انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,590 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

سرمربي تيم استوک هم در انتقاد از اتحاديه فوتبال انگليس به هري ردنپ سرمربي تاتنهام و کني دالگليش سرمربي ليورپول پيوست.


ردنپ اتحادیه فوتبال انگلیس را به در پیش گرفتن '' استاندارد دو گانه'' متهم کرد و گفت: واقعیت این است که رونی به خاطر رفتار خشن باید سه جلسه محرومیت را تحمل کند ولی وقتی اتحادیه فوتبال انگلیس برای او درخواست تجدیدنظر می کند باید پاسخگو تقاضاهای مشابه درآینده نیز باشد.

سرمربی تاتنهام که به عنوان گزینه احتمالی جانشینی فابیو کاپلو مطرح است ، افزود: این در حالی است که درخواست بسیاری از باشگاه ها برای موارد مشابه در اتحادیه فوتبال انگلیس بایگانی شده است.

طبق حکم یوفا، رونی از حضور در سه دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی جام ملت های اروپا محروم بود ولی با درخواست تجدید نظر اتحادیه فوتبال انگلیس این محرومیت به دو جلسه کاهش یافت.

به این ترتیب رونی می تواند در آخرین دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی که برابر دانمارک خواهد بود به میدان برود.

دالگلیش هم معتقد است درخواست اتحادیه فوتبال انگلیس برای کاهش محرومیت رونی ''یک نمونه بد'' برای همه تیم ها و بازیکنان است.

''تونی پالیس'' سرمربی استوک سیتی نیز گفت: من کاملا با صحبت های دالگلیش موافقم. مسلم است که رونی از پشت به بازیکن تیم حریف تکلی خشن زده است که کاری جوانمردانه نبود.

وی خاطرنشان کرد که هدف از انتقادهای دالگلیش نشان دادن تبعیض هایی است که در موارد مشابه در فوتبال انگلیس صورت می گیرد.

اتحادیه فوتبال انگلیس در پاسخ به این انتقادها گفته است که مقررات کمیته انضباطی یوفا متفاوت با مقررات ملی و بازی های کشورها است ولی برخی از سر مربیان مطرح فوتبال در انگلیس چنین عقیده ای ندارند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

بابا درس میشه مگه میشه درس نشه؟من درس کردمش.
بیشتر تلاش کن سعید!

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:10 گفت:

به خدا صد بار نوشتم ، فارسی ، انگلیسی ، ارمنی ، آذری ، ژاپنی ، نستعلیق اما نشون نمیده که نمیده!

sam baygan در 20/9/1390 | 23:04 گفت:

سعید چرا درباره منتو درس نمیکنی؟
سلام!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:43 گفت:

بله سعید جون حتما شنیدی که میگن کار کار انگلیسی هاست :))

sepehr najafian در 20/9/1390 | 20:06 گفت:

جناب سرمربی استوک حالا که به ردنپ پیوستی لطفا بی زحمت امشب ببرش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:05 گفت:

بالاخره لابی انگلیسیا تو یوفا خیلی قویه باور کن من که میگم دو تا اعتراض دیگه میکنن اصلا محرومیتشو کنسل میکنن.....والا!!!!نه علی جون؟!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

این جوری خیلی به نفع انگلیسیا شد اگه محرومیتش سه جلسه بود یعنی دور گروهی رو کامل از دست میداد و اصلا احتمال داشت با خودشون نبرنش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

گل متیو اترینگتون در دقیقه 13 تاتنهامو فعلا عقب انداخته(در تکمیل خبر محمد آقا)

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

کلا اتحادیه فوتبال انگلیس از بیخ مشکل داره.............یعنی کشور انگلیس کلا با بقیه مشکل داره..............مسئولان رده بالای این کشور خودشونو تافته جدا بافته از بقیه کشورای اروپایی میدونن............دیگه وضع فوتبالشونم که روشنه.....خدا بخیر کنه...........مرسی سعید

محمد رستگار در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

بچه ها تا دقیقه 30 تاتنهام 1-0 عقبه