لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,844 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

لیست ارزشمندترین بازیکن های لیگ برتر تا انتهای ماه ژانویه ، از نگاه کارشناسان لیگ برتر ( EA SPORTS ) از قرار زیر می باشد :با ارزشترین بازیکن :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

5- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 465 امتیاز


بهترین مهاجمان :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 444 امتیاز

5- دمبابا ، نیوکاسل یونایتد ، 407 امتیاز


بهترین هافبک ها :

1- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

2- لوئیز نانی ، منچستر یونایتد ، 403 امتیاز

3- لوکا مودریچ ، تاتنهام هاتسپر ، 388 امتیاز

4- میکل آرتتا ، آرسنال ، 374 امتیاز

5- رافائل فاندرفارت ، تاتنهام هاتسپر ، 357 امتیاز


بهترین مدافعین :

1- گرت بیل ، تاتهنام هاتسپر ، 465 امتیاز

2- آسو اکوتو ، تاتنهام هاتسپر ، 401 امتیاز

3- پاتریس اورا ، منچستر یونایتد ، 380 امتیاز

4- جولین لسکات ، منچستر سیتی ، 376 امتیاز

5- جان تری ، چلسی ، 365 امتیاز


بهترین دروازه بان ها :

1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 360 امتیاز

2- برد فریدل ، تاتنهام هاتسپر ، 345 امتیاز

3- تیم کرول ، نیوکاسل یونایتد ، 314 امتیاز

4- ووسیچ شسنی ، آرسنال ، 293 امتیاز

5- خوزه رینا ، لیورپول ، 286 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:02 گفت:

علی بنده خدا گفت که آقا علی.مگه تو آقایی؟ :دی

پويان در 9/12/1390 | 22:42 گفت:

ارتتا ديده نميشه ولى فوق العاده تاثير مثبتى داره.بخصوص تو دفاع.حقشه كه اينجا باشه

علی ارشدی در 9/12/1390 | 22:41 گفت:

مهران قشنگ روشن حرف بزن! :) اینجا چند مدل علی داریم! علی از نوع ارشدی از نوع جمشیدی و...

علیرضا در 9/12/1390 | 22:37 گفت:

مرسی.........آرتتا بد نیست..............ولی خیلی خوب هم نیست...............
کاملا متوسط هست.............

فرهاد در 9/12/1390 | 22:20 گفت:

خیلی از ارتتا خوشم نمی یاد باید بهتر از اینا باشه

peyman007 در 9/12/1390 | 21:59 گفت:

مرسی

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 21:42 گفت:

مرسی، منم با آقا علی موافقم، همون 2 3 فصل پیشم که ونگر همیشه از آرتتا تعریف می کرد من ازش خوشم میومد

حمید فرازی در 9/12/1390 | 21:06 گفت:

اینو متوجه هستم ولی از اواسط فصل پیش که امسال هنوز هم بیشتر اینو متوجه هستیم کارای دفاعی کم تری به بیل سپرده میشه ور عوض آسو اکوتو نفوذ کم تری انجام میده.حرف من اینه که بیل در کارای تهاجمی خیلی بهتر بوده و باید جزو هافبکا باشه نه مدافعین.یعنی در پستی که بازی میکنه و بیشتر نقش داشته..به عنوان مثال این فصل رونی عملا مثل یه هافبک بازی کرده و کاملا در طراحی حملات تیمش نقش داشته ولی از نظر آمار گلزنی هم خوب بوده.حالا به نظرت باید رونی رو جزو هافبکا محسوب کنیم؟

یه بازیکن دیگه که برام خیلی عجیبه جزو تاپ پیلزها نیست میکار ریچاردس هست که قطعا این فصل بهترین دفاع کناری لیگ بوده.

hamed در 9/12/1390 | 20:45 گفت:

ماشاالله به ون پرسی...

Saeed Milani در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مرسی حمیدجان ، البته ماتا هم جزو ده تای اول هست اما الآن دقیقا رتبه اش یادم نیست. بیل هم مدافع کناریه کلاسیکه ، در سیستم فوتبالی که تو انگلستان به صورت سنتی مرسوم هست یک مدافع کنار خوب به کسی می گن که دائما طول زمین رو در حال رفت و برگشت باشه که بیل هم به خوبی این کار رو انجام داده تا حالا ، پس تو قضاوت هاشون هم مسلما تاثیر گذار خواهد بود.

