قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 235,290 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

قرعه های ایتالیایی برای انگلیسی ها

تحلیل سایت رسمی پریمیر لیگ از قرعه کشی دور حذفی جام قهرمانان باشگاه های اروپا رو براتون آماده کردم ، امیدوارم مفید باشه و بپسندید.


به نقل از پریمیر لیگ : آرسنال و چلسی بار دیگر با یک قرعه سخت در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر تیم های ایتالیایی قرار خواهند گرفت.

تیم آرسنال برای هفتمین بار در جام قهرمانان با تیم های ایتالیایی روبرو می شود ، این درحالیست که چلسی باید به مصاف تیم ناپولی برود که موفق شد در دور گروهی تیم منچستر سیتی انگلستان را راهی لیگ اروپا نماید.

آرسنال سابقه خوبی در رویارویی با تیم های ایتالیایی در اروپا دارد و در فصل 2007/2008 موفق شده بود همین تیم میلان را در مجموع با نتیجه 2-0 شکست بدهد.

همچنین چلسی تا کنون هیچ گاه در رقابت های اروپایی با تیم ناپولی برخورد نکرده است.

هر دو تیم آرسنال و چلسی برای اولین بازی باید در تاریخ های 14/15 یا 21/22 فوریه در ایتالیا حاضر باشند و سپس بازی برگشت را در تاریخ 6/7 یا 13/14 مارچ در انگلستان برگذار نمایند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 26/9/1390 | 00:42 گفت:

لطف داری شما علی جان.

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:53 گفت:

سعید که جزو تاپ تن کاربرای سایته اگه نباشه سایت یک چیز اساسی کم داره

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:20 گفت:

ما کوچیکتیم.

sam baygan در 25/9/1390 | 22:46 گفت:

سالاری سعید میلانی..

sam baygan در 25/9/1390 | 22:43 گفت:

فدات بشم شهرام جان

Saeed Milani در 25/9/1390 | 22:31 گفت:

خواهش می کنم سام عزیز ، قابلی نداشت.

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:18 گفت:

چاکرم سام جون خوبی پسر .
راستی بچه ها این نوشته زیری رو پسر خالم با اسم من نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه معذرت میخوام!!!!!!

sam baygan در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

1.سعید جان مرسی از ترجمت....
2.امیدوارم بازی خوبی به نمایش بزاریم...
3.شهرام خان خوش اومدی دوباره...
4.بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:40 گفت:

به امید خدا میبریم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:28 گفت:

امیدوارم که آرسنال میلانو ببره.وگرنه عیدم از بین میره واسم

Mohammad Javad در 25/9/1390 | 19:27 گفت:

میلان رو قورت میدم

علی ارشدی در 25/9/1390 | 19:24 گفت:

میلانی ها خیلی ترسیدن

فرهاد در 25/9/1390 | 19:20 گفت:

راستی بچه ها منچستر به آژاکس خورد سیتی هم به پورتو تو لیگ اروپا

sepehr najafian در 25/9/1390 | 19:08 گفت:

هوادارای میلان توی سایت گل خیلی زر میزنن یه حالی ازشون بگیریم.

saeed در 25/9/1390 | 18:18 گفت:

کار آرسنال از چلسی آسون تره ناپولی از میلان خیلی قوی تر هستش آرسنال می تونه میلانو حذف بکنه

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 18:06 گفت:

درسته که میلان تیم بزرگ و پر ستاره و پر سابقه ای هستش ولی تیم کندی هستش ومن به حرکات سرعتی تئو ولکات و ژروینیو و قدرت گلزنی روبین اعتقاد دارم تو دفاع هم که مرتساکر و فرمایلن رو داریم که خوب سر زن هستن پس من هیچ ترسی از این پیرمرد های ایتالیا ندارم و به مرحله بعد صعود میکنیم

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:56 گفت:

امیدوارم روزی که تو ایتالیا هستیم میلان تو روز خوبش نباشه ، تو لندن ترسی از پیرمردها نداریم!

محسن در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

به امید خدا مشکلی برای صعود نخواهیم داشت
میلان تیم پر ستاره و بزرگیه اما آرسنال یه تیم جوون و با انگیزست تیم میلان یه تیمه که بازیکن پیر زیاد داره و این برای تیم جوون آرسنال یه امتیاز مثبته

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:48 گفت:

من که امیدوارم...
ایشالا میبریم...