ترین های لیگ برتر تا این لحظه

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,871 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ترین های لیگ برتر تا این لحظه

جدیدترین لیست برترین بازیکنان لیگ برتر تا این لحظه رو براتون آماده کردم که امیدوارم بپسندید.


دروازه بان :

1- جو هارت ( منچستر سیتی ) 211 امتیاز
2- برد فریدل ( تاتنهام هاتسپر ) 193 امتیاز
3- تیم کرول ( نیوکاسل یونایتد ) 177 امتیاز

از آرسنال هم وویتر شسنی با 171 امتیاز رتبه چهارم رو در اختیار داره که با توجه به روند صعودیش کار سختی برای کسب رتبه سوم در هفته های آتی نخواهد داشت.

مدافعین :

1- جان تری ( چلسی ) 271 امتیاز
2- گرت بیل ( تاتنهام هاتسپر ) 263 امتیاز
3- ونسان کمپانی ( منچستر سیتی ) 248 امتیاز

از آرسنال لورن کوژیلنی با 158 امتیاز در رده 73 جدول ایستاده!

هافبک ها :

1- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 304 امتیاز
2- یایا توره ( منچستر سیتی ) 250 امتیاز
3- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام هاتسپر ) 250 امتیاز

از آرسنال هم میکل آرتتا با 229 امتیاز در رده 5ام جدول هست که شک ندارم در هفته های آتی هرچه بیشتر به صدر نزدیک خواهد شد.

مهاجمین :

1- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 345 امتیاز
2- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 328 امتیاز
3- امانوئل آدبایور ( تاتنهام هاتسپر ) 313 امتیاز

درضمن در رده بندی کلی ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر هم رابین فان پرسی همچنان با صلابت تمام در صدر ایستاده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 22/9/1390 | 17:15 گفت:

رابین مقام اولو آورده از رونی بالا تره

عليرضا عمراني در 21/9/1390 | 16:17 گفت:

چرا مدافعان ما با بقيه تيمها انقدر فاصله دارن؟!!!

حمید فرازی در 21/9/1390 | 13:07 گفت:

به جون حودم بیل این فصل یه بار هم مدافع کناری بازی نکرده.همش وینگ بوده و آسو اکوتو مدافع چپ

aliakbarhossine در 21/9/1390 | 10:25 گفت:

mersi az khabaret vali be babate modafein arsenal namrdi kardeh and vali faghat robin

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

تغییر چهره؟!

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:43 گفت:

خواهش سید.

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:09 گفت:

دکتر تغییر چهره دادی نشناسیمت :-)

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 01:08 گفت:

مرسی سعید جان.جونم رابین

sam baygan در 20/9/1390 | 23:04 گفت:

چه خبره بابا،همچین تبریک میگین انگار قهرمان شدیم!
تاتنهامم شد تیم آخه،آخر فصل تو پنجتام نیستن.

Saeed Milani در 20/9/1390 | 22:41 گفت:

هر وقت اسم بیل و رمزی و گیگز و ... می شنوم دلم برای تیم ملی ولز می سوزه نمیدونم چرا.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 22:13 گفت:

اگه بدنش چرا می خوایم

HAMED toopchi در 20/9/1390 | 22:07 گفت:

ماشالا بیل، نمیخوان با جنکینسون عوضش کنن؟

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 21:55 گفت:

بگو انشا ا..

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:46 گفت:

تاتنهام زیر ماست آخر فصل شک نکنید

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 21:44 گفت:

حامد گرت بيل رو هافبك چپ بازي ميده ولي دفاع هم ميزنه

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:32 گفت:

فکر کنم تساوی بهترین نتیجه برای بازی چلسی و الستی باشه.

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:30 گفت:

تاتنهام جایگاهش اینجا نیست..............باور دارم که میرسیم بهش.........

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:29 گفت:

ایول.ولی تاتنهام هنوز 2 امتیاز بیشتر داره با یه بازی کمتر

morteza در 20/9/1390 | 21:28 گفت:

تبریککککککککککککک

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:27 گفت:

تبریک میگم به همه طرفدارای آرسنال

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:27 گفت:

تموم شد....تموم شد....تاتنهام باخت.....هورا.......آرسنالته.......

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:26 گفت:

تمام استوک 2-1 برد

morteza در 20/9/1390 | 21:24 گفت:

تاتنهام اخراجی داده

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:23 گفت:

اوووووووه..........چه خبره!!!!..............سپهر تو که دستت میرسه کاری بکن

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:21 گفت:

پنج دقیقه وقت اضافه برای بازیه تاتنهام استوک

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:21 گفت:

تا دقیقه 89 تاتنهام بازندست.................................مث قضیه سانگ باور نکردنیه...................

HAMED toopchi در 20/9/1390 | 21:15 گفت:

تنها چيز غير باور اين روزا الكس سانگه! تو باور من كه نميگنجه اين همون سانگه!؟ درسته از قديم گفتن رئيس از چوب لباسي بازيكن ميسازه، ولي اين ديگه خيلي رويايي شده! به هر روي، به اميد بازيكن شدن بقيه چوب لباسيا!!

