ونگر: فکرش را نمی کردم فان پرسی کاپیتان شود!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 233,438 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ونگر: فکرش را نمی کردم فان پرسی کاپیتان شود!

مربی توپچی ها در صحبتهایی اعلام کرد که زمانی که در سال 2004 فان پرسی را به تیمش آورد، فکرش را هم نمی کرده که او کاپیتان توپچی ها شود


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که زمانی که فان پرسی را برای آرسنال خریداری کرده بود، هیچ وقت تصورش را نمی کرد که او روزی بازوبند کاپیتانی تیمش را بربازو ببندد

این ستاره هلندی این روزها ستاره شماره یک تیمش است و یکی از وحشت آورترین مهاجمان در لیگ برتر است. او از زمانی که بازوبند کاپیتانی آرسنال را بربازور بسته به مراتب بهتر از همیشه شده و در 21 حضورش در ترکیب آرسنال در تمامی رقابتهای این فصل 19 گل به ثمر رسانده.

ونگر هم دراین میان به تمجید از ستاره هلندی اش پرداخته. فان پرسی در سال 2004 و زمانی که بیست ساله بود از فاینورد روتردام به ارسنال آورده شد.

ونگر در صحبتهایی به وب سایت رسمی این باشگاه گفت:« از نظر من روبین یک لیدر بزرگ است . اگر هفت یا هشت سال پیش از من می پرسیدید من حتی نمی توانستم پیش بینی کنم که او کاپیتان باشگاه ارسنال خواهد شد. این ارزش بالای کار او را می رساند. روند رشد و پیشرفت فان پرسی فوق العاده بوده؛ نه فقط به عنوان یک انسان،بلکه به عنوان یک بازیکن.»

رکورد کنونی فان پرسی به ثمر رساندن 33 گل در 33 بازی اخیر تیمش در لیگ برتر در سال 2011 است و تنها 2 گل با رکورد آلن شیرر فاصله دارد.

ونگر معتقد است که بلوغ و روحیه آرسنال زیر نظر فان پرسی به آنها کمک زیادی خواهد کرد:« ماتیمی داریم که در رفتارهایمان به بلوغ فراوانی رسیده ایم؛ چون سن بازیکنان تیم بیشتر شده است. ما بازیکنانی مثل آرتتا، مرتساکر،پارک ، سانتوس و بنایون را به خدمت گرفتیم که همگی شان بین 25 تا 30 سال سن دارند.روسیچکی، کاپیتان جمهوری چک، آرشاوین، کاپیتان روسیه، مرتساکر که گاهی بازوبند کاپیتانی آلمان را می بندد، رمزی، کاپیتان ولز، فرمائلن و پارک را هم فراموش نکنید. کدامیک از اینها توانایی کاپیتانی را ندارند؟»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« تیم ما روحیه خوبی دارد. مطمئنم که با 100 درصد توان تلاش می کنیم و مطمئنم که این تیم تا حداکثر جایی که می توانند بالا می روند.»

نظرتون راجع به حرف های ونگر چیست؟

www.goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:46 گفت:

ونگر بلده چی طور حرف بزنه
البته مرد عمل هم هست ولی دلایل این ناجامی فقط ونگر نیست مفصلا دربارش صحبت کردم قبلا الان حسش نیس دوباره بگم

sam baygan در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

ونگر همیشه استاد سخن بوده و هست.اگه یادتون باشه پارسالم بعد اینکه سیتی رو سه هیچ بردیم گفت"اکنون بالغ شدیم"...بعدش تو ادامه فصل بلوغ کاملا حس کردیم! الانم دوباره همون مصاحبه ها و همون ادبیات...داره این چرخه هر سال تکرار میشه برامون.خسته شدم از این همه حرفای خوشگل.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 17:57 گفت:

بله بالا میرن ولی تا کجا! اگر از بازی دیشب 1مساوی میگرفتیم من به آرسنال شانس قهرمانی میدادم

حمید فرازی در 28/9/1390 | 15:46 گفت:

به نظر من فکرشو نمیکرد ستاره هاشو یکی پس از دیگری از دست بده که الان فقط رابین تنها مونده باشه

Saeed Milani در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

به نظر من نوعی اعتراف به عدم شناخت از بازیکنان ، مثل استعدادهای اخیر کشف شده که بیشتر شبیه فاجعه هستند تا استعداد.