ونگر: اين باخت منطقي بود

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: اين باخت منطقي بود

سرمربي تيم فوتبال آرسنال معتقد است که بازيکنان بي‌تجربه‌اش در جدال با المپياکوس هماهنگ عمل نکردند و باخت مقابل حريف يوناني نتيجه‌اي منطقي بوده است.به نقل از سایت یوفا، آرسن ونگر که شب گذشته تیمش در آخرین سری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۳ بر یک مغلوب المپیاکوس یونان شد، اظهار داشت: یونانی‌ها نیمه اول بسیار مصمم و جدی برابر ما ظاهر شدند که برای ما کار راحت نبود. خیلی زیاد پاس‌‌های کوتاه رد و بدل کردیم. اما معتقدم نتیجه به جا مانده در پایان بازی منطقی بود.

وی که قبل از جدال شب گذشته تیمش به عنوان سهمیه اول گروه شش صعود خود را محرز کرده بود، افزود: هیچ‌وقت در فصل جاری با ترکیب این بازی کنارهم کار نکرده بودیم. بازیکنان بی تجربه ما با سرعت و شتاب لیگ قهرمانان هماهنگ نبودند. از دروازه‌بان خود درست حمایت نکردیم و با پاس‌های اشتباه وی را به زحمت انداختیم. در مقابل المپیاکوس کارش را درست انجام داد.

مربی فرانسوی ۱۵ سال گذشته لندنی‌ها ادامه داد: ما ابتدای بازی صاحب فرصت‌‌های زیادی شدیم، اما استفاده نکردیم. در مقابل المپیاکوس با تمام وجود بازی کرد و به گل رسید.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:01 گفت:

خدا ژسنی رو ازمون نگیره

Saeed Milani در 16/9/1390 | 22:49 گفت:

جفتشون سوتی بودن ! کاش به جای این سه تا همون ینس لمن رو نگه می داشتیم ، پیرش میرزید به فابیانسکی و مانونه و آلمونیا.

فرهاد در 16/9/1390 | 21:36 گفت:

فابی اصلا خوب نبود گل اول رو خیلی بد خروج کرد مانونه هم فکر میکرد توپ بیرون از محوته ی جریمه هست بنابر این نمی خوست با دست بگیره.....در کل مانونه خیلی از فابی سوتی بهتره

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:12 گفت:

فابی که حرف نداشت مانونه هم که کم مونده بود به خودمون گل بزنه :دی

Saeed Milani در 16/9/1390 | 15:04 گفت:

اوج هنر دروازه بان های ذخیرمون رو نشون دادیم!

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 14:55 گفت:

نتیجه این بازی مهم نبود.ما که صعود کردیم.امیدوارم تو روحیه تیم تأثیر نذاره