توپچی ها El Matador را میخواهند!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 235,299 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

توپچی ها El Matador را میخواهند!

آرسنال توسط یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ خود وادار به پرداخت مبلغ مورد نیاز برای به خدمت گرفتن " ادینسون کاوانی " مهاجم ناپولی شده است!


یان رایت ستاره اسبق آرسنال و یکی از برترین گلزنان تاریخ این باشگاه ، با اصرار از آرسن ونگر خواسته است تا یک مهاجم در کلاس جهانی ، در حد و اندازه های رابین فان پرسی به خدمت بگیرد تا از مصدومیت احتمالی این مرد هلندی جلوگیری شود.

یان رایت در ستون اختصاصی اش در سان نوشت : آرسنال با جدایی احتمالی آندری آرشاوین و مروان شاماخ دچار شوک خواهد شد. بدون حضور یک مهاجم در کلاس جهانی برای بازی در کنا رابی فان پرسی ، در صورت مصدومیت احتمالی وی با مشکلات عدیده ای روبرو خواهیم شد. برای همین است که من فکر می کنم آرسن ونگر برای جذب ادینسون کاوانی " El Matador " باید دست به کار شود ، زیرا در صورت وجود یک پیشنهاد اغوا کننده جدایی وی در ماه آینده از فوتبال ایتالیا محتمل است. این بسیار مشکل است ، زیرا ناپولی به مرحله بعدی چمپیونز لیگ صعود کرده است و این را تا حد زیادی مدیون زحمات کاوانی در مرحله گروهی مسابقات می باشد. اما پیشنهادات دیگری از سوی سایر تیم های اروپایی به این بازیکن ارائه نشده است. من همیشه دوست دارم ونگر را در بهترین حالت ببینم. اگر خدای نکرده اتفاقی برای " RVP " بیفتد ، ترس تمام تیم را فرا خواهد گرفت. تحمل این فشار هر هفته روی شانه های تیم مضجک است. رایت معتقد است ، مدافعان از سبک بازی کاوانی متنفرند ، زیرا وی برای گلزنی گرسنه است و حرکات پا به توپ و جابجایی های فوق العاده ای در میدان دارد.
به نظر می رسد آندری آرشاوین به جای دیگری می رود ، او همان مردی است که 4بار دروازه لیورپول را گشود و گل پیروزی بخش مقابل بارسلونا را به ثمر رساند. اما اینها تنها کار او نبود.
وقتی مروان شاماخ از روی نیمکت به بازیکنان درون زمین اضافه می شود ، نمی شود از او انتظار هماهنگی کامل با بازیکنان درون زمین را داشت.
و هرچند ژروینهو خوب دریبل می زند و مدافع مقابل را از پیش بر می دارد ، اما بعد از آن انتخاب های زیادی برای ادامه بازی ندارد.
این ها چیزهایی نیست که شما بتوانید در مورد کاوانی هم بگویید ، برای همین است که او به یکی از پرطرفدارترین مهاجمان در اروپا بدل گشته است.
با این حال به دست آوردن کاوانی ، با حضور رئیس فعلی ناپولی " اورلیو دی لورنتیس " که هرگونه پیشنهادی راجع به وی را رد می کند ، کمی مشکل به نظر می رسد و این ممکن است آرسن ونگر را مجبور کند آلکس اوکسلاد چمبرلین جوان را در کنار رابین فان پرسی در تیم اول به بازی بگیرد. یان رایت هم با این مساله مشکلی ندارد و برای چمبرلین آینده ای درخشان را پیش بینی می کند. اما تفکر و ذهنیت او دیدن ادینسون کاوانی ، مردی که در 47 مسابقه 33 گل برای ناپولی به ثمر رسانده است ، در ماه ژانویه با پیراهن آرسنال است.

www.espnstar.com
ترجمه : میلانی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 30/9/1390 | 09:03 گفت:

من موندم چرا هیچکی این آدمو تو تابستون نخرید!

sam baygan در 29/9/1390 | 23:58 گفت:

پس پیوستن کاوانی رو از همین جا به همه تبریک میگم!

