Dream Team

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

Dream Team

تیم رویایی تاریخ باشگاه آرسنال بصورت زیر انتخاب شدن تا به امروز ، خیلی ها دیدن و خیلی هم ندیدن این بازیکن ها رو امیدوارم که مورد پسند واقع بشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیررضا در 16/12/1390 | 18:13 گفت:

فقط دنیس برگمپ...وای چه تیمی!!!مرسی سعید جان

علی ارشدی در 16/12/1390 | 13:02 گفت:

"چشماشون رو میبندن و این تیم رو نمیبینن و اون وقت با کمال پررویی میرن میگن بارسا بهترین تیم ادوار جهان"

هومن این جمله تو باید طلا گرفت آتیشم زدی پسر :(

moeinem در 16/12/1390 | 11:45 گفت:

فقط آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:45 گفت:

خداییش قیافه هاشون رو که میبینی روحت به پرواز در میاد...
فوق تیم بودیم ما....
چشماشون رو میبندن و این تیم رو نمیبینن و اون وقت با کمال پررویی میرن میگن بارسا بهترین تیم ادوار جهان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:57 گفت:

آه قلبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم..!

ناصر در 16/12/1390 | 08:24 گفت:

یادشون بخیر عجب تیمی بودن!
سلاطین بلامنازع اروپا در زمان خودشون
جای یان رایت هم خالیه.

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:44 گفت:

BRADY تنها کسی هست که بازی هاشون ندیدم. یعنی خیلی خوشحالم که از ترکیب 10 نفرشون رو بازی هاشون تو عصری بوده که من هم زندگی می کردم.

میلاد کشوری در 16/12/1390 | 03:18 گفت:

این تیم محبوب آرسنال کل تاریخه؟ یعنی از قبل از 1900 تا این اواخر فقط یه لیام برادی بوده؟
جای یان رایت هم خیلی خالیه

حسین در 16/12/1390 | 02:14 گفت:

چقدر بده که مجبورم ساعت 2 شب توی سایت تیمم کامنت بدم تا خیلی از مسائل پیش نیاد.به جرم...بگذریم

با دیدن تک تک این نفرات این لیست بی اغراق میگم از خود بیخود میشم.خط هافبکی که پت ویرا رو داشت.لیونگبرگ رو داشت.خط آتشی که برگکمپ و هانری نابغه رو در پیشانی خودش میدید.

خوب اسمی روش گذاشتن...Dream Team

ممنون به خاطر این پست بلاگ پرمغز و لذت بخشی که گذاشته شد.بازم از این پست ها بذارید.

hesam در 16/12/1390 | 01:57 گفت:

فابرگاس اگه ميموند قطعن تو اين ليست ميرفت.خيلي داشت محبوب ميشد لا كردار!!

مصطفی کاظمی در 16/12/1390 | 00:59 گفت:

داداشاو آبجیای گلم من برم بخوابم پگاهان باید برم مدرسه تا هنوزم اضافه کاری وایسادم،شامگاهان درود(شکلکی که سرشو میخارونه)

Saeed Milani در 16/12/1390 | 00:47 گفت:

البته خط دفاعی و دروازه بان منهای کمپبل به اضافه ری پارلور در تیم بودن وقتی ونگر اومد و بعد ستاره های دیگه به تیم اضافه شدند و تیم شد تیم رویایی. یادش بخیر

Sajad در 16/12/1390 | 00:42 گفت:

eeeeeeeeeeeyvaaal!!!

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:42 گفت:

فردریک چه قیافه باحالی داره

reeza در 16/12/1390 | 00:34 گفت:

من فقط لیم بردلی رو نمی شناسم باقی ر حتی بازی هاشون رو هم دیدم تقریبیاً همه باهم بازی کردن
دیوونه تیمی هستم که دروازهبانش دیوید سیمنه افسانه ایه

مصطفی کاظمی در 16/12/1390 | 00:15 گفت:

البته نباید از تاثیر ونگرتو ساخت این تیم چشمپوشی کرد ایشالا تو یه پروژه 2،3ساله بتونه تکرار کنه،نظر شما چیه؟

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:08 گفت:

ما که ندیدیم حسرت کشیدیم! :(

سید امین هاشمی در 16/12/1390 | 00:07 گفت:

مرسی سعید جان.اگه این تیم الآن بود جامها درو میشد

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 23:50 گفت:

آخه تو سیستم 4-4-2 جایی واسش نیست

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 23:44 گفت:

شماره 7 آتيشم زد، ياد موهاي قرمزش بخير

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:39 گفت:

البته اگر رابین هم بمونه و همین طور به درخشش ادامه بده قطعا یه روزی در این تیم جای خواهد گرفت

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 23:36 گفت:

فکر نکنم،ونپرسی باید جای دنیس یا هنری بیادکه بعید به نظر میاد

sepehr najafian در 15/12/1390 | 23:28 گفت:

به زودي رابين ون پرسي