لیست ورودی و خروجی ژانویه

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,607 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

لیست ورودی و خروجی ژانویه

لیست بازیکن هایی که در ژانویه به آرسنال پیوستند یا از این تیم جدا شده اند در ذیل آمده است :به ترتیب نام بازیکن ، تیم فعلی و نوع قرارداد مشخص شده است:

ورودی ها :

1- تیریی آنری ، نیویورک ردبولز ، قرضی

2- توماس آیسفلد ، دورتموند ، نامشخص


خروجی ها :

1- امانوئل فریمپونگ ، وولوز ، قرضی

2- ویتو مانونه ، هال سیتی ، قرضی

3- سئاد هایروویچ ، بارنت ، قرضی

4- لوک فریمن ، استیون ایج ، نا مشخص

5- دانیل بواتنگ ، سویندن ، قرضی

6- سانچز وات ، کراولی ، قرضی

7- گون هویت ، ویمبلدون ، قرضی

8- ریو میاچی ، بولتون ، قرضی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 13/11/1390 | 13:23 گفت:

خیلی عالیه-با این وضع حتما به Championship سقوط میکنیم!!

hamed در 13/11/1390 | 01:24 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

ramin kazemi در 12/11/1390 | 18:45 گفت:

توماس قرار دادش 3سال و نیم هست و با تیم رزرو رفته برای بازی با سوانسی!

حمید فرازی در 12/11/1390 | 18:01 گفت:

در ضمن لوک فریمن وضعیتش نا مشخص نیست و چند هفته پیش قراردادشو دائمی کرد.بازیکن شماره 3 هم اسمش سائید هست

حمید فرازی در 12/11/1390 | 18:00 گفت:

مرسی سعید جان حالا خودتو اینقدر ناراحت نکن واسه قلبت ضرر داره:))))
البته لیست خروجی همه قرضین و قطعا بازیکنای آینده داری میتونن باشن.در مورد آیزفیلد(درستش آیزفیلده) بیشتر برای جایگزنی ویلشر خریداری شده که نمیشه به همین زودی در موردش قضاوت کرد و دیگه ژانویه تموم شده و شاید شاید تایستون با خروج چند بازیکن بشه یه خرید خوب کرد.

HAMED toopchi در 12/11/1390 | 16:54 گفت:

واااااااااااااااي، رئيس تيمو واسه قهرماني بست، بريم كه حله

احسان در 12/11/1390 | 16:47 گفت:

اخه یکی نیست بگه تیمی که همیشه 8 تا مصدوم داره چرا ریسک میکنین و خرید نمیکنین؟ خوب گیریم بازیکنای مصدوممنون هم برگردن از کجا معلوم دوباره مصدوم نمیدیم؟؟

hamidarsenal در 12/11/1390 | 16:14 گفت:

چرا هیچ وقت لیست خریدمون بیشتر ازلیست فروشمون نیست؟

علی ارشدی در 12/11/1390 | 16:14 گفت:

آیسفلد از این خریدهاییه که صرفا برای سرمایه گذاری و فروش در آینده با قیمت بالاتر (مثلا 3-4 میلیون) خریداری شده

احتمالا همین طوره

میلاد کشوری در 12/11/1390 | 15:57 گفت:

تکلیف این آیسفلد هم معلومه، کسی که با وجود 19 سال سن قیمتش 750 هزار تا باشه، خیلی بشه میشه یکی مثل بنتنر. اگه دیدین چمبرلین توی خریدا استثنا شده به خاطر اینه که قبل از ورود به آرسنال بازیکن خوبی بود و آینده دار،نیاز به دیدن بازیای قبلیش نیست، قیمتش اینو میگه، اما آیسفلد از این خریدهاییه که صرفا برای سرمایه گذاری و فروش در آینده با قیمت بالاتر (مثلا 3-4 میلیون) خریداری شده و نه برای کمک به تیم.

Saeed Milani در 12/11/1390 | 15:42 گفت:

کارنامه قابل قبولیه! نظر شما چیه؟

این روزها همه در رادار آرسنال هستند ، شما چطور؟!

:-) آنری که میره ماه بعدی ، فقط یک بازیکن گرفتیم ، اونم در پستی که اصلا فورس ماژور نبود. از اول گفتیم دنبال مدافع کناری قرضی هستیم و حتما یه نفر رو خواهیم گرفت :-) آخرو عاقبتمون شد 8 تا خروجی و 1 ورودی! اونم بدون اون چیزی که بهش واقعا احتیاج داشتیم.