ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,876 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد


مربي آرسنال معتقد است که تيمش با بدشانسي از دست يابي به امتيازي در ديدار با سيتي ناکام مانده است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال معتقد است که شکست 0-1 تیمش مقابل منچسترسیتی، دیداری بود که ارسنال می بایست در آن به پیروزی می رسید و با تقبل این شکست تیمش شانس حضور در کورس قهرمانی را از دست داده است

تنها گل این بازی را داوید سیلوا در نیمه دوم به ثمر رساند. ونگر هم از اینکه تیمش نتوانسته دراین بازی به پیروزی برسد ناامید شده بود ولی به این نکته اشاره کرد که شاگردانش باید تا پایان فصل به مبارزه ادامه دهند.

مربی آرسنال در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« متاسفانه این بازی ای بود که نباید در آن شکست می خوردیم؛ چون با این شکست خیلی از سایر تیمها عقب ماندیم. اگر ما دراین بازی به پیروزی می رسیدیم، فاصله مان با بالانشینان جدول به شش امتیاز کاهش می یافت و با بازگشت از تعطیلات زمستانی بازیکنانم عملکرد به مراتب بهتری داشتند ولی اکنون و بااین شکست کاهش فاصله مان با سیتی کار دشواری خواهد بود. البته ما تلاشمان را می کنیم. رسیدن به سیتی کار سختی است ولی ما به مبارزه ادامه می دهیم.»

ونگر درادامه صحبتهایش گفت:« نکات مثبت زیادی وجوددارد. حس می کنم که تیم ما در مقایسه با ماه آگوست تغییرات زیادی کرده و رشدو پیشرفت زیادی داشته و ماباید احساس غرور کنیم. تیم ما روحیه فوق العاده ای دارد و این را در دیدار یکشنبه هم نشان دادیم. باید امیدوار باشیم که به این رشد و پیشرفت ادامه داده و بتوانیم به سیتی نزدیک تر شویم.»

ونگر در ادامه صحبتهایش به تحلیل این بازی پرداخت:« بازی خیلی فشرده ای برای هر دو تیم بود و حس می کنم که اندکی بدشانس بودیم. دروازه بان سیتی شب خوبی را پشت سرگذاشت .»

این درحالی بود که داور مسابقه می توانست به خاطر برخورد توپ به دست میکا ریچارد یک ضربه پنالتی را به نفع آرسنال اعلام کند. ونگر دراین باره گفت:« من صحنه را ندیدم ولی فان پرسی مطمئن بود که 100% پنالتی است. تصمیمات به نفع ما نبود و ما هم بدشانس بودیم که نتوانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.»

www.varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/9/1390 | 21:01 گفت:

این فیل داود یتنه بازی فصل پیش با نیوکاسل رو 4-4 کرد

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:38 گفت:

کارمون برا قهرمانی سخت شده ولی سید راست میگه غیر ممکن نشده
البته از همون اول فصل هم امیدی به قهرمانی نبود
تیم یک کم پیشرفت کرد همه امیدوار شدن
اما عیار تیم تو این بازی ها معلوم میشه اینها نقاط عطف لیگ و بازی های 6 امتیازیه

sam baygan در 28/9/1390 | 19:11 گفت:

سعید اینا رو ولش.اون صحنه رو دیدم.اگه این پنالت نبود پس راجع به پنالت چلسی جلو سیتی چی میگی؟اون که توپ از دو متر خورد به دست لسکات!
صددرصد پنالت بود شک نکن..

حمید فرازی در 28/9/1390 | 18:44 گفت:

اگه پست منو قبل از بازی میخوندید به فیل داود اشاره کرده بودم.انوقتم اسم این هاوارد وب بنده خدا بد دررفته

فرهاد در 28/9/1390 | 17:13 گفت:

سعید پنالتی بود شک نکن

Saeed Milani در 28/9/1390 | 16:10 گفت:

دیگه اگه بخوایم ضعف تیم رو بندازیم گردن داور واقعا بی انصافیه ، اون توپ به دست و حتی تو بورکینافاسو هم پنالتی نمی گیرن!

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 16:06 گفت:

بله که سخت میشه،ولی غیر ممکن نیست

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:01 گفت:

منم همیشه به آرسنال امیدوار بودم،ولی خداییش وقتی این نامردی های داورا رو میبینم یه حس بدی بهم دست میده که احتمالا امسال هم.....!!!!
آخه امکان نداره داور صحنه رو به اون تابلویی ببینه و پنالتی نگیره...دقیقا بازیکنی که هند کرد روبروی داور بود ولی بازم مثل همیشه قربانی ناداوری شدیم....

محسن در 28/9/1390 | 15:31 گفت:

من که هنوز به قهرمانی امید دارم درسته اختلاف امتیاز زیاده اما خدا کریمه
به امید قهرمانبه آرسنال

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:51 گفت:

تنها نکته مثیتون دفاعمون بود البته فقط ورما و کوشینلی.هرچند که اگه سانتوس و سنانیا هم یاشن خیلی دفاع خوبی داریم اما هافبکمون تعطیله

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:42 گفت:

بله در دفاع پیشرفت چشمگیری داشته ایم! واقعا شانس نداشتیم که سیتی گلباران نشد! فکر می کنید ونگر درباره این بازی حرف زده؟!