ونگر: اين باخت منطقي بود

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 226,434 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

ونگر: اين باخت منطقي بود

سرمربي تيم فوتبال آرسنال معتقد است که بازيکنان بي‌تجربه‌اش در جدال با المپياکوس هماهنگ عمل نکردند و باخت مقابل حريف يوناني نتيجه‌اي منطقي بوده است.به نقل از سایت یوفا، آرسن ونگر که شب گذشته تیمش در آخرین سری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۳ بر یک مغلوب المپیاکوس یونان شد، اظهار داشت: یونانی‌ها نیمه اول بسیار مصمم و جدی برابر ما ظاهر شدند که برای ما کار راحت نبود. خیلی زیاد پاس‌‌های کوتاه رد و بدل کردیم. اما معتقدم نتیجه به جا مانده در پایان بازی منطقی بود.

وی که قبل از جدال شب گذشته تیمش به عنوان سهمیه اول گروه شش صعود خود را محرز کرده بود، افزود: هیچ‌وقت در فصل جاری با ترکیب این بازی کنارهم کار نکرده بودیم. بازیکنان بی تجربه ما با سرعت و شتاب لیگ قهرمانان هماهنگ نبودند. از دروازه‌بان خود درست حمایت نکردیم و با پاس‌های اشتباه وی را به زحمت انداختیم. در مقابل المپیاکوس کارش را درست انجام داد.

مربی فرانسوی ۱۵ سال گذشته لندنی‌ها ادامه داد: ما ابتدای بازی صاحب فرصت‌‌های زیادی شدیم، اما استفاده نکردیم. در مقابل المپیاکوس با تمام وجود بازی کرد و به گل رسید.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:01 گفت:

خدا ژسنی رو ازمون نگیره

Saeed Milani در 16/9/1390 | 22:49 گفت:

جفتشون سوتی بودن ! کاش به جای این سه تا همون ینس لمن رو نگه می داشتیم ، پیرش میرزید به فابیانسکی و مانونه و آلمونیا.

فرهاد در 16/9/1390 | 21:36 گفت:

فابی اصلا خوب نبود گل اول رو خیلی بد خروج کرد مانونه هم فکر میکرد توپ بیرون از محوته ی جریمه هست بنابر این نمی خوست با دست بگیره.....در کل مانونه خیلی از فابی سوتی بهتره

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:12 گفت:

فابی که حرف نداشت مانونه هم که کم مونده بود به خودمون گل بزنه :دی

Saeed Milani در 16/9/1390 | 15:04 گفت:

اوج هنر دروازه بان های ذخیرمون رو نشون دادیم!

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 14:55 گفت:

نتیجه این بازی مهم نبود.ما که صعود کردیم.امیدوارم تو روحیه تیم تأثیر نذاره