احترام به شعور مخاطب

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 304,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

احترام به شعور مخاطب

متاسفانه به جای بازی زیبای چلسی و آرسنال شاهد صحنه های شرم آور بازی پرسپولیس و داماش بودیم!


در حالیکه همیشه دم از فوتبال پاک میزنیم ، خودمون رو صاحب بهترین تماشاگران دنیا میدونیم بازیکنانمون رو مبرا از هر خطایی میدونیم و میایم توی اخبار تلویزیون کانتر میذاریم برای تعداد فحش هایی که وین رونی در عرض 20 ثانیه به داور بازی میده و داور با خونسردی با اون برخورد میکنه یا جان تری رو میکوبیم یا بازی آرسنال رو تحریم میکنیم بخاطر داشتن بازیکن اسرائیلی که نکنه خدای نکرده بیاد تو بازی و گزارشگر مجبور بشه اسم کثیفش رو صدا کنه ( به نظر من همه انسان هستند از هر قوم و ملیت و مذهبی ) و بازی آرسنال و چلسی رو فدای پخش بازی پرسپولیس و داماشی میکنیم که دیدن لحظات چندش آور خوشحالی بعد از گل محمد نصرتی و شیث رضایی ( مشابه فیلم های پورنو ) حال هر بیننده ای رو از دیدن فوتبال بهم میزنه چطور میتونیم دم از بیننده سالاری بزنیم؟ چطور میتونیم احترام به شعور مخاطب رو توی بوق و کرنا بکنیم؟ واقعا به کجا میخوایم بریم؟ چرا نباید یه کانال ورزشی ، یه دونه نه چندتا داشته باشیم که تو اینجور مواقع مستاسل نشیم و کانال برای پخش فوتبال نداشته باشیم؟

واقعا من به عنوان یه بیننده دلم به حال جوونهای این مملکت سوخت دیروز که نتونستن بازی قشنگ تیم محبوبشون رو تماشا کنن و شاهد اون افتضاح بودن. در آخر عذر میخوام از همه دوستان آرسنالی شاید این مساله مثل یه بغض توی گلوی من نه تنها ، بلکه توی گلوی هزاران طرفدار آرسنال یا هرتیم خارجی که دوست دارن بازیهاش رو مستقیما تماشا کنن گیر کرده باشه که خواستم یه جوری بیانش کنم. به امید روزی که همه چیز درست بشه. بازم معذرت میخوام.

مرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 9/8/1390 | 11:15 گفت:

اگه به رد شدن از روی آدم باشه ایران هم کشور نیست!

Saeed Milani در 9/8/1390 | 00:11 گفت:

بی خیال سیاست به قول محمد رستگار ، هرکسی خواست جای دیگه باهاش بحث میکنم . نرود میخ آهنین در سنگ . زنده باد آرسنال و طرفدارای خوبش

reza najm در 8/8/1390 | 23:55 گفت:

هر موقع فکر کردید اسراییل کشور هستش برید تو اینترنت و فیلم رد شدن با بلدوزر از روی زن حامله رو ببینید البته اینا دخلی به فوتبال نداره ولی من با بازی نکردن مقابل اسراییل موافقم.

reza در 8/8/1390 | 23:42 گفت:

نه اقا رضا یک بار اخبار ساعت هفت گفت ولی 50 درصد هم حق با توست . برای بازی بارسا که تونسته یک تیم در پیت ببره گزارش میزارن ولی برای دربی لندن چی ؟ بعدش اقا سعید جنگ 33 روزه که یادتون با بمب های فسفری صحیونیستها

حمید فرازی در 8/8/1390 | 22:17 گفت:

لطفا ول کنید این اسرائیلو فلسطینو.الان از همه مظلوم تر خودمونیم که حتی تو خبر ورزشی نتیجه تیممونو نمیگه.من که دیگه تا زنده ام تلویزیون ایرانو نمیبینم.همون ماهواره خیلی بهتره

Saeed Milani در 8/8/1390 | 22:11 گفت:

منم بیخیال سیاستم و الا حرف برای زدن زیاد بود که جاش اینجا نیست . به امید یه آرسنال قوی و یه دنیای پر از صلح و صفا

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:10 گفت:

بی خیال سیاست!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 21:59 گفت:

