آشنایی با بهترین بازی آنلاین فوتبال

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,551 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آشنایی با بهترین بازی آنلاین فوتبال

در این پست سعی کردم شما بچه ها رو با بازی هتریک آشنا کنم.با سلام خدمت بچه های عزیز در این پست بازیه آنلاین و زیبای هت تریک رو براتون معرفی می کنم ، هرچند شاید خیلی ها باهاش آشنا باشن اما تکرارش و شناسوندنش به بقیه بچه ها خالی از لطف نیست ، از اینکه پست غیر آرسنالی هم هست از همه پیشاپیش عذرخواهی می کنم.

هت‌تریک


هت‌تریک (به سوئدی: Hattrick) یک بازی آنلاین، تحت وب مربیگری فوتبال می‌باشد. این بازی در سوئد ایجاد و گسترش یافته‌است. این بازی هم اکنون در ۱۲۴ کشور دنیا با هرم لیگی خودشان برگزار می‌شود و همچنین ۴۹ نسخه به زبان‌های مختلف از آن وجود داد. از آپریل ۲۰۰۹ این بازی ۹۵۰ هزار کاربر داشته‌است که هر کدام دارای تیم خود می‌باشند. هت‌تریک از ۳۰ اکتبر ۱۹۹۷ شروع به کار کرده‌است اما بسیاری از کاربران آن از ۱۵ اکتبر ۲۰۰۰ شروع به فعالیت کردند.


بازی رایگان است اما یک سرویس حمایت مالی که امکانات خاصی را در اختیار کاربر می‌گذارد و یک سرویس موبایل در آن موجود است که در صورت تمایل کاربران هر دو را می‌توانند خریداری کنند. بازیکن در مقام مدیر تیم باید روش بازی و همچنین چیدمان بازیکنان در هر بازی را انتخاب کند. این بازی همواره در حال توسعه‌است و سازندگان بازی آن را توسعه می‌دهند.این ویرایشات و توسعه‌ها همواره در فروم و انجمن همگانی به بحث و گفتگو گذاشته می‌شود.

مبنای بازی

مبنای بازی بر مدیریت تیم و توسعه آن چه خواه از طریق خرید و فروش بازیکن و چیدمان آنها در زمین یا توسعه ورزشگاه به اندازه عالی است. کاربران کنترل بسیار وسیعی بر روی تیمشان دارند و فقط بازی با اقتصاد و تاکتیک محدود شده است. تیم‌های متنوعی در این بازی وجود دارند که توسط کاربران مختلف شکل داده شده‌اند.

هرم لیگی


هر کشور هرم لیگی مخصوص به خود را دارد که شامل یک لیگ برتر و چندین لیگ دو، سه، چهار و پایین‌تر است. وقتی تیمی به علل مختلف مانند ورشکستگی یا غیرفعال شدن کاربر یا تقلب از صاحبش گرفته شد زمانی که به یکی از دو پایین‌ترین دسته‌ها سقوط کند به شخص دیگری واگذار می‌شود. در هر لیگ چه بالاترین لیگ یعنی لیگ برتر و چه پایین‌ترین آن ۸ تیم حضور دارند. در همه لیگ‌ها بجز پایین‌ترین لیگ تیم‌های ۷ و ۸ مستقیما به دسته پایین‌تر سقوط می‌کنند و از لیگ دسته دوم تا دسته پنجم تیم ۶ و ۵ نیز به بازی پلی‌آف با تیمهای قهرمان با امتیاز کمتر در دسته پایین‌تر می‌روند. تیم اول در لیگ برتر قهرمان ملی می‌شود و به لیگ قهرمانان جهانی راه پیدا می‌کند و در سایر لیگ‌ها شامل لیگ دسته دو تا شش تیم قهرمانان با بیشترین امتیاز مستقیما به دسته بالاتر راه پیدا می‌کند و تیمهای اول دیگر دسته‌ها نیز با امتیاز کمتر از سایر تیم‌های اول به دیدار پلی‌آف با تیم‌های ۵ و ۶ گروه بالاتر می‌روند. تیم‌های قهرمان هر گروه چه به دسته بالاتر راه پیدا کنند چه نکنند و تیمهای دوم تا چهارم مبلغی را به عنوان جایزه متانسب با گروهی که در آن حضور دارند دریافت می‌کنند. این مبلغ به صورت مجازی و فقط در خود سایت قابل استفاده است.

