ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,550 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد


مربي آرسنال معتقد است که تيمش با بدشانسي از دست يابي به امتيازي در ديدار با سيتي ناکام مانده است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال معتقد است که شکست 0-1 تیمش مقابل منچسترسیتی، دیداری بود که ارسنال می بایست در آن به پیروزی می رسید و با تقبل این شکست تیمش شانس حضور در کورس قهرمانی را از دست داده است

تنها گل این بازی را داوید سیلوا در نیمه دوم به ثمر رساند. ونگر هم از اینکه تیمش نتوانسته دراین بازی به پیروزی برسد ناامید شده بود ولی به این نکته اشاره کرد که شاگردانش باید تا پایان فصل به مبارزه ادامه دهند.

مربی آرسنال در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« متاسفانه این بازی ای بود که نباید در آن شکست می خوردیم؛ چون با این شکست خیلی از سایر تیمها عقب ماندیم. اگر ما دراین بازی به پیروزی می رسیدیم، فاصله مان با بالانشینان جدول به شش امتیاز کاهش می یافت و با بازگشت از تعطیلات زمستانی بازیکنانم عملکرد به مراتب بهتری داشتند ولی اکنون و بااین شکست کاهش فاصله مان با سیتی کار دشواری خواهد بود. البته ما تلاشمان را می کنیم. رسیدن به سیتی کار سختی است ولی ما به مبارزه ادامه می دهیم.»

ونگر درادامه صحبتهایش گفت:« نکات مثبت زیادی وجوددارد. حس می کنم که تیم ما در مقایسه با ماه آگوست تغییرات زیادی کرده و رشدو پیشرفت زیادی داشته و ماباید احساس غرور کنیم. تیم ما روحیه فوق العاده ای دارد و این را در دیدار یکشنبه هم نشان دادیم. باید امیدوار باشیم که به این رشد و پیشرفت ادامه داده و بتوانیم به سیتی نزدیک تر شویم.»

ونگر در ادامه صحبتهایش به تحلیل این بازی پرداخت:« بازی خیلی فشرده ای برای هر دو تیم بود و حس می کنم که اندکی بدشانس بودیم. دروازه بان سیتی شب خوبی را پشت سرگذاشت .»

این درحالی بود که داور مسابقه می توانست به خاطر برخورد توپ به دست میکا ریچارد یک ضربه پنالتی را به نفع آرسنال اعلام کند. ونگر دراین باره گفت:« من صحنه را ندیدم ولی فان پرسی مطمئن بود که 100% پنالتی است. تصمیمات به نفع ما نبود و ما هم بدشانس بودیم که نتوانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.»

www.varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/9/1390 | 21:01 گفت:

این فیل داود یتنه بازی فصل پیش با نیوکاسل رو 4-4 کرد

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:38 گفت:

کارمون برا قهرمانی سخت شده ولی سید راست میگه غیر ممکن نشده
البته از همون اول فصل هم امیدی به قهرمانی نبود
تیم یک کم پیشرفت کرد همه امیدوار شدن
اما عیار تیم تو این بازی ها معلوم میشه اینها نقاط عطف لیگ و بازی های 6 امتیازیه

sam baygan در 28/9/1390 | 19:11 گفت:

سعید اینا رو ولش.اون صحنه رو دیدم.اگه این پنالت نبود پس راجع به پنالت چلسی جلو سیتی چی میگی؟اون که توپ از دو متر خورد به دست لسکات!
صددرصد پنالت بود شک نکن..

حمید فرازی در 28/9/1390 | 18:44 گفت:

اگه پست منو قبل از بازی میخوندید به فیل داود اشاره کرده بودم.انوقتم اسم این هاوارد وب بنده خدا بد دررفته

فرهاد در 28/9/1390 | 17:13 گفت:

سعید پنالتی بود شک نکن

Saeed Milani در 28/9/1390 | 16:10 گفت:

دیگه اگه بخوایم ضعف تیم رو بندازیم گردن داور واقعا بی انصافیه ، اون توپ به دست و حتی تو بورکینافاسو هم پنالتی نمی گیرن!

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 16:06 گفت:

بله که سخت میشه،ولی غیر ممکن نیست

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:01 گفت:

منم همیشه به آرسنال امیدوار بودم،ولی خداییش وقتی این نامردی های داورا رو میبینم یه حس بدی بهم دست میده که احتمالا امسال هم.....!!!!
آخه امکان نداره داور صحنه رو به اون تابلویی ببینه و پنالتی نگیره...دقیقا بازیکنی که هند کرد روبروی داور بود ولی بازم مثل همیشه قربانی ناداوری شدیم....

محسن در 28/9/1390 | 15:31 گفت:

من که هنوز به قهرمانی امید دارم درسته اختلاف امتیاز زیاده اما خدا کریمه
به امید قهرمانبه آرسنال

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:51 گفت:

تنها نکته مثیتون دفاعمون بود البته فقط ورما و کوشینلی.هرچند که اگه سانتوس و سنانیا هم یاشن خیلی دفاع خوبی داریم اما هافبکمون تعطیله

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:42 گفت:

بله در دفاع پیشرفت چشمگیری داشته ایم! واقعا شانس نداشتیم که سیتی گلباران نشد! فکر می کنید ونگر درباره این بازی حرف زده؟!