لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 218,436 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

چه کسی زننده بیست هزارمین گل لیگ برتر جزیره خواهد بود؟ در این قسمت ترجمه مقاله منتشر شده در این باره ، از سایت پریمیر لیگ رو براتون آماده کردم ، به امید رضایت دوستان عزیز.


به نقل از پریمیر لیگ : برایان دین زننده اولین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان در سال 1992 برای شفیلد یونایتد بود.

لیگ برتر انگلستان ( بارکلی پریمیر لیگ ) در انتظار اهداء جایزه ( لقب ) زننده بیست هزارمین گل تاریخ این لیگ می باشد ، و به همین منظور قصد دارد یک چک به مبلغ 000'20 پاوند را با امکان صرف در امور خیریه ، به زننده این گل اهداء نماید.

از زمان راه اندازی لیگ برتر تا به امروز 19964 گل به ثمر رسیده است که سرآغاز آن با گل دقیقه 50 برایان دین در ورزشگاه بارمال لین در 15 آگوست 1992 در بازی مقابل منچستر یونایتد بوده است.

فقط 36 گل تا به ثمر رسیدن 20000امین گل جادویی لیگ برتر باقی مانده است ، اما به راستی چه کسی این افتخار را از آن خود خواهد کرد؟

شایان ذکر است افتخار به ثمر رساندن 10000امین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان از آن لس فردیناند می باشد.

مهاجم اسبق تیم های شفیلد یونایتد ، لیدز یونایتد ، میدلزبرو ، لستر سیتی و وستهام یونایتد ، برایان دین ، به شخصه این احتمال را می دهد ، مهاجم فوق العاده تیم آرسنال ، رابین فان پرسی ، زننده 20000امین گل تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

برایان دین در این باره به پریمیر لیگ گفت : من در وستهام یونایتد با جرمین دفوئه همبازی بودم و دوست دارم او زننده این گل تاریخی باشد ، اما چیزی در درونم به من می گوید بی شک رابین فان پرسی این گل را به ثمر خواهد رساند.

وی همچنین افزود : فان پرسی یک فصل رویایی را با آرسنال آغاز نموده است و با بدست آوردن این افتخار می تواند آن را برای خود تکمیل نماید.

با توجه به معدل 2.96 گل در هر بازی این فصل از مسابقات لیگ برتر ، به نظر می آید در هفته جاری باید شاهد به ثمر رسیدن بیست هزارمین گل تاریخ مسابقات باشیم.

باید دید چک بیست هزار پوندی با امکان تقدیم آن به امور خیریه نصیب کدام بازیکن خواهد شد. شایان ذکر است مهاجم اسبق فولهام ، موریتز وولتز ( زننده پانزده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) و لس فردیناند ( زننده ده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) هر دو ، چک های خود را صرف امور خیریه نمودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

من که دعا میکنم ون پرسی این گل رو بچپونه تو دروازه ی هارت!!!!

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:18 گفت:

بزنه رابین دیگه
مگه غیر از رابین کسی دیگه ای شایستگیشو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

من که میگم ون پرسی میزنه.....البته این یه حدسه.....ولی ایشالا که میزنه.....نظر بهترو بعد از بازی های امروز باید داد!!

فرهاد در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

خیلی باید شانس داشته باشی که این گل رو بزنی

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:17 گفت:

من میگم فن پرسی هتریک میکنه که یکی از این گل ها هم 20000 گله.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:34 گفت:

منم با شروین موافقم گل رو ولکات و روبین میزنن تازه گل20001 هم ژورو میزنه!!!!!!!!!!!!!1

shervin در 26/9/1390 | 02:01 گفت:

19999 گل رو والکات میزنه و 20000 گل رو رابین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:50 گفت:

خیلی شانس آرسنالیا کمه چون چندتا تیم قبل ما بازی دارن.ولی هر کی بزنه جاودانه میشه

علی ارشدی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

کاش رابین بزنه حقشه به خدا خیلی مهاجم تیزهوشیه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

امیدوارم رابین بزنه یا آرتتا.

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:40 گفت:

جورو میزنه!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 23:22 گفت:

ایشالا که رابین میزنه.البته باید دید که نتایج قبل از بازی ما چی میشه

محمد اصغری در 25/9/1390 | 23:19 گفت:

رابین بخواد می تونه.امیدوارم رابین این گل رو بزنه