قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,855 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

تحلیل سایت رسمی پریمیر لیگ از قرعه کشی دور حذفی جام قهرمانان باشگاه های اروپا رو براتون آماده کردم ، امیدوارم مفید باشه و بپسندید.


به نقل از پریمیر لیگ : آرسنال و چلسی بار دیگر با یک قرعه سخت در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر تیم های ایتالیایی قرار خواهند گرفت.

تیم آرسنال برای هفتمین بار در جام قهرمانان با تیم های ایتالیایی روبرو می شود ، این درحالیست که چلسی باید به مصاف تیم ناپولی برود که موفق شد در دور گروهی تیم منچستر سیتی انگلستان را راهی لیگ اروپا نماید.

آرسنال سابقه خوبی در رویارویی با تیم های ایتالیایی در اروپا دارد و در فصل 2007/2008 موفق شده بود همین تیم میلان را در مجموع با نتیجه 2-0 شکست بدهد.

همچنین چلسی تا کنون هیچ گاه در رقابت های اروپایی با تیم ناپولی برخورد نکرده است.

هر دو تیم آرسنال و چلسی برای اولین بازی باید در تاریخ های 14/15 یا 21/22 فوریه در ایتالیا حاضر باشند و سپس بازی برگشت را در تاریخ 6/7 یا 13/14 مارچ در انگلستان برگذار نمایند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 26/9/1390 | 00:42 گفت:

لطف داری شما علی جان.

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:53 گفت:

سعید که جزو تاپ تن کاربرای سایته اگه نباشه سایت یک چیز اساسی کم داره

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:20 گفت:

ما کوچیکتیم.

sam baygan در 25/9/1390 | 22:46 گفت:

سالاری سعید میلانی..

sam baygan در 25/9/1390 | 22:43 گفت:

فدات بشم شهرام جان

Saeed Milani در 25/9/1390 | 22:31 گفت:

خواهش می کنم سام عزیز ، قابلی نداشت.

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:18 گفت:

چاکرم سام جون خوبی پسر .
راستی بچه ها این نوشته زیری رو پسر خالم با اسم من نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه معذرت میخوام!!!!!!

sam baygan در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

1.سعید جان مرسی از ترجمت....
2.امیدوارم بازی خوبی به نمایش بزاریم...
3.شهرام خان خوش اومدی دوباره...
4.بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:40 گفت:

به امید خدا میبریم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:28 گفت:

امیدوارم که آرسنال میلانو ببره.وگرنه عیدم از بین میره واسم

Mohammad Javad در 25/9/1390 | 19:27 گفت:

میلان رو قورت میدم

علی ارشدی در 25/9/1390 | 19:24 گفت:

میلانی ها خیلی ترسیدن

فرهاد در 25/9/1390 | 19:20 گفت:

راستی بچه ها منچستر به آژاکس خورد سیتی هم به پورتو تو لیگ اروپا

sepehr najafian در 25/9/1390 | 19:08 گفت:

هوادارای میلان توی سایت گل خیلی زر میزنن یه حالی ازشون بگیریم.

saeed در 25/9/1390 | 18:18 گفت:

کار آرسنال از چلسی آسون تره ناپولی از میلان خیلی قوی تر هستش آرسنال می تونه میلانو حذف بکنه

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 18:06 گفت:

درسته که میلان تیم بزرگ و پر ستاره و پر سابقه ای هستش ولی تیم کندی هستش ومن به حرکات سرعتی تئو ولکات و ژروینیو و قدرت گلزنی روبین اعتقاد دارم تو دفاع هم که مرتساکر و فرمایلن رو داریم که خوب سر زن هستن پس من هیچ ترسی از این پیرمرد های ایتالیا ندارم و به مرحله بعد صعود میکنیم

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:56 گفت:

امیدوارم روزی که تو ایتالیا هستیم میلان تو روز خوبش نباشه ، تو لندن ترسی از پیرمردها نداریم!

محسن در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

به امید خدا مشکلی برای صعود نخواهیم داشت
میلان تیم پر ستاره و بزرگیه اما آرسنال یه تیم جوون و با انگیزست تیم میلان یه تیمه که بازیکن پیر زیاد داره و این برای تیم جوون آرسنال یه امتیاز مثبته

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

من که امیدوارم...
ایشالا میبریم...