توزیع جغرافیایی

داده‌ها نشانگر آن است که دوتا از بزرگترین بازارهای هت‌تریک اروپا و آمریکای جنوبی هستند که بسیار بزرگتر از قاره‌هایی مثل آسیا و آمریکای شمالی که در رده سوم و چهارم قرار دارند، هستند. چندین کشور به صورت غیرعادی علاقه به هت‌تریک در آن زیاد است مانند جزایر فارو که در هر ۶۹ نفر ۱ نفر هت‌تریک بازی می‌کند. در حال حاضر بیشترین درصد بازیکن نسبت به جمعیت متعلق به کشور لیختن اشتاین با کمتر از ۱٪ از جمعیت کل کشور است. کشورهای فنلاند ٬ سوئیس ٬ پرتغال ٬ دانمارک و همچنین کشور مادر آن سوئد همچنین بزرگترین درصد جمعیت کاربران نسبت به جمعیت کشورشان را تشکیل داده‌اند. کشورهایی مثل ژاپن ٬ هند و چین با آنکه مدت زیادی را در هت‌تریک بوده‌اند اما در جذب کاربر ناموفق بوده‌اند. در ایران نیز بیش از 6 هزار کاربر جذب نسخه فارسی این بازی شده‌اند.مانند دنیای واقعی در هت‌تریک نیز هر کشور یک تیم ملی بزرگسالان و یک تیم ملی زیر ۲۰ سال دارد.جام جهانی هر دو فصل یکبار با انجام بازی‌های مقدماتی شروع می‌شود و ۳۲ تیم به مرحله نهایی جام راه پیدا می‌کنند که در ۸ گروه ۴ تیمی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. دو تیم از هر گروه سعود کرده و دو تیم به مرحله فینال راه پیدا می‌کنند. جام جهانی نوجوانان نیز یک فصل بعد از بزرگسالان به همین صورت برگزار می‌شود. مربی تیم ملی بعد از فینال جام جهانی توسط کاربران هر کشور در انتخابات تعیین می‌شود. مربی تیم باید ۲۶ بازیکن را از میان بازیکنان همان کشور انتخاب کند.

داشتن بازیکن در تیم ملی علاوه بر اینکه یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود باعث تخفیف در دستمزد آن بازیکن هم می‌گردد.


هت‌تریک تا کنون سه بار به عنوان بازی آنلاین چندنفره در قسمت بازی‌های این ماه انتخاب شده است و جایزه دریافت کرده است.این امر در سه زمان جداگانه:اکتبر ۲۰۰۲، آپریل ۲۰۰۶ و نوامبر ۲۰۰۶ اتفاق افتاده است. در ضمن هت تریک سال گذشته یعنی 2011 به عنوان بهترین بازی آنلاین اینترنتی در دنیا برگزیده شد.


این نکته رو هم اضافه کنم که دوره 26 لیگ ایران این هفته به پایان رسید و الآن بهترین موقع برای گرفتن تیم در این بازی هست ، دوستان توی این فرصت 2،3 هفته ای که به شروع دور 27 لیگ و قرعه کشی جام حذفی مونده میتونن تیم خودشون رو سر و سامون بدن حسابی. به شخصه واقعا این بازی رو دوست دارم و به همه بچه ها هم توصیه می کنم ، امیدوارم شما هم لذت ببرید. در ضمن هر سوالی داشتید میتونید اینجا یا با ایمیل ازم بپرسید ، خوشحال می شم کمکتون کنم ، هرچند بازی بسیار ساده و روانه و کاملا فارسی تمام مراحل رو براتون شرح می ده.

به این بازی بپیوندید و لذت ببرید " WWW.HATTRICK.ORG "
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 20/11/1390 | 00:02 گفت:

ok

علی ارشدی در 19/11/1390 | 19:46 گفت:

ثبت نام کردم با اسم تیم: Arsenal the Great

علی ارشدی در 19/11/1390 | 18:19 گفت:

یک جان جا افتاد دو باره کامنت گذاشتم :دی

علی ارشدی در 19/11/1390 | 18:19 گفت:

سعید جان من از دیروز با adsl به مشکل برخوردم الانم با دیال آپم adsl ام که ردیف شه حتما میرم عضو میشم باید تهشو در بیارم :))

علی ارشدی در 19/11/1390 | 18:19 گفت:

سعید من از دیروز با adsl به مشکل برخوردم الانم با دیال آپم adsl ام که ردیف شه حتما میرم عضو میشم باید تهشو در بیارم :))

Saeed Milani در 19/11/1390 | 16:59 گفت:

T.Vermaelen اصلا وقت گیر نیست هت تریک ، با هفته ای 10 دقیقه سر زدن هم میشه تیم رو اداره کرد ، به قول معروف هر قدر بیشتر وقت بذاری بیشتر آش میخوری :-)

مرسی حمید جان ، حتما کمکت می کنم. مدرک مربی گریت رو بگیر بعد هم پول هات رو الکی خرج نکن :-) برنامه ریزی کن براش.