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:15 گفت:

وااااااااااااااااااااای استوک داشت گل 3 رو میزد

mostafaa در 20/9/1390 | 21:15 گفت:

من خوراکمه وقتی رقیبا بازی دارن بشینم پشت نت از لایو اسکو با باختشون حال کنم

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:14 گفت:

تا دقیقه 84 همچنان تاتنهام باخته

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:09 گفت:

این برد فریدل با این سنش خوب دووم اورده ها!!!!.............

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:07 گفت:

صد البته

mostafaa در 20/9/1390 | 21:07 گفت:

تاتنهام هافبک های خوبی داره که اون خائن خوب گل میزنه

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:07 گفت:

مصطفی گزارشت خوبه برو صدا سیما یه تست بده(((((:............آرتتا هم رو سر ما جا داره

mostafaa در 20/9/1390 | 21:06 گفت:

همیشه یادتون باشه پشت یه مهاجم موفق(ونپرسی)هافبک های خیلی خوب هستند(آرتتا و سونگ) که مهاجم موفق میشه.نه؟

سعید نوری در 20/9/1390 | 21:06 گفت:

حامد جون بنترم که گلی نزد بسرمون...........آدبایور رفت اول منچستر سیتی تا بلکه یه چی بشه اما همونم که بود یادش رفت.....فک کنم الان داره خدا خدا میکنه برگرده آرسنال((((((:

mostafaa در 20/9/1390 | 21:05 گفت:

تا صفحه ی لایواسکور رفرش بشه جان آدم بالا میاد. دقیقه 76 هم چنان تاتنهام باخته. درود بر آرتتا

mostafaa در 20/9/1390 | 21:02 گفت:

آقا من با آرتتا خیلی حال میکنم
الان هم چهارمه. دست ونگر با این خریدش درد نکنه.
ترکونده

HAMED toopchi در 20/9/1390 | 21:01 گفت:

جورو كه وينگه! من آدبايور رو دوس دارم البته چون شبيه ماركو كانو هست دوسش دارم.

mostafaa در 20/9/1390 | 21:01 گفت:

هم چنان تاتنهام باخته

sepehr najafian در 20/9/1390 | 21:01 گفت:

بقیه بازی ها احتمالا خوب بوده

mostafaa در 20/9/1390 | 20:59 گفت:

جان تری با اون سوتی هایی که تو بازی با آرسنال داد چجوری اوله؟

HAMED toopchi در 20/9/1390 | 20:58 گفت:

عمرا مرغا امشب ببازن! آقاي نوري آدبايور رو انداختيم بيرون، به خاطر فضا دادن به بنتنر بي خواصيت

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:55 گفت:

حامد جان پ نه پ جورو مدافعه!!(((:

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:55 گفت:

خبر بد:تاتنهام یه گل زد توسط آدبایوره خائن تازه پنالتی بود

mostafaa در 20/9/1390 | 20:54 گفت:

تانهام یکی از گل ها رو جبران کرد.ببازه

mostafaa در 20/9/1390 | 20:53 گفت:

بیل دفاع کناریه که از هافبک خفن تره

mostafaa در 20/9/1390 | 20:49 گفت:

استوک دوتا به تاتنهام زده.برین حال کنین.

HAMED toopchi در 20/9/1390 | 20:46 گفت:

بيل مدافعه؟؟؟؟؟؟؟

sepehr najafian در 20/9/1390 | 20:36 گفت:

بازیکنای نیوکاسل همگی خوبن.از جمله همین تیم کرول گوتیرز و دمبابا

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:32 گفت:

آره خیلی عالی بود

Saeed Milani در 20/9/1390 | 20:31 گفت:

خیلی خوبه ، برای طرفدارای تیم ملی هلند هم نوید یک دروازه بان خوب رو داد.

محمدرضاجاشي در 20/9/1390 | 20:28 گفت:

تيم كرول گلر نيوكاسل بازي با من يو چقدر خوب بود هر چي مي زدن ميگرفت

Saeed Milani در 20/9/1390 | 20:20 گفت:

بله از سایت پریمیر لیگ هست به انتخاب تیم فنی EA Sports

فرهاد در 20/9/1390 | 20:18 گفت:

آره سایت پرمیر لیگ این امار ها رو میزنه

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:17 گفت:

گل دوم رو هم اترینگتون زد

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:16 گفت:

همه بگن هورا..............................

محمد رستگار در 20/9/1390 | 20:16 گفت:

مرسی رابین
توماس ورمیناتور هم تلاش کنه می تونه تو رده بندی قرار بگیره...

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:16 گفت:

گل دوم برای استوک سیتی تا دقیقه43......................

سعید نوری در 20/9/1390 | 20:16 گفت:

دستت درد نکنه آقا سعید..........جالب بود.......راستی منبع چی بود؟سایت پریمر لیگ؟