لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 226,386 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

چه کسی زننده بیست هزارمین گل لیگ برتر جزیره خواهد بود؟ در این قسمت ترجمه مقاله منتشر شده در این باره ، از سایت پریمیر لیگ رو براتون آماده کردم ، به امید رضایت دوستان عزیز.


به نقل از پریمیر لیگ : برایان دین زننده اولین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان در سال 1992 برای شفیلد یونایتد بود.

لیگ برتر انگلستان ( بارکلی پریمیر لیگ ) در انتظار اهداء جایزه ( لقب ) زننده بیست هزارمین گل تاریخ این لیگ می باشد ، و به همین منظور قصد دارد یک چک به مبلغ 000'20 پاوند را با امکان صرف در امور خیریه ، به زننده این گل اهداء نماید.

از زمان راه اندازی لیگ برتر تا به امروز 19964 گل به ثمر رسیده است که سرآغاز آن با گل دقیقه 50 برایان دین در ورزشگاه بارمال لین در 15 آگوست 1992 در بازی مقابل منچستر یونایتد بوده است.

فقط 36 گل تا به ثمر رسیدن 20000امین گل جادویی لیگ برتر باقی مانده است ، اما به راستی چه کسی این افتخار را از آن خود خواهد کرد؟

شایان ذکر است افتخار به ثمر رساندن 10000امین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان از آن لس فردیناند می باشد.

مهاجم اسبق تیم های شفیلد یونایتد ، لیدز یونایتد ، میدلزبرو ، لستر سیتی و وستهام یونایتد ، برایان دین ، به شخصه این احتمال را می دهد ، مهاجم فوق العاده تیم آرسنال ، رابین فان پرسی ، زننده 20000امین گل تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

برایان دین در این باره به پریمیر لیگ گفت : من در وستهام یونایتد با جرمین دفوئه همبازی بودم و دوست دارم او زننده این گل تاریخی باشد ، اما چیزی در درونم به من می گوید بی شک رابین فان پرسی این گل را به ثمر خواهد رساند.

وی همچنین افزود : فان پرسی یک فصل رویایی را با آرسنال آغاز نموده است و با بدست آوردن این افتخار می تواند آن را برای خود تکمیل نماید.

با توجه به معدل 2.96 گل در هر بازی این فصل از مسابقات لیگ برتر ، به نظر می آید در هفته جاری باید شاهد به ثمر رسیدن بیست هزارمین گل تاریخ مسابقات باشیم.

باید دید چک بیست هزار پوندی با امکان تقدیم آن به امور خیریه نصیب کدام بازیکن خواهد شد. شایان ذکر است مهاجم اسبق فولهام ، موریتز وولتز ( زننده پانزده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) و لس فردیناند ( زننده ده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) هر دو ، چک های خود را صرف امور خیریه نمودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

من که دعا میکنم ون پرسی این گل رو بچپونه تو دروازه ی هارت!!!!

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:18 گفت:

بزنه رابین دیگه
مگه غیر از رابین کسی دیگه ای شایستگیشو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

من که میگم ون پرسی میزنه.....البته این یه حدسه.....ولی ایشالا که میزنه.....نظر بهترو بعد از بازی های امروز باید داد!!

فرهاد در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

خیلی باید شانس داشته باشی که این گل رو بزنی

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:17 گفت:

من میگم فن پرسی هتریک میکنه که یکی از این گل ها هم 20000 گله.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:34 گفت:

منم با شروین موافقم گل رو ولکات و روبین میزنن تازه گل20001 هم ژورو میزنه!!!!!!!!!!!!!1

shervin در 26/9/1390 | 02:01 گفت:

19999 گل رو والکات میزنه و 20000 گل رو رابین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:50 گفت:

خیلی شانس آرسنالیا کمه چون چندتا تیم قبل ما بازی دارن.ولی هر کی بزنه جاودانه میشه

علی ارشدی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

کاش رابین بزنه حقشه به خدا خیلی مهاجم تیزهوشیه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

امیدوارم رابین بزنه یا آرتتا.

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:40 گفت:

جورو میزنه!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 23:22 گفت:

ایشالا که رابین میزنه.البته باید دید که نتایج قبل از بازی ما چی میشه

محمد اصغری در 25/9/1390 | 23:19 گفت:

رابین بخواد می تونه.امیدوارم رابین این گل رو بزنه