حمايت سهامدار آرسنال از مالک منچستريونايتد

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 314,911 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

حمايت سهامدار آرسنال از مالک منچستريونايتد

سهامدار باشگاه فوتبال آرسنال انگليس در حرکتي تعجب‌برانگيز از مالک منچستريونايتد حمايت کرد.


به نقل از روزنامه ایندپندینت، استان کرونکه که بیشترین میزان سهم در تیم لندنی را در اختیار دارد، به دنبال باخت ۶ بر یک هفته قبل منچستریونایتد از منچسترسیتی و اوج‌گیری انتقاد رسانه‌‌ها و هواداران از مدیریت باشگاه همیشه رقیب، اظهار داشت: مگر گلیزرها، مالک یونایتد چقدر اشتباه کردند که این همه از‌ آن‌ها انتقاد می شود؟

وی که به خاطر رقابت آرسنال با شیاطین سرخ عمدتا در موضع تقابل با رقیب قرار داشته است، افزود: درست است یکسری اعتراضات به‌خاطر اشکالات در منچستریونایتد به چشم می‌خورد. اما باید درنظر گرفت این باشگاه در سال‌های گذشته به همه افتخارات ممکن رسیده است.

این مقام ادامه داد: اگر من یک هوادار منچستریونایتد بودم، وقتی این همه افتخار را می‌دیدم، می‌گفتم یونایتد فوق العاده عالی کرده است.

این اظهارات در حالی از سوی سهامدار آرسنالی‌ها به نشانه حمایت بیان می‌شود که خانواده گلیزرها از سال ۲۰۰۵ به عنوان مالک منچستریونایتد به شمار می‌روند.

سهامدار آرسنال همچنین تصریح کرد: آیا تیمی پرافتخارتر از منچستریونایتد سراغ دارید که بتواند قهرمانی‌های متعدد در فصول اخیر کسب کرده باشد.به نظر من این فرق آمریکایی ها با روس هاست و رمز موفقیتشونه در ظاهر رقیبن اما اگه گوشت هم و بخورن استخون های هم و دور نمیریزن اما روس ها از پشت به برادرشون هم خنجر میزنن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 10/8/1390 | 19:57 گفت:

هواداران لیورپول وشانچستر از هواداران ارسنال باجربزه و با بخار ترن البته فقط در انگلیس نه در ایران!!!!!!!!
چون 6سال هیچ جامی نگرفتیم ولی تا حالا نشده اخبار یه بار بگه هواداران ارسنال به نتیجه نگرفتن یا بازیکن بزرگ نگرفتن ارسنال اعتراض کردن!!!!!!!! برعکس شانچستری ها !!!!!!!!
در مورد نصری به دو دلیل از ارسنال رفت:1-نخریدن بازیکن بزرگ در تابستان
2-که مهمتر از اولیه پول وپول وپول

علی میشه بگی چه وقت ونگر گفت اگر عثمانف بیاد من تیم رو ترک میکنم یه ادرسی یه مجله ای چیزی بده منم بخونم این مطلب رو!!!!!!!!!
تا زمانی که من یادمه ونگر همیشه میگفت من به تعهدم با ارسنال احترام قائلم وهیچگاه به فکر ترک ارسنال نیستم.

این که ونگر از تیم بره اصلا ایده خوبی نیست اگه ونگر بره باید یه مربی بهتر بیاد که نداریم یا یکی در حد ونگر که مثل فرگوسن وگاس هیدینگ که اینها هم از تیم خودشون جدا بشو نیستند!

اما پول خرج کردن من باهات موافقم ,,اما ونگر لیسانس اقتصاد داره و میدونه چطور خرج کنه (البته اگه بهش پول بدن )ومیدونه چه بازیکنی چقد می ارزه ونگر حاضر بود ضرر کنه و نصری رو تا پایان قراردادش نگه داره اما مسئولان به این ضرر راضی نشدن .
من از حرفات این برداشت رو دارم که مدیران ارسنال دزد هستند و ونگر هم با اونها همدسته ودارن از ارسنال سو استفاده میکنن درسته یا نه؟؟؟؟
به نظر من این مسئولان هستند که باید عوض بشن (حالا عثمانف نشد یکی دیگه) نه ونگر چون مشکل اونا هستند که پول خرج نمیکنن و نگر کار خودش رو بلده.ونگر همه کاره تیم هست ولی امور مالی باشگاه دست مدیر عامل تیمه نه مربی !!!!!!

Saeed Milani در 10/8/1390 | 19:45 گفت:

ونگر ذاتا خسیـــــــــــــــــــــــــــسه این دیگه لا پوشونی نداره.

