آرسنال واقعی در PES2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 238,442 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

آرسنال واقعی در PES2012

با بازی کردن نسخه اصلی بازی PES2012 وانتخاب آرسنال از واقعی ترین فوتبال تاریخ و واقعی ترین آرسنال مجازی لذت ببرین.


با سلام به همه دوستان، من از 2004 هم فیفا رو بازی کردم هم پرو ایوولیشن ساکر رو اون دسته از دوستانی که طرفدار PES هستن که به کنار اما روی صحبتم با فیفا باز هاست.
اولا اگه یادتون باشه دکمه های فیفا با PES فرق میکرد و این روند بازی رو برای کسانی که میخواستند REAL FOOTBALL بازی کنن سخت میکرد که بالاخره فیفا کلیدهای بازیش رو با PES هماهنگ کرد که این یه دلیل عمده برای اینکه PES پرطرفدارترین بازی فوتبال توی دنیاست.
دوما دوستان این اشتباه رو نکنین که PES تیم های لیگ آلمان با انگلستان رو بصورت کامل نداره، این اتفاق فقط توی نسخه های کرک شده ای میفته که توی ایران بفروش میرسه و این هوش بالای MIHARA ( خالق بازی افسانه ای RESIDEENT EVIL و مدیر فنی و تیم طراحی KONAMI ) وتیمش توی KONAMI هست که بازی رو غیر قابل کرک کردن و به محض کرک شدن بازی خود بخود بازی دچار این مشکلات میشه که صد البته این مساله هم قابل رفع شدن هست با پچ ها و بسته های اضافی که قابل نصب روی بازیهای کرک شده هستن ویا برنامه های مخصوص این کار مثل PES EDIT و من به شخصه الان نسخه PES2012 ای رو که دارم با تمامی آرمها و لوگوها و نقل و انتقالات به روز هست که بازی رو صدبرابر لذت بخش تر میکنه. اگه خواستین یه سری به سایت WWW.PESBAZ.COM بزنین تا نسخه خریداری شده تون رو آپدیت کنین و ورزشگا ههای جدید یا FACE های بازیکنان با کیفیت HD و خیلی امکانات باورنکردنی رو روی بازیتون داشته باشین در حالیکه فیفا از همه این ها محرومه.
اما بریم سر نکته اصلی یعنی گرافیک، فیفا کلا از داشتن یه تیم قوی برای طراحی چهره و حرکات بازیکنان محروم بوده تا نسخه امسال که اونهم فقط در دمو و بعد از زده شدن گل یه چهره ناقص از بازیکنان معروف رو میشه دید و مشکل عمده تر اینکه توانایی بازیکنان با اسمشون اصلا همخونی نداره و یه بازیکن درجه 3 به راحتی توپ رو از بازیکنی مثل مثلا پویول رد میکنه که واقعا آدم رو آزار میده و گرافیک امسال فیفا ما رو بیشتر به یاد بازی فوتبال سگا یا میکرو مینداره ( یادش بخیر :-) ) در حالیکه PES همیشه در طراحی چهره، حرکات و عکس العمل ها از فیفا سرتر بوده و اصلا قابل قیاس نیست. یه نکته تو صحبت فیفا بازها مشترکه و اونم منیجر مود هست این نشون میده که فیفا اصلا در کتگوری REAL FOOTBALL نمیگنجه و میشه اونرو به عنوان یه بازی استراتژی رده بندی کرد. EA SPOTS هرقدر در طراحی بازیهای اتوموبیلرانی و سری معروف NEED FOR SPEED توانمنده در طراحی فوتبال ضعیفتره و این نه تنها نظر من یا کاربر ایرانی بلکه نظر اکثر گیم خورها در دنیاست. نکته دیگه اینکه توی اکثر باشگاههای بزرگ دنیا و تیم های ملی کشورهای معروف تایمی رو به شبیه سازی اختصاص میدن و روحیه بازیکنانشون را با بازی های کامپیوتری بالا میبرن که اگه نگیم همه، اکثرا از بازی PES بخاطر REALITY فوق العادش استفاده میکنن. کافیه یه فلش بک بزنین نحوه حرکت رویرتو کارلوس تو PES یادتونه؟ نحوه کاشته زنی دل پیرو، رونالدو و ...خیلی چیزهای دیگه که مجال گفتنش اینجا نیست. در آخر باید بگم اگه سایت هایی که به بازیهای کامپیوتری نمره میدن رو یهنگاهی بندازین میبینین که کمپانی KONAMI با بازی PES2012 البته نسخه کاملش نه اون نسخه ای که دوستان ازش ناراضین :-) پر طرفدارترین فوتبال تاریخ بازیهای کامپیوتری هست. اگه توی مستند های ورزشی هم که گاها پخش میشه اینور واونور دقت کرده باشین تمام بازیکن های بزرگ مثل رونالدو ، دروگبا، دل پیرو همیشه گفتن عاشق این هستن که خودشون رو توی بازی PES انتخاب کنن و باهاش گل بزنن :-) البته اینم بگم که نظر همه دوستان محترم هست و هر کسی هر بازی رو که دوست داشته باشه میتونه بازی کنه اما به نطر من میتونین با انتخاب آرسنال در PES2012 واقعا خودتون رو درون زمین حس کنین و از بازی کردن یه فوتبال ناب و واقعی سیراب بشین. مخصوصا بازی آرتتا که واقعا عالی درستش کردن :-)
PES2012 = فوتبال واقعی خوب
FIFA2012 = بازی استراتژِی و منیجر خوب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان در 24/7/1390 | 22:34 گفت:

با احترام به دوسته عزیزمون ، ولی پیشنهاد میکنم یه نگاهی به نسخه ی جدیده فیفا بندازین ، همه ی دوستایی که ادعا میکنن پی ای اس بهتر از فیفاست ، مطمئنا با دیدنه نسخه ی جدیده فیفا نظرشون عوض میشه ، تا حالا تویه هیچ کدوم از نسخه هایه فیفا یا پی ای اس ، اینقدر شباهت در چهره ها ، و همینطور دقت به ریزترین نکته ها رو ندیدم ، همه ی آرمها و لوگو ها هم به روزترین حالته ممکن هستن ، حتی ترکیبه آرسنال آخرین ترکیبی هست که همین امسال دارن تو لیگ بازی میکنن ، با مرته ساکر و باقیه بازیکنا ، از نظره واقعی بودن هم که خارق العاده کار کردن ، جوری که تویه تمامه مجلات و روزنامه هایه بازی رایانه ای ، از این نسخه از فیفا به عنوانه تعریفه جدیدی از بازیهایه ورزشی یاد شده ، واسه هر نوع برخوردی بینه بازیکنا عکس العملی خاص در نظر گرفته شده و طبیعی ترین حالته برخورد شکل میگیره ، از نظره گرافیکه بازی هم با دقت تویه واکنش و حرکاته تماشاچیا میشه فهمید که این بازی چقدر فرق کرده با نسخه هایه قبلیه بازیهایه فیفا یا پی ای اس

علی ارشدی در 21/7/1390 | 22:19 گفت:

راستی یک سر به اینجا بزن و نظرتو راجع به حرفام بگو و بگو انصافا و نه از روی تعصب و احساسات حرفام کدومش درسته و کدومش غلط به شکل موردی به علاوه دو مورد زیر 1. خوشحالی بعد از گل که دست خودمونه تو فیفا 2. داوری بهتر که از همون دقیقه اول یک بازیکن رو تو فیفا اخراج نمیکنن و باهاش مدارا میکنن مثل رئال فوتبال بر خلاف pes که تا 2011 این جوری بود 12 رو نمیدونم منتظر نظرتم http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=366&BlogId=43

علی ارشدی در 21/7/1390 | 22:11 گفت:

آقا من این real football رو که میگی نمیفهمم کی گفته ؟ فیفا نظر گیم پلی واقعاسره حالا اگه این فقط نظز من بود یک چیزی ولی اکثر گیم خور ها و البته کارشناسای گیم این حرفو میزنن لابد اینا هم همه از روی احساسات و تعصب حرف میزنن؟ من فقط رو آرسنال تعصب دارم و اگه واقعا گیمی بهتر باشه بلانسبت شما احمق نیستم که به خاطر تعصب خودمو از اون گیم محروم کنم

Hossein.A در 21/7/1390 | 21:06 گفت:

آقاي سيد ميلاني كه ميگي (اینقدر کاربرانPES توی دنیا زیادن که فیفا جای دکمه هاش رو عوض کرد) بايد بدوني كه فروش نسخه 2011فيفا بيشتر از pes بود.اما هميشه اين دو شركت از نظر فروش بسيار بهم نزديكن و هرسال يكيشون اونم با يه اختلاف بسيار اندك بيشتر ميفروشه. اما من خودم هردوش رو روي سيستمم دارم ولي فيفا رو مخصوصا نسخه اخيرش رو بشدت ترجيح ميدم. در كل فيفا هم از نظر گيم پلي و هم از نظر صداگذاري بشدت نسبت به pes سرتره اما درمورد گرافيك بهتره بگم كه گرافيك فيفا شايد بهتر از pes نباشه ولي قابل قبوله

Saeed Milani در 21/7/1390 | 19:45 گفت:

سلام علی آقا ولی من با نظرت زیاد موافق نیستم گیم پلی در PES اصلا قابل مقایسه با فیفا نیست. PES بهترین REAL FOOTBALL رو امسال عرضه کرده.

علی ارشدی در 21/7/1390 | 19:37 گفت:

سلام داش سعید کی گفته گرافیک معیار اوله؟ معیار اول گیم پلی هست که در این زمینه واقعا pes در برابر فیفا حرفی برای گفتن نداره

شایان در 21/7/1390 | 15:24 گفت:

حرفی نمیزنم!!فقط فیفا...تا زنده ام فقط فیفا بازی میکنم

Saeed Milani در 21/7/1390 | 15:10 گفت:

نظرات بچه ها جالبه :-) و من میتونم حس کنم خیلی هاش از روی تعصب نابجا و احساسی هست. نه من صاحب کمپانیه konami هستم نه EA Sports چیزی که واضحه و نیاز به بحث نداره اینه که مهمترین چیز در بازیهای رایانه ای و اینکه یه کمپانی رو نسبت به یه کمپانی دیگه ارجح تر می کنه گرافیکه، والسلام. اصلا کمپانی های بازیسازی هرسال سعی و تلاششون اینه که با گرافیک بالای قویترین بازیشون کمپانیه حریف رو به چالش بکشن. گرافیک PES2012 نه به گفته من به گفته تمام کسانی که PES رو بازی کردن فوق العاده ترین REAL FOOTBALL هست که بشر تا حالا ساخته :-) دوستای خوبم که از گرافیک فیفا حرف میزنن یا نمیدونن گرافیک چیه یا بازی با گرافیک خوب ندیدن. من تو مقالمم گفتم بهتره کامل بخونین بعد نظر بدین، وقتی اطلاعات شما از یه بازی در این حد ناقص و ابتدایی هست که فکر میکنین KONAMI لایسنس بعضی از لیگ ها و تیم ها رو نداره دیگه من چی باید بگم :-) اینقدر کاربرانPES توی دنیا زیادن که فیفا جای دکمه هاش رو عوض کرد بله! این خیلی واضحه که این کار فقط به خاطر جذب کاربر بیشتر بوده :-) بهتره از روی تعصب قضاوت نکنین دوستان من همینجا اعلام آمادگی میکنم هر کسی از بچه ها فکر میکنه فیفا از PES بهتره نسخه ای رو که داره بیاره من هم PES رو میارم 4 تا آدم بی طرف هم بیان با هم بشینیم قضاوت کنیم :-) این و همه میدونن که PES بهترین فوتبال دنیاست. موردی هم حاضرم در باره ضعف های فیفا با هر کسی که دوست داره و در این زمینه خودش رو مطلع میدونه بحث کنم در ضمن اصلا ناراحت نمیشم از نظرات دوستان فقط میخوام با اطلاع بیاین بحث کنین و ازین حرف های خنده دار که PES لایسنس لیگ برتر رو نداره نزنن :-)

Hossein.A در 21/7/1390 | 03:53 گفت:

امتیاز معتبرترین سایت بررسی بازی های کامپیوتری gamespot از نگاه منتقدین fifa12=9 pes12=7 لینک سایت: http://uk.gamespot.com/pc/sports/fifa-soccer-12/index.html?tag=result%3Btitle%3B2 http://uk.gamespot.com/pc/sports/pro-evolution-soccer-2012/index.html?tag=result%3Btitle%3B0 این یعنی یه اختلاف فاحش در ضمن دوست عزیز این بحث در مورد نسخه 2012 بازیها هستش نه پیشینه تاریخیشون.