HAMED toopchi: ميگم ميخواين بي خيال فوتبال شيم بشينيم در مورد تحولات خاور ميانه بحث كنيم، يا مثلا در مورد نقش بيداري اسلامي در شكل گيري جنبش وال استريت!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کامنت هات عالیه و بجا حامد توپچی!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 21:39 گفت:

علی جان من هم این حرف ها رو قبول دارم من رد نکردم من هم خوندم حفظم اصلا ، اما آشوویتس رو هم قبول دارم چیزی که به راحتی ازش میگذرن خیلی ها . به هر حال باید به همه مردم دنیا احترام گذاشت و آرزوی جهانی پر از صلح وصفا و بدون خون و خونریزی رو داشت.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 21:12 گفت:

دیر یاسین و جنین یادت نره سعید جان توحش اینه برو ببین

علی ارشدی در 8/8/1390 | 21:06 گفت:

من کاری به مدال طلا و این صحبتا ندارم با اسرائیلی بودن بنایون هم مشکلی ندارم ولی به قول خودت آقا سعید من با توحش مشکل دارم فرقی نمیکنه اسرائیل باشه علیه فلسطین شوروی سابق علیه افغانستان یا هر جنگ دیگه ای منم مثل خودت با مردم عادی مشکلی ندارم ولی این مردم عادی کاملا بیتقصیر نیستن در ضمن من از 90% عربا بدم میاد ولی چون صدام یا عمر با ایرانیا چه کارایی که نکردن دلیل نمیشه حالا از کشته شدن ((مردم عادی)) فلسطینی خوشحال بشم یا چیزی شبیه این راستی حامد جون فوتبال فقط یک برد و باخت سادست ولی این مربوط به جون آدماست حتی اگر این جا جاش نباشه که راجع به این موضوعات حرف بزنیم ولی اگر کسی یک ذره انسانیت داشته باشه طاقت نمیاره که چنین جنایاتی رو ببینه و سکوت کنه

Saeed Milani در 8/8/1390 | 20:20 گفت:

ما هم همین رو نوشتیم توی پست اگه خونده باشین و گفتیم برای همه مردم دنیا هم احترام قائلیم اما بعضی ها...

Ali&MT در 8/8/1390 | 20:18 گفت:

الان دعوا سر اسرائيل بود يا بنايون؟ ... بازيكناي مسلمون ما كه ديروز شاهكار كردن .... گير داديد به خارجيا؟ ما اول بايد خودمونو درست كنيم بعد راجع به بقيه هر چي دلمون خواست بگيم ...

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 20:14 گفت:

ميگم ميخواين بي خيال فوتبال شيم بشينيم در مورد تحولات خاور ميانه بحث كنيم، يا مثلا در مورد نقش بيداري اسلامي در شكل گيري جنبش وال استريت!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی در 8/8/1390 | 20:08 گفت:

کاملا با سعید موافقم
حرفت درست بود

Saeed Milani در 8/8/1390 | 19:55 گفت:

واقعا نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر ساده لوح هستند ، البته میدونم اگه اینقدر عوام بین مردم نبودن الآن کسی سوارمون نبود. این واقعیت های تاریخیه بهتره مطالعتون رو بیشتر کنین تا اینکه از روی عصبیت قومی و قبیله ای بیاین یه حرفی زده باشین . علی جان منم نظرم همینه مگه بنایون خودش از خدا خواسته تو اسرائیل به دنیا بیاد یا ملیت اسرائیلی داشته باشه؟! چرا تو قرن 21 هنوز این توحش تو بعضی ها از بین نرفته که بفهمن بابا وقت شعار مرگ بر دادن دیگه گذشته من نمیخوام بحث رو سیاسی کنم اما کدوم کشور ساده لوحی مدال طلای یه رویداد بزرگ و ول میکنه که نیاد جلوی یه اسرائیلی بازی کنه؟! واقعا برات متاسفم آقای هومن سام ، من مثل تو بی ادب و بی شخصیت نیستم که بخوام جوابت رو بدم ، امیدوارم همه یه روزی از این خواب بیان بیرون و دنیا رو با واقعیت هاش ببینن ، همه آدمن همه حق زندگی و آزادی بیان دارن ، ما با دولت اون کشور مشکل داریم نه با مردم عادی بنایونم مثل من و شما یک انسانه و از همه حق هایی که ما داریم اونم برخورداره. حالا اگه منطق بعضی ها حکم میکنه چون ملیتش مال اسرائیلیه پس بگیم مرگ بر بنایون! واقعا براشون متاسفم واقعا

(Hooman sam (Dark metal در 8/8/1390 | 19:25 گفت:

واقعا از اعماق وجود واسه اونایی که خودشون رو روشن فکر میدونن و حرف مفت بلغور میکنن متاسفام!!! آخه تو چرا اینقد تو باغ نیستی آقای سعید میلانی و غیره... همون خارجیاشم دارن با زبون بی زبونی میگن اسرائیل کشور نیست آقای تاریخ دان واقعا که... دهنت رو آب بکشی بهتره!!!