Saeed Milani در 29/9/1390 | 23:36 گفت:

خواهش می کنم محمد جواد جان ، قابلی نداشت ، کلافه شدم از بس اخبار قدیمی یا کپی پیست دیدم ، باشد طعنه ای به مسئولان سایت که سالی یه بار آپدیت میشه!

محمد اصغری در 29/9/1390 | 23:02 گفت:

مرغ ونگر فکر نکنم اصلا پا داشته باشه....................

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:24 گفت:

تمام کننده خیلی خوبیه ولی نه یه بازیکن همه کاره.درصورتی میتونه خوب باشه که ما یه هافبک خلاق داشته باشیم ولی الان به هافبک بیشتر نیاز داریم.

سینا سالک در 29/9/1390 | 22:15 گفت:

آخ آخ اگه بیاد و ما بتونیم راضیش کنیم که بیاد خیلی عالی میشه من تو فیفا 12 کاوانی و کیهیل و گرفتم الان صدر جدولم خیلی بازیکن عالیه . اون پسره فالکائو رم می تونستیم بگیریم خیلی خوب میشد

محمد جواد در 29/9/1390 | 22:10 گفت:

این یان رایتم نفسش از جای گرم بلند میشه ها، آخه اون رئیس کله شقه ناپولی که نمیزاره کاوانی بره، بزاره هم هزار تا تیم مثل گرگ دنبالشن (یووه و چلسی از فصل قبل دنبالش بودن) اونا هیچی آرسنال اونقدر پول بالش نمیده

-سعید امروز ترکوندیاااا! خبرهای داغ داغ آرسنالی که هنوز تو سایت های ایرانی نیومدن رو با ترجمه عالی میزاری تو سایت، واقعا دمت گرم!-

محمد جواد در 29/9/1390 | 22:10 گفت:

این یان رایتم نفسش از جای گرم بلند میشه ها، آخه اون رئیس کله شقه ناپولی که نمیزاره کاوانی بره، بزاره هم هزار تا تیم مثل گرگ دنبالشن (یووه و چلسی از فصل قبل دنبالش بودن) اونا هیچی آرسنال اونقدر پول بالش نمیده

-سعید امروز ترکوندیاااا! خبرهای داغ داغ آرسنالی که هنوز تو سایت های ایرانی نیومدن رو با ترجمه عالی میزاری تو سایت، واقعا دمت گرم!-

Saeed Milani در 29/9/1390 | 21:52 گفت:

ژروینهو ام مالی نیست ، همون که رایت گفت ، یه دریبل میزینه ...گیجه میگیره بعدش!

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 21:49 گفت:

بازیکن خوبیه.ولی نبود ژروینیو خیلی برا آرسنال گرون تموم میشه

peyman در 29/9/1390 | 21:45 گفت:

راست میگه واقعا به یکی مسله اون احتیاج داریم...

محمد رستگار در 29/9/1390 | 21:39 گفت:

كاواني نمياد.يعني نمي ذارن

محسن در 29/9/1390 | 21:33 گفت:

خدا کنه بیاد البته اگه ونگر راضی به اومدنش باشه.
انصافا مهاجم خیلی خوبیه واسه همینه که دئیس باشگاش اجازه خروجشو نمیدن

davood در 29/9/1390 | 21:19 گفت:

همین امروز هم اینجا و تو هایبوری گفتم کاوانی خرید خیلی خوبی میتونه باشه پس این یان رایت هم میاد کامنت های منو میخونه!!!!!!!!
ولی اگه بیاد عالی میشه

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:08 گفت:

با اینکه ونگرو دوست دارم اما اونم مثل اکثر پیرمردا کله شقه

sepehr najafian در 29/9/1390 | 20:52 گفت:

کاوانی.اگه بیاد من...........

Saeed Milani در 29/9/1390 | 20:46 گفت:

امیدوارم مسئولان به توصیه های امروز یان رایت گوش بدن و سریعا برای جذب کاوانی دست به کار بشن ، اگه بگیریمش هیچی نمیخوایم دیگه.