لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,479 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

لیست ارزشمندترین بازیکن های لیگ برتر تا انتهای ماه ژانویه ، از نگاه کارشناسان لیگ برتر ( EA SPORTS ) از قرار زیر می باشد :با ارزشترین بازیکن :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

5- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 465 امتیاز


بهترین مهاجمان :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 444 امتیاز

5- دمبابا ، نیوکاسل یونایتد ، 407 امتیاز


بهترین هافبک ها :

1- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

2- لوئیز نانی ، منچستر یونایتد ، 403 امتیاز

3- لوکا مودریچ ، تاتنهام هاتسپر ، 388 امتیاز

4- میکل آرتتا ، آرسنال ، 374 امتیاز

5- رافائل فاندرفارت ، تاتنهام هاتسپر ، 357 امتیاز


بهترین مدافعین :

1- گرت بیل ، تاتهنام هاتسپر ، 465 امتیاز

2- آسو اکوتو ، تاتنهام هاتسپر ، 401 امتیاز

3- پاتریس اورا ، منچستر یونایتد ، 380 امتیاز

4- جولین لسکات ، منچستر سیتی ، 376 امتیاز

5- جان تری ، چلسی ، 365 امتیاز


بهترین دروازه بان ها :

1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 360 امتیاز

2- برد فریدل ، تاتنهام هاتسپر ، 345 امتیاز

3- تیم کرول ، نیوکاسل یونایتد ، 314 امتیاز

4- ووسیچ شسنی ، آرسنال ، 293 امتیاز

5- خوزه رینا ، لیورپول ، 286 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:02 گفت:

علی بنده خدا گفت که آقا علی.مگه تو آقایی؟ :دی

پويان در 9/12/1390 | 22:42 گفت:

ارتتا ديده نميشه ولى فوق العاده تاثير مثبتى داره.بخصوص تو دفاع.حقشه كه اينجا باشه

علی ارشدی در 9/12/1390 | 22:41 گفت:

مهران قشنگ روشن حرف بزن! :) اینجا چند مدل علی داریم! علی از نوع ارشدی از نوع جمشیدی و...

علیرضا در 9/12/1390 | 22:37 گفت:

مرسی.........آرتتا بد نیست..............ولی خیلی خوب هم نیست...............
کاملا متوسط هست.............

فرهاد در 9/12/1390 | 22:20 گفت:

خیلی از ارتتا خوشم نمی یاد باید بهتر از اینا باشه

peyman007 در 9/12/1390 | 21:59 گفت:

مرسی

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 21:42 گفت:

مرسی، منم با آقا علی موافقم، همون 2 3 فصل پیشم که ونگر همیشه از آرتتا تعریف می کرد من ازش خوشم میومد

حمید فرازی در 9/12/1390 | 21:06 گفت:

اینو متوجه هستم ولی از اواسط فصل پیش که امسال هنوز هم بیشتر اینو متوجه هستیم کارای دفاعی کم تری به بیل سپرده میشه ور عوض آسو اکوتو نفوذ کم تری انجام میده.حرف من اینه که بیل در کارای تهاجمی خیلی بهتر بوده و باید جزو هافبکا باشه نه مدافعین.یعنی در پستی که بازی میکنه و بیشتر نقش داشته..به عنوان مثال این فصل رونی عملا مثل یه هافبک بازی کرده و کاملا در طراحی حملات تیمش نقش داشته ولی از نظر آمار گلزنی هم خوب بوده.حالا به نظرت باید رونی رو جزو هافبکا محسوب کنیم؟

یه بازیکن دیگه که برام خیلی عجیبه جزو تاپ پیلزها نیست میکار ریچاردس هست که قطعا این فصل بهترین دفاع کناری لیگ بوده.

hamed در 9/12/1390 | 20:45 گفت:

ماشاالله به ون پرسی...

Saeed Milani در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مرسی حمیدجان ، البته ماتا هم جزو ده تای اول هست اما الآن دقیقا رتبه اش یادم نیست. بیل هم مدافع کناریه کلاسیکه ، در سیستم فوتبالی که تو انگلستان به صورت سنتی مرسوم هست یک مدافع کنار خوب به کسی می گن که دائما طول زمین رو در حال رفت و برگشت باشه که بیل هم به خوبی این کار رو انجام داده تا حالا ، پس تو قضاوت هاشون هم مسلما تاثیر گذار خواهد بود.