علی ارشدی در 8/8/1390 | 19:23 گفت:

سعید جان با کمال احترامی که واست قائلم شما هم بد نیست اطلاعاتت رو به روز کنی چون الان صهیونیست ها خیلی بیشتر از زمین هایی که خریدن جلو اومدن من به بنایون کاری ندارم چون نمیدونم چجوری فکر میکنه شاید مثل رهبرای کشورش فکر نکنه به هر حال هیچ انسانی نمیتونه تعیین کنه که کجا به دنیا بیاد اما درباره اسرائیل تا جایی که زمینا رو خریدن هیچی ولی بعدش دیگه کاملا معلومه که حرکتشون غیر انسانیه کاری به قوم و نژاد و مذهب هم نداره اگه اطلاع نداری محض نمونه برو راجع به جنایات دیر یاسن و جنین تحقیق کن تا با همه وجود از اسرائیل متنفر بشی

Saeed Milani در 8/8/1390 | 18:41 گفت:

به حرف من و شما نیست دوست عزیز عرب های کم عقل زمینهاشونو فروختن سالها قبل ( قسمتی که اسمش رو اشغالی گذاشتن ) که اگه اون رو هم در نظر نگیریم بازم اسرائیل کشور هست و پایتختش تلاویوه ، بد نیست اطلاعات تاریخی تو بروز کنی و از روی احساس نظر ندی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:22 گفت:

مخالفم:
1.بنایون قبلا توی لیورپول بازی میکرد و شبکه سه خیلی از بازی های این تیم رو نشون میداد-گزارشگرها هم در موردش صحبت میکردن
2.پسر خوب محض اطلاعت اسرائیل کشور نیست و صهونیزم هم مذهب نیست!!!!!!!!

ناصر در 8/8/1390 | 18:22 گفت:

مخالفم:
1.بنایون قبلا توی لیورپول بازی میکرد و شبکه سه خیلی از بازی های این تیم رو نشون میداد-گزارشگرها هم در موردش صحبت میکردن
2.پسر خوب محض اطلاعت اسرائیل کشور نیست و صهونیزم هم مذهب نیست!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

منم مجبور بودم از سایتهای مختلف زنده دنبال کنم که خیلی سخت بود.سعید جان اینجا ایرانه ما دیگه به این کاراشون عادت کردیم.. باید لال باشیم و حرف نزنیم

ناصر در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

موافقم:
1.شبکه ایی که فقط مخصوص پخش مستقیم ورزش باشه-اونم مسابقات برون مرزی
2.به شعور و رآی مخاطب احترام گذاشته نمیشه,تقریبا نزدیک صفر

علی ارشدی در 8/8/1390 | 17:01 گفت:

ابراز همدردی

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 16:56 گفت:

اي بابا، پيروزي داماش هم يه جورايي آرسنال چلسي بود ديگه! آبي قرمز بودن اونام، چه فرقي ميكنه

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 16:52 گفت:

سي يا سي ترين تلويزيون دنيا رو داريم شوربختانه!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 16:25 گفت:

واقعا من به عنوان یه بیننده دلم به حال جوونهای این مملکت سوخت دیروز که نتونستن بازی قشنگ تیم محبوبشون رو تماشا کنن و شاهد اون افتضاح بودن. در آخر عذر میخوام از همه دوستان آرسنالی شاید این مساله مثل یه بغض توی گلوی من نه تنها ، بلکه توی گلوی هزاران طرفدار آرسنال یا هرتیم خارجی که دوست دارن بازیهاش رو مستقیما تماشا کنن گیر کرده باشه که خواستم یه جوری بیانش کنم.
این سه تا خط فوق العاده بود!

مجتبی در 8/8/1390 | 16:21 گفت:

بهار ما مرده دلت چقدر خوشه
ای آقا اینا که دیگه عادی شده برای ما