لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,515 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

چه کسی زننده بیست هزارمین گل لیگ برتر جزیره خواهد بود؟ در این قسمت ترجمه مقاله منتشر شده در این باره ، از سایت پریمیر لیگ رو براتون آماده کردم ، به امید رضایت دوستان عزیز.


به نقل از پریمیر لیگ : برایان دین زننده اولین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان در سال 1992 برای شفیلد یونایتد بود.

لیگ برتر انگلستان ( بارکلی پریمیر لیگ ) در انتظار اهداء جایزه ( لقب ) زننده بیست هزارمین گل تاریخ این لیگ می باشد ، و به همین منظور قصد دارد یک چک به مبلغ 000'20 پاوند را با امکان صرف در امور خیریه ، به زننده این گل اهداء نماید.

از زمان راه اندازی لیگ برتر تا به امروز 19964 گل به ثمر رسیده است که سرآغاز آن با گل دقیقه 50 برایان دین در ورزشگاه بارمال لین در 15 آگوست 1992 در بازی مقابل منچستر یونایتد بوده است.

فقط 36 گل تا به ثمر رسیدن 20000امین گل جادویی لیگ برتر باقی مانده است ، اما به راستی چه کسی این افتخار را از آن خود خواهد کرد؟

شایان ذکر است افتخار به ثمر رساندن 10000امین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان از آن لس فردیناند می باشد.

مهاجم اسبق تیم های شفیلد یونایتد ، لیدز یونایتد ، میدلزبرو ، لستر سیتی و وستهام یونایتد ، برایان دین ، به شخصه این احتمال را می دهد ، مهاجم فوق العاده تیم آرسنال ، رابین فان پرسی ، زننده 20000امین گل تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

برایان دین در این باره به پریمیر لیگ گفت : من در وستهام یونایتد با جرمین دفوئه همبازی بودم و دوست دارم او زننده این گل تاریخی باشد ، اما چیزی در درونم به من می گوید بی شک رابین فان پرسی این گل را به ثمر خواهد رساند.

وی همچنین افزود : فان پرسی یک فصل رویایی را با آرسنال آغاز نموده است و با بدست آوردن این افتخار می تواند آن را برای خود تکمیل نماید.

با توجه به معدل 2.96 گل در هر بازی این فصل از مسابقات لیگ برتر ، به نظر می آید در هفته جاری باید شاهد به ثمر رسیدن بیست هزارمین گل تاریخ مسابقات باشیم.

باید دید چک بیست هزار پوندی با امکان تقدیم آن به امور خیریه نصیب کدام بازیکن خواهد شد. شایان ذکر است مهاجم اسبق فولهام ، موریتز وولتز ( زننده پانزده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) و لس فردیناند ( زننده ده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) هر دو ، چک های خود را صرف امور خیریه نمودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

من که دعا میکنم ون پرسی این گل رو بچپونه تو دروازه ی هارت!!!!

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:18 گفت:

بزنه رابین دیگه
مگه غیر از رابین کسی دیگه ای شایستگیشو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

من که میگم ون پرسی میزنه.....البته این یه حدسه.....ولی ایشالا که میزنه.....نظر بهترو بعد از بازی های امروز باید داد!!

فرهاد در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

خیلی باید شانس داشته باشی که این گل رو بزنی

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:17 گفت:

من میگم فن پرسی هتریک میکنه که یکی از این گل ها هم 20000 گله.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:34 گفت:

منم با شروین موافقم گل رو ولکات و روبین میزنن تازه گل20001 هم ژورو میزنه!!!!!!!!!!!!!1

shervin در 26/9/1390 | 02:01 گفت:

19999 گل رو والکات میزنه و 20000 گل رو رابین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:50 گفت:

خیلی شانس آرسنالیا کمه چون چندتا تیم قبل ما بازی دارن.ولی هر کی بزنه جاودانه میشه

علی ارشدی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

کاش رابین بزنه حقشه به خدا خیلی مهاجم تیزهوشیه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

امیدوارم رابین بزنه یا آرتتا.

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:40 گفت:

جورو میزنه!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 23:22 گفت:

ایشالا که رابین میزنه.البته باید دید که نتایج قبل از بازی ما چی میشه

محمد اصغری در 25/9/1390 | 23:19 گفت:

رابین بخواد می تونه.امیدوارم رابین این گل رو بزنه