حمید فرازی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

مرسی سیعد جان.منم هیمشه معتقد بودم آرتتا خرید خوبی بوده ولی متاسفانه اون وسط خیلی تنهاست.همین بازی قبل که روسیچکی خوب بود دیدیم که ارتتا هم چقدر تاثیر گذار نشون داد.

نسبتا امتیاز دهی خوبی بوده ولی چند نمونه بحث برانگیز داره.نمیدونم کی گفته گرت بیل مدافع هست.بیل از فصل پیش وینگ بازی میکرد اگه بگیم دفاعه با این حساب باید بگیم نانی و ولکات و ... دفاع هستن !!!!!! نکته دوم قرار نگرفتن خوان ماتا هست که این فصل فوق العاده کار کرده و انصافا از فن در فارت و آرتتا بهتر بوده. جان تری هم که خییل پرنوسان نشون داده و ظاهرا مثل همیشه به بازیکنای انگلیسی یه خورده لطف دارن

فرهاد در 9/12/1390 | 18:03 گفت:

خواهش میکنم سعید جان

Saeed Milani در 9/12/1390 | 18:01 گفت:

مرسی آقا فرهاد ، البته من تقریبا یکی دو ساعت پیش آپدیت ها رو گرفتم که ممنون از اطلاع رسانی دوباره.

فرهاد در 9/12/1390 | 17:59 گفت:

این لیست همین امروز دوباره بروزرسانی شد:
ون پرسی:579
رونی:554(بدون تغیر)
ادبایور:534
سیلوا:514
بیل:478

Saeed Milani در 9/12/1390 | 17:57 گفت:

من همیشه می گم آرتتا در موفقیت های تیممون نقش به سزایی داره می گین نه :-) خیلی بهش ایمان دارم نمی دونم چرا!

ali jamshidi در 9/12/1390 | 17:10 گفت:

آره واقع با علی ارشدی موافقم. کاش تو دفاع و هافبک پر تجربه تر بودیم.
خود سعید میلانی هم می دونه ما ها که قدیم آرسنال رو دیدیم بازیکن های قبلی آرسنال تو چند ثانیه ضد حمله میزدن. با جون دل بازی می کردن. جاه طلب بودن. شخصیت داشتن. نمی ذاشتن تحقیر بشن براشون افت داشت کم بیارن ولی بر عکس بازیکن های الان. وقتی بازیکن بزرگ باشه علاوه بر تجربه از شخصیتش هم میشه استفاده کرد. من یادم نمیاد ویرا الکی دریبل بخوره یا اگه می خورد بازیکن رد نمیشد. یا ... ولی الان بهترین دفاع هامون مثله آب خوردن دریبل می خورن انگار نه انگار. بازی با تاتناهم رو باز هم نگاه کنید. بازیکن های ما درگیر نمیشم. چون روحیه اش رو ندارن.

علی ارشدی در 9/12/1390 | 16:45 گفت:

علاوه بر تایید علی جمشیدی: نکته خودم اینه که:

آرتتا با اینکه نه ستاره است نه خیلی جوونه ولی رتبه خوبی داره که مسلما دلیل اصلیش تجربه بالاشه حالا فکر کنید آرتتا یک بازیکن متوسط رو بال ولی با تجربه است اما چقدر موثر بوده؟ تا جایی که تو نبودش خیلی ضربه خوردیم
حالا فکر کنید یک هافبک سطح بالا با همین تجربه داشته باشیم
تیم ما لیدر نداره دیدین تی تی چقدر تاثیر گذار بود؟ چون یک لیدره ما الان یه همچین بازیکنی لازم داریم یکی دو تا البته

ali jamshidi در 9/12/1390 | 16:25 گفت:

نکته جالبش اینه که تاتنهام تو تمام خطوط حداقل یه بازیکن رو داره. تو لیست با ارزش ترین ها هم باز یکی از تاتنهام هست.
امسال جز معدود دفعاتی که تاتنهام به لحاظ مهره ای قوی تر از آرسناله. نه اینکه همشون بهتر باشن ولی دز کل بازیکن تر از تیم مان

مرتضی در 9/12/1390 | 16:23 گفت:

معلومه تو دفاع آرسنال چقدر شاهکاره