Dream Team

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,859 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

Dream Team

تیم رویایی تاریخ باشگاه آرسنال بصورت زیر انتخاب شدن تا به امروز ، خیلی ها دیدن و خیلی هم ندیدن این بازیکن ها رو امیدوارم که مورد پسند واقع بشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیررضا در 16/12/1390 | 18:13 گفت:

فقط دنیس برگمپ...وای چه تیمی!!!مرسی سعید جان

علی ارشدی در 16/12/1390 | 13:02 گفت:

"چشماشون رو میبندن و این تیم رو نمیبینن و اون وقت با کمال پررویی میرن میگن بارسا بهترین تیم ادوار جهان"

هومن این جمله تو باید طلا گرفت آتیشم زدی پسر :(

moeinem در 16/12/1390 | 11:45 گفت:

فقط آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:45 گفت:

خداییش قیافه هاشون رو که میبینی روحت به پرواز در میاد...
فوق تیم بودیم ما....
چشماشون رو میبندن و این تیم رو نمیبینن و اون وقت با کمال پررویی میرن میگن بارسا بهترین تیم ادوار جهان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:57 گفت:

آه قلبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم..!

ناصر در 16/12/1390 | 08:24 گفت:

یادشون بخیر عجب تیمی بودن!
سلاطین بلامنازع اروپا در زمان خودشون
جای یان رایت هم خالیه.

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:44 گفت:

BRADY تنها کسی هست که بازی هاشون ندیدم. یعنی خیلی خوشحالم که از ترکیب 10 نفرشون رو بازی هاشون تو عصری بوده که من هم زندگی می کردم.

میلاد کشوری در 16/12/1390 | 03:18 گفت:

این تیم محبوب آرسنال کل تاریخه؟ یعنی از قبل از 1900 تا این اواخر فقط یه لیام برادی بوده؟
جای یان رایت هم خیلی خالیه

حسین در 16/12/1390 | 02:14 گفت:

چقدر بده که مجبورم ساعت 2 شب توی سایت تیمم کامنت بدم تا خیلی از مسائل پیش نیاد.به جرم...بگذریم

با دیدن تک تک این نفرات این لیست بی اغراق میگم از خود بیخود میشم.خط هافبکی که پت ویرا رو داشت.لیونگبرگ رو داشت.خط آتشی که برگکمپ و هانری نابغه رو در پیشانی خودش میدید.

خوب اسمی روش گذاشتن...Dream Team

ممنون به خاطر این پست بلاگ پرمغز و لذت بخشی که گذاشته شد.بازم از این پست ها بذارید.

hesam در 16/12/1390 | 01:57 گفت:

فابرگاس اگه ميموند قطعن تو اين ليست ميرفت.خيلي داشت محبوب ميشد لا كردار!!

مصطفی کاظمی در 16/12/1390 | 00:59 گفت:

داداشاو آبجیای گلم من برم بخوابم پگاهان باید برم مدرسه تا هنوزم اضافه کاری وایسادم،شامگاهان درود(شکلکی که سرشو میخارونه)

Saeed Milani در 16/12/1390 | 00:47 گفت:

البته خط دفاعی و دروازه بان منهای کمپبل به اضافه ری پارلور در تیم بودن وقتی ونگر اومد و بعد ستاره های دیگه به تیم اضافه شدند و تیم شد تیم رویایی. یادش بخیر

Sajad در 16/12/1390 | 00:42 گفت:

eeeeeeeeeeeyvaaal!!!

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:42 گفت:

فردریک چه قیافه باحالی داره

reeza در 16/12/1390 | 00:34 گفت:

من فقط لیم بردلی رو نمی شناسم باقی ر حتی بازی هاشون رو هم دیدم تقریبیاً همه باهم بازی کردن
دیوونه تیمی هستم که دروازهبانش دیوید سیمنه افسانه ایه

مصطفی کاظمی در 16/12/1390 | 00:15 گفت:

البته نباید از تاثیر ونگرتو ساخت این تیم چشمپوشی کرد ایشالا تو یه پروژه 2،3ساله بتونه تکرار کنه،نظر شما چیه؟

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:08 گفت:

ما که ندیدیم حسرت کشیدیم! :(

سید امین هاشمی در 16/12/1390 | 00:07 گفت:

مرسی سعید جان.اگه این تیم الآن بود جامها درو میشد

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 23:50 گفت:

آخه تو سیستم 4-4-2 جایی واسش نیست

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 23:44 گفت:

شماره 7 آتيشم زد، ياد موهاي قرمزش بخير

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:39 گفت:

البته اگر رابین هم بمونه و همین طور به درخشش ادامه بده قطعا یه روزی در این تیم جای خواهد گرفت

مصطفی کاظمی در 15/12/1390 | 23:36 گفت:

فکر نکنم،ونپرسی باید جای دنیس یا هنری بیادکه بعید به نظر میاد

sepehr najafian در 15/12/1390 | 23:28 گفت:

به زودي رابين ون پرسي