قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,604 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

تحلیل سایت رسمی پریمیر لیگ از قرعه کشی دور حذفی جام قهرمانان باشگاه های اروپا رو براتون آماده کردم ، امیدوارم مفید باشه و بپسندید.


به نقل از پریمیر لیگ : آرسنال و چلسی بار دیگر با یک قرعه سخت در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر تیم های ایتالیایی قرار خواهند گرفت.

تیم آرسنال برای هفتمین بار در جام قهرمانان با تیم های ایتالیایی روبرو می شود ، این درحالیست که چلسی باید به مصاف تیم ناپولی برود که موفق شد در دور گروهی تیم منچستر سیتی انگلستان را راهی لیگ اروپا نماید.

آرسنال سابقه خوبی در رویارویی با تیم های ایتالیایی در اروپا دارد و در فصل 2007/2008 موفق شده بود همین تیم میلان را در مجموع با نتیجه 2-0 شکست بدهد.

همچنین چلسی تا کنون هیچ گاه در رقابت های اروپایی با تیم ناپولی برخورد نکرده است.

هر دو تیم آرسنال و چلسی برای اولین بازی باید در تاریخ های 14/15 یا 21/22 فوریه در ایتالیا حاضر باشند و سپس بازی برگشت را در تاریخ 6/7 یا 13/14 مارچ در انگلستان برگذار نمایند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 26/9/1390 | 00:42 گفت:

لطف داری شما علی جان.

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:53 گفت:

سعید که جزو تاپ تن کاربرای سایته اگه نباشه سایت یک چیز اساسی کم داره

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:20 گفت:

ما کوچیکتیم.

sam baygan در 25/9/1390 | 22:46 گفت:

سالاری سعید میلانی..

sam baygan در 25/9/1390 | 22:43 گفت:

فدات بشم شهرام جان

Saeed Milani در 25/9/1390 | 22:31 گفت:

خواهش می کنم سام عزیز ، قابلی نداشت.

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:18 گفت:

چاکرم سام جون خوبی پسر .
راستی بچه ها این نوشته زیری رو پسر خالم با اسم من نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه معذرت میخوام!!!!!!

sam baygan در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

1.سعید جان مرسی از ترجمت....
2.امیدوارم بازی خوبی به نمایش بزاریم...
3.شهرام خان خوش اومدی دوباره...
4.بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:40 گفت:

به امید خدا میبریم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:28 گفت:

امیدوارم که آرسنال میلانو ببره.وگرنه عیدم از بین میره واسم

Mohammad Javad در 25/9/1390 | 19:27 گفت:

میلان رو قورت میدم

علی ارشدی در 25/9/1390 | 19:24 گفت:

میلانی ها خیلی ترسیدن

فرهاد در 25/9/1390 | 19:20 گفت:

راستی بچه ها منچستر به آژاکس خورد سیتی هم به پورتو تو لیگ اروپا

sepehr najafian در 25/9/1390 | 19:08 گفت:

هوادارای میلان توی سایت گل خیلی زر میزنن یه حالی ازشون بگیریم.

saeed در 25/9/1390 | 18:18 گفت:

کار آرسنال از چلسی آسون تره ناپولی از میلان خیلی قوی تر هستش آرسنال می تونه میلانو حذف بکنه

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 18:06 گفت:

درسته که میلان تیم بزرگ و پر ستاره و پر سابقه ای هستش ولی تیم کندی هستش ومن به حرکات سرعتی تئو ولکات و ژروینیو و قدرت گلزنی روبین اعتقاد دارم تو دفاع هم که مرتساکر و فرمایلن رو داریم که خوب سر زن هستن پس من هیچ ترسی از این پیرمرد های ایتالیا ندارم و به مرحله بعد صعود میکنیم

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:56 گفت:

امیدوارم روزی که تو ایتالیا هستیم میلان تو روز خوبش نباشه ، تو لندن ترسی از پیرمردها نداریم!

محسن در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

به امید خدا مشکلی برای صعود نخواهیم داشت
میلان تیم پر ستاره و بزرگیه اما آرسنال یه تیم جوون و با انگیزست تیم میلان یه تیمه که بازیکن پیر زیاد داره و این برای تیم جوون آرسنال یه امتیاز مثبته

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

من که امیدوارم...
ایشالا میبریم...