برک شی ، در پی آینده انگلیسی

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 225,903 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

برک شی ، در پی آینده انگلیسی

هافبک آمریکایی از تمرین کردن با آرسنال و پیشرفتش لذت می برد.


برک شی ، بازیکن ملی پوش آمریکایی ، پس از تمرین کوتاه مدت با آرسنال ، رویای بازگشت به انگلستان را در سر می پروراند.

برک شی ماه گذشته را ( تعطیلات لیگ حرفه ای آمریکا MLS ) برای حفظ تناسب اندام و بهبود بازی خویش بطور کامل با تیم اول توپچی ها گذراند.

هافبک با کیفیت 21 ساله هم اکنون در اقیانوس اطلس و در حال عزیمت به باشگاهش ، اف سی دالاس می باشد ، اما نکات مثبت بسیاری را از زمانی که در لندن سپری نموده به همراه خود به آمریکا می برد.

او پس از تمرین و آموزش دیدن در کنار بازیکنانی نظیر رابین فان پرسی ، نشان داد عاشق بازی کردن در لیگ برتر است و روزی این کار را خواهد کرد.

شی به سان گفت : "از اقامتم در لندن لذت بردم و می توانم ببینم در آینده اینجا زندگی خواهم کرد. تماشای تمرین های رابین فان پرسی برایم غیر قابل تصور بود و امیدوارم بتوانم از او چیزهای زیادی یاد بگیرم"

www.skysports.com
ترجمه : میلانی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

اون جمله آخرش نشون داد که کم میل نیست که بیاد اینجا!

حمید فرازی در 29/9/1390 | 17:26 گفت:

مرسی سعید.یک ماه پیش یه پست کامل دربارش گذاشتم و کلیپی از مهارتاش هم گذاشتم.میتونست خیلی به دردمون بخوره اما بازم به خاطر خسیس بازی باشگاه باید قید همچین استعدادیو بزنیم.

محمد جواد در 29/9/1390 | 16:55 گفت:

نمیدونم کیلیپشو دیدین یا نه، خیلی خیلی بازیکن خوبیه. سبک بازیش شبیه آنریه؟ ولی بدرد ژاونویه نمیخوره، الان باید یه بازیکن پخته و آماده بخریم که یه هفته بعد اومدنش بتونه مفید و عالی بازی کنه

محسن در 29/9/1390 | 16:01 گفت:

بازیکن خوبیه اگه بگیریمش خوب میشه اما مثل اینکه ونگر با خرید او مخالفت کرده.

Saeed Milani در 29/9/1390 | 15:22 گفت:

بازیکن آینده داری نشون داده تا اونجا که من تحقیق کردم.

علی ارشدی در 29/9/1390 | 14:41 گفت:

فکر کنم ونگر گفته بود نمی خوادش