حمید فرازی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

مرسی سیعد جان.منم هیمشه معتقد بودم آرتتا خرید خوبی بوده ولی متاسفانه اون وسط خیلی تنهاست.همین بازی قبل که روسیچکی خوب بود دیدیم که ارتتا هم چقدر تاثیر گذار نشون داد.

نسبتا امتیاز دهی خوبی بوده ولی چند نمونه بحث برانگیز داره.نمیدونم کی گفته گرت بیل مدافع هست.بیل از فصل پیش وینگ بازی میکرد اگه بگیم دفاعه با این حساب باید بگیم نانی و ولکات و ... دفاع هستن !!!!!! نکته دوم قرار نگرفتن خوان ماتا هست که این فصل فوق العاده کار کرده و انصافا از فن در فارت و آرتتا بهتر بوده. جان تری هم که خییل پرنوسان نشون داده و ظاهرا مثل همیشه به بازیکنای انگلیسی یه خورده لطف دارن

فرهاد در 9/12/1390 | 18:03 گفت:

خواهش میکنم سعید جان

Saeed Milani در 9/12/1390 | 18:01 گفت:

مرسی آقا فرهاد ، البته من تقریبا یکی دو ساعت پیش آپدیت ها رو گرفتم که ممنون از اطلاع رسانی دوباره.

فرهاد در 9/12/1390 | 17:59 گفت:

این لیست همین امروز دوباره بروزرسانی شد:
ون پرسی:579
رونی:554(بدون تغیر)
ادبایور:534
سیلوا:514
بیل:478

Saeed Milani در 9/12/1390 | 17:57 گفت:

من همیشه می گم آرتتا در موفقیت های تیممون نقش به سزایی داره می گین نه :-) خیلی بهش ایمان دارم نمی دونم چرا!

ali jamshidi در 9/12/1390 | 17:10 گفت:

آره واقع با علی ارشدی موافقم. کاش تو دفاع و هافبک پر تجربه تر بودیم.
خود سعید میلانی هم می دونه ما ها که قدیم آرسنال رو دیدیم بازیکن های قبلی آرسنال تو چند ثانیه ضد حمله میزدن. با جون دل بازی می کردن. جاه طلب بودن. شخصیت داشتن. نمی ذاشتن تحقیر بشن براشون افت داشت کم بیارن ولی بر عکس بازیکن های الان. وقتی بازیکن بزرگ باشه علاوه بر تجربه از شخصیتش هم میشه استفاده کرد. من یادم نمیاد ویرا الکی دریبل بخوره یا اگه می خورد بازیکن رد نمیشد. یا ... ولی الان بهترین دفاع هامون مثله آب خوردن دریبل می خورن انگار نه انگار. بازی با تاتناهم رو باز هم نگاه کنید. بازیکن های ما درگیر نمیشم. چون روحیه اش رو ندارن.

علی ارشدی در 9/12/1390 | 16:45 گفت:

علاوه بر تایید علی جمشیدی: نکته خودم اینه که:

آرتتا با اینکه نه ستاره است نه خیلی جوونه ولی رتبه خوبی داره که مسلما دلیل اصلیش تجربه بالاشه حالا فکر کنید آرتتا یک بازیکن متوسط رو بال ولی با تجربه است اما چقدر موثر بوده؟ تا جایی که تو نبودش خیلی ضربه خوردیم
حالا فکر کنید یک هافبک سطح بالا با همین تجربه داشته باشیم
تیم ما لیدر نداره دیدین تی تی چقدر تاثیر گذار بود؟ چون یک لیدره ما الان یه همچین بازیکنی لازم داریم یکی دو تا البته

ali jamshidi در 9/12/1390 | 16:25 گفت:

نکته جالبش اینه که تاتنهام تو تمام خطوط حداقل یه بازیکن رو داره. تو لیست با ارزش ترین ها هم باز یکی از تاتنهام هست.
امسال جز معدود دفعاتی که تاتنهام به لحاظ مهره ای قوی تر از آرسناله. نه اینکه همشون بهتر باشن ولی دز کل بازیکن تر از تیم مان

مرتضی در 9/12/1390 | 16:23 گفت:

معلومه تو دفاع آرسنال چقدر شاهکاره