Hossein.A در 21/7/1390 | 03:52 گفت:

امتیاز معتبرترین سایت بررسی بازی های کامپیوتری gamespot از نگاه منتقدین fifa12=9 pes12=7 لینک سایت: http://uk.gamespot.com/pc/sports/fifa-soccer-12/index.html?tag=result%3Btitle%3B2 http://uk.gamespot.com/pc/sports/pro-evolution-soccer-2012/index.html?tag=result%3Btitle%3B0 این یعنی یه اختلاف فاحش در ضمن دوست عزیز این بحث در مورد نسخه 2012 بازیها هستش نه پیشینه تاریخیشون.

علی ارشدی در 20/7/1390 | 22:57 گفت:

حسین جان داداش دمت گرم راستی داش سعید از دست ما ناراحت نشی ها اینا بحثای منطقی هست به قول خودت ما همه دانشجو و روشنفکریم به هر حال بازم میگم من قصدم ناراحت کردن بقیه نیست

ramin kazemi در 20/7/1390 | 22:47 گفت:

جای دکمه پاس و شوت؟همین؟دیگه چیزی نبود؟؟خوب این که قابل تنظیمه احتیاج نیست که فیفا برای عقب نموندن دست به اقدامی به این بزرگی بزنه؟؟؟ والله ما هرچی تو اینترنت میگردیم تمام نظر سنجی ها نشون از برتری فیفا داره.تمام سایت ها معروف نقد بازی و مجله های معروف حرف از بهتر بودن فیفا مخصوصا موتور گرافیکی بهتر!!!اقای کازرونی این اشکال تمام بازی ها هست نه تنها فیفا!!!!ا خوشحالی بازیکنا در فیفا دست خودته دکمه های ترکیبی زیادی برای انجام خوشحالی هست که این هم برتری دیگه ای نسبت به pes .لطفا وقتی از pes حمایت کنید که لایسنس گرفته باشه!!!!بازی سرعتی ارسنال توی pes ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیخیال؟!!!!!!!!!ببخشید اگه جوایز سال رو به فیفا میدن اونم هیجان و تعصبه؟!!!البته قبول دارم وجود گزینه چمپیونز لیگ و یویو لیگ توی pes خوبی این بازی!!!ولی عمرا بشه گفت که گیم پلی pes بهتر از فیفاست.خارج از هیجان و تعصب که من سر این چیزای کوچیک خرجش نمیکنم من تجربم از بازی چه نسخه های قبل و امسال هردو گفتم.ولی اینکه متخصص ها جوایز رو به فیفا دادن این یه بحث حرفه ایه.

علی ارشدی در 20/7/1390 | 22:40 گفت:

سلام دوستان شما میگید فیفا باز ها فقط به منیجر مود مینازن خوبه که من خودم 10 تا دلیل اوردم این هوادارای pesهستن که فقط و فقط به گرافیک بالای بازی مینازن انصافا pes به جز گرافیک چیز دیگه ای داره که بشه روش مانور داد؟ شما با کنسول بازی میکنی یا pc؟؟؟؟؟؟؟ اگه جواب pc هست باید فیفا رو با کنسول بازی کنی تا گرافیکشو ببینی من خودم pc دارم ولی توگیم نت فیفا رو با کنسول بازی کردم راجع به باگ باید بگم من تنها بازی که توش باگ ندیدم پورتال 2 بوده و بهترین بازی ها در هر سبکی باگ دارن هر چند که من هنوز توی فیفا 12 باگ ندیدم همه حرفای حسین هم درسته 100% یک چیز جدید هم که امشب فهمیدم اینه در حین نمایش نتیجه بازی همزمان اگر بازی حذفی و رفت و برگشتی باشه در بازی برگشت وقتی تو بازی همزمان گل میزنن نتیجه هر دو بازی رفت و برگشت رو نشون میده شما هم اگر مدعی هستید برید و به مقاله من به شکل موردی جواب بدید و بگید انصافا در مواردی که گفتم فیفا بهتره یا نه؟

Saeed Milani در 20/7/1390 | 22:06 گفت:

دوست عزیزم من بدون هیجان و تعصب و از روی آمار قضاوت کردم :-) حرف آقای کازرونی هم درسته، فیفا پر از باگ های زجر آوره و بخاط ر این این نکات رو ننوشتم که به قول معروف اظهر من الشمسه :-) صد البته که PES بسیار قویتر و محبوبتر از فیفا در دنیاست این نیازی به گفتن نداره، فیفا بی اغراق با گرافیک ضعیفش مثل بازیه سگا میمونه :-) اگه یه سری به سایت گیم اسپات که معروفترین سایت تجریه و تحلیل باریهای کامپیوتری هست بزنی به درستیه حرفهایی که تو مقاله نوشتم پی می بری. :-) و این نکته که گفتی PES از فیفا تقلید میکنه رو جای دیگه نگو :-) همه میدونن فیفا بخاطر اینکه از PES عقب نمونه جای دکمه های پاس و شوت رو عوض کرد :-)

reza kazerooni در 20/7/1390 | 21:36 گفت:

حسین جان تا حالا خوشحالی بازیکن های فیفا رو دیدی؟ میبینی که دست یکی از وسط شکم اون یکی امده بیرون :) به این میگی گرافیک قوی؟؟؟!!! بعد هم میگن فیفا باگ نداره. توی PES میتونی بازی سرعتی آرسنال رو انجام بدی

ramin kazemi در 20/7/1390 | 20:41 گفت:

اره راست میگی شما واقعیه که مسی میتونه با سرعت 120 کیلومتر در ساعت بدوه یا اگر 4 تا مدافع بریزن سر زالاتان نمیتونن توپ رو بگیرن یا دروازباناش که از 40 50 متری گل میخورن .کی این امار محبوب ترین رو بهت داده عزیزم فیفا 2012 تا حالا 20 تا جایزه معتبر به خاطر گرافیک بالا گیم پلی عالی طراحی توپ از نظر شاخصه های فیزیکی گرفته .پرفروش ترین بازی توی هر کنسول فیفاست.قابلت انلاین فبفا کافیه تا pesحرفی برای گفتن نداشته باشه.میگی ارسنالیا برن pes بازی کنن چون واقعیتره قدرتای بازیکنا رو با بازیکنای بارسا چک کنن ارسنال در حد محلات توی pes ولی ارسنال توی فیفا عالیه.چیری که فیفا رو جذاب تر از pes میکنه استفاده از تاکتیک های مختلفه جوری که دست ادم رو کاملا باز میزاره.pes بیشتر شبیه کارتونه تا فوتبال واقعی.فوتبال بازی کردن در pes خیلی ساده تره تا فیفا شما کافیه دوتا دکمه رو بگیری تا بصورت اتماتیک دو تا از بازیکنات مثل سگ هار بیفتن دنبال توپ هرجای زمین ولی این تو فیفا فرق داره چون تیمها بعد از از ذست دادن توپ به حالت دفاعی یا پرس درمیان که البته شما میتونید این رو تنظیم کنید.شما برای لذت بردن توی pes چاره ای جز دست کار توی قدرت بازیکنا نداری که شرط میبندم همه pes بازها وقتی بازی رو اجرا میکنن قبل از هر کاری میرن توی قسمت edith و قدرت سن قد بازیکنا رو تغیر میدن البته که فیفا هم همین قسمت رو داره ولی انقدر بازی خوبه که احتیاج نیست.new player impact engine,فیفا واقعا توی بازی باعث هیجان شده برخوردای بازیکنا واقعا خفنه.مصدومیت گزینه ای که واقعا غیر قابل پیش بینیه تیم طراحی واقعا گل کاشتن با این کارشون.کی میگه توی فیفا طراحیه چهره ها خوب نیست عالی نیست ولی کافیه و خوبه.انتخاب استادیوم ها مخصوصا استادیوم ارسنال دیگه بهتر از این نمیشد.چی بگم برو یه league online توی فیفا بزن و حالش رو ببر در ضمن فیفا با تکیه بر محبوبتر بودن و پرفروش بودنش گزینه ای رو در قسمت انلاینش فعال کرده که قصدش انتخاب پر طرفدارترین تیمه ایجور که بعد از انتخاب تیمتون شما می تونید با بازی کردن با تیمتون امتیاز تیمتون رو افزایش بدید.