علی ارشدی در 10/8/1390 | 19:40 گفت:

نمیدونم کی گفته تیم رو دست ونگر میچرخه ولی مطمئنم من نبودم اینو قبول دارم که بعضیا ونگرو معصوم میدونن ولی من نه
اما اینکه میگی ونگر مخالفه پول خرج کردنه درسته خودمم اینو گفتم بارها هم گفتم و این تهدید هم یعنی سیاست مالی باشگاه نباید عوض بشه پول خرج کردن خیلی راحته ولی کجاش مهمه و این که ونگر نمیخواد ستاره بخره بلکه میخواد اونا رو بسازه به خودی خود اشکال نداره اما تو چند فصل اخیر داره به ما ضربه میزنه و اتفاقا یکی از انتقادات من به ونگر همین یکدندگیش برای نخریدن بازیکن بزرگ هست (اگه پستای قبلیمو خونده باشی اینو قبلا گفتم) در مورد کنار نکشیدن : شما همیشه بنیتز رو مثال زدید مگر با رفتن بنیتز مشکلات لیورپول حل شد؟ بنتیز مربی نبود اصلا الان کجاست؟ شما قدرت پول رو میشناسی؟ پول انقدر قدرت داره که فشار هوادارا هیچ کاری نمیتونه بکنه مثلا اگر ونگر اخراج بشه هوادارا چه کار میتونن بکنن؟ اعتصاب ؟ تحریم؟ تهدید به قتل مدیرا؟ پول به دهن آقایون مزه کرده و حاضر نیستن ازش به هیچ قیمتی بگذرن شما میگی اگر ونگر میخواست میتونست نصریو نگه داره؟ چه جوری؟ لب تر کنه و چی بگه؟ بگه هوادارا من میخوام نصری بمونه و شما بیایید ازم حمایت کنید؟ تا پول نباشه بازیکنم نیست در ضمن اینکه میگی ونگر از خداش بود نصریو بفروشه 2 تا بازیکن بنجل بخره واقعا چرا؟

(Hooman sam (Dark metal در 10/8/1390 | 19:40 گفت:

چی بگم والا؟؟؟؟!!!

علیرضا در 10/8/1390 | 19:26 گفت:

مگه رئال رو با اون همه ستاره که همشونو خریده بود،تو سانتیاگو شکست ندادیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس بازیکن گرون خریدن،دلیلی بر قوی بودن تیم و موفقیت نیست.........
واسه همین من به طرز کار ونگر کاملا علاقه دارم چون میدونم بازیکناشو خودش ستاره میکنه...........

aziz joon در 10/8/1390 | 18:53 گفت:

امروز روزی بزرگ برایه ماست با شکست مارسی قدرت خود را نشان میدهیم زنده باد کاپیتان v.p

ali در 10/8/1390 | 18:44 گفت:

ولله من که آخر نفهمیدم یه بار میاد میگید که ارسن ونگر کبیر هم کاری تیمه و همه امور روی دست ایشون میچرخه از یه طرف دیگه وقتی این مطلب به ضررش تموم میشه میاد میگید ارسن ونگر چکار است؟دادا علی گل مگر همین ارسن ونگر نبود که گفته بود اگر علیشر عثمانوف بیاد من تیم رو ترک میکنم؟ میخوام از این مصاحبه دو نتیجه برات بگیرم : 1.همنطور که همه ی دوستان میدونن علیشر عثمانوف با شعار خرج کردن و دست تو جیب بودن اومده ، پس این حرف ونگر یعنی اینکه من مخالف پول خرج کردنم و سیاست های این علیشر عثمانوفم ، پس میبینم خود ونگر نمیخواد که بازیکن بخره ومدیری بیاد که پول خرج کنه و از طرف دیگه اینکه بارها ارسن ونکر مصاحبه کرده و از سیاست های مدیران تعریف و تمجید کرد و در مقابل مدیران هم چنین کاری در قبال ونگر کردن پس می بینیم که یه طرز فکر ویه تفاهم مشترک بین هر دو طرف وجود داره و گرنه قاعدتا توی این چند ساله ونگر باید میومد حداقل یه مصاحبه علیه این مدیران و سیاست هاشون بکنه. درست آقا علی گل؟
2.من میگم بر فرض که مدیران اینطور هستن و ونگر مخالف اونا هست پس چرا استعفا نمیده و کنار نمی کشه؟شما در جواب بنده عرض کردید که چون به ارسنال وفادار است.
اما جواب بنده این هست اگه ونگر در هر صورتی و با هر مدیری که بخواد گند بزن به ارسنال حاضر به همکاری هست و بخاطر ارسنال کنار نمی کشه.آقای ونگر شما که با این مدیران گند ولجن ساختی ، حالا یعنی علیشر عثمانوف اونقدر گند ولنج تر از اینهاست که حاضر نیستی باش همکاری کنی؟؟!!!!!
مگه شما نمیگید ونگر دلش برای ارسنال میسوزه ، پس اون که اینهم با این مدیران خسیس و دزد کار کرد ، چرا حاضر نبود با علیشر عثمانوف روس کار کن؟؟عقل سلیم اینجا حکم میکنه که آرسن ونگر با این آقایون موافق هست ، همونطور که بارها خودش در مصاحبه هاش اعلام کرده و بنا به دلایلی که گفتم.
مطمئن باش اگر ارسن ونگر میخواست میتونست نصری رو نگه داره؟اما اون این رو نمیخواست ، میخواست که نصری بفروش بره و بجای اون با نصف پول نصری برن دوتا بازیکن بنجل بخرن.مطمئن باش ارسن ونگر اونقدر نزد هوادارای ارسنال عظمت داره که اگه لب تر کنه و چیزی بخواد ، که خلاف میل مدیران باشگاه باشه ، باز با فشار هوادارانش میتونه اونا رو مجاب به این کنه که نصری رو نفروشن.آقا علی واقعا شما این رو قبول نداری که اگه ونگر میخواست که نگرش داره ، کاری براش نداشت.؟!!!!

