تبانی در سطح اول فوتبال اروپا!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,864 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

تبانی در سطح اول فوتبال اروپا!

نتایج و اتفاقات دیشب بازی های آژاکس و رئال مادرید ، لیون و دینامو زاگرب ، حضور پلاتینی در راس یوفا احتمال تبانی در سطح اول فوتبال قاره سبز را قوت بخشید.


دنیس برگ کمپ اسطوره باشگاه آرسنال و مربی کنونی آژاکس خواستار بررسی اتفاقات روی داده در بازی های دیشب جام قهرمانان اروپا شد. وی که در کنار دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شده بود به تایید صحبت های دی بوئر پرداخت.

در حالیکه در بازی آژاکس و رئال مادرید گل اول رئال که در موقعیت آفساید به ثمر رسید از سوی داوران بازی مورد قبول واقع شد بلافاصله 2 گل صحیح تیم آژاکس در کمال تعجب از سوی کمک داور این بازی آفساید اعلام شد!

این درحالی بود که لیون برای صعود نیاز به یک پیروزی پرگل در خانه دینامو راگرب داشت که آن بازی هم حاوی اتفاقات عجیب و غریبی بود ، اخراج بازیکن دیناموزاگرب در دقایق اولیه بازی و راه رفتن بازیکنان این تیم در میدان از جمله نکاتی بود که تعجب همه کارشناسان را برانگیخته ، بطوری که خوردن 7 گل در این سطح از فوتبال اروپا آن هم در خانه از تیم نه چندان مطرح لیون جای تعجب دارد.

نکته جالب توج دیگر چشمک مدافع دیناموزاگرب به گومیس ، مهاجم لیون بعد از به ثمر رسیدن گل 5ام این تیم است که به عکس خبری امروز سایت های مختلف بدل گشته است.

حضور پلاتینی در راس یوفا و صعود بودار لیون تیم فرانسوی حاضر در این جام شاعبه دخالت پلاتینی در نتایج را بیش از پیش قوت بخشیده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Saeed Milani در 18/9/1390 | 21:26 گفت:

صددرصد ، منم آژاکس و دوست دارم.

Aylad در 18/9/1390 | 17:36 گفت:

این پلاتینی بی ارزش نمیدونم اونجا چه غلتی میکونه
آخه میدونید تیمه دوم آرسنالیها آژاکسه
خیلی نامردیه

(Hooman sam (Dark metal در 18/9/1390 | 11:31 گفت:

خیلی تابلو بود...

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:31 گفت:

صد رحمت به ايران

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:23 گفت:

حمید جون کثیف شده خیلی وقته کثیف شده... فقط الان داره بوش هوا میشه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 22:03 گفت:

دیگه فوتبالم داره مثل سیاست کثیف میشه

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 22:02 گفت:

قربونت رضا جون.من اصلا خبر نداشتم.الآن متوجه شدم که چی رخ داده...

حسین عسگریان در 17/9/1390 | 21:24 گفت:

صددرصد تبانی بود من دیشب به خاطر برکمپ بیدارموندمو بازی رو دیدم به خدا گلایی که اژاکس زد اگه یه ذره افساید بود دیشب داشت گریم میگرفت واسه اژاکس توقوطی کرده بودن رئالو

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:19 گفت:

سیدبایدجای پلاتینی روبگیره

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:59 گفت:

گلای آژاکس که اصلا آفساید نبود

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:57 گفت:

ای بابا گاوبندی از این تابلو تر نمیشد نمیخواستم چیزی بگم ولی حالا که بحث باز شده میگم: مافیای فوتبال اروپا خیلی خفن تر از این حرفاست

Saeed Milani در 17/9/1390 | 19:26 گفت:

این هم عکس هاش : http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2011/12/08/2793621/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%D8%B4%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D9%84%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A2%DA%98%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86

ramin kazemi در 17/9/1390 | 19:21 گفت:

خیلی تابلو بود من نتیجه رو که فهمیدم به جدول گروه نگاه کردم لیون و اژاکس هم امتیازن(8)لیون با این همه گل تونست با تفاضل +2 صعود کنه تفاضل -4 رو +2 کرد با توجه به اینکه بازی رفتشون توی زمین لیون و دیناموزاگرب 2-0 باخته بود

فرهاد در 17/9/1390 | 17:54 گفت:

پلاتینی دو سال بارسا رو با داوری قهرمان اروپا کرده این کار که دیگه واسش مثل اب خوردنه

Hossein mo در 17/9/1390 | 17:40 گفت:

خوب عکسشم میذاشتی دیگههههههههههههه

امیررضا در 17/9/1390 | 17:05 گفت:

منم برام عجیب بود چی جوری اژاکس تو زمینش از رئال 3-0 باخت...اون سمتم لیون 7-1 برد!!!

Saeed Milani در 17/9/1390 | 16:48 گفت:

به وضوح حق آژاکس و خوردن نامردا! حیف واقعا ، دنیس چه تیمی درست کرده ، دمش گرم.