انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

انتقاد سرمربيان ليگ برتر از اتحاديه فوتبال انگليس

سرمربي تيم استوک هم در انتقاد از اتحاديه فوتبال انگليس به هري ردنپ سرمربي تاتنهام و کني دالگليش سرمربي ليورپول پيوست.


ردنپ اتحادیه فوتبال انگلیس را به در پیش گرفتن '' استاندارد دو گانه'' متهم کرد و گفت: واقعیت این است که رونی به خاطر رفتار خشن باید سه جلسه محرومیت را تحمل کند ولی وقتی اتحادیه فوتبال انگلیس برای او درخواست تجدیدنظر می کند باید پاسخگو تقاضاهای مشابه درآینده نیز باشد.

سرمربی تاتنهام که به عنوان گزینه احتمالی جانشینی فابیو کاپلو مطرح است ، افزود: این در حالی است که درخواست بسیاری از باشگاه ها برای موارد مشابه در اتحادیه فوتبال انگلیس بایگانی شده است.

طبق حکم یوفا، رونی از حضور در سه دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی جام ملت های اروپا محروم بود ولی با درخواست تجدید نظر اتحادیه فوتبال انگلیس این محرومیت به دو جلسه کاهش یافت.

به این ترتیب رونی می تواند در آخرین دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی که برابر دانمارک خواهد بود به میدان برود.

دالگلیش هم معتقد است درخواست اتحادیه فوتبال انگلیس برای کاهش محرومیت رونی ''یک نمونه بد'' برای همه تیم ها و بازیکنان است.

''تونی پالیس'' سرمربی استوک سیتی نیز گفت: من کاملا با صحبت های دالگلیش موافقم. مسلم است که رونی از پشت به بازیکن تیم حریف تکلی خشن زده است که کاری جوانمردانه نبود.

وی خاطرنشان کرد که هدف از انتقادهای دالگلیش نشان دادن تبعیض هایی است که در موارد مشابه در فوتبال انگلیس صورت می گیرد.

اتحادیه فوتبال انگلیس در پاسخ به این انتقادها گفته است که مقررات کمیته انضباطی یوفا متفاوت با مقررات ملی و بازی های کشورها است ولی برخی از سر مربیان مطرح فوتبال در انگلیس چنین عقیده ای ندارند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

بابا درس میشه مگه میشه درس نشه؟من درس کردمش.
بیشتر تلاش کن سعید!

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:10 گفت:

به خدا صد بار نوشتم ، فارسی ، انگلیسی ، ارمنی ، آذری ، ژاپنی ، نستعلیق اما نشون نمیده که نمیده!

sam baygan در 20/9/1390 | 23:04 گفت:

سعید چرا درباره منتو درس نمیکنی؟
سلام!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:43 گفت:

بله سعید جون حتما شنیدی که میگن کار کار انگلیسی هاست :))

sepehr najafian در 20/9/1390 | 20:06 گفت:

جناب سرمربی استوک حالا که به ردنپ پیوستی لطفا بی زحمت امشب ببرش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:05 گفت:

بالاخره لابی انگلیسیا تو یوفا خیلی قویه باور کن من که میگم دو تا اعتراض دیگه میکنن اصلا محرومیتشو کنسل میکنن.....والا!!!!نه علی جون؟!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

این جوری خیلی به نفع انگلیسیا شد اگه محرومیتش سه جلسه بود یعنی دور گروهی رو کامل از دست میداد و اصلا احتمال داشت با خودشون نبرنش

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

گل متیو اترینگتون در دقیقه 13 تاتنهامو فعلا عقب انداخته(در تکمیل خبر محمد آقا)

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

کلا اتحادیه فوتبال انگلیس از بیخ مشکل داره.............یعنی کشور انگلیس کلا با بقیه مشکل داره..............مسئولان رده بالای این کشور خودشونو تافته جدا بافته از بقیه کشورای اروپایی میدونن............دیگه وضع فوتبالشونم که روشنه.....خدا بخیر کنه...........مرسی سعید

محمد رستگار در 20/9/1390 | 19:58 گفت:

بچه ها تا دقیقه 30 تاتنهام 1-0 عقبه