علی ارشدی در 10/8/1390 | 17:15 گفت:

هواداری لندنی هم مثل ما هستن ؟؟؟؟؟؟ ما که داریم داد میزنیم ولی صدامون نمیرسه علی آقا لابد لندنی ها هم مثل ما هستن در مورد ونگر میشه بگی چکار باید میکرده؟ مگه نمیخواست نصریو نگه داره اگه مدیرا حاضر بودن دستمزد نصریو بدن میموند راجع به خرید بازیکن هم بارها گفتم تا یک تیم بزرگ به یک بازیکن پیشنهاد بده قیمتش چند برابر میشه و مدیرا هم پول نمیدن اگه ونگر پیشنهاد هایی در حد من سیتی(به عنوان یکی از تیمای پولدار) ارائه نمیده 2 تا دلیل داره 1. بودجه اش اندازه سیتی نیست 2. نمیخواد پول الکی بالای یک بازیکن بده پول رو باید به بازیکنای پرورش یافته خودمون بدیم تا تو تیم بمونن که متاسفانه مدیرا به اونا پول نمیدن تا از تیم برن و جیب خودشون پر تر بشه ما هم میخوایم مدیری که طرفدار منچستره از تیم بره ولی دستمون به جایی بند نیست

ali در 10/8/1390 | 16:54 گفت:

وقتی این همه افتخار را می‌دیدم، می‌گفتم یونایتد فوق العاده عالی کرده است.


آیا تیمی پرافتخارتر از منچستریونایتد سراغ دارید که بتواند قهرمانی‌های متعدد در فصول اخیر کسب کرده باشد.


==>نقل و قول :چه ربطی داره؟!!! اینم شد دلیل ؟!! خوب ممکن اگه یه کس دیگه مالک تیم می شد این افتخارات بیشتر هم میشد و شاید اگه این مالکان نبودند و بجای اونا مالکان بهتری بودند و بهتر هزینه میکردن الان منچستر لیگ قهرمانان قهرمان شده بود. ولی نکته جالب اینجاست که هوادارای منچستر ببین چقدر جاه طلب هستن که هنوز هم راضی نیستن و میخوان که مالکانشون عوض بشه اما اینور که نگاه میکنیم می بینیم که هوادارای ارسنال اگه یه دونه پیروزی پر گل بیارن بس هفت پشتشونه.واصلا فکر جام و بازیکن خریدن و بحران ...... از سرشون میزن بیرون.ای کاش هواداری ما مثل هواداری منچستر بودن و بار هر اشتباهی که از این آقایون سر میزد چنان فریادی بر سر اونا میزدن که دیگه اشتباه کردن از یادشون بره.ولی یه ویژگی که ارسن ونگر توی این چند سال به هوادارای ارسنال تحمیل کرده اینه که : آستانه صبرشون رو به شدت بالا برده تا حدی که خود این آقا داره خجالت زده میشه از این هم صبر اما بازم حاضر نیست دست به اقدامی بزن و حداقل سر سوزن تغییری در سی یاستاش بده ، نه میخواد بخاطر ما تغییر بده حداقل بخاطر آبرویی خودش و وجه ی قدیمی خوبش در نزد هوادارای ارسنال این کار رو بکنه .