آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,467 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

ستاره اسبق توپچي ها از درخشش رابين فن پرسي در آرسنال به شدت تمجيد کرد.


تيري آنري مهاجم اسبق آرسنال با تمجيد از رابين فان پرسي ستاره اين روزهاي آرسنال اعلام کرد تنها ليونل مسي و کريس رونالدو از او بهتر هستند.

فن پرسي در سال 2011 تا به حال 34 گل در 31 بازي به ثمر رسانده و تنها 2 گل با رکورد گلزني در ليگ برتر آلن شيرر در سال 1995 فاصله دارد.

شماره 14 اسبق آرسنال که 226 گل براي اين باشگاه به ثمر رساند در تمجيد از فن پرسي گفت:" رابين پيشرفت چشم گيري داشته و بدون شک يکي از بهترين مهاجمان اروپاست. به نظر من از از لحاظ آمار گلزني تنها مسي و رونالدو از او بهتر هستند."

آنري معتقد است اگر فن پرسي در فصل هاي گذشته هم دچار مصدوميت نمي شد مي توانست چنين آماري از خود به جاي بگذارد.

" در فصل هاي گذشته اگر مصدوميت سراغ او نمي آمد مي توانست درخشش فوق العاده اي داشته باشد. اميدوارم در اين فصل مصدوم نشود و در اوج بماند چرا که آرسنال در اين روزها به او نياز دارد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

ون پرسی از نظر من از مسی و رونالدو هم بهتر است.........................

Saeed Milani در 19/9/1390 | 18:55 گفت:

متاسفانه در جهت ترکست هیچکدوم از کانال ها بازیو نشون ندادند!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 15:51 گفت:

برنامه کانال ها رو نمیدونم اما با توجه به همزمانی اکثر بازیها ، روی ماهواره ترک باید کانال های Idman Azerbaycan , AZ TV , وکانال راه فردای افغانستان رو چک کنی ساعت 18:30 روی هاتبرد هم تنها با داشتن دانگل یا ریسیور پروگرام شده یا کارت شبکه میتونی بازی رو از +CANAL و Sky Calcio نگاه کنی ، روی عرب هم کانال ابوظبی الریاضیه بازیهای لیگ برتر رو نشون میده.

mostafaa در 19/9/1390 | 14:09 گفت:

بازی امروز رو کدوم کانال ماهواره پخش می کنه؟اگر کسی می دونه کانال یا فرکانس رو بگه.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/9/1390 | 13:58 گفت:

لیگ اول دنیالیگ ایرانه.ورزشگاههای مدرن وپیشرفته.چمن های خیس وقشنگ .برنامه ای منظم ودلچسپ .بازیکنای حرفه ای درکلاس جهانی.بهتررئیس فوتبال آقای کفاشیان.15تیمش قهرمان آسیاشدن،تیم ملیش 3باربه فینال جام جهانی اومده که2بارش قهرمان شده ویه بارتوفینال به هلندباخت اونم توپنالتی.اسپانسرلیگ آدیداس.ضعیفترین تیم ایران باآرسنال توامارات مساوی کرد

Saeed Milani در 19/9/1390 | 13:44 گفت:

ایتالیا؟! ایتالیا تو رتبه 4ام قرار داره حتی پایین تر از بوندس لیگای زاقارت!

علی ارشدی در 19/9/1390 | 13:41 گفت:

لیگ ایتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن حق با سعید میلانیه همین مسی تو تیم ملیشون چه کار میکنه؟؟؟ هیچی فقط ژاویه که مسی رو راه میندازه

sepehr najafian در 19/9/1390 | 13:32 گفت:

لیگ ایتالیا بهترین و اسپانیا بدترین اروپاست.

محمد جواد در 19/9/1390 | 13:00 گفت:

اونم چی تو لیگ اسپانیا به اون مزخرفی!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 12:50 گفت:

سیدجان الآنم رابین حرف نداره ، اگه با هیچی بیای و اینهمه گل بزنی مردی ، والا اگه ژاوی و اینیستا یا اوزیل و خدیرا لقمه رو بجوون بذارن دهنت که هنر نکردی

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 12:45 گفت:

اگر آرسنال 1هافبک در حد اوزیل و ژاوی داشت،الآن ون پرسی بهترین بود