لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,884 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

لیگ برتر در انتظار زننده 20000امین گل!

چه کسی زننده بیست هزارمین گل لیگ برتر جزیره خواهد بود؟ در این قسمت ترجمه مقاله منتشر شده در این باره ، از سایت پریمیر لیگ رو براتون آماده کردم ، به امید رضایت دوستان عزیز.


به نقل از پریمیر لیگ : برایان دین زننده اولین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان در سال 1992 برای شفیلد یونایتد بود.

لیگ برتر انگلستان ( بارکلی پریمیر لیگ ) در انتظار اهداء جایزه ( لقب ) زننده بیست هزارمین گل تاریخ این لیگ می باشد ، و به همین منظور قصد دارد یک چک به مبلغ 000'20 پاوند را با امکان صرف در امور خیریه ، به زننده این گل اهداء نماید.

از زمان راه اندازی لیگ برتر تا به امروز 19964 گل به ثمر رسیده است که سرآغاز آن با گل دقیقه 50 برایان دین در ورزشگاه بارمال لین در 15 آگوست 1992 در بازی مقابل منچستر یونایتد بوده است.

فقط 36 گل تا به ثمر رسیدن 20000امین گل جادویی لیگ برتر باقی مانده است ، اما به راستی چه کسی این افتخار را از آن خود خواهد کرد؟

شایان ذکر است افتخار به ثمر رساندن 10000امین گل تاریخ لیگ برتر انگلستان از آن لس فردیناند می باشد.

مهاجم اسبق تیم های شفیلد یونایتد ، لیدز یونایتد ، میدلزبرو ، لستر سیتی و وستهام یونایتد ، برایان دین ، به شخصه این احتمال را می دهد ، مهاجم فوق العاده تیم آرسنال ، رابین فان پرسی ، زننده 20000امین گل تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

برایان دین در این باره به پریمیر لیگ گفت : من در وستهام یونایتد با جرمین دفوئه همبازی بودم و دوست دارم او زننده این گل تاریخی باشد ، اما چیزی در درونم به من می گوید بی شک رابین فان پرسی این گل را به ثمر خواهد رساند.

وی همچنین افزود : فان پرسی یک فصل رویایی را با آرسنال آغاز نموده است و با بدست آوردن این افتخار می تواند آن را برای خود تکمیل نماید.

با توجه به معدل 2.96 گل در هر بازی این فصل از مسابقات لیگ برتر ، به نظر می آید در هفته جاری باید شاهد به ثمر رسیدن بیست هزارمین گل تاریخ مسابقات باشیم.

باید دید چک بیست هزار پوندی با امکان تقدیم آن به امور خیریه نصیب کدام بازیکن خواهد شد. شایان ذکر است مهاجم اسبق فولهام ، موریتز وولتز ( زننده پانزده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) و لس فردیناند ( زننده ده هزارمین گل تاریخ لیگ برتر ) هر دو ، چک های خود را صرف امور خیریه نمودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

من که دعا میکنم ون پرسی این گل رو بچپونه تو دروازه ی هارت!!!!

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:18 گفت:

بزنه رابین دیگه
مگه غیر از رابین کسی دیگه ای شایستگیشو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

من که میگم ون پرسی میزنه.....البته این یه حدسه.....ولی ایشالا که میزنه.....نظر بهترو بعد از بازی های امروز باید داد!!

فرهاد در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

خیلی باید شانس داشته باشی که این گل رو بزنی

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:17 گفت:

من میگم فن پرسی هتریک میکنه که یکی از این گل ها هم 20000 گله.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:34 گفت:

منم با شروین موافقم گل رو ولکات و روبین میزنن تازه گل20001 هم ژورو میزنه!!!!!!!!!!!!!1

shervin در 26/9/1390 | 02:01 گفت:

19999 گل رو والکات میزنه و 20000 گل رو رابین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:50 گفت:

خیلی شانس آرسنالیا کمه چون چندتا تیم قبل ما بازی دارن.ولی هر کی بزنه جاودانه میشه

علی ارشدی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

کاش رابین بزنه حقشه به خدا خیلی مهاجم تیزهوشیه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

امیدوارم رابین بزنه یا آرتتا.

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:40 گفت:

جورو میزنه!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 23:22 گفت:

ایشالا که رابین میزنه.البته باید دید که نتایج قبل از بازی ما چی میشه

محمد اصغری در 25/9/1390 | 23:19 گفت:

رابین بخواد می تونه.امیدوارم رابین این گل رو بزنه