاز

10- یایا توره ( منچستر سیتی ) 213 امتیاز

نفرات بعدی از باشگاه آرسنال که در این لیست به چشم می خورند عبارتند از :

25 - میکل آرتتا ( آرسنال ) 192 امتیاز

34- تئو والکات ( آرسنال ) 177 امتیاز

37- آلکس سانگ ( آرسنال ) 174 امتیاز

42- ژروینیو ( آرسنال ) 169 امتیاز

76- لورن کوژیلنی ( آرسنال ) 137 امتیاز

100- آرون رمسی ( آرسنال ) 122 امتیاز

لازم به توضیح است مابقی بازیکنان آرسنال تا این لحظه جایی بین 100 بازیکن اول لیست ندارند و در رتبه های پایینتری قرار گرفته اند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 14/9/1390 | 20:07 گفت:

آخه رونی چه غلطی کرده. 10 تا بازیه گل نزده. فقط چون انگلبسیه.

mostafaa در 14/9/1390 | 18:05 گفت:

رابین که آقای گله باید اول باشه!!!!!!!!!!!!!
دیدید گفتم آرتتا ستاره ی ماست؟تا آخر فصل بیشتر هم پیشرفت می کنه.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 17:09 گفت:

اوووووووووووووووووووووف چه ریزه کاری هایی رو دقت میکنن دمشون گرم ولی بازم رابین از رونی بهتره :دی

Saeed Milani در 14/9/1390 | 17:06 گفت:

این رده بندی رو کارشناسان EA SPOTS که پابلیشر مسابقات لیگ برتر انگلستان هست انجام میدن ، فاکتورهایی مثل دقایق حضور در میدان ، تعداد پاس ، پاس های سالم ، اثر گذاری در نتیجه ، نحوه بازی در پست تخصصی ، مسافت دوندگی در زمین ، خطای انجام داده و خطای انجام شده روی بازیکن و خیلی موردهای دیگه تو امتیاز نهایی که به بازیکن میدن موثره ، فرمالن هم چون تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده فعلا جزو TOP PLAYERS نیست اما مطمئنا با گذشت زمان اون هم به جمع بالا نشینان اضافه خواهد شد.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 16:56 گفت:

من که سر در نمیارم رو چه حسابی رونی بهتر از رابین بوده کوتوله بد اخلاق

Fateme در 14/9/1390 | 16:56 گفت:

سعید میشه بگی این رده بندی رو چه حسابیه ؟؟ چرا ورمیناتور نیست ؟؟

حمید فرازی در 14/9/1390 | 16:48 گفت:

لمپارد که واقعا ضغیف بوده.همین آرتتا خودمون خیلی بهتر از لمپاد هست.ورما هم که قطعا آخر فصل جزو نفرات برتر هست.

علی قاسمی در 14/9/1390 | 16:47 گفت:

رونی کجا بود

shervin در 14/9/1390 | 16:32 گفت:

بهترین بازیکن فصل رابین فن پرسی میشه. از الان بهتون قول میدم