آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,867 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

ستاره اسبق توپچي ها از درخشش رابين فن پرسي در آرسنال به شدت تمجيد کرد.


تيري آنري مهاجم اسبق آرسنال با تمجيد از رابين فان پرسي ستاره اين روزهاي آرسنال اعلام کرد تنها ليونل مسي و کريس رونالدو از او بهتر هستند.

فن پرسي در سال 2011 تا به حال 34 گل در 31 بازي به ثمر رسانده و تنها 2 گل با رکورد گلزني در ليگ برتر آلن شيرر در سال 1995 فاصله دارد.

شماره 14 اسبق آرسنال که 226 گل براي اين باشگاه به ثمر رساند در تمجيد از فن پرسي گفت:" رابين پيشرفت چشم گيري داشته و بدون شک يکي از بهترين مهاجمان اروپاست. به نظر من از از لحاظ آمار گلزني تنها مسي و رونالدو از او بهتر هستند."

آنري معتقد است اگر فن پرسي در فصل هاي گذشته هم دچار مصدوميت نمي شد مي توانست چنين آماري از خود به جاي بگذارد.

" در فصل هاي گذشته اگر مصدوميت سراغ او نمي آمد مي توانست درخشش فوق العاده اي داشته باشد. اميدوارم در اين فصل مصدوم نشود و در اوج بماند چرا که آرسنال در اين روزها به او نياز دارد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

ون پرسی از نظر من از مسی و رونالدو هم بهتر است.........................

Saeed Milani در 19/9/1390 | 18:55 گفت:

متاسفانه در جهت ترکست هیچکدوم از کانال ها بازیو نشون ندادند!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 15:51 گفت:

برنامه کانال ها رو نمیدونم اما با توجه به همزمانی اکثر بازیها ، روی ماهواره ترک باید کانال های Idman Azerbaycan , AZ TV , وکانال راه فردای افغانستان رو چک کنی ساعت 18:30 روی هاتبرد هم تنها با داشتن دانگل یا ریسیور پروگرام شده یا کارت شبکه میتونی بازی رو از +CANAL و Sky Calcio نگاه کنی ، روی عرب هم کانال ابوظبی الریاضیه بازیهای لیگ برتر رو نشون میده.

mostafaa در 19/9/1390 | 14:09 گفت:

بازی امروز رو کدوم کانال ماهواره پخش می کنه؟اگر کسی می دونه کانال یا فرکانس رو بگه.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/9/1390 | 13:58 گفت:

لیگ اول دنیالیگ ایرانه.ورزشگاههای مدرن وپیشرفته.چمن های خیس وقشنگ .برنامه ای منظم ودلچسپ .بازیکنای حرفه ای درکلاس جهانی.بهتررئیس فوتبال آقای کفاشیان.15تیمش قهرمان آسیاشدن،تیم ملیش 3باربه فینال جام جهانی اومده که2بارش قهرمان شده ویه بارتوفینال به هلندباخت اونم توپنالتی.اسپانسرلیگ آدیداس.ضعیفترین تیم ایران باآرسنال توامارات مساوی کرد

Saeed Milani در 19/9/1390 | 13:44 گفت:

ایتالیا؟! ایتالیا تو رتبه 4ام قرار داره حتی پایین تر از بوندس لیگای زاقارت!

علی ارشدی در 19/9/1390 | 13:41 گفت:

لیگ ایتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن حق با سعید میلانیه همین مسی تو تیم ملیشون چه کار میکنه؟؟؟ هیچی فقط ژاویه که مسی رو راه میندازه

sepehr najafian در 19/9/1390 | 13:32 گفت:

لیگ ایتالیا بهترین و اسپانیا بدترین اروپاست.

محمد جواد در 19/9/1390 | 13:00 گفت:

اونم چی تو لیگ اسپانیا به اون مزخرفی!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 12:50 گفت:

سیدجان الآنم رابین حرف نداره ، اگه با هیچی بیای و اینهمه گل بزنی مردی ، والا اگه ژاوی و اینیستا یا اوزیل و خدیرا لقمه رو بجوون بذارن دهنت که هنر نکردی

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 12:45 گفت:

اگر آرسنال 1هافبک در حد اوزیل و ژاوی داشت،الآن ون پرسی بهترین بود