حمید فرازی در 19/11/1390 | 16:52 گفت:

مرسی سعید جان.من که تا حالا وقت این بازیا رو نداشتم یه بارم دوستم پیشنهاد تراوینو کرد که نتونستم برم.البته سعی میکنم تو هتریک باشم الانم یه تیم تشکیل دادم که اسمش Royal Arsenal هست.البته من با نحوه این بازیا آشنا نیستم ولی اگه سوالی بود رو دیوارت میپرسم

T.Vermaelen در 19/11/1390 | 16:49 گفت:

در ضمن انجمن ساکر پروجکت ایرانیا هم اینه: http://www.soccerproject.ir

T.Vermaelen در 19/11/1390 | 16:47 گفت:

ممنو. این بازیها عالیه و وقت هم نمیگیره زیاد.... ولی این هتریک یکم صفحش خسته کنندست و وقت میگیره, واسه کسانی که وقت کم دارن جالب نیست
اما من 2 ساله که عضو این سایت هستم: http://www.soccerproject.com
این واقعا عالیه و سرعت اینترنت زیادی هم نمیخواد وقت هم کم میگیره شاید هفته ای 15 دقیقه
طول فصل 60 روز......... در ضمن همه زبان های دنیارو داره... کلی بچه های ایران توش عضون و تیم هاشوم قویه... این لیگش جهانیه... بچه های ایران رتبه 10 جهان رو دارن ... چند ماه پیش 8 بودیم..
اگه دوست دارین حتما بگید لینک عضویت براتون بفرستم....
اسم تیم من هم اونجا arsenal2011

ایمیل من هم که دارید

مهدی افسرده در 19/11/1390 | 14:35 گفت:

ie soale bi rabt, kasi midone che jory mishe bazikone arsenal shod yani test dadano az ein harfa

Saeed Milani در 19/11/1390 | 14:02 گفت:

خسته کننده؟! یا تقلب کردین یا در اداره تیمتون ضعف داشتین! بازی جوری برنامه ریزی شده که اگر واقعا تیم رو خوب اداره کنید و بهترین تصمیم ها رو براش بگیرید بعد از سه سال حتما در لیگ برتر کشورتون حاضر خواهید بود. بله واقعا حوصله و صبر می خواد ، همین مزیته که به واقعیت نزدیکش می کنه و بهترین بازیه آنلاین سال 2011 می شه. باید زحمت کشید تا لذتش رو برد.

HAMED toopchi در 19/11/1390 | 09:19 گفت:

بازي فقط cod
اسپم رو كيف كردين؟

علی شهروز در 19/11/1390 | 09:06 گفت:

saeed milani - esme man tu in bazi aliwenger hast. esme timam ham green apple . bia ma ro peida kon oon ja ba ham communicate konim. baghie dooostan ro ham bebinim khoshhal mishim

mohsen در 19/11/1390 | 05:14 گفت:

افرين علي ارشدي بازي فقط فيفا12 اين هتريك هم جذابيت نداره

shervin در 19/11/1390 | 03:40 گفت:

خیلی کسل کننده و خسته کنندس من قبلا بازی میکردم تیم خوبیم داشتم ولی جذابیت نداره

علی ارشدی در 19/11/1390 | 02:30 گفت:

والا الان که با دیال آپم!!!!!!! ولی بذار فردا سر فرصت به حسابش میرسم

mohsen abbasi در 19/11/1390 | 01:51 گفت:

برید بخوابید یه ارسنالی خوب الان باید تو رخت خوبش باشه
نه اینکه دنبال vpn باشه

Saeed Milani در 19/11/1390 | 01:45 گفت:

اینترنتت رو از کجا می گیری؟! :-) این یعنی الآن شما به عنوان یک کاربر کویتی در اینترنت شناخته می شی! کارت درسته دیگه. از کافی نت یا یه کارت دیگه ثبت نام کن حتما ، قول می دم جذبت کنه ، این بازی سرسخت ترین کاربر ها رو هم جذب خودش کرده تو دنیا.

علی ارشدی در 19/11/1390 | 01:42 گفت:

وی پی انم کجا بوده؟؟؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 19/11/1390 | 01:40 گفت:

آدرسش www.hattrick.org هست و گوشه بالای سمت راست صفحه هم میتونی زبان فارسی رو انتخاب کنی

Saeed Milani در 19/11/1390 | 01:39 گفت:

کویت؟! با وی پی ان یا فیلتر شکن رفتی شاید ، بازی بصورت خودکار آی پی آدرس کاربر رو متوجه می شه و برای اونهایی که از ایران میخوان ثبت نام کنن ایران و استان هاش رو نشون میده.

علی ارشدی در 19/11/1390 | 01:35 گفت:

سعید خواستم ثبت نام کنم اما این که فقط کویت داره؟ چیه ماجرا؟

Saeed Milani در 19/11/1390 | 01:34 گفت:

حتما امتحان کن علی ، معتادت می کنه صد برابر تراوین جذابیت داره و جهانی تره

علی ارشدی در 19/11/1390 | 01:33 گفت:

البته اینو باید امتحان کنم شاید پسندیده شد خدا رو چه دیدی؟

علی ارشدی در 19/11/1390 | 01:33 گفت:

بیکارینا :))) من قبلا هم گفتم یک مدتی اون اوایل که تراوین شروع شده بود بازی میکردم که بعدا ولش من یک گیمر حرفه ای هستم اما در کل بازی های آنلاین خیلی برام جالب نیستن