Go0odbye England

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,511 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

Go0odbye England

با کمال تعجب عدم پوشش اخبار تیم های انگلیسی از سوی صدا و سیما همچنان ادامه دارد!


در حالیکه دیروز تصویری از بازی آرسنال - پاناتینایکوس پخش شد و نه نتیجه اون دیدار تحت پوشش قرار گرفت ، با کمال تعجب امروز در بخش خبری ساعت 13 شبکه 3 سیما اصلا به حذف منچستر یونایتد از لیگ قهرمانان اروپا اشاره ای نشد!

در حالیکه بحث داغ روز عدم راهیابی یونایتد ها به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا بود تلویزیون بدون کوچکترین اشاره ای به این موضوع به راحتی آب خوردن از کنار اون گذشت و این شاعبه رو بیش از پیش قوت بخشید که درباره پخش بازی های تیم های انگلیسی و پوشش دهی نتایج اون ها بازنگری های اساسی صورت گرفته.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 18/9/1390 | 17:38 گفت:

من که چند روز پیش گفته بودم به همون دلیل ایران اخبار انگلیسو نمیگه
آخه مگه ورزش جای جنگه..................................
من نمیدونم چرا.....................

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:20 گفت:

به خدا مردم هیچ مملکتی مظلوم تر از ما نیستن.هرچند که امروز اخباری از عذرخواهی ایران از انگلیس شنیده شده

حمید فرازی در 17/9/1390 | 21:18 گفت:

دیروز تیتر یک روزنامه نود این بود:آیا تحریم المپیک لندن بررسی می شود؟

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:16 گفت:

من همون روزگفتم ایناگاون ازطویله فرارکردن

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:55 گفت:

کلا با اینکاراشون توقع دارن مردم سراغ ماهواره نرن و میان دیشا رو جمع میکنن خب پدر آمرزیده ها مگه مردم مریضن برن ماهواره نگاه کنن حتما تی وی خودمون ضعیفه که نمیتونه مردم جذب کنه غیر از این نیست

علی صادقزاده در 17/9/1390 | 20:43 گفت:

شبکه 3 که اصلا خبر انگلیسهارم نمیگه . اما شبکه خبر هنوزم اخبارشونو میگه ... انشاللاه هر چه زودتر یه بلایی سر این مملکتمون بیاد راحت بشیم ...

محمد اصغری در 17/9/1390 | 20:27 گفت:

مرده شور این سیاست جدا از ورزش ایران ببرن.منم خیلی تعجت کردم وقتی دیدم این خبر پخش نشد.

فرزاد عسکری در 17/9/1390 | 19:24 گفت:

آقا به نظر من به این سایتهای روزنامه ها اطلاع بدیم ! اونا فوری تیتر یک میکننش !

محسن شعبانی در 17/9/1390 | 18:56 گفت:

به نظر من باید با مکاتبه به گوششون برسونیم که ما احمق نیستیم سیاست ربطی به ورزش نداره و بخاطر خودشون بهتر که از این کارشون دست بر دارن تا بینندهای بیشتری رو از دست ندادن. حالا خوبه تا حالا پخش مستقیم کانالای خارجی رو می دزدیدن ها........

حسین ملازینل در 17/9/1390 | 18:49 گفت:

آقا جون من همین امروز ساعت 5.30 صحنه های گل بازی منچستر و بقیه ی تیم ها رو تماشا کردم.نمیخوام از صدا و سیمای خستمون طرفداری کنم ولی اینقدر بیاید دیگه سیاه نمایی نکنیم دیگه بابا...ولی این وظیفه ی شبکه ی به اصطلاح ورزشه که اینجور خبرا رو پوشش بده...

حبیب در 17/9/1390 | 18:44 گفت:

الان نمیدونید چه قدر انگلیسیا ناراحتن....

قطب فرهنگ و شعور و فوتبال دنیا (ایران ) اخبارشونو پوشش نمیده....چه قدر این انگلیسیا بدبختن واقعا.... واقعا

reza در 17/9/1390 | 17:50 گفت:

من همون روزهای اول گفتم و یک پستم گذاشتم ولی هیچکس باور نکرد

فرهاد در 17/9/1390 | 17:49 گفت:

اینا دیوونن بخدا شب بازی سیتی رو نشون میدن بعد تو اخبار هیچی ازش نمیگن

امیررضا در 17/9/1390 | 17:02 گفت:

واقعا من داشتم از تعجب شاخ در میاوردم...اصلی ترین خبرش باید حذف من یونایتد بود ولی اصلا انگار دو تیم منچستر تو چمپیونز نبودن..البته اخبار کانالای دیگه مثل شبکه 5 میگه

Saeed Milani در 17/9/1390 | 16:45 گفت:

نود به فوتبال خارجی کاری نداره ، تصمیمی هم که گرفته شده دیگه گرفته شده! به نظر من هیچ کاری نمی شه کرد!

فرزاد عسکری در 17/9/1390 | 16:42 گفت:

آقا به نظر شما چه کار میشه کرد ؟ من میگم یه گروهی چیزی توی گوگل اینا درست کنیم و همه رو به این مطلب لینک بدیم... یا اینکه به همه اهالی فوتبال در اینترنت خبر بدیم که مثلا به نود نظر ارسال کنن و غیره !

میلاد حسینی در 17/9/1390 | 16:38 گفت:

صدا سیما لیگ انگلیسو تحریم نکرده در واقع خودشو از دیدن این بازی ها محروم کرده .

چون احمقن